Skocz do zawartości
KopaczK

Dead Or Alive 5

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedziana jakiś czas temu kontynuacja serii doczekała się pierwszego filmiku:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko dopieszczona "czwóreczka" ale wygląda fajnie i efektownie.

Moim zdaniem jest to bardzo niedoceniana bijatyka, niestety nie może się pozbyć etykietki "falujących piersi". Co prawda ponad połowa postaci to roznegliżowane panny ale system jest naprawdę dobry i to nie masherka, atakowanie na pałę kończy się przechwytem. Miałem przez 1,5 roku Xsiora i grałem w DoA 4 niemal codziennie. Jesli ktoś myśli że gra jest dla noobów polecam wskoczyć na online w czwartej części i zagrać z jakimś SS-owym" japońcem

2012 rok zapowiada się świetnie pod katem bijatyk. Obowiązkowe Tekken Tag Tournament 2, Virtua Fighter 5 Final Showdown i DoA5 oraz mniej obowiązkowe Soul Calibur 5 i Street FighterXTekken

Będzie w czym wybierać

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Seria DoA zawsze legitymowała się cycatymi panienki, ale jednocześnie wielopoziomowymi arenami i ciekawymi walkami, w których system bloków i przechwytów sprawiał kupę frajdy. Coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo premiera, ktoś jeszcze kupuje?? Dla mnie po streecie właśnie doa jest najlepszą bitką :)

Chociaż sam system walki raczej jakoś specjalnie nie jest rozbudowany to efektownoś gierki sprawia że jest bardzo satysfakcjonująca :)

Dla mnie:

street>>>doa>tekken>mk>reszta :) czekam na premierę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno zagrywałem się kiedy jeszcze miałem xsiora w DoA4. Systemowo to nie Tekken czy VF ale to i tak dobra bijatyka, jak nie będzie lagów jest więcej jak pewne że gra do mnie trafi prędzej czy później ale tak naprawdę to moje oczy zwrócone są na 14.09 kiedy to wyjdzie TTT2

Nie wiem kto w Tecmo ustala terminy ale jeśli celowo wybrano taki termin żeby porywalizować z produkcją Namco to ktoś tam ma niepokolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bedę miał, jak online, dużo lagów, długo trwa wyszukiwanie ponieważ w Tekkenie to można sobie iść do kuchni kawe zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem z ludmi w pubie... ka pisalem, im więcej wypite tym lepiej..Dziś wieczorem przetestuje jak nie załapie zgona (pije dalej :P) grę po multi :) ale vs mistrz...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wczoraj ale nie byłem w stanie :P , generalnie po ograniu troszkę (wczoraj był lokalny "turniej" + pokaz gry i ciuraliśmy vs) stwierdzam że multi jest godne... Jeden warunek do spełnienia próśb o brak lagów?? Trzeba zainstalować grę na dysku (w opcjach) gdyż inaczej nawet arcade potrafi zlagować (sic :P )... Jestem bardziej niż zadowolony z zakupu, chętnych zapraszam na spary a jako że mam 2 dni wolne od pracy wracam do practice'a :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety online w tej grze leży i kwiczy, nie da się normalnie grać, na około 40 rankingowych meczy może 5 udało sięw mairę normalnie rozegrać, cała reszta to mocno lagujące pojedynki gdzie masherka jest bezpieczna, atakując na pałę da się bezproblemowo wygrywać ponieważ o przechwytach można zapomnieć w tym pokazie slajdów

W sumie jest Lobby match gdzie można poszukać jakiegoś dobrego pokoju o dobrym połączeniu ale wczoraj przez 2 godziny znalazłem może 2 takie gdzie i tak przy teoretycznie dobrym połaczeniu tnie nieziemsko

Zresztą co jakiś czas gra po prostu "strzela focha" i nie łączy z żadnym pokojem przez dobre kilkanaście minut, mógłbym pomyśleć że to problemy z netem ale TTT2 jak i inne bijatyki śmigają bez problemu, zresztą łącze mam bardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer, dadzą DoA 5 w ps+, a ja od kilku miesięcy ostrzyłem pazurki na ten tytuł czekając na rozsądna cenę. PS+ coraz bardziej zaskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gram od premiery i z chcecia sie z kims zmierze, gram w serie od 1ki a na powazniej od czasow 2giej odslony... od zawsze jest to tytul z njespotykana grywalnoscia i swietnym i nie tak trudnym systemem walkimdo opanowania ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis do plusa gre dodaja wiec odkopuje temat. ktory pod wieczor chetny na spary??? moze w koncu z jakims rodakiem pogram gdyz same hamerykance i japonce juz mimsie nudza;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis do plusa gre dodaja wiec odkopuje temat. ktory pod wieczor chetny na spary??? moze w koncu z jakims rodakiem pogram gdyz same hamerykance i japonce juz mimsie nudza;)

Dziś? A nie czasem w środę, tak jak zawsze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie zawsze ze nowe gry dodaja 1go ale moge sie mylic... zreszta doa 5 mam pudlo ;) ktore chyba lece sprzedac dzis...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry dodają zawsze w pierwszą środę miesiąca, razem z update PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, ja chętnie zagram, ale ostrzegam, że ostatni raz w DoA grałem na PSX :P.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem na 3DSie Dimension i bylem pod wrazeniem, myslalem czy nie kupic pelniaka a tu taka bomba spadla, jak cos chetny jestem na bycie czyims workiem treningowym !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bansai i alfik kiedy mogę was sprać?? :P teraz mam 2 dni pracy po 12 godz. ale jutrzejszy wieczór raczej wolny... bardzo się cieszę że dodają do plusa za free będzie w koncu kogo bić ;) gdyz juz ze stałymi spar partnerami nudno się robiło...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już sie kisi na dysku :D Musze przyznać że gra mnie pozytywnie zaskoczyła, bardzo fajny system walki, zajebiste areny i oczywiście CYCKI! :P Online działa bez lagowania (w przeciwieństwie do VF...) ogólnie bardzo dobre pierwsze wrażenia. Troche potrenuję i jutro zduniec zbierzesz srogi łomot! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licze na to ;) lubię dostawać mnie to motywuje do godzin w practice :) a juz dawno w doa 5 takowych nie miałem...

ps. wara od Christie ;) jest mua od 3ciej części ;) (jak sie pojawiła - wcześniej grałem i cos tam umiem Heleną i Tiną)...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, póki co grałem Kasumi, Tiną, Rigiem i jakąś laską w fioletowych włosach w trybie story. jak na razie najlepiej walczy mi sie Rigiem i to chyba go będę katował najwięcej, chociaż wielkim minusem tej postaci jest fakt, że jest facetem :( :P.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały tips... mam słabość na "jana" lee... jak ktoś nim dobrze gra mam problem (bardzo potężna postać)...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bansai i alfik kiedy mogę was sprać?? :P teraz mam 2 dni pracy po 12 godz. ale jutrzejszy wieczór raczej wolny... bardzo się cieszę że dodają do plusa za free będzie w koncu kogo bić ;) gdyz juz ze stałymi spar partnerami nudno się robiło...

Jutro wieczorem mozemy sie potluc troche, I'm in. Zobacze tylko jak Hayabusa sobie w DoA daje rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×