Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Madden NFL 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Futbol amerykański, to dyscyplina, którą w naszym kraju interesuje się bardzo wąskie grono odbiorców. Ja do niego akurat należę i dziś zamówiłem najnowszą część tej serii. Z tego co wiem są tam m.in. tryby kooperacji, stąd chciałem zapytać, czy ktoś z Was posiada/planuje kupić ten tytuł, co by umożliwiło wspólne granie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Futbol amerykański, to dyscyplina, którą w naszym kraju interesuje się bardzo wąskie grono odbiorców. Ja do niego akurat należę i dziś zamówiłem najnowszą część tej serii. Z tego co wiem są tam m.in. tryby kooperacji, stąd chciałem zapytać, czy ktoś z Was posiada/planuje kupić ten tytuł, co by umożliwiło wspólne granie?

Hej!!!

Ja sobie ostatnio zakupiłm ale nie mogę online pass uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz online pass US a konto Europejskie.

już ogarnąłem i moge grac w sieci i chętnie z kimś pyknę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w najbliższym czasie tzn może w kwietniu :) Kupie, ale jak ktoś lubi NFL to proponuje

BackBreaker Vengeance :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy jest możliwość gry jako stworzoną postacią od początku kariery do końca ?

Coś jak tryby w FIfie itp. ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem Maddena 13... w tej grze jestem kompletnym nowicjuszem... czy ktoś jeszcze będzie kupował tą grę... będzie można się na spary jakieś ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem Maddena 13... w tej grze jestem kompletnym nowicjuszem... czy ktoś jeszcze będzie kupował tą grę... będzie można się na spary jakieś ustawić

Ja wciąż jestem posiadaczem Maddena 12. Widzę, że temat ciutkę odżył, nawet ktoś zgłaszał chęć gry, a ja nic o tym nie wiedziałem... no trudno. Gdzie kupiłeś? Też myślę o zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, dzięki za to. :) Jednak wciąż się waham. W tej edycji wprowadzony zostanie innowacyjny tryb Connected Carrers, który z tego co zrozumiałem będzie bardzo nastawiony na opcje sieciowe. Boję się więc, że wszystko będzie działać poprawnie wyłącznie w UK no i przede wszystkim w USA. Dlatego nie kupię tego na premierę. Jeśli będziesz mógł kod w grze wpisać bez problemów na polskim koncie, to będzie oznaczało, że wszystko ok. Jeśli nie, będzie trzeba robić to przez drugie konto (np. zarejestrowane na USA) i tą drogą rejestrować grę, ale wtedy może być problem z niektórymi opcjami... Jak już otrzymasz Maddenka to liczę na to, że opiszesz tutaj jak wygląda ta sprawa, z góry dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madden ma oficjalną dystrybujcę w Europie... kiedyś kupiłem MLB The Show 10 z USA... i na europejskim koncie nie było problemów z graniem... także obstawiam że tutaj też nie będzie... w każdym razie sprawdzę i dam znać... chociaż początkowo będzie dużo treningu bo jestem mega zielony :)

Rozumiem że poprzednie Maddeny wymagały aktywacji a koncie US?? Czy był problem z meczami online??

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madden ma oficjalną dystrybujcę w Europie... kiedyś kupiłem MLB The Show 10 z USA... i na europejskim koncie nie było problemów z graniem... także obstawiam że tutaj też nie będzie... w każdym razie sprawdzę i dam znać... chociaż początkowo będzie dużo treningu bo jestem mega zielony :)

Rozumiem że poprzednie Maddeny wymagały aktywacji a koncie US?? Czy był problem z meczami online??

Maddena 12 musiałem zarejestrować poprzez konto UK. I grając na koncie PL nie zdobywałem np. punktów za granie z SI meczów w ramach Ultimate Team. Stąd moje obawy. Jeśli chodzi o granie w sieci, to nie miałem problemu, lecz często był dziadowski ping, gdyż grałem z Amerykanami.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry jeszcze nie dostałem... co więcej świat gier podwyższył cenę preorderów, na szczęście zamówiłem po niższej... ciekawe ile jeszcze będę musiał czekać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle... Ja nie podejmuję żadnych działań, dopóki Ty się nie wypowiesz. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni ogrywam demo maddena 13 i jest moc. Animacje zawodników to cud miód i malina. Oprawa też robi wrażenie. Dzisiaj startuje nowy sezon a ja nie mam jeszcze swojej kopii. Widzieliscie moze w jakims sklepie w cenie niższej niż 220zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili najtaniej jest tu: http://www.robson.pl...den_nfl_13.html sklep solidny bo wiele gier już tam kupiłem... dzisiaj napisali że nie wiedzą kiedy gra będzie... ale będzie

co do samej gry to ten Infinity Engine jest trochę słaby... zwłaszcza jak na siebie wpadają i leżą jeden na drugim :)... śmiesznie to wygląda... gra jednak jest trudna i bez treningu będzie ciężko

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary :)

co do silnika to wiadomo, że zdarzają się śmieszne sytuacje, tak samo jak np. w fife ale i tak robią postępy.

Gra na początku może wydawać się trudna do ogarnięcia ale z czasem, kiedy opanuje się już zasady, sterowanie i playbook swojej ulubionej drużyny daje mnóstwo frajdy.

Moją pierwszą edycją maddena była to z numerkiem 2004 więc mam już spore doświadczenia.

Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany to chętnie rozegram kilka spotań online jak już gra wyląduje w mojej czarnulne :)

Edytowane przez piziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update... świat gier sprowadza Maddena z Anglii, podobnie pewnie jak Robson... czekają na paczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku kupowałem w częstochowskim sklepie Punkt44. Oni zrobili podobnie. W tym roku zajrzałem na ich stronę i... zarzucili sprzedaż gier. W każdym razie wszystko zmierza do tego, że nie będzie można ponownie zarejestrować gry na polskim koncie. Słabo. Trochę to dziwne, bo wersja demo pojawiła się jednak w polskim sklepie, w przeciwieństwie do poprzednich edycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem dzisiaj do robson.pl maila z pytaniem o dostępność maddena i niestety nie przewidują go u siebie w najbliższym czasie. Zostaje więc zakup przez allegro lub amazon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maddena ostatecznie zakupiłem z amerykańskiego psstore... właśnie się pobiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym meczu w MUT... zagrałem challange na swoim koncie... wygrałem dostałem kartę i 1000 coins... online jeszcze nie grałem... kupiłem na allegro zdrapki za łącznie 225 zeta z kumplem na pół... do tego jeszcze NHL 13 także za dwie gry wyszło 225 zł właśnie

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jest ok. Też kupiłbym Maddenka na podobnej zasadzie, gdybym miał większy dysk. Dzięki za iinfo w każdym razie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×