Skocz do zawartości
Patricko

Zombie Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Polska produkcja trafi w końcu na PSN! Na PC jest już od jakiegoś czasu i uznana została za bardzo udaną produkcję.

Jak na razie więcej szczegółów nie ma, ale ważne że będzie.

Mówiąc krótko, można tą grę określić jako Dead Nation na kółkach :)

Link do bloga playstation (wypowiedź naszego rodaka):

http://blog.eu.playstation.com/2011/09/29/zombie-driver-hd-coming-to-psn/

Trailer:

Opis:

Zombie Driver to zręcznościowa gra samochodowa produkcji rodzimej firmy deweloperskiej, Exor Studios, która w swoim dorobku posiada m.in. D.I.P.R.I.P., apokaliptyczne walki pojazdów stworzone przy użyciu Source Engine. Gracz zasiada za kierownicą mocno opancerzonego i ciężko uzbrojonego pojazdu, a jego celem jest eksterminacja tytułowych zombie.

W bliżej nieokreślonym mieście miał miejsce katastrofalny w skutkach wypadek chemiczny – w jego wyniku większość mieszkańców zamieniła się w bezmyślnych nieumarłych. Grupki ocalałych zmuszone ukrywać się przed krwiożerczymi bestiami mają tylko jedną nadzieję na przetrwanie – gracza oraz jego pojazd.

Zombie Driver oferuje 17 misji, w których do wykonania oprócz głównych questów, mamy także cele poboczne oraz szereg zadań bonusowych. Do naszej dyspozycji twórcy gry oddali 6 różnych samochodów oraz jeden super-pojazd, możliwy do odblokowania podczas rozgrywki. Każdy z wozów może być poddany modyfikacjom, które nawet zwykłą taksówkę przerobią na Rydwan Śmierci. Oprócz ulepszeń samochodu (w sumie 9), możemy montować na nim różnorodne bronie z dość bogatego arsenału, m.in. minidziałka, miotacze płomieni czy wyrzutnie rakiet. Każdą z broni można poddać dalszemu tuningowi (3 poziomy), dzięki czemu otrzymujemy ich nowe, specjalne właściwości.

Wszystkie powyższe dodatki dostępne są oczywiście za pieniądze – te natomiast zdobywamy za eliminację przeciwników (liczy się także sposób, w jaki to zrobimy - twórcy przygotowali możliwość swego rodzaju combosów podczas rozjeżdżania nieumarłych), pozytywne ukończenie powierzanych nam zadań czy znajdowanie nagród w zaułkach miasta.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro premiera na sklepiku PSN gry polskiego studia.

Możną tą grę nazwać Dead Nation na kółkach :)

W dodatku gra ma platynę, więc pewnie swoje kosztować będzie.

W każdym razie na pewno zakupię przy jakiejś promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak na ten filmik patrzę i opis to bym też porównał do renegade ops :) które notabene bardzo mi się podobało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo, jest kilka trybów gry, w tym 3 misje, chyba pierwsze. Bardzo fajna gra. Na US PSS cena tej gry to jakieś 10$, czyli u nas będzie jakieś 30-40 zł. Niestety premiera w Europie będzie w styczniu, nie wiadomo dokładnie którego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliśmy, 38zł :)

Ktoś grał już w pełną wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem sobie demo grałem 4 minuty i 15 sekund

jak dla mnie krap jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś posiada plusa może wyrwać teraz za 24,80. Na razie jestem miło zaskoczony, za tą cenę polecam każdemu kto chce porozjeżdżać zombi :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×