Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zle mnie zrozumieliscie, jestem polakiem a nie innego pochodzenia. Mieszkam 5-ty rok w Angli i nie posiadam polskiego systemu badz klawiatury.A z gramatyka i punktuacja nie jest tak zle, nawet na osobe w moim wieku.Porownajcie innych, takiego Kowalskiego z Youtube albo Facebook to znaczy slowa jak: dzieci -neo, gimbusy etc. Czytalem zasady i wiem ze pisownia to podstawa mam tego swiadomosc. A tak pozatym za 3 tygodnie dostane headseta i juz zagralem pierwsze gry z innimy czlonkami PS3S od prezesa Imperiatore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak napisał mi, że nie ma polskich znaków w klawiaturze, czyli raczej nie mieszka w Polsce. Pewnie jest inny, obcy język w którym porozumiewa się jeszcze lepiej, jakiś niemiecki, czy angielski, także bądźmy wyrozumiali. :D

Jeśli już mamy się czepiać to chyba do wyrazu"gdySZ" nie potrzeba innej klawierki niż tą którą mamy wszyscy.

Luz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chłopak dopisał szczegóły i to zmienia postać rzeczy... Myślałem, że rośnie nam jakiś nowy Podolski, czy inna Dżoana Krupa, ale to tylko 5 lat życia poza Polską i jest... tak sobie? :) Nie będę się generalnie czepiał, bo to nie jest kółko gramatyczno-ortograficzne, ale to trochę razi. Przygodę z dziennikarstwem zaczynałem od pracy w dziale korekty, więc na punkcie bug-ów językowych jestem pier$#%#ty... :laugh:

A teraz komunikat, który zamieściłem również na Battlelog:

Święta już się skończyły. Wielu z Was (osoby w wieku szkolnym) wciąż ma wolne, te trochę starsze, pracujące itd. już niekoniecznie. Ja niestety nie mam tak dobrze i mam sporo rzeczy do wykonania + perspektywa wyjazdu sylwestrowego (chyba zacznę się modlić, by nic z tego nie wyszło... :D) doprowadzają do tego, że na BF3 będę przez ok. tydzień znacznie rzadziej (może jednak głód gry będzie dużo silniejszy(?) :D) w każdym razie oznacza to mniej więcej tyle, że nie będę organizował (raczej) w najbliższym czasie wspólnej gry, więc musicie radzić sobie sami. Aha, jeśli wymiksuję się z tej zabawy sylwestrowej, to można by pomyśleć o jakimś sylwestrowym graniu. Od 1 w nocy np. do rana...? :D Organizacja tego przeze mnie jest jednak uzależniona od kwestii wspomnianych na początku. Przyjemnej zabawy. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mamy się czepiać to chyba do wyrazu"gdySZ" nie potrzeba innej klawierki niż tą którą mamy wszyscy.

Luz.

Prawda nikt nie jest doskonaly ale chceci sa, beda i staram sie zeby zostaly. Chyba sie za bardzo rozpedzilismy z tematem gramatyka wiec mam pomysl zeby wrocic do pierwotnego tematu.

PS. Powysza wiadomosc potwierdza ze to nie miejsce na diskusje o gramatyce.Osobiscie bede miec czas do 4 stycznia, a potem gram w weekendy. Tak na poinformowanie prezesa :D.Teraz udam sie pograc w BF3 pozostawiajac ten watek innym kadetom tego plutonu. Dzieki za uwage.

Edytowane przez Franek12354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chłopak dopisał szczegóły i to zmienia postać rzeczy... Myślałem, że rośnie nam jakiś nowy Podolski, czy inna Dżoana Krupa, ale to tylko 5 lat życia poza Polską i jest... tak sobie? :) Nie będę się generalnie czepiał, bo to nie jest kółko gramatyczno-ortograficzne, ale to trochę razi. Przygodę z dziennikarstwem zaczynałem od pracy w dziale korekty, więc na punkcie bug-ów językowych jestem pier$#%#ty... :laugh:

A teraz komunikat, który zamieściłem również na Battlelog:

Święta już się skończyły. Wielu z Was (osoby w wieku szkolnym) wciąż ma wolne, te trochę starsze, pracujące itd. już niekoniecznie. Ja niestety nie mam tak dobrze i mam sporo rzeczy do wykonania + perspektywa wyjazdu sylwestrowego (chyba zacznę się modlić, by nic z tego nie wyszło... :D) doprowadzają do tego, że na BF3 będę przez ok. tydzień znacznie rzadziej (może jednak głód gry będzie dużo silniejszy(?) :D) w każdym razie oznacza to mniej więcej tyle, że nie będę organizował (raczej) w najbliższym czasie wspólnej gry, więc musicie radzić sobie sami. Aha, jeśli wymiksuję się z tej zabawy sylwestrowej, to można by pomyśleć o jakimś sylwestrowym graniu. Od 1 w nocy np. do rana...? :D Organizacja tego przeze mnie jest jednak uzależniona od kwestii wspomnianych na początku. Przyjemnej zabawy. :)

Ja też z miła chęcią wolałbym pograć w sylwesrta z Wami niż iść na imprezkę na której może dokonać się dla mnie dość "twardy reset":tongue:

Perspektywy są jednak dla mnie dosc nie miłe,choć zaczynam sie czuć chorobowo więc może leżenie w łóżku i granie?:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę zrywam się z domu ok 15.00 i wracam w niedziele późnym wieczorem (oby). Także w piątek mogę pomaniaczyć do 2-3 w nocy, żeby się wyspać porządnie do 11-12. Od 2 stycznia wszystko wraca do normy czyli od ok 17.00 gram do ok 1.00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick z PSN - wielki5

Wiek - 19 lat

Nick z Battlelog'a - wielki55

headset - nie(ale może będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick PSN - Musialinho

Wiek - 17

Nick Battlelog - Musialinho

headset jest ;)

Pozdrawiam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z którymi prowadziłem przed chwilą "konwersację" na BL--jesteście tak pozytywnie zakręceni,że aż Was lubię:pardon:

Chcę ogłosić wszystkim aplikującym do naszego plutonu,że musicie mieć choć troszeczkę zryte pod sufitem by ogarnąć to o czym czasem możemy dyskutować na BL,bez tego możemy się nie zrozumieć:tongue: .

Generalnie tak trzymać.:thumbsup:

A i niech żyje "rozczochrna wiewióra"(dla wtajemniczonych):tongue: :tongue: :tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick z PSN- retikulum18

Wiek- 23 lata

Nick z Battlelog- medykus

headset- na chwilę obecną jeszcze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick PSN: TheJaniec

Wiek: 20

Nick z Battelog: TheJaniec

Headset: brak ale planowany zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick PSN: CePeeN

Wiek: 31

Nick z Battelog: CePeeN

Headset: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zaproszeniu na ps3 napisać ps3 site

To Ty musisz zapraszać przede wszystkim, a nie na odwrót. Czekając na zaproszenia od innych, możesz się nie doczekać. :pardon:

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Czy trzeba spełniać jakieś konkretne wymagania aby do was dołączyć?

Co prawda swojego Battlefielda 3 odbieram dopiero jutro o 14, ale pomyślałem, że warto się już rozejrzeć.

Początki:

Do tej pory grałem w COD: BO. Ogólnie w FPSy na PS3 gram około rok.

Obecnie mam 38 lvl 2 prestiżu. Nie gram dla lvli tylko dla przyjemności. ZAWSZĘ(i tu nie przesadzam) jestem w top 3 na serwerze i często 1(Chyba że dołączę pod koniec gry). Gram taktycznie, nie tak jak niektórzy na przysłowiową "pałę"

(Jeśli trzeba to mogę udostępnić kilka moich meczy) Zawsze gdy to tylko możliwe staram się reanimować kolegów z drużyny. Moim ulubionym trybem gry jest Sztab i DM Deathmatch.

Kiedyś dużo grałem w CSa(ponad 4 lata) Grałem w wielu klanach, w których graliśmy zespołowo. Oczywiście zawsze grałem z mikrofonem. Bardzo lubię grę zespołową i nie cierpię gry "na własną rękę". Gdy grałem na serwerze z losowymi ludźmi czułem się nieswojo. Również dlatego chcę przystąpić do plutonu.

O moich wynikach w grze:

Najczęściej gram galilem z tłumikiem lub ak-47 również z tłumikiem. Często wybieram też snajperki i muszę przyznać, że jestem nie najgorszy. :thumbsup:

Moje ogólne statystyki to(mówię z pamięci) około 8000 zabitych i 6000 dedów. Jest to spowodowane tym, że Black OPS to był mój 1 FPS na pada i na początku trochę lamiłem :pardon:

Jednak nie poddawałem się i wytrenowałem skilla.

Doświadczenia z serią Battlefield:

Mój pierwszy Battlefield to bodajże część 2. Bardzo mi się podobała z racji tego, że były w niej pojazdy. Co prawda to było dawno i byłem jeszcze młody, ale jakoś z "ziomami" z osiedla dawałem radę :whistling:

Rok po premierze Bad company 2, pożyczyłem ów część od kolegi na PC. Przeszedłem kampanię i tyle... W multi grałem tylko w CODach.

Gdy wyszła beta Battlefielda 3 cisnąłem w nią bez przerwy. Po premierze grałem u kolegi na PC w kampanię.

Nick z PSN - Mation_PL

Wiek - 16

Nick z Battlelog'a - Na razie nie mam battlelog'a(Jak wspomniałem wyżej, BFa będę miał jutro)

Informację o posiadaniu bądź nie headseta - HSa nie mam i nie zamierzam kupować dopóki DICE nie zrobi nic z voice chatem.(Mam kompa więc mogę gadać przez skype czy teamspeak)

Wysłać aplikację o przyłącznie do Plutonu na Battlelog'u - Jeśli dostanę odpowiedź, że zostałem przyjęty jak najszybciej wyślę.

Dlaczego chcę dołączyć?

Ponieważ bardzo lubię grać w zespole.

Mam nadzieję że to wszytko. Jak by coś to mogę odpowiedzieć na pytania.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mation
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze, że Pan się ładnie przedstawił nam tutaj w tej chwili słuchaczom przed milionami słuchaczy :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze, że Pan się ładnie przedstawił nam tutaj w tej chwili słuchaczom przed milionami słuchaczy :biggrin:

Potwierdzam.

Jako jeden ze starszych członów plutonu muszę napisać,że jestem pod wrażeniem CV.

Myślę,że Wielki Imper przyjmie aplikanta do pluton

Hej Wielki----znowu dostajesz po reputacji,kto tak się na Ciebie uwziął-podaj namiary a dostanie "hed-szota"

Czas rozpocząć akcję pod kryptonimem "Imper":pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Żołnierzy z PS3S Pluton.Nie widząc szans na poprawę voice chatu zakładam ten temat abyśmy się szybciej namierzyli i przygotowali na alternatywną komunikację w BF3.Myślę ,że PSN-ID ,(opcjonalnie Battlelog-ID) i na przykład Skype-ID wystarczy.

Ja(PS3) PSN-ID- ArTurek_PL

BattlelogID -AT76

(Skype)-arturt76

Pozdrawiam.Hooah!

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może team speak?

Pewnie ,że tak ale Jestem Starej Daty Żołnierzem, więc wytłumacz o co doładnie chodzi z tym Team Speak-em?? Coś ala Skype??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nick z PSN

Patryk2808

- Wiek

16

- Nick z Battlelog'a

Patryk2808

- Informację o posiadaniu bądź nie headseta

Posiadam oficjalny headset sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skoczybruzda

Google nie boli;) Teamspeak to taki gamingowy skype, ale wg. mnie skype jest lepszy do BF3 bo każdy może go miec na androidzie (android to system operacyjny dla telefonow komorkowych- smartfonów).

Edytowane przez jamiemonovitz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×