Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może trzeba dodać do zasad plutonu "Przynajmniej raz dziennie odwiedzać forum"

Myślę,że to by był chybiony pomysł,ale mógłby IP wstawić na głównej ścianie battlelogu link dla leniuchów do portalu i forum.Tak jak pisze Fajsoon powstaliśmy na tej stronie jak by nie było reprezentujemy ją to do hu%ja ciężkiego wypadało by zaglądać na portal i na forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałem Artur ładnie masz imię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro jesteśmy tak jakby reprezentacją forum, to może IP mógłby poprosić moderatora o podklejenie tematu? :biggrin:

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak 50/50 jest ta reprezentacja , bo wygląda to tak że jest to pluton zrzeszający ludzi z forum, mamy możliwość grania pod nazwą ale raczej nie liczyłbym na nic więcej ze strony forum itp :)

Edytowane przez Fajsoon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma być ten napis pod logo "PS3SITE Pluton" "PS3SITE" "PS3S Pluton" czy "PS3S". Wydaje mi się, że powinna być pełna nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a zapomniałem Artur ładnie masz imię :)

Ale całować się nie będziemy :rofl:

Jaki ma być ten napis pod logo "PS3SITE Pluton" "PS3SITE" "PS3S Pluton" czy "PS3S". Wydaje mi się, że powinna być pełna nazwa.

Fajnie by było jak by była pełna nazwa ale jak ona się tam zmieści aby była czytelna to nie mam pojęcia :biggrin:

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale całować się nie będziemy :rofl:

Fajnie by było jak by była pełna nazwa ale jak ona się tam zmieści to nie mam pojęcia :biggrin:

:wub: oj tam oj tam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co oznacza to dziwne zwierzę z porożem. Byk? Jeleń? Dzik? :D Faktura jego skóry przypomina mózg i to jest dobre logo dla naszych pokonanych, bo przeważnie kończyli swój żywot w katastrofalny sposób. :D Jeśli chodzi o orzełka to może być, choć nie nawiązuje do tego, co jest teraz. Ktoś pisał, że wygląda jak logo stworzone na Amidze. Wyjaśniam - takie były na początku narzędzia i i tak przy ich ograniczeniu powstało coś najfajniejszego co widziałem na Battlelog. Wiele plutonów kończyło na stworzeniu chaosu - czaszek, czołgów, samolotów i dodaniu jakiegoś wybuchu, więc nie jest źle.

Kombinuj dalej. Może orzeł w czapce ze starym logo, który łapię w szpony jakąś ofiarę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj dalej. Może orzeł w czapce ze starym logo, który łapię w szpony jakąś ofiarę? :biggrin:

Trochę za dużo ode mnie wymagasz :P Ale w walce czaszka vs orzeł wygrało to 2 więc na tym się skupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę za dużo ode mnie wymagasz :P Ale w walce czaszka vs orzeł wygrało to 2 więc na tym się skupie.

Może da rade wcisnąć gdzieś w tło czerwoną gwiazdeczkę i trójeczkę to byłoby moim zdaniem wystarczające nawiązanie do obecnego loga.

Orzełek mógłby zostać, zawsze to "Orły z Polski".

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki werdykt z tym napisem? "PS3SITE Pluton" "PS3SITE" "PS3S Pluton" czy "PS3S"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przegłosowane. Będzie PS3S Pluton

PS.

Czy ktoś zgłębił tajniki "usuwania napisu z obrazka" :cool:. Ja próbuje i mi nie wychodzi :dry:

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem,jestem--czytam i analizuję :happy: .

Faktycznie już kilka razy zwracałem uwagę naszym członkom plutonu by aktywnie uczstniczyli w forum i na bl.

Dziwne,że na 60 osób tylko kilka-kilkanaście jest regularnie widocznych i czynnie biorących udział w życiu plutonu :pinch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak byście kiedyś wznawiali rekrutacje to ja jestem chętny.

PSN: damicjo

Wiek: 16

Battlelog: damicjo ( http://battlelog.bat.../365527588/ps3/ )

HS: jest

rok może dwa ale dla pewności poczekajmy trzy lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko tylko się deklaruje żeby nie przegapić szansy, bo pluton fajnie się prezentuje i przyjemnie było by z wami pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko tylko się deklaruje żeby nie przegapić szansy, bo pluton fajnie się prezentuje i przyjemnie było by z wami pograć.

spoko spoko ale raczej szybko nie będzie wznowiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fap fap fap fap :D ale wczoraj było smiesznie :D dzieki za gre, szkoda że mi net padł bo chętnie bym dalej z wami grał :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fap fap fap fap :biggrin: ale wczoraj było smiesznie :biggrin: dzieki za gre, szkoda że mi net padł bo chętnie bym dalej z wami grał :P

Hehe pompa była non stop jak zawsze.Na koniec to już byłem tak porobiony,że tak długo szukałem zapalniczki aż mnie wywaliło z gry hehe i podziękowałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry panowie za niebecność na polu walki przez ten tydzień, ale mam taki zapier*ol w robocie że ledwo kontaktuje po pracy... a ktoś musi wydobywać węgiel żeby było ciepło w domu :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem 14 lat to nie jest zbyt malo aby grac w BF3? :o Nie zebym sie czepial, wrecz przeciwnie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie czepiasz :) to samo mi mówili jak grałem w CSa w 2004 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×