Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko jak wkleić tego logo?

Musisz skopiowac to logo co wkleiłem tutaj na forum,i zapodac na stronie Gravatar,fotę tak obrobiłem aby nic nie przycinać,powinna pasować.

Dalem je na swoje konto Battlelogu możesz zobaczyć jak to wygląda.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo bardzo przypadło mi do gustu :).

Dzięki za wczorajszą grę Panowie. Już nie mogę się doczekać kiedy swobodnie będziemy budować składy i móc gadać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Założyłem konto na gravavatar, załadowałem grafikę, ale nie widzę w opcjach edytowania emblematu możliwości dodania grafiki. Gdzie tego szukać?

Automatycznie ustawiło mi go jako avatara postaci, natomiast z Plutonem jest kłopot. Samo się nie chce załadować, natomiast nie ma możliwości dodania własnej grafiki.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedźcie mi bo jeszcze nie odpalałem PS3 od momentu kiedy dodałem/zostałem dodany do listy friendów na bt. Czy automatycznie ta lista friendów została nadpisana w liście, którą mam w ps3?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Założyłem konto na gravavatar, załadowałem grafikę, ale nie widzę w opcjach edytowania emblematu możliwości dodania grafiki. Gdzie tego szukać?

Automatycznie ustawiło mi go jako avatara postaci, natomiast z Plutonem jest kłopot. Samo się nie chce załadować, natomiast nie ma możliwości dodania własnej grafiki.

Stworze jakiś pluton i obczaje co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie klan taga [ExP] - dlaczego nie wyświetla go podczas gry w BF3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gravatar sam się pojawi po kilku minutach, u mnie w profilu już widać, klan tag jest widoczny na twoim nieśmiertelniku jak kogoś zabijesz. ew rąbnij sobie suicide i podziwiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Założyłem konto na gravavatar, załadowałem grafikę, ale nie widzę w opcjach edytowania emblematu możliwości dodania grafiki. Gdzie tego szukać?

Automatycznie ustawiło mi go jako avatara postaci, natomiast z Plutonem jest kłopot. Samo się nie chce załadować, natomiast nie ma możliwości dodania własnej grafiki.

No faktycznie w plutonie emblemat jest tylko do utworzenia z dostępnych "elementów" także fota z Gravatara niestety odpada.Logo pewnie będzie widoczne w grze dlatego stąd te ograniczenie.Skrobie coś z dostępnych grafik w Battlelogu ale będzie to bardzo skromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie klan taga [ExP] - dlaczego nie wyświetla go podczas gry w BF3 ?

Na tablicy wyników jeszcze nigdy nie widziałem żadnych tagów, więc to pewnie ograniczenie bety.

Ej laski, a jak to jest z czatem głosowym w ps? Jeśli by założyć pokój przed rozpoczęciem gry, to czy po wejściu do menu BF3 automatycznie z niego wywali?

Do wieczora jestem w pracy i sam nie sprawdzę :smile:

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wychodzeniu z chatu głosowego wywala automatycznie :(

dlatego jest wiele petycji do SCE o wprowadzenie cross-game chatu (tak jak jest w xklocku), ale chyba nie są w stanie tego zrobić ;-(

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnieliśmy o jednej kluczowej sprawie....na jakim stopniu trudności zamierzacie pykać w pełnej wersji? normal czy hardcore???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnieliśmy o jednej kluczowej sprawie....na jakim stopniu trudności zamierzacie pykać w pełnej wersji? normal czy hardcore???

Chyba za wczesnie na takie decyzje :-) myslę, że trzeba ogarnąć obie opcje.

A w jakich trybach są rozgrywane klanówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnieliśmy o jednej kluczowej sprawie....na jakim stopniu trudności zamierzacie pykać w pełnej wersji? normal czy hardcore???

jakiej kluczowej? klan nastawiony jest na fun, jak grupka będzie w większości chciała hard to będą grali/zakładali serwer hard, jak na normal to normal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

Jestem tutaj nowy na forum i trafilem przypadkiem szukajac w necie ludzi w wieku podobnym do mojego, chetnych do zabawy w BF3.

Mam 29 lat i chetnie bym do Was dolaczyl, bo strasznie brakuje mi w tej grze grupki ktora tworzylaby zgrana druzyne, brnaca do celu a jednoczesnie uzupelniajaca sie i oslaniajaca swoje tylki.

Bawiac sie obecnie w bete bylo pare takich momentow, gdzie squad byl na prawde zgrany i gra byla o wiele skuteczniejsza i bardziej satysfakcjonujaca.

Jesli juz uwazacie, ze nie ma miejsca w tym klanie to po prostu dodam sobie wasze PSN id do mojej listy i w miare wolnego miejsca na serwerach sobie z Wami pogram.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji wieku (39) zgłaszam chęć objęcia posady skarbnika ewentualnie łącznika z apteką.

Pozdrawiam starą gwardię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej okej, z racji weekendu zasiadam dzis do BF3 (trzeba nadrobic stracony czas). ktos wysylal zaproszenia do znajomych ? bo zapewne nie da sie jakos szybko dodac calej naszej grupki ?

troche zejdzie, powysylam zapro. do zobaczenia w metrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś to pewnie jutro coś będę się włóczył po metrze to pewnie się jakoś spotkamy :)

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem do wszystkich z Plutonu.

Szczerze Wam powiem, że znienawidziłem już tę mapę Metro ;).

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się :smile: Ja spędziłem na mapie chyba z 17-18 godzin, więc teraz wchodzę już tylko jak gra ktoś z listy. Uważam że mapa jest świetna, ale jest na tyle zwarta, że rundy nie trwają zbyt długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też narazie odpuściłem betę. Metro już mnie nie bawi, szczególnie, że jest masa camperów, którzy leża ze snajpami +12 i tylko czekają na ofiarę. Pograłbym w tę mapę całym naszym teamem. Póki co przeżeram się na Dark Souls i czekam na preordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli jeszcze jest miejsce w teamie to zgłasza swoją kandydaturę

PSN ID: Hellhound_pl

Battlelog: Hellh0und_pl

Wiek: 35 więc słuszny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadam za skład plutonu, ale myślę że spokojnie możesz pododawać kilku z nas do listy, a na pewno nieraz zagramy razem. Czas pokaże, minie tydzień-dwa od premiery i lista sama się zweryfikuje :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×