Skocz do zawartości
NFL

Dead Space 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oceniajcie przedwcześnie ;) Stary Dead Space to to niestety nie jest, ale może nie będzie tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oceniam gry tylko tą chwilkę gameplay'u który teraz przypomina mieszankę vanquish, resident evil i lost planet czyli w tym szczególnym wypadku nie tego oczekuje... Już ds 2 niebezpiecznie blisko strzelaniny tpp na szynach stała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do Vanquish to mu trochę brakuje, bo on był napakowany akcją, a DS3 jest trochę spokojniejsze. Jedyne podobieństwo to te osłony. Jednak zgodzę się, trochę niewłaściwy kurs obierają twórcy :/ Dla mnie nie prezentuje się to wszystko źle, bo dużo jestem w stanie przetrzymać, ale na przykład uniwersalnej amunicji nie daruję po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całe EA =D

grafika jest ładna, ale reszta imo leży.. te uniki, system osłon, walka z bossem(w poprzednich częsiach o wiele lepiej zrobione) no i ten coop. WTF? Zabijają cholernie dobra serie, byle tylko więcej ludzio kupiło (którzy nie lubią horrorów), ogarniczając horror do minimum a akcje do max...

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop jest opcjonalny. Możesz grać bez przeszkód samemu, gościu w filmiku powyżej o tym mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oto mi chodzi.. sama koncepcja coopa w tej grze imo jest głupia, tak jak multi

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja byłaby głupia wtedy, gdyby gra wymuszała na Tobie granie w sposób, którego nie chcesz. Tu przecież masz dowolność, więc nie wiem w czym problem. To samo o multi w dwójce - mogłeś go przecież nawet nie odpalić (ba, nawet trofików nie było z tym związanych). Niech sobie będzie, byle tylko twórcy nie zmuszali nas do gry w to wszystko. Mamy wybór, więc jest dobrze.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest dobrze.. Taki coop, multi pochłania czas twórców, który mogliby wykorzystać na singla, a DS to była typowa gra nastawiona na singla.. Na dodatek będą musieli tutaj pogodzić coopa i singla, i będa czynić ustępstwa i różne kompromisy..

Do tego dodajemy uniwersalną amunicje, mniej elementów horroru (Bo wcześniejsze części były za straszne - WTF ? =D), system osłon, uniki, jeszcze większe nastawienie na akcje, do tego walki z ludźmi..

Jeśli to wszystko prawda, to ta częśc będzie wykastrowana z tego co było bardzo dobre w 1 i 2 - nie było dużo amunicji, żadnych osłon, uników, elementy horroru (w 1 tylko). I dodaje mase gówna, poczucie samotności (DS1 ftw, w DS2 już gorzej, ale jakoś "maskowali" kontakty z innymi")

NIe jest dużo gier do których podchodze z takim negatywnym nastawieniem, ale te część zapowiada się naprawde marnie dla fanów części 1.

Jedyny plus narazie to tylko grafika, która jest bardzo ładna.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat uniwersalnej amunicji, osłon i walk z ludźmi nie kwestionowałem, tu masz rację w 100%. Ale moim zdaniem ten coop, jeżeli jakoś przemyślanie jest zrobiony, to może się okazać dobrym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy EA polska pokusi się o lokalizacje Dead Space 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria ma ta głęboką fabułę oraz dialogi że naprawdę jest niezbędna lokalizacja ;)

Gdyby chociaż w jakimś stopniu dorównała wspaniałej jedynce klimatem zaszczucia itp. mogliby to dla mnie dubbingować pijani irlandczycy z wadą wymowy i tak by mi się grało wyśmienicie...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby chociaż w jakimś stopniu dorównała wspaniałej jedynce klimatem zaszczucia" - kosmos, statek pelen przeciwnikow, ponure lokacje, masa przeciwników wokół.. Zrobili coś niesamowitego, a teraz gówno w porównaniu do DS1 chcą sam zaserwować :/

Co do polonizacji. DS akurat jest cholernie łatwy język, poza tym w większości można się domyślić oco cho.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przyjemniej jest odczuwać strach z kimś, aniżeli samemu. Przyjęliśmy tę koncepcję, zwiększyliśmy przystępność gry, dodając nieco większą ilość akcji, jednocześnie nie odchodząc od konwencji horroru, jakim jest Dead Space."

z taka każda wypowiedzią traca fanów, chyba żeby lepiej już nic nie pisali

no i jeszcze to że minimum 5 mln sztuk musi się sprzedać bo inaczej to będzie nieopłacalne.. niech te ea wkońcu się rozpadnie..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie ale wy narzekacie...I co z tego że jest akcja i że jest co op mi się podoba taka koncepcja.Fajnie będzie uratować kumpla którego obok zaatakowała obrzydliwa bestia;p.A może jednak wyjdzie ciekawie i panowie z Viseal Games nas czyms zaskoczą ? Nieskreślajcie tej gry dlatego że bardziej odeszli od horroru i postawili na akcję i co opa :)

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pod względem akcji ta gra będzie dobra. Jednak ja tylko dla elementów horroru kupowałem gry z tej serii. Pewnie zakupie 3, ciekawość zwycięży zdrowy rozsądek, i pewnie bede sie dobrze bawił, ale szkoda że mniej horroru będzie :/

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o sile tej gry świadczyło właśnie to, że była horrorem, i to cholernie dobrym z odpowiednim klimatem, a nie bezmyślne krycie się za przeszkodami i nawalanie do kolejnej chordy potworów - takich produkcji jest na pęczki...

@update: zjadło mi gdzieś słowo gry...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o sile tej świadczyło właśnie to, że była horrorem, i to cholernie dobrym z odpowiednim klimatem, a nie bezmyślne krycie się za przeszkodami i nawalanie do kolejnej chordy potworów - takich produkcji jest na pęczki...

True

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o sile tej gry świadczyło właśnie to, że była horrorem, i to cholernie dobrym z odpowiednim klimatem, a nie bezmyślne krycie się za przeszkodami i nawalanie do kolejnej chordy potworów - takich produkcji jest na pęczki...

@update: zjadło mi gdzieś słowo gry...

Dokładnie, w tej części dojdzie jeszcze możliwość robienia przewrotów... Gdzie w takim, metalowym, czy tam stalowym kombinezonie przewroty? Pamiętam jak w 1 części czuć było przy poruszaniu się, ciężar tego kombinezonu... No nie wiem, na razie jestem nie do końca przekonany co do tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dead space 1 to napewno nie będzie, i nie sądze żeby w następnych częsciach chociażby się zbliżyli do poziomu 1, a szkoda..

Wiadomo, mało które sequele są zbliżone do pierwowzoru. Tym bardziej jeśli chodzi o survivale horrory, bo trójka będzie akcją z elementami SF (widać nawet podobieństwo do Lost Planet 3). Na horror nie liczcie, jedynie na efekciarską rozwałkę na futurystycznych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. Jeśli da nich horror to nagłe wyskoczenie nekromorfa LUB innego potwora z jakiejś dziury to gratulacje dla nich. Już w Dead Space 3 klimat grozy,horroru był znikomy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. Jeśli da nich horror to nagłe wyskoczenie nekromorfa LUB innego potwora z jakiejś dziury to gratulacje dla nich. Już w Dead Space 3 klimat grozy,horroru był znikomy...

juz gdzieś widziałem ten cytat ;)

chyba na psx forum :)

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×