Skocz do zawartości
KopaczK

Transformers: Fall Of Cybertron

Rekomendowane odpowiedzi

z10424777Q,Transformers--Fall-of-Cybertron.jpg

Zanosi się na to, że za jakiś czas zagramy w kontynuację TRANSFORMERS: War for Cybertron. To dla mnie dobra wiadomość, bo była to dobra gra. Zobaczymy, co zaoferuje nowa odsłona. Na obrazku widać, że roboty trafią na Ziemię.

EDIT: ŹRÓDŁO.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstyd przyznać, ale jako fan w dzieciństwie komiksów i bajek, a ostatnio filmów, nie wiedziałem, że wyszły gry na podstawie Transformers :) pozostaje mi nadrobić zaległości i czekać na kolejną część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to niejedna. ;) Aczkolwiek T:WfC jest bardzo przyzwoita, a ta nowa zapowiada się na prawdzwy powrót do lat dziecięcych. Ciekawe, czy będzie to (mniej, lub bardziej luźna adaptacja), czy może odrębna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, przecież te filmowe transformersy nawet się nie umywają do tych z bajki. Te nowe wyglądają jak skrzyżowanie obcego, robota i człowieka. W tej mieszance tylko jeszcze psa brakuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra nie jest na podstawie filmów, a właśnie starych kreskówek i komiksów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu...to ciekawie. Jeszcze powiedz, że jest Soundwave ze swoim zaje**stym głosem, a może nawet się zainteresuję WfC. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Podobnie jak oryginalny Optimus Prime, Megatron i Starscream. Wszystkie te postaci pojawiły się w T:WfC. Jako fan TRANSFORMERów gorąco polecam

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, sprawdziłem na gameplay'u i faktycznie mówi jak ten z kreskówki! Dzięki KopaczK! Na pewno postaram się o WfC :D

Do tej pory nawet nie interesowałem się grami z uniwersum transformersów bo myślałem, że to badziewia na podstawie filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. ;) W Empiku sprzedają po 99 zeta. ;)

@down: To nie jest fajne podejście...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w kazda gre o transformersach i zadna mnie nieprzyciagnela na dluzej niz 1-2h.zenada.Jestem ogromnym fanem Transformersow, ale poprostu niema jeszcze fajnej gry o naszych robocikach.Mam nadzieje ze ta bedzie wkoncu dobra.Tak btw glosy sa fajne ale i tak niezastapia tych z 87 roku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że inni też mają sentyment z dzieciństwa do Transformersów :) W tym stylu był jeszcze Generał Daimos, ale jednak to już nie ta liga :) Ale jeśli mieliby zepsuć tak jak G.I. Joe to lepiej niech nie ruszają bo to walka z wspomnieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w kazda gre o transformersach i zadna mnie nieprzyciagnela na dluzej niz 1-2h.zenada.Jestem ogromnym fanem Transformersow, ale poprostu niema jeszcze fajnej gry o naszych robocikach.Mam nadzieje ze ta bedzie wkoncu dobra.Tak btw glosy sa fajne ale i tak niezastapia tych z 87 roku:)

Obejrzyj sobie jakiś staryodcinek serialu, a zobaczysz, że w wypadku T:WfC jest dobrze, a w tej powinno być jeszcze lepiej.

Hehe, widzę że inni też mają sentyment z dzieciństwa do Transformersów :) W tym stylu był jeszcze Generał Daimos, ale jednak to już nie ta liga :) Ale jeśli mieliby zepsuć tak jak G.I. Joe to lepiej niech nie ruszają bo to walka z wspomnieniami

Masz rację, TRANSFORMERom trochę brakuje do "Daimosa", ale fabuła nie była w nich najważniejsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun:

EDIT: Nie będzie trybu współpracy (może kampania na tym skorzysta): LINK.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wam sie podoba demko? singla przeszedlem w okolo 30 min (te 2 misje) natomiast multi wciagnelo mnie na ok 3h, moim zdaniem gierka bardzo fajna ale w multi jak duzo sie dzieje to niestety spadki fpsow sa, i to widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam gra ktoś w transformers upadek cybertronu?

mógłby ktoś przetłumaczyć trofea z transforrmers upadek cybertronu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Fajnie że mi ktoś przypomniał o tym, muszę zakupić i przejść koniecznie. War for Cybertron jest zajebistą pozycją a Fall ponoć wcale nie ustępuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy MMO w uniwersum transformersów :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jaki ten multiplayer ma potencjał oO jest już bardzo fajny, jeśli by go dopracować o lepsze mapy więcej klas i większą możliwość rozwinięcia to naprawdę byłaby kosa.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogrywajac transformersy lece w takiej kolejnosci

 

1. Transformers: War of Cybertron
2. Transformers: Fall of Cybertron

3. Transformers: Revenge of the fallen
4. Transformers: Dark of the Moon
5. Transformers: Rise of Dark Spark

 

Czyli jak ludzie chwala, 2 najlepsze czesci sa na poczatku, po obejrzeniu najnowszego filmu musze w koncu wyrwac gierke w dobrej cenie i ograc cala serie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×