Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

ff13252.th.jpg

nie ma chyba chwilowo innych ujęć z bahamutem (tzn było jeszcze 1 ale nie chciało mi się szukać ;P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam tylko jedno pytanie...

Czy to prawda że producent Final Fantasy sie sprzedał i to już nie jest exlusive na PS3?

Niestety FF XIII ukaże się także na konsolę X360... :/ Exclusivem pozostjae FF XIII Versus. Jedyne pocieszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam tylko jedno pytanie...

Czy to prawda że producent Final Fantasy sie sprzedał i to już nie jest exlusive na PS3?

Jedynie w Japonii FFXIII będzie czasowym exem na PS3. Chyba pół roku jeśli się nie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

     Square enix moim zdaniem nie potrafi zrozumieć, nawet po tak słabych wynikach sprzedaży last remnant na xboxa, że główna część jego fan base już dawno kupiła ps3. Ale to powinno się zmienić po premierze FF XIII w stanach i europie. Co z tego, że xklocków jest więcej i tak na czarnuli Final sprzeda się znacznie lepiej, bo ludzie kupili x-boxa dla FPS a nie dla RPG.    

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

     Square enix moim zdaniem nie potrafi zrozumieć, nawet po tak słabych wynikach sprzedaży last remnant na xboxa, że główna część jego fan base już dawno kupiła ps3. Ale to powinno się zmienić po premierze FF XIII w stanach i europie. Co z tego, że xklocków jest więcej i tak na czarnuli Final sprzeda się znacznie lepiej, bo ludzie kupili x-boxa dla FPS a nie dla RPG.    

Ludzie kupili X'a bo tam chodzą piraty...

I tak każdy kto jest fanem FF bedzie grał na Ps3 bo jest konsola mocniejsza, SE dało chyba tylko FF na X'a żeby przekabacić zatwardziałych fanbojów tej konsoli, żeby następnym razem kupili oryginalnego ff na lepszą maszynkę.

Ja np mam z 4 gry przez które kupiłem konsole, a wśród nich właśnie FF. Reszta gier co mam, grałem, czy bede gral to miłe zapchajdziury :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedyś gdzieś czytałem że Final Fantasy będzie wykorzystywało całą moc konsoli a jak wiadomo nam xbox jest słabszą maszynką. Więc jakim cudem pójdzie na xboxa? Pgoroszą tekstury czy wytną pół gry...

Nie rozumiem tego jak tak dalej pójdzie to przy PS4 nie będzie już żadnych exlusivów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety FF XIII ukaże się także na konsolę X360... :/ Exclusivem pozostjae FF XIII Versus. Jedyne pocieszenie smile.gif

Dlaczego niestety? Co to ma być? Pies ogrodnika? Kiedyś FF był na Niny i co z tego? Nikt nie ma pretensji, że Sony podkupiło ten tytuł. FF7,8 i 11 były też na Blachę i co z tego?

Jedynie w Japonii FFXIII będzie czasowym exem na PS3. Chyba pół roku jeśli się nie myle.

Z tego co wiem, w Japonii nie wyjdzie wersja na Klocka.

Ale kiedyś gdzieś czytałem że Final Fantasy będzie wykorzystywało całą moc konsoli a jak wiadomo nam xbox jest słabszą maszynką. Więc jakim cudem pójdzie na xboxa? Pgoroszą tekstury czy wytną pół gry...

Nie rozumiem tego jak tak dalej pójdzie to przy PS4 nie będzie już żadnych exlusivów.

Nie słabszy, a inny. Każda konsola ma swoje mocne i słabe strony. Jak widać obie radzą sobie przywoicie na rynku. Mnie zaś martwi kompresja danych. SE obiecał, że gra na Klocku nie zajmie zbyt wielu DVD i, że obie wersje będą identyczne. Boje sie, że spowoduje to obniżenie jakości gry na PS3, ale zobaczymy. Jeśli zawalą, to powolutku wykończa świetną serię gier. FFXII zawiódł wielu fanów, jeśli tak długo wyczekiwana XIII skrewi, to SE sobie nagrabi. Z powodu przejścia na Klocka i chęci ograniczenia liczby płytek nie dostaniemy kilku ścieżek dźwiękowych do wyboru, a szkoda. Wciąż liczę na DLC z japońskimi dialogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey... FFXII byl bardzo fajny xP Naprawde wessalo mnie... poprostu troche inne bylo... system walki byl bardziej real time co nadawalo dynamizmu... jedynie czego czepiac sie mozna to ze walki toczyly sie same jesli dobrze sie chary rozwijalo i gambity poustawialo xP

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu skandal... specjalnie kupywał PS3 żeby mieć fajne exlusivy typu wlasnie Final fantasy, Tekkena itp. a tu sie jednak okazuje że plan na napewsce spalił bo wszystko to wychodzi xkupe... po prostu żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu skandal... specjalnie kupywał PS3 żeby mieć fajne exlusivy typu wlasnie Final fantasy, Tekkena itp. a tu sie jednak okazuje że plan na napewsce spalił bo wszystko to wychodzi xkupe... po prostu żal.

Spokojnie, Final Fantasy XIII Versus dalej jest ekskluzywnym tytulem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu skandal... specjalnie kupywał PS3 żeby mieć fajne exlusivy typu wlasnie Final fantasy, Tekkena itp. a tu sie jednak okazuje że plan na napewsce spalił bo wszystko to wychodzi xkupe... po prostu żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu skandal... specjalnie kupywał PS3 żeby mieć fajne exlusivy typu wlasnie Final fantasy, Tekkena itp. a tu sie jednak okazuje że plan na napewsce spalił bo wszystko to wychodzi xkupe... po prostu żal.

Widzę w twojej karcie gracza, że grasz w same exc. więc tak nie rozpaczaj, ciesz się, że FFXIII nie zostanie wydany tylko na X360.

Jutro bardzo ważna wiadomość od SE.

http://www.ps3site.pl/wazna-wiadomosc-dla-europejczykow/23084/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę w twojej karcie gracza, że grasz w same exc. więc tak nie rozpaczaj, ciesz się, że FFXIII nie zostanie wydany tylko na X360.

Jutro bardzo ważna wiadomość od SE.

http://www.ps3site.pl/wazna-wiadomosc-dla-europejczykow/23084/

Moim skromnym zdaniem będzie wygladało to tak:

"Moi drodzy parafianie z europy. tak was lubimy i taki mamy z was dochód że grę wam wydamy w jęz ang jeszcze przed premierą jap. ŚMIERĆ KAMIKAZEEEE! YEAH! fenk ju wery macz"

nie byłoby pięknie?

A tak na poważnie to się obawiam że po prostu powie że nie przewiduje opóźnieni i gra bedzie pod koniec marca Shit :/ druga opcja jaką widzę to taka że powie że gra bedzie w czerwcu ale za to będziemy mieli w pudełku małego moggle czy chocobosa :/... shit shit shit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc w tą czy w tą, co za różnica. Tyle czekania na XIII więc nie robi mi to już żadnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu skandal... specjalnie kupywał PS3 żeby mieć fajne exlusivy typu wlasnie Final fantasy, Tekkena itp. a tu sie jednak okazuje że plan na napewsce spalił bo wszystko to wychodzi xkupe... po prostu żal.

Żal? Dlaczego? Kupujemy konsolę z kilku powodów. To, że TEKKEN, czy FF będzie na innej nie oznacza, ze PS3 jest do bani. Szczególnie, że ani FF, ani TEKKEN nigdy nie był exem dla PS.

Spokojnie, Final Fantasy XIII Versus dalej jest ekskluzywnym tytulem smile.gif

Założymy się? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Final Fantasy XIII Versus dalej jest ekskluzywnym tytulem smile.gif

W tej kwestii wydaje mi się, że sporo zależy od sprzedaży FFXIII na PS3 vs Xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super, spodziewałem się, że będzie o wiele później. Luty, marzec to będzie chyba najlepszy okres roku 2010 pod względem gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na oficjalnej stronie pleya jest piekny filmik pokazujący gre

http://blog.eu.playstation.com/2009/11/13/final-fantasy-xiii-the-time-has-come/

PS3 Fans: Początek roku należy do Final Fantasy i raczej wątpie że coś ją przebije, już mnie nawet w tym momencie trofea nie obchodzą.

Dzień i noc tylko FF :D

A co do osoby która mówiła o mojej karcie gracza jak ktoś już tu wspomniał kilka postów wyżej:

Myślisz że jak widziałeś moją karte gracza to wszystko o mnie wiesz. Widze że dla Ciebie karta gracza to całe twoje życie skoro oceniasz ich po takiej pierdole. Żal

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii wydaje mi się, że sporo zależy od sprzedaży FFXIII na PS3 vs Xbox

Nie musi mieć to większego znaczenia.

Fajnie, że wyjdzie tak wcześnie. Zobaczymy co sama gra zaprezentuje, mam nadzieję, że będzie fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS3 Fans: Początek roku należy do Final Fantasy i raczej wątpie że coś ją przebije, już mnie nawet w tym momencie trofea nie obchodzą.

Dzień i noc tylko FF :D

No, ja tylko chciałem powiedzieć, że Autor tego posta trafił w sedno!!!  :biggrin: :thumbsup:+++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do osoby która mówiła o mojej karcie gracza jak ktoś już tu wspomniał kilka postów wyżej:

Myślisz że jak widziałeś moją karte gracza to wszystko o mnie wiesz. Widze że dla Ciebie karta gracza to całe twoje życie skoro oceniasz ich po takiej pierdole. Żal

Przeczytaj mój poprzedni post i mocno się nad nim zastanów.

A co do daty, miły prezent. Pierwszy kwartał 2010 dla posiadaczy PS3 będzie niesamowity - FFXIII, Heavy Rain, GoW III, GT5. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój poprzedni post i mocno się nad nim zastanów.

A co do daty, miły prezent. Pierwszy kwartał 2010 dla posiadaczy PS3 będzie niesamowity - FFXIII, Heavy Rain, GoW III, GT5. :o

Jako- przedstawiciel- młodzieży- apeluje -do -premiera.... gry powinny być refundowane przez rząd żebyśmy nie chodzili po nocach i nie robili burd po pijaku! Każdy gracz mając FF nie wyjdzie z domu przez kilka ładnych miesięcy, problem babć z głowy.

W sumie spodziewałem się czegoś takiego ,ale myślalem również że uraczą nas dobrym, dopracowanym, nowym, angielskojęzycznym demem w grudniu po południu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×