Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Kompilacja FF7 to:

Gry

Before Crisis: Final Fantasy VII

Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII

Dirge of Cerberus Lost Episode: Final Fantasy VII

Crisis Core: Final Fantasy VII

Filmy

Final Fantasy VII Advent Children

Final Fantasy VII Advent Children Complete

Last Order: Final Fantasy VII

On the Way to a Smile: Case of Denzel

Źródło wiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może powrócę do tematu.

Czy może wiadomo coś wiecej odnośnie terminu premiery FF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może powrócę do tematu.

Czy może wiadomo coś wiecej odnośnie terminu premiery FF?

Bądź cierpliwy i upewnij się, że od czasu do czasu wejdziesz TUTAJ, aby dowiedzieć się o poszczególnych obsuwach.

Ja sobie obiecałem, że nie będę się wypowiadał w tym temacie, dopóki nie będzie góra 2 miechów do ukazania się FFXIII w Europie w przeciwnym wypadku Hype mnie wcześniej zabije i nie doczekam do wydania ;)

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź cierpliwy i upewnij się, że od czasu do czasu wejdziesz TUTAJ, aby dowiedzieć się o poszczególnych obsuwach.

Ja sobie obiecałem, że nie będę się wypowiadał w tym temacie, dopóki nie będzie góra 2 miechów do ukazania się FFXIII w Europie w przeciwnym wypadku Hype mnie wcześniej zabije i nie doczekam do wydania ;)

Dzięki za link :) Szkoda że jeszcze tyle trzeba czekać. W zasadzie Final'em jestem od VII i jest to jedna z góra 3 gier przez które kupiłem ps3, reszta po prostu.. jest bo jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. osobiście liczę na dwie zupełnie odmienne, ale bardzo dobre jRPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest termin FFXIII na ps3 w KKW

17 grudnia 2009r

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac Japonie to do sklepow pewnie beda kolejki jak w Polsce za komuny ^^ Mysle ze juz po swietach bedzie mozna jakies nieoficjalne recki przeczytac... no i gameplay na YT zlookac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 grudnia to będzie dzień kiedy japoński oddział x-boxa będzie mógł wracać do domu, ja tam nie będę nic oglądał, żeby nie zniszczyć sobie wrażeń a kiedy odpalę FF-XIII mam nadzieje, że wdepnie mnie w fotel, i kupie ją w ciemno nawet jak gra dostanie oceny 8,8 a nie 9,9 :) domyślam się, że inni fanboje finali mają podobnie :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale osobiście FFXIII nie rusza mnie w takim stopniu, jak dotychczasowe części, a jestem fanem serii. Znacznie bardziej czekam na VERSUS XIII, ale jestem przekonany, że miesiąc przed europejską premierą nerwowo będę spoglądał na kalendarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale osobiście FFXIII nie rusza mnie w takim stopniu, jak dotychczasowe części, a jestem fanem serii. Znacznie bardziej czekam na VERSUS XIII, ale jestem przekonany, że miesiąc przed europejską premierą nerwowo będę spoglądał na kalendarz.

To dziwne, lecz mam zupelnie identyczne zdanie, ale to pewnie przez fakt, iz mam awersje do kobiet rozpierda*atorek jako glowne bohaterki mnie tak nie jara FF XIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, lecz mam zupelnie identyczne zdanie, ale to pewnie przez fakt, iz mam awersje do kobiet rozpierda*atorek jako glowne bohaterki mnie tak nie jara FF XIII.

Mam to samo zdanie. Wolałem zawsze Zell'em sieknąć z piąchy czy nogi za 9999 przy dźwięku i błysku podwójnego uderzenia, niż tyle samo zabrać gdy jakaś babka pierdnie dziewiczą (_I_) w stronę wroga. Dziewczyny nie sieją grozy i spustoszenia :)

Swoją drogą czuję się OSZUkany gdy patrze na daty premier FF13. 7 miesięcy różnicy przez tłumaczenie gry z japońskiego na ang? Troche za długo. No ale co by nie bylo to już nie tylko tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czuję się OSZUkany gdy patrze na daty premier FF13. 7 miesięcy różnicy przez tłumaczenie gry z japońskiego na ang? Troche za długo. No ale co by nie bylo to już nie tylko tekst.

Szkoda, że tłumaczą też dialogi...

Co do waszych postów, to wybaczcie, ale jesteście "dziwni". Seksizm nie jest fajny, a w wypadku FF nieuzasadniony. Gra będzie na takim samym, wysokim, poziomie jak jej poprzedniczki. Gracze ogą mieć już dość serii, ale nie oznacza to, że tytuł ten będzie ustępował klasycznym częściom serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja napisalem ze mam AWERSJE do kobiet rozp...... w grach (i tylko w grach), to nie tyczy sie tylko FF'a, wiec nie rozumiem o co ci chodzi a tymbardziej nie rozumiem nazywania mnie "dziwnym", takie jest moje zdanie (i z tego co czytam to nie tylko ja tak mam) i tyle. Bo o ile czekam zniecierpliwieniem na FFvXIII o tyle FF XIII mnie juz interesuje o polowe mniej.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałem Was, podkreślam- WAS, szowinistami. Napisałem, ze te wypowiedzi podpadają pod seksizm. Można je zrozumieć, że nie podoba się wam gra bo głównym bohaterem będzie kobieta. Sam ten fakt skreśla produkcję w przedbiegach. Zaś, skądinąd ciekawie zapowiadający się VERSUS, będzie lepszy bo będzie tam bohater. Pociesza to, że nie czepiacie się go za to, że sprawia wrażenie homoseksualisty. ;)

Jeśli źle odczytałem przekaz to przepraszam, ale tak można zrozumieć to co napisaliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, lecz mam zupelnie identyczne zdanie, ale to pewnie przez fakt, iz mam awersje do kobiet rozpierda*atorek jako glowne bohaterki mnie tak nie jara FF XIII.

Ależ ja do Lightning nic nie mam. Przynajmniej wizualnie babeczka prezentuje się bardzo fajnie, ciekawe co z charakterem, podobno blisko jej pod tym względem do Clouda (FFVII).

Oglądać!

http://www.ps3site.pl/summony-w-ff-xiii-gameplay/20714/#more-20714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył, ale jakoś nie chcę sobie psuć frajdy z podziwiania summonów kiedy sam dobiorę się do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył, ale jakoś nie chcę sobie psuć frajdy z podziwiania summonów kiedy sam dobiorę się do gry.

Niczego nowego nie zobaczysz w tych filmikach, jedynie piękną grafikę, wartką akcje i kilku dziwolągów

Gra znowu zaczęła mi podobać się, tylko mam nadzieje, że będzie miała dziwną, epicką fabułę i dużo dramy :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to się nie bój. Japończycy kochają płakać i wzruszać. Gwarantuje Ci spore emocje. Tego aspektu gry możesz być pewien.

Zauważyłem taką tendencję, że ludzie zazwyczaj psioczą na nowe FF, ale po ich ukończeniu zaliczają je do tych "starych, dobrych Fajnali". Pewnie będzie podobnie i z FF XIII. Jedyne co mnie martwi, to zagadnienie X-Klocka. Tzn. obie wersje mają być identyczne, a skoro X-BOX dostaje grę na 3, lub 4 płytach, to czy nie oznacza to tego, że gra będzie słabsza niż zamierzono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to się nie bój. Japończycy kochają płakać i wzruszać. Gwarantuje Ci spore emocje.

To żeś teraz przywasolił z grubej rury :D Proponuję poczytać o bushido, stoicyzmie i Konfucjuszu ;)

A co do FF XIII. Nie podoba mi się jak ta panna biega. Szybko i 8-way turn mnie razi. Zeszła epoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś teraz przywasolił z grubej rury biggrin.gif Proponuję poczytać o bushido, stoicyzmie i Konfucjuszu wink.gif

A co do FF XIII. Nie podoba mi się jak ta panna biega. Szybko i 8-way turn mnie razi. Zeszła epoka.

Czytałem i oglądałem różne rzeczy, ale kontakty z Japończykami i pobyty w Japonii przekonują mnie o prawdziwości mojej tezy. ;) Radzę pooglądać japońskie seriale aktorskie, poczytać ichniejszą literaturę. ;)

W grze RPG liczy się fabuła, a jeśli animacja będze naturalna to 8-kierunkowiec mnie nie będzie raził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja do Lightning nic nie mam. Przynajmniej wizualnie babeczka prezentuje się bardzo fajnie, ciekawe co z charakterem, podobno blisko jej pod tym względem do Clouda (FFVII).

Dlatego napisalem, "ale to pewnie dlatego iz mam awersje do ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś teraz przywasolił z grubej rury :D Proponuję poczytać o bushido, stoicyzmie i Konfucjuszu ;)

A co do FF XIII. Nie podoba mi się jak ta panna biega. Szybko i 8-way turn mnie razi. Zeszła epoka.

a konfucjusz przypadkiem nie chinski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×