Skocz do zawartości
Emir

Fifa Uefa Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość webster8

JAk dla mnie duzo fajniejsza od najnowszej FIFKi...tempo gry znaczie szybsze i kontrola nad zawodnikami duzo lepsza...JA tam chyba kupie sobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądząc po demie gra jest po prostu żenująca,zbliżają sie ME i wydali grę licząc ze ktoś to kupi.Jak ktoś chce pograć w piłkę to niech kupi sobie lepiej PES(nie koniecznie najnowszego) albo FIFe, ale nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo bardzo mi się spodobalo i na pewno kupię pelną wersję.Tylko kilka małych błędów które na pewno zostaną naprawione. Grafika moim zdaniem lepsza od FIFY 08 . Rozgrywka bardzo płynna. Denerwują tylko powtórki które bardzo chrupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ta nadspodziewanie fajna gra doczekała się tematu. Ja muszę przyznać, że demo mi się bardzo spodobało. Zazwyczaj usuwałem dema po jednej połowie meczu, a tutaj rozgrywam już kilka spotkań i jest świetnie. Nie widać schematów, komputer ciekawie atakuje, nawet raz mi piękny gol z rogu pola karnego strzelił w samo okno. Sytuacja nie do pomyślenia w PES2008 gdzie komputer strzela bramki praktycznie tylko na skutek rykoszetów albo jakiś nienormalnych sytuacji (no i znakomita większość strzałów tam leci tuż nad bramką). Komp tak upierdliwie nie przecina podać, przez co można przedrzeć się pod bramkę dosyć prosto (ale to tylko poziom trudności semi), ale czuć satysfakcję gdy ucieknie się obrońcy ładnym zwodem. Grafika też niczego sobie, płynnie, ładnie, świetnie. Fajne animacje (także trenerów, szkoda, że oprócz nich nikogo na ławce rezerwowych nie ma) i KLIMAT. Przyśpiewki, wykonanie stadionu, bandy, popup, chociaż i obiekt nie najefektowniejszy i pora dnia nie najfajniejsza (spotkania o zachodzie słońca - to jest to). Już demo daje masę frajdy, a co dopiero będzie w pełnej wersji. Must have się narodził dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Piekne animacje...wlasnie Henryk zrobil przewroy w tyl..CUDO..podanie sa grane w uliczke jak w realu...najlepsza pileczka na PS3..akcje sie robi bardzo"plastyczni"powtorki i grafe moze triszke podciagna...premiera chyba 18 kwietnia....Widac ze Elektronicy kimbinuja ze swoim dzieckiem i bardzo dobrze bo co odslona to duzy krok w przod ;)COs mi sie zdaje ze KOnami bedzie musialo sie bardzo napracowac...DEMKO gram,gram,gram a co dopiero pelna wersja z online???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh i krew mnie zalewa myslac o peesie z tego roku - patrze na ta uefa euro i co ? da sie zrobic ladna grafe plynnie smigajaca bez zacinki. Nie wiem jak to tlumaczyc, przeciez konami to calkiem solidna firma a tu taki strzal w kolano z tego roczna edycja - co fakt game play z tego uefa dalej nie moze stanac do peesowego - niecierpliwe czekam na pazdziernik pes'09, EA wciaz nie dla mnie jesli chodzi o football.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne demko nawet

Co jest na plus to: -większa dynamika rozgrywki

-warunki atmosferyczne

-przedstawienie ławki trenerskiej

To sie mi podoba a reszta po staremu szkoda ze nie można zmienić poziomu trudności bo jest za łatwo ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo po prostu zajefajne;p Gra sie dobrze,szkoda ze nie da sie zmienic poziomu i ze są tylko dwie drużyny do wyboru,mogli dac z cztery.Zagralem jednego mecza i zdziwiło mnie,że są w demie dwie połowy,na pc w demkach innych wersji fify nie bylo;(.Będzie w co grac w kwietniu: Uefa i GTA IV;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem FIFA 2009 będzie lepsza. 08 to słabizna ale 09 będzie zrobiona typowo pod next-geny więc zamiast kupować na UEFA EURO 08 poczekam na fifke. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem FIFA 2009 będzie lepsza. 08 to słabizna ale 09 będzie zrobiona typowo pod next-geny więc zamiast kupować na UEFA EURO 08 poczekam na fifke. Pozdro

FIFA 08 jest już robiona typowo pod next-geny. Wersja PC jeszcze wlecze się na silniku z PS2, ale wersje na PS3/X360 mają już nowy engine graficzny i ulepszoną fizykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twarze zjechane, reszta super. Ale ważne, że gameplay wymiata.

jak dla mnie game play to ciagle najslabszy element "kopanych" spod znaku EA.

Nie gralem w Fife 08 - dla tych co grali pytanie - czy jest wogole jakas roznica miedzy tymi wydaniami oprocz zmiany tytulu ? czy jak zwykle chodzi o nabicice przez Ea portfeli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem FIFA 2009 będzie lepsza. 08 to słabizna ale 09 będzie zrobiona typowo pod next-geny więc zamiast kupować na UEFA EURO 08 poczekam na fifke. Pozdro

No ale nie oszukujmy sie fifa 08 pod wzgledem wizualnym to slabizna w przypadku wersji na ps3 . 09 ma być o wiele ładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie game play to ciagle najslabszy element "kopanych" spod znaku EA.

Nie gralem w Fife 08 - dla tych co grali pytanie - czy jest wogole jakas roznica miedzy tymi wydaniami oprocz zmiany tytulu ? czy jak zwykle chodzi o nabicice przez Ea portfeli ?

będąc szczery, to dla mnie nowe PESy są robione bardziej dla nabicia portfeli KONAMI. PESy do edycji 2008 miały beznadziejną grafikę (PES6 wymagał DX8.1!!!) ale dobry (stary, bo z jedynie lekko zmodyfikowany z poprzednich części, a nie zawsze na plus) gameplay. Nowy ma fajną grafikę, ale olali optymalizację i laguje na każdym sprzęcie, online pewnie nigdy nie będzie działał jak trzeba, a gameplay jest delikatnie mówiąc średni - przypadkowe gole i kuriozalne sytuacje (dzisiaj np. obrońca rywala na mistrz tak wybił piłkę, że ta trafiła w samo okienko jego bramki), chaos, żałośnie nierówna gra bramkarzy - raz parada, a raz piąstkują przed siebie. A FIFY wciąż ewoluują i jak się odpali wersję WC06 i nowe Euro widać ogromny postęp. W WC06 grało się średnio przyjemnie - monotonia i słaba fizyka piłki. Euro na prawdę jest grą świetną, może i bardziej zręcznościową niż PES, ale tego nie widać i mecze o wiele bardziej przypominają prawdziwe widowisko niż w PESie 2008, który nigdy nie powinien być wydany, ale w końcu musieli wyciągnąć kasę od graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FIFA 08 jest już robiona typowo pod next-geny. Wersja PC jeszcze wlecze się na silniku z PS2, ale wersje na PS3/X360 mają już nowy engine graficzny i ulepszoną fizykę.

Ja osobiscie sie nie orientuje ale chodze do klasy z ziomkiem, ktory gra w jednym z lepszych klanow fify w Polsce. Dzien w dzien naparza po kilka godzin wiec jakbys chcial jakies szczegoly odnosnie ostatnich wersji fify to napisz mi na pw. Chetnie Ci napisze czym sie roznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale nie oszukujmy sie fifa 08 pod wzgledem wizualnym to slabizna w przypadku wersji na ps3 . 09 ma być o wiele ładniejsza.

a w przypadku jakiej wersji jest lepsza? wyglądają tak samo i na 360 i na ps3 a na pc to całkiem inna gra, jak dla mnie FIFA08 jest całkiem fajna i już tak dużo od PES nie odstaje a nawet najnowszą odsłonę PES2008 moim zdaniem przewyższa !! grafika wcale taka słaba nie jest a nawet powiem ze sie prezentuje całkiem zacnie brakuje tylko AA i czasami dropy animacji we wstawkach, poza tym nie mam zastrzeżeń ! a co do EUR0 to jest ok widać że poprawili engine nie ma już tych spadków we wstawkach i ogólnie lepiej się prezentuje graficznie jak i gameplay'owo ! Jednak zostaje przy fifie08 i poczekam co pokaże w październiku KONAMI i EA i wybiorę wtedy najlepszą piłke !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Michal mozesz mnie tu czarowac argumentami ze fifa to a pes tamto, przyjalem do wiadomosci ze pasuje CI uefa i fifa i nie mam zamiaru Cie przekonywac do zmiany zdania (kazdy kto gral w te dwa tytuly wie o co biega). Powiem tylko ,ze wydanie gry pod okolicznosci eventu jakim jest euro 2008 pachnie mi tylko i wylacznie checia nabiciem kasy, tym bardziej, ze to juz 2ga pozycja w tej tematyce od tego studia w tym roku, rozniaca sie raptem nazwa od poprzedniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

A ja robie tak...sprzedaje fifke 08 za 100zl i kupuje euro sprowadzane z zachodu.....w Polsce Euro jest po 150 zl czyli nie jakis majatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PES'a przez miesiąc i sprzedałem bo po prostu byłem załamany tą edycją a od Fify 2000 nie gram w nic innego niż PES. Ściągnąłem sobie demko i jeszcze bardziej mi sie podoba niż demko Fify 2008 i wiem jedno- po okazyjnej cenie kupię z miłą chęcią Czuć klimat mistrzostw, grafikę trochę dopracowali, miodność gry jest na wysokim poziomie aż chce się grać, są trenerzy no i tryb: be a pro ! Jak dla mnie gierka bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Michal mozesz mnie tu czarowac argumentami ze fifa to a pes tamto, przyjalem do wiadomosci ze pasuje CI uefa i fifa i nie mam zamiaru Cie przekonywac do zmiany zdania (kazdy kto gral w te dwa tytuly wie o co biega). Powiem tylko ,ze wydanie gry pod okolicznosci eventu jakim jest euro 2008 pachnie mi tylko i wylacznie checia nabiciem kasy, tym bardziej, ze to juz 2ga pozycja w tej tematyce od tego studia w tym roku, rozniaca sie raptem nazwa od poprzedniczki.

a wypuszczenie gry która nie ma sprawnego online, nie wyświetla poprawnie grafiki i ma masę błędów w gameplay'u to nie jest skok na kasę ? I odpowiadanie na pytania, kiedy naprawiony będzie online, że "wkrótce" od 5 miesięcy. Nie ma sensu robić z tego kłótni fanboyów bo ja też nie lubię FIFY, od dawna preferuję PESa, ale najnowsza FIFA (w tym przypadku Euro) jest bardziej dopracowane niż nowy PES. Cena Euro też nie będzie bardzo wysoka (za 160zł na allegro pewnie się dorwie zaraz po premierze) więc można zagrać. A FIFY08 nie mam, bo się nabrałem na PESa2008 w tym roku, więc powtórki z rozrywki mieć nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena Euro też nie będzie bardzo wysoka (za 160zł na allegro pewnie się dorwie zaraz po premierze)

nówka 149zl w sklepach wiec po jakimś czasie na allegro to za 100 już będzie chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nówka 149zl w sklepach wiec po jakimś czasie na allegro to za 100 już będzie chodzić

a gdzie są nówki za 149zł ? Bo ja widziałem minimalnie za 169zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wypuszczenie gry która nie ma sprawnego online, nie wyświetla poprawnie grafiki i ma masę błędów w gameplay'u to nie jest skok na kasę ? I odpowiadanie na pytania, kiedy naprawiony będzie online, że "wkrótce" od 5 miesięcy. Nie ma sensu robić z tego kłótni fanboyów bo ja też nie lubię FIFY, od dawna preferuję PESa, ale najnowsza FIFA (w tym przypadku Euro) jest bardziej dopracowane niż nowy PES. Cena Euro też nie będzie bardzo wysoka (za 160zł na allegro pewnie się dorwie zaraz po premierze) więc można zagrać. A FIFY08 nie mam, bo się nabrałem na PESa2008 w tym roku, więc powtórki z rozrywki mieć nie będę.

po co sie tak grzejesz ? - gdzie ja wychwalalem peesa ?jaka wojna fan boyow ? mam wrazenia ze nie czytasz ze zrozumieniem.Przeczytaj co pisalem w #7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są nówki za 149zł ? Bo ja widziałem minimalnie za 169zł..

w sklepie pewnego czasopisma konsolowego wiadomo jakiego widziałem po tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×