Skocz do zawartości
Emir

Fifa Uefa Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę stary już temat ale co tam - opłaca się jeszcze grę kupić ?

Chciałbym w jakąś piłkę pograć a nie chcę wydawać ponad "stówy" na FIFĘ 09 czy PES 2009.

EURO jak i FIFĘ 08 można dostać nową za 50 zł - warto ? Jeśli tak to którą lepiej wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę stary już temat ale co tam - opłaca się jeszcze grę kupić ?

Chciałbym w jakąś piłkę pograć a nie chcę wydawać ponad "stówy" na FIFĘ 09 czy PES 2009.

EURO jak i FIFĘ 08 można dostać nową za 50 zł - warto ? Jeśli tak to którą lepiej wybrać ?

FIFA oferuje więcej, bo są reprezentacje, kluby, kariera itp. EURO ma lekko poprawioną grafikę, gameplay i oferuje klimat mistrzostw, którego FIFA nie zapewni. Wybór należy do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FIFA oferuje więcej, bo są reprezentacje, kluby, kariera itp. EURO ma lekko poprawioną grafikę, gameplay i oferuje klimat mistrzostw, którego FIFA nie zapewni. Wybór należy do Ciebie...

Czyli rozumiem, że jest sens kupować za taką cenę ? A jak wygląda online - będzie z kim pograć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiem, że jest sens kupować za taką cenę ? A jak wygląda online - będzie z kim pograć ?

FIFY08 nie mam, w EURO dawno nie grałem. Ale graczy na pewno znajdziesz, więcej jak sądzę w FIFĘ. Chociaż w porównaniu do FIFY09 to są pustki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×