Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wkoncu udalo mi sie sciagnac ten apdejt umozliwiajacy gre online;] klikalem do skutku, chyba z 30 razy jednej nocy az sie zassalo, no i gdzies przeczytalem ze warto wyczyscic cache przegladarki. teraz wkoncu moge sprawdzic ile ta gra jest warta, bo musze przyznac ze sam model jazdy jakos srednio mi podchodzi, a grafika jest i tak sprawa drugorzedna. wiec jak cos, moj psnid: rondelvavgaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podobaja sie wam nowe fury?? jak narazie przetestowalem ferrari i lotusa, do cytrynki brakuje mi jeszcze 20tys. Fajnie ze cos dorzucili, w koncu na pełną wersje przyjdzie jescze troche poczekac.oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cytrynkę i Lotusa, na Ferrari przyjdzie czas...

Citroen wymiata... silnik jakby odrzutowy, design 1 klasa Jakoś nawet bardziej mi do gustu przypadł niż formuła. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że nie da się w nim ustawić skrzyni manualnej, jest tylko "D" (automat), może dlatego, że w środku nie zauważyłem jakoś skrzyni biegów W ogóle to osiągi ma tak dobre (wydają mi się lepsze od f1), że aż mało możliwe...

A Lotusem się trochę zawiodłem, myślałem, żę takie małe, niskie autko będzie miało lepszą przyczepność, a tu na każdym zakręcie pisk i trud opanowania... Co do designu to z przodu mi bardzo się podoba, a z tyłu średnio... no cóż, kwestia gustu

A tak jeszcze wracając do tematu czekania, tak, przyjdzie trochę poczekać, i nie wiem czy przypadkiem przez te zabawy z citroenem itd. ten czas się nie wydłuża... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie

Niedawno kupiłem tą gierkę. I mam pytanko.

Jakie ustawienia polecacie do bolidu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam cytrynkę i Lotusa, na Ferrari przyjdzie czas...

Citroen wymiata... silnik jakby odrzutowy, design 1 klasa  Jakoś nawet bardziej mi do gustu przypadł niż formuła. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że nie da się w nim ustawić skrzyni manualnej, jest tylko "D" (automat), może dlatego, że w środku nie zauważyłem jakoś skrzyni biegów  W ogóle to osiągi ma tak dobre (wydają mi się lepsze od f1), że aż mało możliwe...

szkoda, że już sprzedałem Prologa, bo chętnie tego Citroena bym wypróbował ;) Oby w pełnym GT5 był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego jak ściągam patcha, który waży z 200MB, to gdzieś po 30% wyskoczył error? Tak jak z MGO zresztą... czy to już jakaś norma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany ludzie choć raz przeczytajcie choćby ostatnią stronę danego tematu... Co tydzień to samo pytanie.

Tak to jest normalne przy tych dwóch grach.

KONIEC KROPKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić, żeby moje wyniki zaliczały się do wyników online?

Jeździłem chyba z 10 kółek time trial, ale nie zaliczyło mi do online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ustawić, żeby moje wyniki zaliczały się do wyników online?

Jeździłem chyba z 10 kółek time trial, ale nie zaliczyło mi do online.

A byłeś zalogowany w PSN? Jeżeli nie, to masz pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A byłeś zalogowany w PSN? Jeżeli nie, to masz pecha.

Chyba logiczne, że jestem zalogowany. Drift zalicza mi do kwalifikacji ON-LINE. Tak samo mogę sprawdzić czasy okrążeń innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, moja wina.

Każdy wyjazd poza trasę lub spotkanie z bandą owocuje anulowaniem wyniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce się pościgać to OloPl - pisać ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos chetny to zmierzenia sie w Time Trialu powiedzmy w tygodniowym turnieju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W GT5 on-line kuleje, także stąd pytanie. Gracie dużo on-line ??

;]

Błagam, dajcie mu warna, bana, cokolwiek

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam online olewam. Straszna masakra.

Chodzi mi o normalną jazdę. Wszyscy biorą tego Forda GT i trzaskają się z przodu stawki.

Ja tam Nissanem GTR jadę i mam straszny polew z dzieciaków.

A jak już wyjeżdżasz na pierwszą pozycję to masz gwarantowany wjazd w kuper na pierwszym zakręcie.

Jak taki online będzie w GT5 to ludzie się wnerwią :P

Mi to osobiście zwisa, ale fakt, brak możliwości robienia pokoi i grania ze znajomymi to trochę lipa.

Single to cała kwintesencja tej gry, ale to nie temat na takie rozmowy.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Single to cała kwintesencja tej gry, ale to nie temat na takie rozmowy.

Tryb single owszem jest kwintesencją tej gry tyle że niestety nie w przypadku prologa z jego 30 wyścigami na krzyż... a co do on-line to jestem też bardzo rozczarowany, jedyna opcja która jest dobra to rankingi bo wyścigi... szkoda słow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ze rozmawiamy tu o prologu chyba ,ze juz sie umawiacie na full GT5:D.

P.S. Czy ktos zna moze pewną date premiery bo z tego co wiem jeszcze producenci nie ustalili a na stronie: www.sklepgekon.pl juz mozna zamowic pre-ordera GT5 na 30.09.2009 nie piszą ,ze data premiery moze sie zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ze rozmawiamy tu o prologu chyba ,ze juz sie umawiacie na full GT5:D.

zgadnij, masz 3 szanse :D

jak mi powiecie jak chcecie się spotkać w jednym pokoju to też mógłbym mam ukończona klasę B dopiero :P

PS jeśli chcecie mnie dodać do znajomych to piszcie w treści wiadomości co i jak bo inaczej to odrzucam zaproszenia bo tacy ludzie mi się potem gromadzą i zalegają na dole listy bo są offline 30dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×