Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był chętny na timeattack, albo jakieś granie- to jestem chętny.

Obojętne mi, czy z normalnym czy pro ustawieniem fizyki jazdy.

Edytowane przez karoluPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol - tryb normalny jest dla malych dziewczynek. Jesli chcesz nazywac siebie graczem GT, to jezdzisz tylko na pro.

Jest ktos chetny na szybki, maly turniej? 1 trasa 1 auto - kto lepszy czas uzyska. He?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial pograc to moge sie dolaczyc do gry.

PSN_ID: nerrox

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w tym temacie kontynuujemy nasze czasowe zmagania, rozpoczęte w tym temacie (link do ostatniego postu dot. czasów)

Zachęcam wszystkich do udziały i przypominam, że ostatni event (tryb PRO; Mitsubishi EVO X tuned by GT; tor Suzuka) zakończył się takim wynikiem:

Ranking:

1. M-e-l-o-n 2:14:287

2. Pavulon1 2:14.353

3. andryush 2:15.591

4. sztiff 2:15:841

5. NEXUS6661 2:15:905

6. Lukasz2525 2:17:3xx

7. Patryk-1980 PL 2:17:548

8. Ch3rry 86 2:19:883

A obecny event (tryb PRO, Ford Focus '06 ST, tor London forward) kończy się w środę o 24.00 ;)

Pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój czas na razie po niecałej godzince gry - 0:59,937..

szkoda że nie zorientowałem się wcześniej że zaczeliscie scigac się na suzuce bo po 2 okrążeniach teraz wykręciłem 2:15,480... no cóż... teraz będę na bieżąco:P

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle , będę musiał też jutro popróbować zejść poniżej 1 minuty. ;)

Ale nadal trochę zabrakło do 1 setki :P

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało zejść poniżej minuty 59:887 i w końcu 1-sza setka :biggrin:

czas

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało zejść poniżej minuty 59:887 i w końcu 1-sza setka :biggrin:

czas

nieźle:D dzisiaj popróbuje Cie pobić ale coś trudno mi już niżej zejść:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało zejść poniżej minuty 59:887 i w końcu 1-sza setka :biggrin:

czas

Jakaś rada?

Na jaki zakręt/zakręty zwrócić szczególną uwagę aby urwać te 100-200 tysięcznych sekundy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie również udało się zejść poniżej minuty, dokładnie: 0'59.957 i jeszcze trochę zapasu jest ale na chwilę obecną robię przerwę :D

Jak na granie na padzie to całkiem niezły wynik ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I udało się znów coś urwać 59:705 :biggrin:

czas

andryush

Ja używam na tył opon S1. Nie lubię charakterystyki aut przednionapędowych a i przed ostatnimi zakrętami nie redukuje do 2-ki lecę na 3-ce.

A i jeszcze ten 4 zakręt gdzie wchodzi się około 100 km/h nie można przesadzać bo wypluwa i się dużo traci.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie też zszedłem poniżej minuty.

59'885

Jest tez pierwsza setka. Poprowadziłem agresywniej i udało się po 12 okrążeniach ;)

Ale widzę , że nadal trzeba piłować , bo konkurencja nie śpi :P

Co Ci dają opony S1 z tyłu? :>

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył gorzej się trzyma i autko jest troszkę mniej podsterowne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie trochę powyżej minuty, dokładnie 1:00.159. Odpocznę i ze świeżą głową pewnie uda się pokonać tą granicę.:thumbsup: poniżej potwierdzenie czasu...

Mam też sugestię do osoby, która będzie robiła końcowe zestawienie, żeby jednak zaznaczać czy dana osoba gra na padzie czy na kierownicy. Jest to jednak spora różnica.

post-8679-028971300 1278420608_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze ostro piłujecie:) ja dzisiaj pograłem troche i nie mogę jeszcze niżej zejść coś:( a tyle nerwów tracę na tej trasie co nie miara... co okrążenie to coś spieprze... aż mam ochotę pada wyrzucić przez okno:P ściągnałem sobie ducha przejazdu na 59:0xx i próbuje gonić:) ale jakoś na tej szykanie głupiej tracę cenne setne nie wiedząc czemu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardzo ważna sprawa - sprzęgło , jeśli ktoś ma kierownicę z wyższej półki G25 itd , to ze sprzęgłem szybciej się jeździ , dopóki na padzie nie ma sprzęgła , to raczej nie ma co marzyć o najlepszych czasach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu udało mi się przejechać dobre okrążenie bez większych błędów... czas 59:571... ale mogę jeszcze trochę urwać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali

Jasny gwint, mam to samo co ty miałeś, jednak ja zamiast wyrzucać pada o mało nie wyrzuciłem kierownicy... jakiś zły dzień mam, co jakiś zakręt poprawię to następny witam na bandzie :D ,dałem sobie na dziś spokój - mój czas 1:00:254

Jutro się jeszcze pojeżdżę, jak wstanę prawą nogą :sweat: Poza tym gratulację, bo nieźle się do przodu na tle reszty wybiłeś :thumbsup:

@andryush

Masz rację, ale na tym torze to nie ma większego znaczenia:

Ja jeżdżę na sprzęgle, ale tor jest tak wolny i krótki, że zmiana biegów na sprzęgle może tyle dodać problemów jak ci bieg nie wskoczy... miałem już tak 3razy jak chciałem wrzucić 4kę przed samą metą i czas poszedł się ... :down:

Zmieniamy tylko 4>2>3>4>3>2>3>4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do rekordzistów z tego tematu. Jeździcie na kierownicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na G25 Logitecha. Jestem ciekawy podpowiedzi andryush'a z tym sprzęgłem (jeździsz korzystając z gałki zmiany biegów, H-shifter czy na sekwencji???). Wydawało mi się, że bez sprzęgła i na manetkach będzie szybciej. Jeszcze nie jeździłem z użyciem sprzęgła . Trzeba będzie spróbować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zazdroszcze wam tych kierownic:) ja musze się zadowolić padem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę na g25 czas na tym torze robię na manetkach jakoś nie nadążam na sprzęgle z h-shiftem i jeszcze skręcać . Chyba już dzisiaj niżej nie zejdę ciągle okolice 59:700 raz się udało lepiej ale było to następne karne kółko. Cóż może jutro ale i tak jestem zadowolony bo tak na czas to w gt5p gram od tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na G25 Logitecha. Jestem ciekawy podpowiedzi andryush'a z tym sprzęgłem (jeździsz korzystając z gałki zmiany biegów, H-shifter czy na sekwencji???). Wydawało mi się, że bez sprzęgła i na manetkach będzie szybciej. Jeszcze nie jeździłem z użyciem sprzęgła . Trzeba będzie spróbować :wink:

Ja w ogóle na padzie jeżdżę , ze sprzęgłem jeździłem w Forza Motorsport 3 i tam to się świetnie sprawdzało nawet na padzie , bez większego wysiłku można było osiągnąć czas bardzo dobry z którym ludzie jeżdżący bez sprzęgła musieli się mocno napocić. Polecam spróbować , jeśli prowadzisz auto na co dzień , to nie powinieneś mieć problemów z ogarnięciem całego systemu ;) Sekwencyjna skrzynia ze sprzęgłem powinna wystarczyć.

========

Ja na dzisiaj chyba już kończę jazdę , bo mnie już palce bolą , a zejść poniżej 59'880 nie daje rady.

Cali pozamiatał :D

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle na padzie jeżdżę , ze sprzęgłem jeździłem w Forza Motorsport 3 i tam to się świetnie sprawdzało nawet na padzie , bez większego wysiłku można było osiągnąć czas bardzo dobry z którym ludzie jeżdżący bez sprzęgła musieli się mocno napocić. Polecam spróbować , jeśli prowadzisz auto na co dzień , to nie powinieneś mieć problemów z ogarnięciem całego systemu ;) Sekwencyjna skrzynia ze sprzęgłem powinna wystarczyć.

Ciekawe, ciekawe :wink: Jestem doświadczonym kierowcą, więc z ogarnięciem nie będzie problemu :biggrin: Będziemy próbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle na padzie jeżdżę , ze sprzęgłem jeździłem w Forza Motorsport 3 i tam to się świetnie sprawdzało nawet na padzie , bez większego wysiłku można było osiągnąć czas bardzo dobry z którym ludzie jeżdżący bez sprzęgła musieli się mocno napocić. Polecam spróbować , jeśli prowadzisz auto na co dzień , to nie powinieneś mieć problemów z ogarnięciem całego systemu ;) Sekwencyjna skrzynia ze sprzęgłem powinna wystarczyć.

========

Ja na dzisiaj chyba już kończę jazdę , bo mnie już palce bolą , a zejść poniżej 59'880 nie daje rady.

też w forzie 3 próbowałem jeździć ze sprzęgłem na padzie i dawało to radę:) ale fizyka jazy nawet z gt5p jest jednak bardziej wymagająca niż ta z F3:) oczywiście zaliczam to in plus dla gt5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×