Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Te miny to widać nawet jak się ich nie zaznaczy? Czy jak je np. postawie i nikt ich nie zobaczy, a przy tym nie zaznaczy to ich nie będzie widać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że same się zaznaczają. :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdenerwoany na DICE! Co oni do jasnej cholery zrobili z celownikiem termowizyjnym?! Jakiś teraz do duszy i w ogóle. Po co to zmieniali no po co?! Zamiast zając sie voice-chatem zabierają fajnę funkcje. Bo parą grączą nie pasowała termowizja. A do jasnej ciasnej termowizja działa na ciepło i powiino tak zostać jak było a nie zmieniać! A i jeszcze miny że mozna zaznaczać. LOL, Chyba zimnica szwedzka na mózg im siadła. Oddawać normalną termowizję. Po woli BF3 zaczyna mnie nużyć.:confused:

a jaki ma zasieg termowizja ?12x jak luneta?zreszta ta termowizja to jakas zmiksowana z noktowizorem byla.Prawdziwa termo jest w czolgach i tak powinna wygladac w karabinie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termowizja ma tylko 1x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdenerwoany na DICE! Co oni do jasnej cholery zrobili z celownikiem termowizyjnym?! Jakiś teraz do duszy i w ogóle. Po co to zmieniali no po co?! Zamiast zając sie voice-chatem zabierają fajnę funkcje. Bo parą grączą nie pasowała termowizja. A do jasnej ciasnej termowizja działa na ciepło i powiino tak zostać jak było a nie zmieniać! A i jeszcze miny że mozna zaznaczać. LOL, Chyba zimnica szwedzka na mózg im siadła. Oddawać normalną termowizję. Po woli BF3 zaczyna mnie nużyć.:confused:

No cóż trzeba się nauczyć grać na normalnych celownikach :) NO I BARDZO DOBRZE że zdjęli tę głupotę, jeszcze latarki powinni zlikwidować ( lub ograniczyć moc) i będzie git.

Ta termowizja w broni to jakaś porażka była, łatwiej było wypatrzyć kolesie na mapie z kilkuset metrów niż snajperką

A ty kolego ucz się grać normalnymi celownikami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bez termo się grało w BC2 i dobrze było, a tu DICE poszło na rękę tym co mają problemy z wypatrzeniem wroga i po naprawieniu błędu wielkie oburzenie. Jeszcze włączcie asysty celowania + USAS z odłamkami żeby już nie trzeba było nawet się wysilać z celowaniem.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra sie robi coraz prostrza niczym cod.

Nie wiem kto to wymyslil zeby mozna bylo spotowac miny. Aczkolwiek nie kazdy kto cisnie czolgiem spamuje ciagle selectem przed siebie.

Moja metoda jest taka ze klade 3 miny w 1 miejscu (nie ruszam sie gdy klade i wszystkie 3 wygladaja jak 1). Mniejsze prawdopodobienstwo ze trafi spotem jak bedzie jechal, z reszta robilem to juz wczesniej i metoda sie bardzo dobrze sprawdza.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miny to widać nawet jak się ich nie zaznaczy? Czy jak je np. postawie i nikt ich nie zobaczy, a przy tym nie zaznaczy to ich nie będzie widać?

Chyba tak, nie wiem czy to bug czy co ale wczoraj biegłem sobie drogą i mijałem miny ale ich nie spotowałem, nie wciskałem selecta, a miny pojawiły się zaznaczone na mapie. Dodam jeszcze że byłem zupełnie sam na tej drodze.

Nie mówię, że oznaczają się zaraz po rzuceniu ale może być coś nie tak z tym spotowaniem w takim sensie, że wystarczy koło tego przebiec.

Bo też do końca nie chce mi się wierzyć, że nagle ludzie zaczęli spotować wszystko. Jak od premiery gram tak ciągle trochę marudzę na to, że mało spotują. Są osoby które robią to zawsze ale chyba większość mimo wszystko tego nie robi. A miny od czasu patcha są praktycznie zawsze widoczne na mapie.

Z tego co pamiętam to w BC2 też można było spotować miny ale nie było ich widać na mapie, a jeśli tak to nie było to tak "oczojebne" jak jest teraz. W każdym razie jak spotowało się miny w BC2 to była na pewno komenda głosowa, że są miny na drodze i kierowca czołgu zwykle słyszał i stawał się bardziej uważny ;]

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kule-szpiegule (motion sensor) zaznaczaly miny na mapie. Poza tym jak zauwazyles, ze wrog podklada miny, to automatycznie stawaly sie widzilane dla calego twojego zespolu (chyba). Tak to dziala w BFBc2. A ich spotowanie w BF3 to jest wielka porazka. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażką jest w ogóle funkcja spotowania na hardcore. W BFBC2 spotowanie w hardcore było wyłączone. Już tylko teamkillingiem różni się od normala.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem co jest grane, ale cos sie im chyba pop...lilo, po kiego ta poprawka to ja nie wiem, chyba pogorszawka ...

Pykam USASem do goscia z odlamkow, wale caly magazynek a on nic, mysle moze za czyms lezy i tej przeszkody nie widac, podchodze na parenascie metrow znowu pakuje w pacjeta magazynek a on dalej nic WTF!? Bron nie dzialala dopoki nie zginolem, potem bylo ok, to samo w czolgu pruje do heli z kmu (tego sprzezonego z dzialem) i to samo nic, nawet nie bylo znaku ze dostaje, a trafialem na 100% bo byl blisko ...

Kolejna sprawa, jak latam mysliwcem jako atakujacy, mimo iz rozwalam, nie nalicza mi punktow dopiero jak pilotuje w obronie ... mieliscie takie zgrzyty czy to tylko u mnie tak sie dzieje ?

To tylko bardziej irytujace sprawy, to ze czasami respi mnie podczas obrony na samolocie w ktorym juz ktos siedzi poza zasiegiem mapy i odrazu gine to da sie przezyc, to ze celownik IRNV juz do niczego sie nie nadaje, a szczegolnie po ciemku do czego zostal stworzony szczegol, zajebiscie zrobili bilans stron, walczylismy w 5 przeciwko 11 to tez ujdzie, tym bardziej ze wygralismy, to ze przez HS nie idzie sie dogadac spoko, czesto gesto bez komunikacji dobrze idzie, ale slepaki w magazynkach to juz przesasda

aaaa zapomnialem dodac, smiglowiec zwiadowczy z "odpowiednia" zaloga jest nie do stracenia, dzisiaj bylem jednym z 2 mechanikow, rakiety walily jedna za druga (jedna rakieta zabierala 30%) naprawialismy na bierzaco i chocby skaly sraly mogli nas w pompke cmoknac, to tez nie halo moim zdaniem ...

Edytowane przez Duch_75
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi minami to porażka. :biggrin: Nie wiem, czy ludzie tworzący tą grę, grali kiedyś w multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż...pozostaje czekać na poprawkę poprawki...ehhh-żenuła.:confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaką mieli chłopaki zabawę. Po prostu żal. Ponad pół miliona punktów za jeden meczyk. http://battlelog.bat...69/4/205131995/ Raportujcie

do tej pory mnieto wnerwialo...ale widze ze nie ma sensu....tacy palanci rosna jak grzyby po deszczu, przescigaja sie w tym boostowaniu :ermm:

tylko niech mi ktos wytlumaczy po co?

Spedzac kilka godzin dziennie na leczeniu kolesia z ustawki..no jaki tu fun z gry??????

juz pomijam fakt ze jak wkoncu taka lajza wjedzie z rozgrywke zeby pograc to nie bedzie mial czasu zeby sie podniesc...ciagle bedzie gleba :rofl::rofl:

niezly wstyd he he,

pulkownik ze 100 i zero umiejetnosci i skill -500 :rofl:

Parę stron wcześniej ktoś zamieścił podpowiedź żeby zmienić ustawienia telewizora na 576. Zmieniłem i gra się super. Do tej pory grałem inżynierem w czołgu, albo snajperem. Inną klasą nie potrafiłem.

Wczoraj zmieniłem rozdzielczość i szok, nagle wygrywam pojedynki 1 na 1 ( nigdy wcześniej mi się to nie udało- chyba że z RPG:) ) Potrafię skosić kilku kolesi pod rząd. Łatwiej się celuje (prawie jak w BC2)

Czyli to nie tak jak niektórzy piszą, sprawa że gra ma niby bardziej realistyczny model strzelania. Fakt grafika wygląda tandetnie i trochę mnie to denerwuję że zrobili grę w którą nie mogę sobie grać na moim TV w pełnymi ustawieniami ( Panasonic Viera full HD), ale teraz przynajmniej jest fun z gry i nie muszę już tylko grać snajperem albo czołgiem.

Jeśli cały czas ktoś was kosi a potrafiliście sobie dobrze radzić w poprzednich battlefieldach to zmieńcie ustawienia na 576 i można fajnie grać. Snajperem też się fajnie dalej gra, nie muszę obliczać tak wielkiego wyprzedzenia przed strzałem jak przy automatycznych ustawienia TV.

Jakby ktoś nie wiedział to zmienia się to w menu konsoli.

moze o ogole przejsc na 12" monitor Neptun z zielonym podswietlenie?:pardon::scare:

Ludzie, co wy robicie zeby sobie staty poprawiac....piszecie ze grac sie nie da ale brniecie w to lajno....no nie qmam...

Ja gram na 52"...jak pomysle (choc przychodzi mi to az z trudem :tongue: ) ze mialbym zejsc z jakosci d o"sredniowiecza" to juz chyba wolalbym w te gre nie grac....

PS. Wszystko to to kwestia umiejetnosci...mi 52" nie przeszkadzaja w jak dla mnie calkiem niezlym koszeniu :cool:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż trzeba się nauczyć grać na normalnych celownikach :) NO I BARDZO DOBRZE że zdjęli tę głupotę, jeszcze latarki powinni zlikwidować ( lub ograniczyć moc) i będzie git.

Ta termowizja w broni to jakaś porażka była, łatwiej było wypatrzyć kolesie na mapie z kilkuset metrów niż snajperką

A ty kolego ucz się grać normalnymi celownikami.

Grałem na początku normalnymi celownikami AOCG Holo PkS,no ale termo wymiatało i się grało 100razy lepiej. Niech DICE zajmie się boosterami i kasowaniem statów boosterów czy banowaniem,a nie osłabiać bardzo fajny dodatek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdenerwoany na DICE! Co oni do jasnej cholery zrobili z celownikiem termowizyjnym?! Jakiś teraz do duszy i w ogóle. Po co to zmieniali no po co?! Zamiast zając sie voice-chatem zabierają fajnę funkcje. Bo parą grączą nie pasowała termowizja. A do jasnej ciasnej termowizja działa na ciepło i powiino tak zostać jak było a nie zmieniać! A i jeszcze miny że mozna zaznaczać. LOL, Chyba zimnica szwedzka na mózg im siadła. Oddawać normalną termowizję. Po woli BF3 zaczyna mnie nużyć.:confused:

Marsze oburzonych były kilkanaście dni temu, trzeba było dołączyć w Szwecji... Ah, wtedy nie było patcha, w takim razie poprzednie nie ma sensu. Zwołaj ludzi na forach/twitterach/blipach czy innych, i zróbcie "Marsz zdenerwowanych na DICE"

A mi się fajnie gra ;) Fakt, gra nie jest idealna i DICE zawiodło, ale nie odwaliło kaszany i gra jest dobra. Więc nie wiem, w czym niektórzy mają problem, ale myślę, to to po prostu zwalanie winy na grę, za brak umiejętności grania u siebie.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to jest dodatek a nie maszynka do łatwego zabijania ludzi.

Czemu wszystko ma przychodzić tak łatwo :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu gra mi się lepiej, sterowanie lepsze Noktowizyjny osłabili i słusznie bo dawał sporą przewagę, zacząłem się zastanawiać nad sensem tej gry kiedy to odblokowałem, raz że grając nie widać grafiki tylko zielono białe plamy, a dwa to kosiłem wszystkich równo jak popadnie. I dobrze, że się tym zajęli.

Po odblokowaniu USASA 12 na którego czekałem odetchnąłem z ulgą bo naczytałem się jaka to kosa i wogóle. Ma niezłe możliwości ale tylko na krótkich odległościach, rzadko kiedy biegam na oślep, na dużych dystansach nie nadaje się do grania.

Mój typ to M 416 granatnik i kolimator.

czekam jeszcze na poprawienie laga i wyeliminowaniu go do zera. Nie chcę zmieniać rozdzielczości bo to jest bez sensu. Przyzwyczaiłem się do gry z tym błędem i mogę śmiało powiedzieć, że gra jest bardzo dobra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla pana Skiby dobry mi pomysł poddałeś dziękuje bardzo :thumbsup:. va co do pacza to jest o niebo lepiej nie narzekajcie przynajmniej dali cokolwiek a na pewno to zaraz poprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur**, jak juz odblokowalem sobie termowizje to ja pozmieniali : )

Powie ktos jak to dokladnie wygladalo wczesniej ? < co zmienili >

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra sie robi coraz prostrza niczym cod.

Nie wiem kto to wymyslil zeby mozna bylo spotowac miny. Aczkolwiek nie kazdy kto cisnie czolgiem spamuje ciagle selectem przed siebie.

ja jak jade z termo w czolgu to nawet selecta nie wciskam a miny pokazuja sie oczowalnym kolorem na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.12 -USA

7.12- Europa

Więc i tak 7 ;)

pozdro

A no tak. Zapomniałem że chyba tylko ja na tym forum mam konto USA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×