Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bolt action sniper rounds now have a chance to kill at close range if the player is hit in the upper chest.

Czyżby QS były w końcu możliwe? :D

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista ciekawa, tylko żeby podobne zmiany trafiły na wszystkie platformy.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś latam heli (szturmowy) i koleś rozwalił mnie 3 razy z czołgu!!! Tylko że nie latałem nisko tylko normalnie tak jakby mnie namierzał, bo nawe jak sie schowałem to dostawałem?!?!!? WTF?!!?! Jak to ???

Ja jeżdżąc czołgiem zawsze biorę technika i rakiety do namierzania pojazdów latających. Więc pewnie namierzył Cię, strzelił i wsiadł do czołgu. Ja tak robię bo mnie wnerwiają JETY i tak je rozwalam :) a śmigłowce to zazwyczaj przełączam na LKM lub ciężki KM i też się nieźle rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MG36 faktycznie niezla kosiara, tylko patrzec jak oslabia ;) i puki co mam bez bledu :)

zauwazyliscie ze poprawili animacje z kosa, teraz widac jak zrywa niesmiertelnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po zakupie dodatku do BF3 ciągle mnie wywala z serwerów czy Wy tez macie ten problem ??? Ja po prostu nawet jednego meczu nie jestem w stanie do końca zagrać. Wiadomo coś może o jakiejś łatce naprawiającej ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko jest ok, zapewne jak i u wiekszosci bo juz wczesniej ten temat byl by poruszony :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżąc czołgiem zawsze biorę technika i rakiety do namierzania pojazdów latających. Więc pewnie namierzył Cię, strzelił i wsiadł do czołgu. Ja tak robię bo mnie wnerwiają JETY i tak je rozwalam :) a śmigłowce to zazwyczaj przełączam na LKM lub ciężki KM i też się nieźle rozwala.

Jest jeszcze opcja ze namierzyl go koles z tej stacji tv co sie na trzeciego w czolgu siedzi a kierowca wypuscil rakiete. Ja tak pare heli juz stracilem, ale jest to tylko mozliwe jak kumaty kolo jedzie jako pasazer. za namierzanie dostaje sie i tak punkty ale malo ludzi to robi, a tak to by heli nie mialy tak latwo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mam heli ani jetow w podk ? cholera zatoka omanska wlancza mi sie jedynie z czolgami itp o co chodzi moze ktos wyjasnic niby na serwie pisze pojazdy wlaczone ;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pojęcie o tym, jak zmniejszyć ping na PS3? Wyłączyłem w domu wszystkie urządzenia korzystające z neta, a tak czy srak nadal mam takie lagi, że praktycznie nie da się grać. Połowa moich śmierci z dzisiaj jest nimi spowodowana ;/ Abonament zapewnia mi pobieranie 25 MB, a przepustowość średnio 15 ms, tymczasem jest z tym 5 razy gorzej -,-

obecnie noszenie igla/stingera jest całkowitym bezsensem.

Nie zawsze. Mi się dość często udaje coś unieruchomić, więc nie narzekam. Acz rzeczywiście lepiej z tym było przed patchem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

373464_294061903958509_1748165611_n.jpg

No przykro mi że to ci się stało :)

Wejdź w menu gry na mój żołnierz i zadania i tam masz wszystko opisane

Dziekuje :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie dzisiaj straszne lagi?

U mnie dzisiaj wszystko elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka,

Jak latam z kumplem heli szturmowym i daje u pasażera NAPRAWA to jak on ma naprawiać podczas lotu moje heli ???

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka,

Jak latam z kumplem heli szturmowym i daje u pasażera NAPRAWA to jak on ma naprawiać podczas lotu moje heli ???

dzieki!

A tak, ze ta naprawe Ty mozesz uzyc jak bedziesz psazerem heli. On bedzie gral na swoich ustawieniach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odblokowany dogtag BF1943. Wchodziłem wcześniej na stronkę battlefield veterans. Następnie ustawiłem sobie ten nieśmiertelnik w grze tylko jest jedno ale tego dogtaga nie widać w grze online. Sprawdzałem to w taki sposób że popełniłem samobójstwo i wtedy widać moje "blaszki", prawa blaszka była pusta. To jakiś glitch??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja ze namierzyl go koles z tej stacji tv co sie na trzeciego w czolgu siedzi a kierowca wypuscil rakiete. Ja tak pare heli juz stracilem, ale jest to tylko mozliwe jak kumaty kolo jedzie jako pasazer. za namierzanie dostaje sie i tak punkty ale malo ludzi to robi, a tak to by heli nie mialy tak latwo :smile:

Ostatnio z kumplem na Granicy jeździliśmy we 2óch tankierem i co i raz się przesiadałem na laserem żeby oznaczać cele. Nabiłem ledwo 2 fragi, a byłem 2 na serwie z samych asyst i 3 heli poszły na złom :) Jak kierowca ma te rakiety to nie ma zmiłuj w powietrzu, a zgubić taką rakietę jest niemal niemożliwe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mnie nie raz tacy zgrani ludzi załatwili ja tu lecę pewny siebie i bumm :biggrin: coś mnie trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zmieniac sobie ustawienia do 576p , tylko po to by ,, rzekomo ,, lepiej grac, ludzie ogarnijcie sie !

Obejrzyjcie sobie i ustwcie normalne ustawienia
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mnie nie raz tacy zgrani ludzi załatwili ja tu lecę pewny siebie i bumm :biggrin: coś mnie trafia

kiedys na cwaniackie czolgi byla rakieta tv, ale ja zdupili w patchu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem Jackhammera, pograłem nim tylko chwile ale stwierdzić można że ma szybsze przycelowanie do muszki po wciśnięciu L1 od pozostałych strzelb, wolniej strzela od usasa ale dzwięki jaki wydaje może wywołać ciary hehe, później dokładniej go opisze jak pogram nim dłużej.

Ma na dodatek wiecej naboi w magazynku bo 14, usas ma 11.

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×