Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W battlelogu pierwsza broń do odblokowania dla inżyniera nazywa się właśnie G53 ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza broń do odblokowania dla inżyniera - pomijając rakiety p-lot i miny - to SCAR-H.

Poza tym nie spotkałem się w grze z bronią oznaczona jako G53.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na battlelogu jest błąd, zamiast HK53 jest G53. Coś im się chyba pomieszało, również w opisie broni. Za Wiki : "HK53 – niemiecki subkarabinek, maksymalnie skrócona wersja karabinu szturmowego HK 33"

A tak jest na battlelogu:

G53

Compact assault rifle developed in Germany. Based on the famous G3 design.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza broń do odblokowania dla inżyniera - pomijając rakiety p-lot i miny - to SCAR-H.

Poza tym nie spotkałem się w grze z bronią oznaczona jako G53.

W pierwszym poscie napisałem, że chodzi o dodatek :> dosłownie 2 posty wyżej.

Dzięki Scooby-Doo za odpowiedź.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo dlaczego ktoś kto nie kupił dodatku ma miec coś co się w nim znajduje :teehee:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o dodatek powrót do karkand czy o jakiś inny /???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o dodatek powrót do karkand czy o jakiś inny /???

Dokładnie tak. Mowa jest o pierwszym i jak na razie jedynym dodatku do BF3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest gra rankingowa i jak ją rozpoznać? Bo jak zajmuję np. 2 miejsce to trofeum za to nie wpada. Gram w podboju aktualnie. Gdzie grać żeby dostawaź beretki MVP i trofka?

PS. Zapraszam do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, da się ustawić gałki tak aby przesuwając jedną do góry myśliwiec też leciał do góry a nie na dół ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest gra rankingowa i jak ją rozpoznać? Bo jak zajmuję np. 2 miejsce to trofeum za to nie wpada. Gram w podboju aktualnie. Gdzie grać żeby dostawaź beretki MVP i trofka?

PS. Zapraszam do gry.

Musisz być drugi ogółem w całym meczu a nie tylko w swojej drużynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, da się ustawić gałki tak aby przesuwając jedną do góry myśliwiec też leciał do góry a nie na dół ?

Przyłączam się do pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być drugi ogółem w całym meczu a nie tylko w swojej drużynie

Chodzi ci o to by był drugim,trzecim czy pierwszym pośród US i RU, nie tylko w US (w swojej drużynie). Ja zajmuje wysokie miesce i jestem na 1. miejsu w swojej rubryce (są 2), a muszę być wyżej (punkty) od tych w tej drugiej rubryce, tak? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać. Grałem jak zwykle bardziej niż "średnio" ciesząc się grą.Potem wszedłem sobie na Battleloga i co zobaczyłem? Siebie z najwyższym wynikiem,jakimś kosmicznym...macie tutaj sklejkę bo na jednym printscreen się nie mieściło...O co chodzi?3 kille 4 zgony i taki wynik?

post-22207-0-30386200-1323983144_thumb.j

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać. Grałem jak zwykle bardziej niż "średnio" ciesząc się grą.Potem wszedłem sobie na Battleloga i co zobaczyłem? Siebie z najwyższym wynikiem,jakimś kosmicznym...macie tutaj sklejkę bo na jednym printscreen s ie się nie mieściło...O co chodzi?

Dostałeś pewnie jakiś medal za 50 baretek, ot cała tajemnica :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie zaczna pytania czy mozna grac w dodatek bez podstawki bo taniej.Ludzie ogarnijcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać. Grałem jak zwykle bardziej niż "średnio" ciesząc się grą.Potem wszedłem sobie na Battleloga i co zobaczyłem? Siebie z najwyższym wynikiem,jakimś kosmicznym...macie tutaj sklejkę bo na jednym printscreen się nie mieściło...O co chodzi?3 kille 4 zgony i taki wynik?

przyznaj się że boostujesz :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc twój lag nie wynika z błędu gry a np.: złej jakości kabla hdmi (spróbuj przez component)/component(spróbuj przez hdmi)

Ja tu broń boże nie chcę jakiejś debaty rozpoczynać na temat jakości kabli HDMI ale złej jakości kabel HDMI może co najwyżej się urwać szybciej albo przetrzeć :). Na jakość obrazu czy prędkość przesyłu ma "jakość kabla" taki sam wpływ jak na upływ czasu lepszy zegarek od gorszego ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze podsumowanie: latałem na Chark Viperem z kumplem i z co najmniej 5 razy goście wlatywali w nas samolotami!! Myślałem, że coś rozniosę, ale nie, to tylko gra... Niech się cieszą, że inaczej nie potrafią zdobyć pkt myśliwcami. Choć z drugiej strony to więcej miałem samobójstw. Taka rozgrywka wypacza granie... Mam nadzieję, że już nie trafię na podobnych gości. Po za tym robiłem co mogłem, żeby tego uniknąć, ale niekiedy jak zakręcałem, lub skupiałem się na czołgu to zapominałem o nich.

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś pewnie jakiś medal za 50 baretek, ot cała tajemnica :D

medal to 10k pkt wiec przy jego 970 pkt z mapy braklo by 70pkt

Przyłączam się do pytania :)

odwrocenie osi X,Y powinno pomoc ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze podsumowanie: latałem na Chark Viperem z kumplem i z co najmniej 5 razy goście wlatywali w nas samolotami!! Myślałem, że coś rozniosę, ale nie, to tylko gra... Niech się cieszą, że inaczej nie potrafią zdobyć pkt myśliwcami. Choć z drugiej strony to więcej miałem samobójstw. Taka rozgrywka wypacza granie... Mam nadzieję, że już nie trafię na podobnych gości. Po za tym robiłem co mogłem, żeby tego uniknąć, ale niekiedy jak zakręcałem, lub skupiałem się na czołgu to zapominałem o nich.

nie dostaniesz tak punktów, tobie pojawia się Pech jemu Samobójstwo :); chyba że obwiesi swój jet c4, ale to prawie niemożliwe zwykle ktoś ci wcześniej podpierniczy pojazd :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem.

Na stronie "moj żołnierz/ nieśmiertelniki/" w menu BF3, wyświetla mi coś 570 zdobytych, a nóż wyświetla 4 gwiazdki. Jak sprawdzam zdobyte nieśmiertelniki, jest pozycja "średnie statystyki gracza". Ma ktoś pojęcie co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×