Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio odniosłem wrażenie że na europejskich serwerach jest dużo niższy poziom niż na amerykańskich w rushu bynajmniej. Pojazdami można hulać i nikt nie protestuje a u hamburgerów leci kilka rpg zaraz :) A tunguska to samograj bo zawsze osoba wniej ma prawie najwięcej killi i najmniej zgonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie.

Mam 2 konsole, jedna w naprawie(brata). Kupiłem dzisiaj bf'a ale dla brata bo ja gram na kompie i pytanie czy jeśli wykorzystam ten online pass na swojej konsoli to będzie można później jakoś aktywować go też na drugiej? Nie wiem na jakiej zasadzie to sie odbywa bo teraz jakos na 2 sie tylko dzieli z PSN. W jaki sposób mam to zrobić? Fajnie by było jakbym ja mógł później grać u sibie na konsoli na swoim profilu i brat u siebie na swoim profilu. (nie jednocześnie, tylko jedną kopie mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie.

Mam 2 konsole, jedna w naprawie(brata). Kupiłem dzisiaj bf'a ale dla brata bo ja gram na kompie i pytanie czy jeśli wykorzystam ten online pass na swojej konsoli to będzie można później jakoś aktywować go też na drugiej? Nie wiem na jakiej zasadzie to sie odbywa bo teraz jakos na 2 sie tylko dzieli z PSN. W jaki sposób mam to zrobić? Fajnie by było jakbym ja mógł później grać u sibie na konsoli na swoim profilu i brat u siebie na swoim profilu. (nie jednocześnie, tylko jedną kopie mam)

Online Pass przypada na jedno konto PlayStation Network. Tam gdzie go wpiszesz, tam będziesz mógł grac online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie. Mam 2 konsole, jedna w naprawie(brata). Kupiłem dzisiaj bf'a ale dla brata bo ja gram na kompie i pytanie czy jeśli wykorzystam ten online pass na swojej konsoli to będzie można później jakoś aktywować go też na drugiej? Nie wiem na jakiej zasadzie to sie odbywa bo teraz jakos na 2 sie tylko dzieli z PSN. W jaki sposób mam to zrobić? Fajnie by było jakbym ja mógł później grać u sibie na konsoli na swoim profilu i brat u siebie na swoim profilu. (nie jednocześnie, tylko jedną kopie mam)

Aktywuj konto brata( to z którego on gra u siebie na konsoli) u ciebie na konsoli. Wpisz na tym koncie online pass i powinło chodzić u ciebie i u niego. Robiłem tak z bc2 i z fifą powinło działać, bo online pass przypisuje się zarówno do konta jak i konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, mam dwie konsole w domu, na obu zalogowany swój profil i bf3 działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Chcę sobie kupić BF'a i mam parę pytan.

Co to jest ten Battlelog?

Macie jakies porady i wskazówki dla początkujących?

battlelog to taki facebook ogladasz statystyki swoje lub graczy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musze sie modlic żeby była obrona bo lepiej jest w ataku ukraśc tunguske a co ja moge za to że rangi są 5+(ranga nie oznacza żę ktoś jest słaby bo każdemu sie trafia że zabije cie pierwsza ranga)mam uciekac bo są niskie rangiscare.gifa i powtarzam nie gram ciągle kanałow a jak bede chciał grac to mój wybór bo jesteśmy w demokratycznym kraju a nie pod dyktaturąrolleyes.gif

Oczywiście, że każdy gra jak chce. Gratuluje wyniku, aczkolwiek dziwuje.. narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mogę zrobić tak, że na jednym online passie zagram na swoim profilu i brat na swoim(2 żołnierzy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mogę zrobić tak, że na jednym online passie zagram na swoim profilu i brat na swoim(2 żołnierzy)?

Jeżeli masz wersję pudełkową to nie ma szans.

Jak byś kupił wersję z PSS to byś mógł odpalić na dwóch konsolach/mieć dwóch żołnierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz muszę dokupić tylko jeden online pass do mojego profilu jakbym chciał grać, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz muszę dokupić tylko jeden online pass do mojego profilu jakbym chciał grać, tak?

No jak masz dwie konsole to na każdą konsolę musisz mieć osobny pass. Ale jak chcesz grać w jednym momencie na dwóch konsolach to i tak byś musiał jeszcze jedna kopie gry dokupić whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy przygwożdzić. Odblokowałem specjalizację osłona i nie wiem co to jest :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygwozdzic - obraz sie zamazuje jak strzelasz do kogos/strzelaja do ciebie. masz wolniejsze ruchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz wersję pudełkową to nie ma szans.

Jak byś kupił wersję z PSS to byś mógł odpalić na dwóch konsolach/mieć dwóch żołnierzy.

Czemu nie ma szans? Przecież po wpisaniu online passa nawet w wersji pudełkowej pobieramy ten plik o wielkości 100kb, czyli identycznie jak z wersją z PSN. Niech zrobi jak mówi użytkownik @princ18 i zadziała napewno 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam szybkie pytanie:

Czemu jak gram mechanikiem to raz mam 4 naboje do bazooki a raz 7 ?

Dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam szybkie pytanie:

Czemu jak gram mechanikiem to raz mam 4 naboje do bazooki a raz 7 ?

Dzieki ;)

Zależy kto jakie ma perki drużynowe. Jak założysz ładunki drużynowe to każda osoba w drużynie ma 2 razy więcej rakiet/c4/claymore itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USAS-12 to południowokoreańska strzelba automatyczna skonstruowana pod koniec lat 80. XX wieku, broń produkowana jest przez koncern Daewoo.

USAS-12 działa na zasadzie odprowadzania gazów prochowych z przewodu lufy, ryglowanie następuje przez obrót zamka. Zastosowano dość długi ruch zamka, lufa została umieszczona stosunkowo nisko aby zmniejszyć podrzut. Broń zasilana jest z pudełkowych magazynków jednorzędowych na 10 naboi lub magazynków bębnowych mieszczących 20 naboi (początkowo magazynki pudełkowe mieściły 12, a bębnowe 28 naboi), tylna część magazynka bębnowego może być wykonana z półprzezroczystego tworzywa sztucznego. Kaliber USASa wynosi 12, komora nabojowa ma długość 70 mm. Kolba stała, chwyt pistoletowy oraz łoże zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Podstawa muszki znajduje się nad rurą gazową, celownik mechaniczny został zamontowany na chwycie transportowym. Strzelba posiada mechanizm spustowy z przełącznikiem rodzaju ognia, dźwignia przełącznika znajduje się nad chwytem pistoletowym po obu stronach broni. Przełącznik rodzaju ognia pełniący również funkcję bezpiecznika umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym oraz ciągłym.

USAS-12 jest ciężką oraz skuteczną strzelbą, która dzięki zasilaniu z wymiennych magazynków posiada bardzo dużą szybkostrzelność praktyczną.

FAMAS (Fusil Automatique de Manufacture d'Armes de St. Etienne) to francuski karabinek automatyczny skonstruowany jako następca karabinu samopowtarzalnego MAS 49 oraz pistoletu maszynowego MAT 49. Prace nad bronią rozpoczęto pod koniec lat 60., karabinek został skonstruowany przez P. Tielle. Broń po raz pierwszy zaprezentowano na francuskich targach SATORY, FAMAS F1 został wprowadzony do uzbrojenia armii francuskiej w 1977r. FAMAS jest obok karabinka Steyr AUG jednym z pierwszych produkowanych seryjnie karabinków automatycznych skonstruowanych w układzie bez kolby właściwej (Bull pup

ogolnikowe opisy ulubionych broni w bf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USAS-12 to południowokoreańska strzelba automatyczna skonstruowana pod koniec lat 80. XX wieku, broń produkowana jest przez koncern Daewoo.

USAS-12 działa na zasadzie odprowadzania gazów prochowych z przewodu lufy, ryglowanie następuje przez obrót zamka. Zastosowano dość długi ruch zamka, lufa została umieszczona stosunkowo nisko aby zmniejszyć podrzut. Broń zasilana jest z pudełkowych magazynków jednorzędowych na 10 naboi lub magazynków bębnowych mieszczących 20 naboi (początkowo magazynki pudełkowe mieściły 12, a bębnowe 28 naboi), tylna część magazynka bębnowego może być wykonana z półprzezroczystego tworzywa sztucznego. Kaliber USASa wynosi 12, komora nabojowa ma długość 70 mm. Kolba stała, chwyt pistoletowy oraz łoże zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Podstawa muszki znajduje się nad rurą gazową, celownik mechaniczny został zamontowany na chwycie transportowym. Strzelba posiada mechanizm spustowy z przełącznikiem rodzaju ognia, dźwignia przełącznika znajduje się nad chwytem pistoletowym po obu stronach broni. Przełącznik rodzaju ognia pełniący również funkcję bezpiecznika umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym oraz ciągłym.

USAS-12 jest ciężką oraz skuteczną strzelbą, która dzięki zasilaniu z wymiennych magazynków posiada bardzo dużą szybkostrzelność praktyczną.

FAMAS (Fusil Automatique de Manufacture d'Armes de St. Etienne) to francuski karabinek automatyczny skonstruowany jako następca karabinu samopowtarzalnego MAS 49 oraz pistoletu maszynowego MAT 49. Prace nad bronią rozpoczęto pod koniec lat 60., karabinek został skonstruowany przez P. Tielle. Broń po raz pierwszy zaprezentowano na francuskich targach SATORY, FAMAS F1 został wprowadzony do uzbrojenia armii francuskiej w 1977r. FAMAS jest obok karabinka Steyr AUG jednym z pierwszych produkowanych seryjnie karabinków automatycznych skonstruowanych w układzie bez kolby właściwej (Bull pup

ogolnikowe opisy ulubionych broni w bf

I co w związku z tym?

PS.Ładnie kopiujesz z wikipedii ; )

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no to teraz będziemy wwalać ciekawostki ? robi się coraz ciekawiej. i możecie mi powiedzie c jak wygrać druzynowy deatchmatch bo pare razy próbowałem i wiecznie porażka help ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online Pass przypada na jedno konto PlayStation Network. Tam gdzie go wpiszesz, tam będziesz mógł grac online.

Nie tak do końca. Online Pass obsługuje jedną konsolę i wszystkie konta na niej założone. Ja mam na mojej konsoli trzy konta (dwa euro i jedno usa) i gram w B3 (wersja pudełkowa) online na nich wszystkich. Nawet dodatki tj. nieśmiertelniki i bronie za preordera oraz dlc Karkand działa na wszystkich trzech.

edit: oczywiście w przypadku sprawy Kisiela czyli dwie konsole - nie da rady

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×