Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

tez tak mam, cos jest zj.... udało mi sie połączyc za któryms razem przez SZYBKA GRA. z tym ze nawet nie warto było, lagi i jakis bug z pojazdami. nie moglem nimi w ogole celować. jakies dziwne przeskoki celownika, lekki ruch a tu 180 stopni... wczoraj przed 16 wszytko było miodzio..

od wczoraj zostało tylko 8em serwerów hardcore. na facebooku osoba która założyła strone BF3 nie wie nawet nic na ten temat. na twiterze BF3 też chyba nic nie wiedzą co jest z serwerami DICE i EA.

poza tym jeśli ktoś jeszcze nie wie to nowy patch który ma wyjść będzie niezadowalający dla nie których osób, tutaj więcej jest na ten temat

wygląda na to że albo wyłączyli serwery i coś naprawiają albo całkowcie siadły bo nie ma żadnej informacji na ten temat i EA z DICE milczy.

Edytowane przez cubeline
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz dopiero na facebooku koleś który założył strone BF3 napisał na tablicy że mają problemy techniczne z serwerami :rofl:

czytałem liste życzeń na battlelogu i zastanawia mnie jedno, czy Dice i EA w ogóle czyta to co napisali gracze czy w ogóle bierze

pod uwagę czyjeś zdanie, czy po prostu robią co im się podoba.

jeśli ktoś szuka info o update bf3 warto zajrzeć tutaj

Edytowane przez cubeline
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś ciężko dołączyć na serwery europejskie, ale te ze wschodniego USA działają bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba od 15:00 grałem, i 0 problemów i mam nareszcie tą drugą bron z dodatku dla szturmowca ale ten sqd deathmatch to moim zdaniem nieporozumienie wygrywałem tylko dlatego że ludzi mavem rozjeżdżałem a mój team reszte dobijał normalnie koszmar!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SQDM aby wbić to zadanie trzeba mieć szczęście, chyba że samemu się wbija ogarniętym składem co jest lepszym rozwiązaniem. Co do problemów z serwerami to potwierdzam, wczoraj wieczorem i dzisiaj praktycznie nie mogłem wbić na żaden serwer. Nie wiem jak jest teraz (przerwa od BF3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas są jakieś cuda z tymi serwerami. Dzisiaj nie mogłem połączyć się z żadnym serwerem, jedynie dołączenie do znajomego z friendslisty działało, tam można włazić bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zrobiłem przerwę na kolację , ale z serwerami problemu dziś nie miałem.

dziś miałem za to ciągle zaniki dźwięku , mojego żołnierza ( jego odgłosy kroków , sapania i strzelania) było słychać , a toczenie kompletna cisza.

do tego doszło niezaliczanie zabitych . miałem dziś tak ze dwa razy że na 100% zabiłem około 10-12 wrogów , a pod koniec rundy w rozliczeniach pokazywało mi 3-4. WTF?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze każdy zbiera po ponad 20 000 pkt za meczyk, serio się tak łatwo bije czy same pro'sy tu grają :o ? (mam na uwadze to, że może się z tym wiązać większa ilość pkt na range)

W Bf bc2 uzbierać taki wynik to dla mnie nie możliwe

Nie hejtujcie tak tylko pytam bo nie daje mi to spokoju

Dzięki i pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, upadła mi konsola, stała pionowo i spadła w momencie kiedy grałem w bf3, w tej chwili wchodzę na serwer i nie widze rąk, broni, niczego co wyciągam, wychodząc z serwera nie chce sie wczytać menu, co mam zrobić? usunąć całą gre z dysku i zainstalować jeszcze raz? przy innych grach nie mam takiego czegoś.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A płyta jest cała?

tak, płyta jest cała, bez zarysowań. inne gry chodzą normalnie. jedynie bf3 nie wczytuje się chyba całkiem.

wydaje mi się że dysk twardy się uszkodził, słychać jakieś ciche strzelanie, jakby iskry.

Edytowane przez cubeline
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze każdy zbiera po ponad 20 000 pkt za meczyk, serio się tak łatwo bije czy same pro'sy tu grają :o ? (mam na uwadze to, że może się z tym wiązać większa ilość pkt na range)

W Bf bc2 uzbierać taki wynik to dla mnie nie możliwe

Nie hejtujcie tak tylko pytam bo nie daje mi to spokoju

Dzięki i pozdro ;)

Fakt, w BC2 żeby uzbierać większą ilość punktów, to trzeba sporo się natrudzić chociaż wydaje mi się, że w BF3 też nie jest jakoś super łatwo. Jest więcej gadżetów do odblokowania, więcej poziomów, gwiazdek i innych cudów, więc siłą rzeczy musieli ułatwić zdobywanie punktów. Poza tym gdyby pozostali przy takim modelu punktowania, jak był w BC2, to zniechęciliby tych, którzy chcą mieć jak najszybciej wysoką rangę, dużo broni i innych fajerwerków. Powiem więcej - porównując BC2 z BF3 śmiem twierdzić, że BC2 było trudniejsze. Przez dwa lata gry nie udało mi się osiągnąć k/d ratio powyżej 1.0 ani nawet powyżej 0.9, a w BF3 bez większych przeszkód wybiło mi powyżej 1.0. Jedyne co, to w BF3 snajpienie jest dla mnie czarną magią, a w BC2 dosyć szybko ogarnąłem temat wyczucia odległości i brania poprawek. Nie wiem jak było w przypadku Black Ops i jak jest z MW3, ale MW2 było bardzo łatwe jeśli chodzi o nowe rangi i tego typu rzeczy. Podejrzewam, że aby nie odstraszać ludzi od Battlefielda DICE zmieniło system punktowania żeby gra była atrakcyjniejsza, ale in plus jest fakt, że znacznie lepiej są wynagradzane akcje zespołowe. Czasami można skończyć grę z jednym albo dwoma killami, a i tak ma się sporo punktów za oznaczanie celów, asysty, przejmowanie flag i tak dalej. W BC2 z samego rzucania amunicji i przejmowania flag za bardzo by się nie "wyżyło".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, płyta jest cała, bez zarysowań. inne gry chodzą normalnie. jedynie bf3 nie wczytuje się chyba całkiem.

wydaje mi się że dysk twardy się uszkodził, słychać jakieś ciche strzelanie, jakby iskry.

Może spróbuj skopiować save, wywalić wszystko z dysku co związane z BF3 i zainstalować od nowa...

Jak wiadomo ta gra instalowała jakieś tekstury na dysku więc może to się uszkodziło, tym bardziej że inne gry chodzą dobrze.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, więcej gry więcej pkt... Mi dziś za mecz ogółem wleciało 42400 pkt, ale za to miałem 3 medale (heli zwiadowcze, best team i skutecznośc) fakt, latałem little birdem i kumpel mi pomagał (tzn naprawiał w locie). Wszystko się nazbierało akurat na tą rozgrywkę. A gościa w Tungusce trochę pomęczyłem :P

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj skopiować save, wywalić wszystko z dysku co związane z BF3 i zainstalować od nowa...

Jak wiadomo ta gra instalowała jakieś tekstury na dysku więc może to się uszkodziło, tym bardziej że inne gry chodzą dobrze.

pozdro

usunąłem ale system sie zawiesza, nie mogę zainstalować ponownie bf3. na 43% instalacji staje po pobraniu patcha 1.2.

wysiadł mi system, nie znajduje dysku twardego...

Edytowane przez cubeline
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są problemy z serwerami ???

Taaa, ale na normalny może uda ci się zagrać, chociaż ja miałem kurewskie lagi...HC nie ma w ogóle, co mnie strasznie wkurza, bo ja preferuje ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunąłem ale system sie zawiesza, nie mogę zainstalować ponownie bf3. na 43% instalacji staje po pobraniu patcha 1.2.

wysiadł mi system, nie znajduje dysku twardego...

trzeba było nie grac w piątek 13tego :) // powinieneś chyba zmienić dział na Serwis Konsol :P

Nadal są problemy z serwerami ???

i tak i nie :)

Fakt, w BC2 żeby uzbierać większą ilość punktów, to trzeba sporo się natrudzić chociaż wydaje mi się, że w BF3 też nie jest jakoś super łatwo. Jest więcej gadżetów do odblokowania, więcej poziomów, gwiazdek i innych cudów, więc siłą rzeczy musieli ułatwić zdobywanie punktów. Poza tym gdyby pozostali przy takim modelu punktowania, jak był w BC2, to zniechęciliby tych, którzy chcą mieć jak najszybciej wysoką rangę, dużo broni i innych fajerwerków. Powiem więcej - porównując BC2 z BF3 śmiem twierdzić, że BC2 było trudniejsze. Przez dwa lata gry nie udało mi się osiągnąć k/d ratio powyżej 1.0 ani nawet powyżej 0.9, a w BF3 bez większych przeszkód wybiło mi powyżej 1.0. Jedyne co, to w BF3 snajpienie jest dla mnie czarną magią, a w BC2 dosyć szybko ogarnąłem temat wyczucia odległości i brania poprawek. Nie wiem jak było w przypadku Black Ops i jak jest z MW3, ale MW2 było bardzo łatwe jeśli chodzi o nowe rangi i tego typu rzeczy. Podejrzewam, że aby nie odstraszać ludzi od Battlefielda DICE zmieniło system punktowania żeby gra była atrakcyjniejsza, ale in plus jest fakt, że znacznie lepiej są wynagradzane akcje zespołowe. Czasami można skończyć grę z jednym albo dwoma killami, a i tak ma się sporo punktów za oznaczanie celów, asysty, przejmowanie flag i tak dalej. W BC2 z samego rzucania amunicji i przejmowania flag za bardzo by się nie "wyżyło".

w bc2 można było osiągnąć trofeum za rangę szybciej niż w bf3, i podobnie jak w bc2 tak i w bf3 pkt powyżej tej rangi są nieistotne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje*iście !

Znerfią Javelina i M320 ;O, trzeba brac Technika i nabijac punkty a mało mi zostało do Javelina (to najbliższe odblokowanie w engi)

Niedługo pewnie znerfią C4 i będzie, że jak obkleisz czołg 3'ema C4 (w dobrym miejscu) to ledwie unieruchomi ! :mellow:

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana nie mogłem znaleźć żadnego serwa w Europie, więc musiałem się przenieść na zach. USA. Czy tylko mi się wydaje, że tam ludzie biegną na oślep ? Co drugi napierd... z bazuki gdzie popadnie, a medycy nie raczą ci rzucić apteczki.

Wiadomo co się stało z tymi serwerami w Europie ? Jak długo ma potrwać cała naprawa, etc. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana nie mogłem znaleźć żadnego serwa w Europie, więc musiałem się przenieść na zach. USA. Czy tylko mi się wydaje, że tam ludzie biegną na oślep ? Co drugi napierd... z bazuki gdzie popadnie, a medycy nie raczą ci rzucić apteczki.

Wiadomo co się stało z tymi serwerami w Europie ? Jak długo ma potrwać cała naprawa, etc. ?

To zalezy od serwa, ze w USA nie znaczy, ze same hamburgery tam graja. Ja jak gram assaultem to bez apteczki biegam wiec moze tez nikt nie mial. Ale ogolnie to kaszana sie dzieje lagi i jakies dziwne rzeczy sie dzieja, odechciewa sie grac.:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi, lagi, lagi tyle mogę dodać co do mojej gry dzisiaj z rana. Nie polecam odpalać teraz BF3.

Co do samego patha. Dlaczego oni jeszcze chcą podkręcić ciężką lufę, ten dodatek przy strzelaniu na dystans daje niesamowitą przewagę wg mnie. Druga sprawa, że support nie może go założyć w żadnym karabinie co jest lekko krzywdzące dla tej klasy.

Co do innych zmian to dziwi mnie, że chcą znowu wzmacniać F2000 przecież ta broń to i tak jest strasznie silna a tu jeszcze ją wzmacniać.

No nic zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu, bo zepsucie balansu w takiej grze multi to będzie porażka a jeszcze panowie z DICE nie grzeszą szybkością w wydawaniu tych łatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje*iście !

Znerfią Javelina i M320 ;O, trzeba brac Technika i nabijac punkty a mało mi zostało do Javelina (to najbliższe odblokowanie w engi)

Niedługo pewnie znerfią C4 i będzie, że jak obkleisz czołg 3'ema C4 (w dobrym miejscu) to ledwie unieruchomi ! :mellow:

Przecież znerfienie Javelina jest skutkiem patcha, który wyszedł tylko na PC, gdzie m. in. Javeliny dostały strasznego buffa i były z deka przesadzone, bo ściągały wszystko co się da. Zresztą Demize napisał przecież, że ma na myśli sytuację Javelin vs helikoptery. Aczkolwiek nie zdziwiłbym się, gdyby troszkę osłabili kombo laserowe naprowadzanie+javelin.

Co do samego patha. Dlaczego oni jeszcze chcą podkręcić ciężką lufę, ten dodatek przy strzelaniu na dystans daje niesamowitą przewagę wg mnie. Druga sprawa, że support nie może go założyć w żadnym karabinie co jest lekko krzywdzące dla tej klasy.

Daje przewagę tylko jak strzela się burstem, albo nawet trybem ognia pojedynczego, co przy obecnym modelu obrażeń mija się z celem. Zresztą tak naprawdę mało jest strzelania na dystans i bardziej przydają się inne gadżety niż cięższa lufa. Support powinien głównie sprayować, więc taki upgrade nie miałby sensu przy cięższych karabinach maszynowych.

Jeśli np. znerfią Famasa, a wzmocnią F2000 to tak naprawdę nic się nie zmieni, po prostu ludzie przeniosą się na F2000 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×