Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie masz po 10 fragów z pozostałych broni z dodatku :P

a ja mam a trofeum nie wpadlo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam a trofeum nie wpadlo :D

Tak jak napisało już kilka osób. Wbijamy każdą bronią z DLC 10 fragów jak trofeum nie wpadnie to zmiana na FAMASA i musimy ustrzelić 10 osób w jednej rundzie. Wtedy trofeum wpadnie. Mogę potwierdzić, że ten sposób działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś grając wsparciem odblokowałem po raz drugi M27 i RPK(tylko z jakimś dopiskiem którego niepamiętam). Czym te bronie się różnią od tych zwykłych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś grając wsparciem odblokowałem po raz drugi M27 i RPK(tylko z jakimś dopiskiem którego niepamiętam). Czym te bronie się różnią od tych zwykłych?

Niczym.

Tylko teraz biegając jankesami możesz biegać z RPK a Ruskimi z IARem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mori "+" dla Cb

Czasami podczas końcowego zsumowywania punktów dostaje się dodatkowe punkty(zazwyczaj 200). Dziś dostałem ponad 6k czyli tyle ile miałem punktów ogólnie za mecz.

Od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. jak wbijesz gwiazdke służby technika to ci nie zalicza wtedy do niego tylko jako dodatkowe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj kupiłem BF3 , zaistalowałem, z gry uaktywniłem przepustke sieciową ale nie moge pograć online, nie pozwala mi wejść na żaden serwer. Kiedy próbuje w trybie online wejść na jakiś serwer wywala Błąd: "Na serwie uruchomiona jest zawartość której nie posiadasz. Zajrzyj do sklepu w grze aby spr zawartość dodatkową i upewnij sie że masz zainstalowane wszystkie posiadane elementy". Wykonałem około 30 prób na różnych serwerach i wszędzie to samo. Czy oprócz gry i przepustki sieciowej potrzebne jest jeszcze coś żeby pograć w trybie online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj kupiłem BF3 , zaistalowałem, z gry uaktywniłem przepustke sieciową ale nie moge pograć online, nie pozwala mi wejść na żaden serwer. Kiedy próbuje w trybie online wejść na jakiś serwer wywala Błąd: "Na serwie uruchomiona jest zawartość której nie posiadasz. Zajrzyj do sklepu w grze aby spr zawartość dodatkową i upewnij sie że masz zainstalowane wszystkie posiadane elementy". Wykonałem około 30 prób na różnych serwerach i wszędzie to samo. Czy oprócz gry i przepustki sieciowej potrzebne jest jeszcze coś żeby pograć w trybie online ?

Bo pewnie nie masz dodatku "Back to Karkand" a próbujesz wbić na serwery z mapami z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazgul009 możliwe, że wbijasz na serwery z mapami z dodatku b2k. W wybierałce serwerów wciśnij bodajże R3 (filtry) i odhacz mapki: Oman, Wake Island, Sharqi, Karkand. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy moim necie 2Mb/s nie będzie wywalać mnie z serwerów? Bo planuje zakup bf3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy moim necie 2Mb/s nie będzie wywalać mnie z serwerów? Bo planuje zakup bf3. :)

Nie, ja akurat PS3 mam podłączoną pod net 1Mb/s i chodzi ok. Może jeszcze dużo nie grałem ale do tej pory nie wywaliło mnie z serwera. Myślę, że możesz śmiało kupować BF3 :thumbsup:

A nawet powiem więcej, kiedyś przez pewien okres grałem na 256 Kb/s (problemy ze złodziejskim łączem w TP) w RDR i grało się normalnie :biggrin:

Edytowane przez sanho21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Zgadza sie były pozaznaczane mapy z dodatku b2k i tylko z niego chociaż kupuiłem tylko BF3 bez dodatku. Jednym slowem twórcy to banda nieudaczników i idiotów albo złodziei sam nie wiem co lepsze. Fajna zabawa, ale przydał by sie monitor, co polecacie tak okolo 24-27 cali? bo na plaźmie cieżko sie gra :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa, ale przydał by sie monitor, co polecacie tak okolo 24-27 cali? bo na plaźmie cieżko sie gra :)

Na plaźmie się ciężko gra?!?! Ja mam monitor 24 cale i 42 cale plazmę i na plaźmie dużo lepiej mi się gra... no ale może to zależy indywidualnych upodobań:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Zgadza sie były pozaznaczane mapy z dodatku b2k i tylko z niego chociaż kupuiłem tylko BF3 bez dodatku. Jednym slowem twórcy to banda nieudaczników i idiotów albo złodziei sam nie wiem co lepsze. Fajna zabawa, ale przydał by sie monitor, co polecacie tak okolo 24-27 cali? bo na plaźmie cieżko sie gra :)

Ja gram na 32" z odległości 0,5 metra i jest petarda. Grałem u kolegi na rzutniku(pewnie 100") i też grubo jest. Poniżej 32 raczej bym nie schodził, bo do innych gier też Ci się przyda. Ja ogólnie bym nie oszczędzał. Teraz są takie tanie, że masakra, a po za tym kupujesz go pewnie na bardzo długo, więc żebyś potem nie żałował. Plazma jest słaba?WTF? Nowe plazmy IMO miażdżą zwykłe LCD mają o wiele szybsze odświeżanie co jest jednym z kluczowych elementów w GRACH, lepsze kolory, ale nic nie wiem o OLED. Koniec offtop.

Dzisiaj trochę oglądałem meczów z dodatku(który jest rewelacyjny i po KoA:R będę musiał się w niego zaopatrzyć) na PC i powiem wam, że gra na konsoli to trochę żenada. CO TAM SIĘ DZIEJĘ to jest po prostu obłęd. 6 punktów do przejęcia. Wszędzie coś lata, jeździ, strzela, a tutaj? Dzisiaj grałem na Kharg i kur** byłem jedyną osoba co jeździła ode mnie z drużyny czołgiem i to bez strzelca, bo oni wolą biegać gdzieś po mapce i ginąć. Chwilami to taka żenada jest. Naprawdę bez znajomych ta gra totalnie mija się z celem. Szkoda, że DICE olało ciepłym moczem użytkowników konsol. Już inne rzeczy pomijam, ale jeśli już zrobili taką ilość graczy to powinni też mapki dostosować. Jedynymi mapkami, które nadają się na taką grę to Metro(jeju co tam musi się dziać w 64!) i Wazar(gdzie i tak wszyscy się pchają aleją, gdzie można tak zajebiście ich zajść od tyłu) i pustynna burza ujdzie, bo przy B(jak są równe składy) się dzieje, a tak? Wszędzie pustki, biega się w te i wew te, z reguły tylko przy kilku punktach się coś dzieje, a najgorzej jak się zepchnie ich do respa to już w ogóle żenada:/ :) Trochę się rozpisałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plaźmie się ciężko gra?!?! Ja mam monitor 24 cale i 42 cale plazmę i na plaźmie dużo lepiej mi się gra... no ale może to zależy indywidualnych upodobań:rolleyes:

Mam iiyama'e, polecam. Dobra jakość/cena. Daje miesiąc bez pikseli :) A jeśli nie to kupuj każdy posiadający HDMI i Full HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wytłumaczy mi ktoś jakim cudem koleś zdobył tyle punktów?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/25055724/4/212518884/

Grałem z nim dzisiaj mecz i na koniec pokazał się wynik 148 zabić : 2 śmierci. Z ciekawości wszedłem na Battlelog zobaczyć o co chodzi, ale tutaj wyświetla się inaczej. Jak wszedłem na jego profil nic nie pokazuje. Jakiś cziter czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wytłumaczy mi ktoś jakim cudem koleś zdobył tyle punktów?

http://battlelog.bat...24/4/212518884/

Grałem z nim dzisiaj mecz i na koniec pokazał się wynik 148 zabić : 2 śmierci. Z ciekawości wszedłem na Battlelog zobaczyć o co chodzi, ale tutaj wyświetla się inaczej. Jak wszedłem na jego profil nic nie pokazuje. Jakiś cziter czy co?

możliwe że tak, albo booster :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was miał takiego babola---- akcja naa "kanałach" wychodzę z "amtraka" a tu pojawia mi się widok z perspektywy trzeciej osoby!!!!!! Ja pierdzielę jaki czad!!!!

Wchodzę z powrotem do pojazdu i dalkej widok z 3 osoby :pardon: ,czegoś takiego nigdy nie doświadczyłem a trochę czasu już gram i przyznam szczerze,że przez chwilę było to fajne,ale na dłuższą metę drażniące--zrobiłem samobója i wszystko wróciło do normy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, trochę pomarudzę . wczoraj puściły mi nerwy. mam już dość plansz bazar i metro . kiedyś , na samym początku gry bardzo je lubiłem ( wiadomo , małe mapki , człowiek jeszcze za bardzo wszystkiego nie ogarnia) ale teraz to jakaś masakra. granie na tych mapach polega na tym aby jak najszybciej dotrzeć do pkt. B i napierdalać ile wlezie . no i mapka autostrada do teheranu, 24 ludzi na serwerze , biega tylko pięciu bo reszta siedzi na wiaduktach i albo kampi albo lata mavem. gram zawsze w to co mi serwer wylosuje , ale coś mi się wydaje że odhaczę te mapki .

nie ukrywam że powyższa sytuacja tylko przyspieszy moje kupno dodatku i tu mam pytanie , jak wielkościowo i architektonicznie wyglądają nowe mapy? bliżej im do bazaru/ metra czy bardziej do wyspy chark, operacji burza czy chociaż kanałów?

osobny temat to ludzie z orzełkami , którzy powinni wymiatać i pomagać a gówno z tego jest , potem w statach widnieje że takowy w całym meczu ubił ze trzech typów a sam zginął z 10 razy. eh , no cóż takie życie...

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapki z dodatku są duże. jak Ci ciasno to kupuj śmiało.

architektonicznie są różne, moim zdaniem bardzo dobre. karkand i oman są w miastach na bliskim wschodzie, więc piaskowe kolory, sporo budynków. gulf of oman częściowo jest na plaży więc ma też trochę przestrzeni (karkand tylko miasto + magazyn na uboczu na rush). wake island cała otwarta, spore odległości, jest czym jeździć i latać. sharqui penisula (czy jak tam się to pisze) jest też w mieście ale bardziej "betonowym", ciemnawe i bure kolory. najsłabsza moim zdaniem i to z całej gry (co nie znaczy że zła).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×