Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest różnica w mocy M320 smoke z tym normalnym czy nie ma absolutnie żadnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki boosterski meczyk znalazłem ;)

http://battlelog.bat...51/4/228793462/

Nie rozumiem takich ludzi.

japierd, jakie padalce.

Reported all. Teraz widac na jakim poziomie stoi klan MAFIAAA

Poswiecilem 10 minut na zgloszenie tych debili. Mam nadzieje ze sie nimi zajma.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japierd, jakie padalce.

Reported all. Teraz widac na jakim poziomie stoi klan MAFIAAA

Poswiecilem 10 minut na zgloszenie tych debili. Mam nadzieje ze sie nimi zajma.

nie na jakim poziomie stoi klan MAFIA tylko na jakim poziomie stoi xMAFIA_PLxMICHAL

już ponad rok nie jest w klaniethumbsup.gif

wiec proszę nie obrażaj mnie i moich frendsówthumbsup.gif

Czy jest różnica w mocy M320 smoke z tym normalnym czy nie ma absolutnie żadnej ?

jeden puszcza granaty a drugi dym (SMOKE to granat dymny)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie , racja myk z FAMAS-em pomógł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden puszcza granaty a drugi dym (SMOKE to granat dymny)

pyta się o różnicę w mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się przejmujecie. Jak ktoś boostuje to tylko świadczy o tym, że jest noobem. A ja mam satysfakcje jak takie osoby dostają wpierdol na serwerze :tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://blogs.battlefield.com/2012/01/playstation-3-voip-fix-slated-for-february-6th/

As mentioned earlier, we have identified and fixed the VOIP issues on PS3 that some Battlefield 3 players have experienced. This fix will be released in a mandatory update of roughly 20MB that will be released on February 6th. You will be automatically notified of the patch when you start up your game.

Nareszcie pogadamy :D

Ja przyznam że w BF3 medyk bardziej mnie się podoba niż w BFBC2 , a za to Support średnio :unsure: Mimo to Recon nadal grzeje ławkę :D Do zobaczenia / usłyszenia na polu bitwy :thumbsup:

Edytowane przez KJN86
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej późno... :)

niż później? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://blogs.battlef...r-february-6th/

As mentioned earlier, we have identified and fixed the VOIP issues on PS3 that some Battlefield 3 players have experienced. This fix will be released in a mandatory update of roughly 20MB that will be released on February 6th. You will be automatically notified of the patch when you start up your game.

Nareszcie pogadamy :D

Ja przyznam że w BF3 medyk bardziej mnie się podoba niż w BFBC2 , a za to Support średnio :unsure: Mimo to Recon nadal grzeje ławkę :D Do zobaczenia / usłyszenia na polu bitwy :thumbsup:

Będąc ostatnio w sklepie dziwnym trafem kupiłem szampana i 2 sześciopaki, miałem ochotę, teraz już wiem na co będzie ;] ! Trochę szkoda, że nie w piątek, ale no trudno i tak jest świetnieok.gif! Także Panie i Panowie mamy co oblewać w naszym Battlefield'owym światku biggrin.gif !

Edytowane przez bzykacz
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie macie sposoby na dostanie się do śmigłowca szturmowego, bo ja od godziny próbuję się dostać do choćby jednego, ale cały czas trafiam na gości, którzy tam spontanicznie wsiadają, następnie wzlatują maksymalnie do góry i są rozwalani przez siły powietrzne wroga :/ Później się odradzają i historia się powtarza dry.gif

Trzeba zrobić tak jak tutaj:

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wczoraj eksperyment i wszedłem na Japoński serwer i polecam. Poziom na nim jest naprawdę nisiki, same 1-10 lvl-e :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Tylko po co, się pytam. Gwałcić ich USAS'em? Nabijać "punkciory" ?

Ja tam wolałbym grać z wysokimi levelami. Większa frajda jak im blaszki zabieram, hihi. HihihhihiHAHAHAHAHHAHA.

Chyba, że grają naprawdę dobrze i jakieś wyzwanie w tym jest, to ok :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić tak jak tutaj:

Będę musiał to wypróbować, ponieważ mam dosyć tego, że cała drużyna dostaję baty, a 4 osoby czekają na respie na heli i samoloty:/

BTW jaki polecacie HS, najlepiej nie za drogi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdarzyło mi się parę razy załatwić tak grupkę oczekujących na pojazd latający. Wiem, że to chamskie ale co poradzić jak 3/4 drużyny zamiast walczyć oczekuje na heli/samolot. Co do HS to wydaje mi się, że byle jaki na BT. Sam mam Samsung-a HM1600 i nie narzekam. Wiadomo, że na chwilę obecną w BF3 ciężko o normalną rozmowę ale np w BC2 było ok.

Edytowane przez pMagnusSl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszej grze chcialbym zeby w najblizszym patchu wylaczyli mozliwosc latania na MAV'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAFIA DJ co to znaczy to ja wiem chodzi mi czy jest róznica siły np jak ktos oberwie to 40% zabiera itd wie ktoś prosiłbym o odpowiedź:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MAFIA DJ co to znaczy to ja wiem chodzi mi czy jest róznica siły np jak ktos oberwie to 40% zabiera itd wie ktoś prosiłbym o odpowiedź:biggrin:

sory nie zajarzyłemblush.gif

ale jak celnie trafisz w kolesie z dymnego to go zabijesz mi się to zdarzyłobiggrin.gif

Z ciekawości dzis chciałem zagrac bez pojazdów okazuje się że serwy są ale nie ma ani jednego gracza na całym świecie rofl.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory nie zajarzyłemblush.gif

ale jak celnie trafisz w kolesie z dymnego to go zabijesz mi się to zdarzyłobiggrin.gif

Z ciekawości dzis chciałem zagrac bez pojazdów okazuje się że serwy są ale nie ma ani jednego gracza na całym świecie rofl.gif

To dobre:) ja swego czasu grałem dużo na takich serwerach w BF2, ale na padzie sterowanie(może nie samo celowanie) jest o wiele przyjemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tutaj krzyczy na USASA, a wg mnie najgorsza rzecz na metrze to jest M320, jak pół składu przeciwnej drużyny z tym lata to nie idzie normalnie grać. Może poprawią balans obrażeń bo to wali bardziej niż RPG/SMAW.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z ciekawości dzis chciałem zagrac bez pojazdów okazuje się że serwy są ale nie ma ani jednego gracza na całym świecie rofl.gif

Graczy jest pełno tylko matchmaking jest *********. Jak chcesz dołączyć to nigdy nie możesz, a jak chcesz zagrać z pojazdami to na złość wrzuci Cię to gry bez nich.

Edytowane przez cwir
bez takich wulgaryzmów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sporo tutaj krzyczy na USASA, a wg mnie najgorsza rzecz na metrze to jest M320, jak pół składu przeciwnej drużyny z tym lata to nie idzie normalnie grać. Może poprawią balans obrażeń bo to wali bardziej niż RPG/SMAW.

Kopa ma, też upierdliwe, ale trochę przeładowanie trwa. Mnie bardziej dziwi to, że ma dużo większy blast damage od RPG.

po dzisiejszej grze chcialbym zeby w najblizszym patchu wylaczyli mozliwosc latania na MAV'ie

Od poniedziałku już nie będzie można :)

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

..... Famasa sam uzywalem i juz wrocilem do AEK971 bo famas za szybko sie oproznia i dlugo laduje i oczywiscie najwiekszy minus widac go na mapie.

Nie rozumiem. Gram Famas'em, i od razu na mapce jestem czerwonym "trojkacikiem"? WFT? :blink:

Kopa ma, też upierdliwe, ale trochę przeładowanie trwa. Mnie bardziej dziwi to, że ma dużo większy blast damage od RPG.

Od poniedziałku już nie będzie można :)

Masz jakies info odnosnie zawartosci najnowszego patch'a. A co z input lag'iem? Meczy mnie juz granie w 567p. <_<

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×