Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz Kartę Kredytową Visa (lub jakieś tam inne, jest wyszczególnione podczas rejestrowania karty) to najszybciej jest zakupić tak jak pisał okoni, ja tak zrobiłem i jest cacy. Wbijasz po kolei * W Menu PS3 > Playstation Network > Zarządzanie kontami (czasem długo wchodzi w tą opcję) Transaction Management > Add Funds (wprowadzasz hasło do swojego konta PSN). Teraz będziesz musiał wprowadzić dane swojej karty kredytowej (nie dygaj żadnych pinów nie podajesz) oczywiście Twoja karta musi być aktywowana i mieć opcję przelewów internetowych, aby to załatwić musisz zadzwonić do biura obsługi (numer podany na karcie). OK, teraz wybierasz kwotę za jaką chcesz zasilić konto PSN i gotowe.

W chwili obecnej na PSS jest jakaś zniżka na BTK więc się pośpiesz bo nie wiadomo czy to na stałe czy na jakiś czas.

PS: ja wczoraj zakupiłem dodatek :banana:

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sobie pograłem odpalam bfa i zatrzymuje się na wczytywaniu po synchronizacji trofeów :/ i tak za każdym razem, a niech to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sobie pograłem odpalam bfa i zatrzymuje się na wczytywaniu po synchronizacji trofeów :/ i tak za każdym razem, a niech to...

To prawie standard w tej grze:(

Myślałem,że już po konsoli ale nie to wina tej gry. Ja skorzystałem z menu serwisowego i wybrałem trzecią opcję od góry. Miałem spokój na jakiś tydzień. Pózniej problem wracał cyklicznie i myślę,że żeby się go pozbyć trzeba wyjąć płytę z BF3 z konsoli i połamać w drobny mak.

A co do Optymistycznych Panów Moderatorów to nie negujcie problemów z tą grą tylko dlatego,że ich nie doświadczacie. Spójrzcie na fora Xboksowe tam tematy o BF3 mają po 100 stron a nie po prawie półtysiąca jak u nas bo tam nie mają takich problemów jak my. DICE dało dupy z PS3 i trzeba o tym głośno mówić,a nie cieszyć się z tego co dali. Łaski nie robili gra nie była w promocyjnej cenie.

Ja gram w tą grę bo nie mam wyjścia póki co. Popełniłem życiowy błąd w mojej karierze gracza bo mogłem kupić ekskluzywny U3 zamiast BF3 a teraz nie mam kasy i utknąłem w Bugfieldzie 3 tak to wygląda. Moja wina,bo myślałem,że to będzie tak samo miodna i bezproblemowa gra jak BFBC2. Niby wiem,że na PS3 NIE WOLNO kupować gier innych niż ekskluzywne ale i tak swoje zrobiłem. BF3 przez ostatni miesiąc wiesza mi się co godzinę najwięcej na karkandzie. Wywala mnie co półtora meczu do menu aha i szuka mi serwera przez 10 min. po czym mówi,że nie mam netu co jest oczywiście bzdurą nie mam 5 lat wiem jak skonfigurować net. Po przeszukaniu 40 serwerów odpalam jakiś mecz ale godzina w plecy tak to wygląda.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegne na chwilę od tematu i zadam pytanie,

Czy istnieją na PS3 jakieś polskie Serwery na których można spotkać w większości rodaków ?

A wracając do ostatnich postów na temat zawieszającej się gry i problemow z odpalaniem, ja jak narazie nie mam tych problemów ale z doświadczeń jakie miałem z BC2 wiem że z czasem nadejdzie fala zawiech i problemów ale to przejściowa fala, tylko tak mogę pocieszyć :happy:

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Optymistycznych Panów Moderatorów to nie negujcie problemów z tą grą tylko dlatego,że ich nie doświadczacie. Spójrzcie na fora Xboksowe tam tematy o BF3 mają po 100 stron a nie po prawie półtysiąca jak u nas bo tam nie mają takich problemów jak my. DICE dało dupy z PS3 i trzeba o tym głośno mówić,a nie cieszyć się z tego co dali. Łaski nie robili gra nie była w promocyjnej cenie.

Ja gram w tą grę bo nie mam wyjścia póki co. Popełniłem życiowy błąd w mojej karierze gracza bo mogłem kupić ekskluzywny U3 zamiast BF3 a teraz nie mam kasy i utknąłem w Bugfieldzie 3 tak to wygląda. Moja wina,bo myślałem,że to będzie tak samo miodna i bezproblemowa gra jak BFBC2. Niby wiem,że na PS3 NIE WOLNO kupować gier innych niż ekskluzywne ale i tak swoje zrobiłem. BF3 przez ostatni miesiąc wiesza mi się co godzinę najwięcej na karkandzie. Wywala mnie co półtora meczu do menu aha i szuka mi serwera przez 10 min. po czym mówi,że nie mam netu co jest oczywiście bzdurą nie mam 5 lat wiem jak skonfigurować net. Po przeszukaniu 40 serwerów odpalam jakiś mecz ale godzina w plecy tak to wygląda.

No faktycznie nie masz wyjścia. Jesteś więźniem gry. To strasznie się musiałeś męczyć grając te 160 godzin :). A myślałeś żeby sprzedać BF3 i kupić U3? Czy to z jakichś powodów niewykonalne?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest mozliwoś żeby ktoś kupił mi ten dodatek a Ja oczywiście oddam kaske?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niewykonalne nie wiem czy się orientujesz ale sprzedając używanego BF3 ze zużytym OP nie zarobię na nowego U3 z NIE wykorzystanym OP;) Już nie wspominając kosztów wysyłki. A "męczę się" 160 godzin bo obecnie nie mam nic innego w czym mógłbym się męczyć. Jasne mógłbym bawić się w menu konsoli ale to nudne,a na piwo nie pójdę bo niema miedzi....

Sam rdzeń rozgrywki w BF3 jest wspaniały to ww przeze mnie przypadłości sprawiają,że się męczę.Nie zrozum mnie zle gra jest dobra nawet bardzo tylko teraz to wygląda tak jakby do fiata 126p wsadzili silnik z myśliwca i chcieli osiągnąć mach 3. Kiedy załaduje mi się już mecz bez aim laga i dropów animacji niepozwalających strzelać celnie i ten mecz trwa do końca bez kicku z serwera to to jest najlepsze multi świata problem w tym,że takie mecze to U MNIE rzadkość:(

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam problemy z dolaczeniem do gry?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest mozliwoś żeby ktoś kupił mi ten dodatek a Ja oczywiście oddam kaske?

Marcin, tak jak napisał ktoś wcześniej wbijaj na gametrade zarejestruj się jeżeli nie masz konta i tam masz oferty sprzedaży BTK. A jeżeli chodzi o kupno to chyba musiał bym Ci udostępnić hasło do swojego PSN a ja takich akcji nie popieram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś "Pech"

Mapka metro, wchodzę do budynku koło kawiarni. Podchodzę do materaca, koło okna i zgon.

Powoli mnie to wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

właśnie postanowiłem wypróbować perk naprowadzanie w helikopterach szturmowych zamiast radaru. Ale mam małe pytanko, co trzeba zrobić, żeby podstawowe rakiety jakoś celniej leciały? Zesptować np czołg do którego się strzela? Wtedy to zadziała? Bo jakoś nie widzę teraz znacznej różnicy :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem że wam się gra zacina i co u mnie? W ciągu 10 min konsola się zawisła dwukrotnie przy Battlefield... grrr

Pierwszy raz od kupna konsoli mam zawieche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać snajperem... jak nim strzelać ? Nienawidzę tej klasy ale do platyny potrzebne jest zdobycie wszystkich beretek... a tam 7 kill snajperką... Tragicznie się gra, żeby zabić trzeba z 3 razy załadować po plecach bo inaczej nie idzie, celując w głowę trafiam metr obok - macie jakieś rady ? Nie zamierzam grać nim czy szukać porady jak się zasadzić na dachu heh ale jak zabić 7 osób i dać spokój :) Wbiję gwiazdkę kiedyś zwiadowcą ale za metrze za pomocą sajgi :)

Podobny problem mam z beretką za latanie... w ogóle nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Dawno mnie tu nie bylo. Czy ktos sie orientuje kiedy beda nowe mapy ? Te w ktore teraz gramy juz mi sie znudzily... Z racji tego ze nie ma nowych map zaopatrzylem sie o kolejna gierke MW3 ! Jednak to nie jest bf :/

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co oficjalne info od DICE to "na Wiosnę" :)

Jak grać snajperem... jak nim strzelać ? Nienawidzę tej klasy ale do platyny potrzebne jest zdobycie wszystkich beretek... a tam 7 kill snajperką... Tragicznie się gra, żeby zabić trzeba z 3 razy załadować po plecach bo inaczej nie idzie, celując w głowę trafiam metr obok - macie jakieś rady ? Nie zamierzam grać nim czy szukać porady jak się zasadzić na dachu heh ale jak zabić 7 osób i dać spokój :) Wbiję gwiazdkę kiedyś zwiadowcą ale za metrze za pomocą sajgi :)

Podobny problem mam z beretką za latanie... w ogóle nie idzie.

Jeśli tylko te 7 killi chcesz zaliczyć to np z dźwigu na Omanie lub Ognistej Burzy (CQ) chociaż ogólnie snajperem lepiej się gra chyba na RUSH (w jedną stronę się gra). Poza tym dobra miejscówka na wiele killi to na Sekwanie na CQ jak grasz ruskimi i macie już wszystkie flagi to budynek na przeciw respa US, drugie piętro i nie w oknach na klatce schodowej tylko obok, na narożniku kamienicy. No ale to musi być odpowiednia sytuacja. Na RUSH też stamtąd można nastukać jak się broni. Jednak nie liczył bym na szybkie zrobienie tego na zawołanie. Po prostu pograj trochę reconem i samo wpadnie w końcu.

A co do celowania to jak chcesz strzelać w korpus to raczej półautomatami, trzy szybkie strzały i jest git. Tyle że to zwykle na mniejsze odległości. Jednak najskuteczniej jest walić po łbie i snajperkami jednostrzałowymi bo lepiej sieją. Do mniej więcej 150-200 metrów celujesz centralnie w łeb, może ociupinkę nad (albo w czubek głowy). Powyżej już musisz używać skali na celowniku i podnosić do góry, strzał kontrolny i korekta przy drugim. Odległość ok 350-400 metrów to na lunecie 12x około cała jedna jednostka skali w dół (krzyżyk niżej).

Grająć snajperem nie musisz przecież grać snajperkami aby zdobyć tą beretke.Weź PDW-R lub inną dostępną broń dla wszystkich i zabij 7 razy.

Przecież to baretka za 7 killów snajperką a nie snajperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać snajperem... jak nim strzelać ? Nienawidzę tej klasy ale do platyny potrzebne jest zdobycie wszystkich beretek... a tam 7 kill snajperką... Tragicznie się gra, żeby zabić trzeba z 3 razy załadować po plecach bo inaczej nie idzie, celując w głowę trafiam metr obok - macie jakieś rady ? Nie zamierzam grać nim czy szukać porady jak się zasadzić na dachu heh ale jak zabić 7 osób i dać spokój :) Wbiję gwiazdkę kiedyś zwiadowcą ale za metrze za pomocą sajgi :)

Podobny problem mam z beretką za latanie... w ogóle nie idzie.

Grająć snajperem nie musisz przecież grać snajperkami aby zdobyć tą beretke.Weź PDW-R lub inną dostępną broń dla wszystkich i zabij 7 razy.

Z beretką za latanie możesz mieć większe problemy.Jak umiesz latać to wybiesz Szturma na Demawencie (obrona) i wtedy polataj i zabijaj .ewentualnie jako pasażer z działka na innych planszach może dasz rade z ogarniętym pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady - sprawdzę. Nie chcę nim grać bo jest mi za nudno... i za mało pkt się nim wbija. Sztumowiec świetny na szturm jak atakujesz, na podboj ma metro czy bazar żeby rzucić apteczkę w tlum, technik - każda mapa gdzie pojazdy, można minować i walićz rpg w czołgi, wsparcie - claymory i c4 - miazga, dziwie się sobie że dopiero od wczoraj zacząłem nim grać, i do tego snajper czy tam zwiadowca... najgorszy klasa bo zabijania palnikiem czy nożem jak leży :) :D

Raz z kimś latałem, nabiłem 6 kill działkiem i to max - może kiedyś mi podejdzie to latanie - łatwo nie jest ale i nie jest to prześwietna zabawa.

Albo mi się wydaje ale im więcej cyferek na orzełku tym częściej zdejmuje się takich ( w 90% ) z pojazdow :) może jak zrobię wyższe lv to też zacznę się bawić śmigłowcami.

Brakuje mi jeszcze kilku beretek ale dopiero zacząłem je zdobywać. Staram się odblokować jeszcze MK3A1 - kilka razy dobrze z niej oberwałem.

P.S. Gra ma masę baboli, zjadam zęby jak biegnąć dostaję z "pecha" ale i tak siedzę i siedzę, świetnie mi się strzela i nie chce grać w nic innego - a myślałem że od U3 mnie nie oderwie nic... Mimo tych baboli to aktualnie najlepsza gra multi wg mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grająć snajperem nie musisz przecież grać snajperkami aby zdobyć tą beretke.Weź PDW-R lub inną dostępną broń dla wszystkich i zabij 7 razy.

za pdw wpadnie za nie baretka a nie za snajperke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pdw wpadnie za nie baretka a nie za snajperke...

Zgadza się, beretki za PDW i za snajpeki to co innego. Za jedne i drugie mam już nawet medal. W sumie udało mi się już zdobyć wszystkie beretki, teraz postawiłem sobie za cel zdobycie wszystkich medali! :whistling:

Co do beretek za snajperkę mam lepszą radę. Najlepiej wziąć jakąś samopowtarzalną snajperkę, (według mnie SKS jest do tego celu idealna). założyć jakiś kolimator, może być przedni chwyt i np. tłumik dla zmniejszenia odrzutu i biegać po mapach gdzie jest dużo strzelania na krótki dystans np. metro, bazar. Cały myk polega na szybkim naciskaniu fire! Wrogowie padają po jednym do trzech strzałów w zależności od tego w co trafimy bo damage snajperek jest dużo wyższy. W ten sposób beretki za snajperkę szybko wpadają. W sumie to całkiem fajna zabawa. :thumbsup:

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując nowego Battlefield'a 3 w zestawie jest kod umożliwiający grę w trybie Multiplayer? I gdzie najlepiej kupić grę za najniższą cenę ?

Edytowane przez kowalmilosz12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ( wydaje mi się najlepsza ) rada ! Dzięki... tylko skąd tu wziąć ten kolimator jak potrzeba z 200 zabić :D

SKS chyba mam dostępny - jutro sprawdzę, ale jeśli tak to dobry sposób na gwiazdkę u zwiadowcy...

Też mam zamiar zebrać każdy medal choć do teraz mam tylko jeden :biggrin:

Edytowane przez 77rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie juz narzekac na usasy a tym bardziej na mavy... :)

beretka snajperka mowi dokladnie o tym ze trzeba zabic 7 razy snajperka no ludzie skad wam sie pdw wzielo.

czytac ze zrozumieniem

Edytowane przez DonBilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał m39 emr bardzo dobra likwidujesz celownik w ogóle i proszę szturmowy jak ta lala,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×