Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niepotwierdzone info że będzie 27.03, a oficjalne jest już może? Dziś mieli ogłosić i lista poprawek niby też miała być opublikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy te serwery będą zmienione? Bo denerwujące jest to, że chcesz pograć w Szturm tylko, a po drugiej mapie odpala Ci Podbój albo TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy sobie wmawiają że Laga nie ma :

Idealnie to widac przy sterowaniu rakietą TV w helikopterze szturmowym.

Pozdro. :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy sobie wmawiają że Laga nie ma :

Idealnie to widac przy sterowaniu rakietą TV w helikopterze szturmowym.

Pozdro. :bunny:

Tak samo ja,moge napisac,ze ci ktorzy sobie wmawiaja aiming lagi.Maja LAGA na mozgu i nie potrafia grac.

Jeden ma,drugi nie ma.Nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem zmiany w nadchodzącym patchu i powiem że troche sie zawiodłem.

- będzie możliwośc pozbycia się aimlaga kosztem wygładzania krawędzi lol ale spróbuje i sprawdze czy jest jakaś różnica

- dlaczego na konsolach nie ma commorose bardzo przydatna rzecz

Natomiast jeśli chodzi o spadki płynności to też je mam głównie na większych mapach np. caspian i ostatnia baza w szturnmie na mapie chark

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest naprawa input laga i opcja rent a server wiec konkretny update bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rent a server ?

Czyli bedzie trzeba go wykupic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 Marca patch dostanie tylko Platforma:Playstation3 :banana:

http://battlefieldo....or-delays.4456/

Up

Tak,wydaje mi sie,ze tanie to nie bedzie.Bo pewnie bedziesz musial kupowac od Niemeckich,Angielskich Firm.

Z 2-3zl za slota mozliwe;/

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze co sie dolaczam do jakiegos serwera to jest koniec rundy,non stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rent a server : to coś w stylu że wykupione serwery, czyli prywatne, własne ustawienia itp. za free oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że ludziom zaczynają się nudzić duże mapy.Gram od 19 godziny,wchodzę na metro-full ludzi po czym zmiana mapy i połowy graczy nie ma.Ponownie wchodzę na metro i sytuacja się powtarza.Takie pustki na dużych mapach to porażka.Wcześniej tak nie było.Zle się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu Patch!!! I osłabią w końcu USASA(kutasa) no i będzie można normalnie grać na metro. Zaraz się zaczną obelgi w stronę DICE od wielkich fanów USASA-12 że go osłabili.

O i będzie rent server. Ale za pięknie mi to brzmi że na konsolach tak za darmo. Pewnie będzie trzeba bulić z 9$ za "wynajęcie serwera",ale poczekajmy nie siejmy fermentu ;)

BF3-BIG RETRUN!*

*jak obijemy Ziemię :D

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis chetny ktory by wszystko przetlumaczyl?

translator to gow*o a angielskiego nie umiem w takim stopniu...

Piwo ode mnie dla smialka ktory przetlumaczy...

I co z tymi serwerami prywatnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu Patch!!! I osłabią w końcu USASA(kutasa) no i będzie można normalnie grać na metro. Zaraz się zaczną obelgi w stronę DICE od wielkich fanów USASA-12 że go osłabili.

O i będzie rent server. Ale za pięknie mi to brzmi że na konsolach tak za darmo. Pewnie będzie trzeba bulić z 9$ za "wynajęcie serwera",ale poczekajmy nie siejmy fermentu ;)

BF3-BIG RETRUN!*

*jak obijemy Ziemię :biggrin:

Zapłaczą się miłośnicy usasa.Snajperom też się skończy sielanka,MAV nie będzie już środkiem transportu.Bo to co się działo na autostradzie i innych mapach było przegięcie i totalnie psuło zabawę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Claymores now live up to 5 seconds after a player dies, the player can have a max 2 claymores planted at the same time"

Ktoś chyba zapłacze :biggrin:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem zmiany w nadchodzącym patchu i powiem że troche sie zawiodłem.

- będzie możliwośc pozbycia się aimlaga kosztem wygładzania krawędzi lol ale spróbuje i sprawdze czy jest jakaś różnica

W bardzo okrutny sposób rozprawiają się z tym błędem :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bardzo okrutny sposób rozprawiają się z tym błędem :\

I tak lepsze wyjście niż zmiana rozdziałki na 576p, a tak chociaż każdy będzie miał wybór MLAA z lag lub schodki :P

To we wtorek będzie się działo, trzeba będzie obadać "nowe" pukawki, bo widać sporo się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy te serwery będą zmienione? Bo denerwujące jest to, że chcesz pograć w Szturm tylko, a po drugiej mapie odpala Ci Podbój albo TDM.

Wbijaj przez szybką grę, to wtedy masz stale ten tryb, który pierwotnie wybrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że na ps3 będzie można pograć w conquest na 1000 ticketów itp. Czy to wprowadza opcja ren a serwer czy to coś innego bo nie ogarniam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak bo tam będzie można ustawić co i jak chcesz wątpię żeby było tak na random serverach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacne starcia :D Już to widzę... Przewaga 500 ticketów i killstreaki rzędu 100-200 :P Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×