Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ok przewerterowalem z 8 stron tematu i widze ze nie jest zle.

Mogliby troche opuscic cene serwerow bo i tak sporo kasy na nas trzepia a wyciskaja jeszcze wiecej (chyba staraja sie pobic DLC z coda).

A mial chyba jeszcze wyjdz dodatek close quaters z patchem czyz nie ?

Jesli ktos kupuje serwery to milo by bylo aby zrobic jakis nowy temat i np. tylko PL gracze na nim beda grac + voice chat odblokowany na caly team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gram na prywatnym serwerze z 1750 ticketami na Metro ! Bez USASow :o

Bez USASów bo są zablokowane czy nikt już nimi nie gra? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 ojro za miesiąc wynajęcia serwera to pond 200zł ,chore nowiutka gra na premierę tyle kosztuje lub 4 używane starocie bez wysyłki :pinch:

Ludziska śpią na forsie widzę ;) No trudno zostają randomy bo pewnie cala friendlista mi ucieknie na płatne serwy:(

Edytowane przez OddThomasPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pnabor

podniosę rękawicę którą rzuciłeś mimo że swoje wcześniejsze posty do nikogo konkretnego nie adresowałeś . na początek chcę ci powiedzieć że nie płaczę ( mam w domu małe dziecko więc wiem co to płacz). jakbym płakał to raczej grę odstawił bym już po tygodniu grania , a właśnie wbiłem 11go orła i nie zamierzam przestać . gra daje mi masę frajdy , ale grając w nią zauważyłem ( nie tylko ja) że jest kilka rzeczy które drażnią ( bo np. są źle wyważone lub przegięte -np: walenie z respa z mortara bez konsekwencji). dlatego cieszę się na wieści o nowym paczu i prywatnych serwerach . będę mógł wyeliminować graczy którzy nie chcą w grę pograć podobnie jak ja , a porobić sobie jaja lub potrollować. mówisz coś o niepotrzebnej napince , a napinką odebrałem właśnie twoje posty. jedno jest pewne , ten patch niesie sporo dobrego , bo pomoże uregulować grę pod własne widzimisie.

z innej beczki:

co do płatnych dodatków ( bronie i inne pierdoły odblokowane ) . czekam na ruch dice kiedy zaproponują kamuflaż a'la predator dla bogatych klientów( napewno ktoś się znajdzie) :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir nikt tym nie gra. 1 koles wzial, ale szybko widac zrezygnowal, bo go ladnie jechali M60E4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir nikt tym nie gra. 1 koles wzial, ale szybko widac zrezygnowal, bo go ladnie jechali M60E4 :)

Aż taka bestia się zrobiła z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 ojro za miesiąc wynajęcia serwera to pond 200zł ,chore nowiutka gra na premierę tyle kosztuje lub 4 używane starocie bez wysyłki :pinch:

Ludziska śpią na forsie widzę ;) No trudno zostają randomy bo pewnie cala friendlista mi ucieknie na płatne serwy:(

A to nie jest tak, że zbierasz ekipę, robisz zrzutkę i z 25ojro robią się jakieś grosze?? :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie, że trzeba jeszcze więcej władować w kogoś żeby padł. mowa o serwerach normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem chwilę i widzę,że znikły mi bronie z co - opa i z dodatku btk ;-/ w ogole ten nowy btk szukalem i ma 1326mb dalej?? do pobrania ponownie?wczesniej tu wspominaliscie o 2 gb? ztego co zauwazylem to aek-duzy rozrzut i stinger bardzo szybko namierza choc mniejjszy zasieg i unieruchomienie na 1 hit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jakiś oblatywacz sprawdzić czy "below radar" działa jak należy w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że zbierasz ekipę, robisz zrzutkę i z 25ojro robią się jakieś grosze?? :banana:

Niby tak ale mam głównie kolegów do bf-a z zagramanicy i jakoś tego nie widzę oni se po kupują serwery,a ja jestem cash out i mogę mieć tylko nadzieję,że na serwerach darmowych zostaną tylko żółtodzioby i będę rządził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się tak wydaje, czy input lag nadal jest taki sam? Wyłączyłem AA w opcjach i nie widzę różnicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się tak wydaje, czy input lag nadal jest taki sam? Wyłączyłem AA w opcjach i nie widzę różnicy..

Kurde wiedziałem ze za przeproszeniem C***a to da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w wersji na PS3 jest AA?? Jestem w szoku :) a wyłączenie tego pewnie nic nie da bo skoro juz jest to pewnie jest to minimum z minimum i tym samym różnicy w grafie też nie bedzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 ojro za miesiąc wynajęcia serwera to pond 200zł ,chore nowiutka gra na premierę tyle kosztuje lub 4 używane starocie bez wysyłki :pinch:

Ludziska śpią na forsie widzę ;) No trudno zostają randomy bo pewnie cala friendlista mi ucieknie na płatne serwy:(

nie wiedziałem że "ojro" jest już po 8 zł :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktoś ile ten BTK ma ważyć?

w chwili obecnej też ściągam BTK bo jakoś wcześniej nie miałem chęci aby usunąć ten bug broni...

waży u mnie dokładnie tyle samo ile u Ciebie 1326MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry (po 2 tygodniach) i na dzień dobry patch. Miło :).

Kto mi w krótkich żołnierskich słowach powie - lepiej jest czy znowu coś do d... kosztem kilku napraw?

Pewnie dopiero jutro zagram, bo po wymianie dysku muszę zassać całego BF3 i BtK od początku (plus patch jak widziałem 1080 mb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sciagnieciu b2k zniknely bronie z b2k.

Edit.

na znikajace bronie z b2k pomaga restart konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie planuje kupno serwa a konto psn mam na polske a karte kredytową mam irlandzką

czy jak założe konto psn irlandzkie bedę mógł byc adminem na koncie polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, pomyliłem z Michałem.

Prawie padłem jak pomyślałem, że ma serwer wynająć.

Edytowane przez EndarSeth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mogę wynająć serwera, a już niektórzy takie coś robili i upubliczniali dostęp. Kilku moich znajomych już tak zagrało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

input lg jest chyba jeszcze gorszy niz przed patchem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

input lg jest chyba jeszcze gorszy niz przed patchem

Obczaje sobie w chacie ale już czuje że będę poirytowany. Przyznam szczerze, że miałem malutką nadzieję odnośnie tego celowania. No nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×