Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Az TAK zle jest ze sterowaniem? Juz w becie celownik strasznie plywal, chcecie powiedziec ze jest jeszcze gorzej?! Dear lord... I do tego ta blokada regionalna na Online Pass, czyzby szykowal sie kolejny po RAGE kandydat na fail roku?

Czyli typowa rozgrywka w BFa ;) Ale ale, udalo sie odnotowac pierwszego w historii serii BF rushujacego gracza:

I ten poczatek LOL xD

hahahhaha zajebisty gość :biggrin::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że spawny na TDM są spierdolone po maksie! Co i raz wrzucało mnie pod lufę wroga, a raz mnie wrzuciło na tyły gościa, a na moje kolejnego typa.

Po pograniu trochę mam wrażenie, że BF3 nie jest w pełni dokończony i trochę przyjdzie poczekać na wymarzoną gierkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie sławną misję z dinozaurem dla tatusia i szarżą czołgów- dajcie znać- ciekawi mnie jak prezentuje się na ps3 (albo jak znajdzcie film na youtube prezentujący te misje na ps3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta....imitacja... to gówno, któe miało niby być instrukcją. Mogli sobie darować i nie dawać nic. Najgorsza jaką widziałem w ciągu 22 lat grania.

Co do gry, pewnie odpalę dopiero jutro albo dziś po powrocie z pracy. W sumie to mi sie nie śpieszy....Pare milionów ludzi wbije na serwery i wszystko pójdzie w na dzień czy dwa.

Poza tym, wybiłem sobie kciuk :P

Czytałem trochę na innych forach o tym sterowaniu i generalnie to niewielu narzeka. Może rzeczywiście łączymy się jakoś z serwerami amerykańskimi... albo wszyscy sie rzucili na raz.

Czy Battlelog wam działa? Mnie cały czas odrzuca... Tak samo jak gun club ea( od tego pistolecika którego i tak nie będę pewnie nigdy używał) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze sprawdzić to co pisał Tomo i zobaczyć czy multi hula na innym koncie niż na tym z wpisanym OP? Taki szybki test dla rozwiana wątpliwości. Bo aż nie chce się wierzyć by EA sama nie wiedziała co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy levele nabijają się tez tak szybko jak w becie? będzie 50 lvl po tygodniu....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kod online pass USA na zamiane z kodem PL to prosze o info. Ja mam kod PL a potrzebuje kodu USA. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem przed chwilą nowego battlrfield 3, po wejściu w online game wyskakuje mi komunikat "Sprawdzenie przepustki sieciowej wypadło niepomyślnie spróbuj ponownie później"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlelog wam działa? Mnie cały czas odrzuca... Tak samo jak gun club ea( od tego pistolecika którego i tak nie będę pewnie nigdy używał) .

Battlelog wyrzuca a gunclub działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta....imitacja... to gówno, któe miało niby być instrukcją. Mogli sobie darować i nie dawać nic. Najgorsza jaką widziałem w ciągu 22 lat grania.

Na pudelku jest napisane ze "Instrukcja dostępna w grze i w sieci pod adresem manuals.ea.com/app/manuals/locale/pl_PL"..

Co za sępy. Ja właśnie spakowałem swoją kopię i odsyłam do Ultimy. Cóż im szkodzi zrobić ten zasrany online pass bez blokady regionalnej?? No nic, poczekam. Dobrze że kurier przyjechał po tym jak tutaj napisaliście że się nie da tak grać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na batllelogu utworzysz dopiero wtedy jak po instalacji zgodzisz sie na warunki EA :-)

A jak z serwer browser, sprawdza sie to ??? Nie ma serwerów EU jeszcze ?

Limitki z Euro jutro dostepne od 14:00 . Dobrze bedzie dzis czas sie z zona pozegnac :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że Online Pass musisz wklepać normalnie w Redeem Codes.

Wpisywałem, pisze, że kod jest invalid, a nie możliwe żeby kod był trefny bo to nowa gra.

ps. czy to może mieć zwiącek z tym ,że mam amerykńskie konto?

Edytowane przez kane11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na batllelogu utworzysz dopiero wtedy jak po instalacji zgodzisz sie na warunki EA :-)

A jak z serwer browser, sprawdza sie to ??? Nie ma serwerów EU jeszcze ?

Limitki z Euro jutro dostepne od 14:00 . Dobrze bedzie dzis czas sie z zona pozegnac :thumbsup: .

A premiera u nas kiedy jest? Bo zadajesz pytanie, a odpowiedz na nie jest blizej niz myslisz. Dziwie sie ze w ogole pozwolili nam grac, trzeba bylo zablokowac tak jak napisalem wczesniej.

No instrukcje to pocisneli, musze sie zgodzic:) W sumie to nawet nie wiem czy mozna to nazwac instrukcja:) Ale jakby nic nie dali, to tez bysmy narzekali, standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudelku jest napisane ze "Instrukcja dostępna w grze i w sieci pod adresem manuals.ea.com/app/manuals/locale/pl_PL"..

Wiem, już tam byłem i wszystko przeczytałem. Raptem 6 stron malutkich. Chodzi mi o to, że skoro jest do obejrzenia w sieci (czego nie lubię), to na jaką cholerę dawali tą imitację do pudła z grą? TAM PRZECIEŻ NIC NIE MA!

Anyway...Dzięki za info o battlelogu. Myślałem, że skoro w becie działało to i teraz będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś to wniesie do dyskusji, ale na fejsbuku BFa 3 ludzie z poza EU jarają się w komentarzach jak małe dzieci, że już grają, że miód i maliny itp. Więc bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez serwery EU dzialaja. O co wam chodzi? Battlelog tez dziala.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logogjr.png

Chyba jednak nie :). - chyba że dostęp będę miał po odpaleniu BF3

Rozmawiałem właśnie z kumplem z USA, żadnych lagów nie widzi, sterowanie, według jego opinii takie jak w BC2

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem.Instalacja bezproblemowa.Oczywiście natychmiast na serwer! Pierwsze wrażenie: Tragedia! Jest do dupy! Wrażenie to trwało około 30 sekund...Jeden zgon, drugi zgon...zapomniałem o grafice-tzn. zaczęła mi się podobać! Jest klimat,jest WOJNA! Zresztą cudów graficznych i tak się nie spodziewałem, więc gra mnie "wzięła" i już nie wypuści! Sterowanie faktycznie trochę inne jakieś, ale ja i tak jestem w "te klocki" słaby, więc mam na co zwalić...Jedno, co bije w oczy-to gra oparta na współpracy! Jeszcze wielu aspektów nie ogarnąłem i pewnie szybko nie ogarnę,ale...dla wszystkich "wystraszonych"-spoko, jest lepiej niż Wam wmawiano!

To TYLKO MOJA opinia!!!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem, pisze, że kod jest invalid, a nie możliwe żeby kod był trefny bo to nowa gra.

ps. czy to może mieć zwiącek z tym ,że mam amerykńskie konto?

Nie może, a nawet na pewno.

Szczegółowe informacje w głównym wątku gry. Nie tylko ty masz ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za sępy. Ja właśnie spakowałem swoją kopię i odsyłam do Ultimy. Cóż im szkodzi zrobić ten zasrany online pass bez blokady regionalnej??

@cwir

Ja zakupiłem właśnie nową kopię w GAME.co.uk. Nawet żona nic nie mówiła że kupuje drugi raz jak widziała jaki wkurzony jestem tongue.gif. BF3 PL jeszcze do mnie nie dotarł na szczęście, będzie można sprzedać jako nówkę nie rozpakowaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeśli kupiłeś grę w Polsce to online pass będzie działał tylko na polskim koncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA NARAZIE SINGLA NAPIERAM ALE ZARAZ PEWNIE ODPALE MULTI BATTLE LOGA ITP ITD ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, rozegrałem kilka rund na metro, specjalnie, żeby mieć odniesienie do bety. Gra mi się dobrze, ale jestem trochę oszołomiony, dużo nowości i na razie nie ogarniam wszystkiego. Chciałoby się wszystkiego spróbować od razu :smile: Po zwiększeniu czułości sterowanie według mnie jest już normalne, poruszać się można swobodnie, nie rozumiem o co chodzi z pływaniem, bo ja nic takiego nie zauważyłem.

Ktoś pytał o levelowanie - jeśli dobrze zapamiętałem, drugi level jest od 7000pkt, więc dosyć szybko.

A teraz chciałbym się trochę powyżalać. snosch - sorry, ale Twoich postów od kilku dni nie da się czytać. Histeryzujesz jak dziecko, a to czy Twoje gry są już wysłane, a to czy status jest taki czy owaki. DICE robi wszystko, żeby Cię oszukać, dlatego wydałeś 4 stówy na dwie gry, żeby ostatecznie stwierdzić, że nie da się w to grać. Nic mi do tego, ale proszę, weź na wstrzymanie.

Po drugie, jestem bardzo pamiętliwy

No to wykonasz facepalm bo kody wysylane przez ultime daja dostep do plikow wazacych po kilkaset kb. Mapy sa na plycie tam samo jak bylo z vip mapami.

Czy nadal tak uważasz?

PS. W multi jest możłiwość wyboru języka, jest polski, angielski, rosyjski i chyba hiszpański. Po minucie z polskim przełączyłem na ang.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×