Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje się to na mapie z dodatku BTK ? czy na wszystkich mapach ?

zauwazylem sie na BTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem sie na BTK

Nie przejmuj się-to babol z niektórymi broniami-mam t5ak samo jeeśli chcę uzywać mg36-łapki w górę i giwery niet :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o KZ3 ale również testowałem move'a na tym tytule i muszę przyznać rację. Kierowanie w shooterach jest o wiele wygodniejsze i jak ktoś jest w tym obcykany to wpompuję każdego gracza z padem, z góry podkreślam też, że nie jestem przeciwnikiem FPS'ów na padzie bo sam większość czasu tak grałem i gram.

Jeszcze jedno mam pytanie ten pojazd DPV to jest tylko na mapce Gulf of Oman? Ma ktoś jakiś sposób wbicie 5 killi tym. Bo kulkę bardzo łatwo zarobić, a jako kierowca jesteśmy praktycznie bezbronni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dodatek im w glowach? Jeżeli to prawda ja go na 100% nie kupie do póki nie dadzą pv meczy i nie naprawią vc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to dlatego na Wake Island podajże jest ten mały dinozaur biggrin.gif

rex jest z bf3 od kampanii - od misji z czołgami, był głównym powodem wg którego bf3 jest lepszy od mw3, bo ma dinozaury ;), wiec ten dino mod moze byc i pewnie jest fakem,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, więc nie ma sensu traktować tego poważnie, łatwo zrobić taki fotomontaż. A jeśli to prawda, to DICE za jakiś czas nas o tym poinformuje. Dino Mode? Mogłoby być makabrycznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak trzeba celować w helikopterach zwiadowczych (Z-11W i AH-6J Little Bird)? Tam są takie dwa celowniki, jeden jest z kropką na środku i jest nieruchomy, a drugi jest nieco szerszy i ruchomy i za cholerę nie mogę rozgryźć jak tym celować.unsure.gif Kille wchodzą mi jak gościa mam jakoś między tymi celownikami, ale one i tak na siebie nachodzą. Kurczę no nie wiem jak to wytłumaczyćbiggrin.gif Myślę, że ogarnięci w temacie zrozumieją o co chodzithumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak trzeba celować w helikopterach zwiadowczych (Z-11W i AH-6J Little Bird)? Tam są takie dwa celowniki, jeden jest z kropką na środku i jest nieruchomy, a drugi jest nieco szerszy i ruchomy i za cholerę nie mogę rozgryźć jak tym celować.unsure.gif Kille wchodzą mi jak gościa mam jakoś między tymi celownikami, ale one i tak na siebie nachodzą. Kurczę no nie wiem jak to wytłumaczyćbiggrin.gif Myślę, że ogarnięci w temacie zrozumieją o co chodzithumbsup.gif

Ten z kropką to celownik, a to drugie to "poziomnica" :D Ja zawsze celuje trochę wyżej tą kropeczką i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Może nie są to jakieś spektakularne akcje ale ładnie wykadrowane ujęcia. Myślę, że byłbym w stanie tak latać jakbym zachciał, bo samolot to jedyny pojazd latający jaki w 100% ogarniam. Latałem heli parenaście razy, tzn próbowałem latać :P nawet ubiłem kilku dżentelmenów z działka lub rakiet ale często miałem momenty gdy nie potrafiłem przewidzieć jak śmigłowiec się zachowa :P za dużo osi wychyłu jak dla mnie ;P A dinusie moim zdaniem są całkiem możliwe, jest z nimi dużo motywów, nawet dogtag z dinozaurem którego używam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no filmik niezły... co do detali to brakuje mi słupa wody za nisko przelatującym jetem.

A tak latać to bym chciam --- nie powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino Mode nie będzie, ten screenshot to fake :) Zaczynając od kiepskiej gramatyki w opisie 'trybu', po napis w lewym dolnym rogu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh faktycznie :P Ja nawet tego nie czytałem, ale jest niepoprawnie składniowo. To jednak nie wyklucza całkowicie dinusiów kiedyśtam w przyszłości może.

Nie denerwują Was medycy z Famasem ? Odkąd ta broń została dodana zauważyłem że znakomita większość przeciwników - medyków, gra właśnie Famasem, który jak wiemy jest troszke przegięty. Wczoraj przekroczyłem kresy mojej tolerancji dla tej broni u medyków z drużyny przeciwnej i... sam zacząłem nim grać co by to innych pownerwiać. Jakież było moje zdziwienie gdy ubiłem bodajże 13 razy tego samego kolesia na metrze, i dostałem od niego wiadomość "famas noob no skill". Jegomość sam grał famasem z 9 gwiazdką (O ironio!) co jest dla mnie mega przegięciem biorąc pod uwagę to że famas jest dostępny nieco ponad dwa tygodnie. Tak samo robię kiedy pół przeciwnego teamu gra usasami, biorę usasa bądź mk3a1 z fragami i robię im taką samą rzeźnię. Wcześniej grałem L85A2 i tę broń uwielbiam, teraz dziwnie sie czuje grając famasem bo kille wpadają zbyt łatwo. Jak wasze odczucia w tej sprawie ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie tylko ja mam swoją granicę wytrzymałości na drużynę przeciwną :)

bo robie dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj patent na kolesia z famasem ? - R3 w większości przypadku zanim opuści celownik na full auto skończą mu się naboje a reaload lub pistolet nie daje mu szans z L85A2, którą też wole od Famasa. Kojarzy mi się z BF2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh faktycznie :P Ja nawet tego nie czytałem, ale jest niepoprawnie składniowo. To jednak nie wyklucza całkowicie dinusiów kiedyśtam w przyszłości może.

Nie denerwują Was medycy z Famasem ? Odkąd ta broń została dodana zauważyłem że znakomita większość przeciwników - medyków, gra właśnie Famasem, który jak wiemy jest troszke przegięty. Wczoraj przekroczyłem kresy mojej tolerancji dla tej broni u medyków z drużyny przeciwnej i... sam zacząłem nim grać co by to innych pownerwiać. Jakież było moje zdziwienie gdy ubiłem bodajże 13 razy tego samego kolesia na metrze, i dostałem od niego wiadomość "famas noob no skill". Jegomość sam grał famasem z 9 gwiazdką (O ironio!) co jest dla mnie mega przegięciem biorąc pod uwagę to że famas jest dostępny nieco ponad dwa tygodnie. Tak samo robię kiedy pół przeciwnego teamu gra usasami, biorę usasa bądź mk3a1 z fragami i robię im taką samą rzeźnię. Wcześniej grałem L85A2 i tę broń uwielbiam, teraz dziwnie sie czuje grając famasem bo kille wpadają zbyt łatwo. Jak wasze odczucia w tej sprawie ?

nie mam DLC i mam nadzieje ze zdążę nim zagrać zanim dostanie nerfa,o ile w ogóle go dostanie.gram na serwerach bez DLC, stąd też spotkać u mnie kogoś z tym cackiem jest strasznie ciężko...a co do Usasa na Metrze, to faktycznie czasami jest przegięcie jak większośc z nim lata....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie co do FAMASa. Latam cały czas Supportem z M249 i jest istny wysyp FAMASów. Teraz na Metrze mam często przyjemność czytać napisy po śmierci zawierające na przemian FAMAS i USAS.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie przegięte bronie z czego jedna jest z francji druga z korei, przecież te kraje nie znają się na wojnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie podniecam się broniami, z jakimi ganiają przeciwnicy. Oczywiście czasami pod nosem padnie słowo na k, jak kolejny raz padnę ubity przez tego samego gracza, i nie ma tu znaczenia czy jest to FAMAS, USAS, czy AEK. Ja co jakiś czas zmieniam broń i nie czuję jakiejś mega różnicy między nimi. Każdy powinien grać tak jak lubi, a nie tą i tą bronią, bo przeciwnicy się skarżą. O wielu broniach mówiono, że są OP. Krzyczeli na AEK, krzyczeli na SCAR'a, teraz przyszła kolej na FAMASa I USASa.

PS

Uważam że samoloty są OP. Za każdym razem jak startuję, po góra minucie dostaję w dupę. Powinno się latać na drzwiach od stodoły i widłami miotać.

Edytowane przez Kuba_K_2
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam te famasy jakoś na mnie nie działają ;) ja nie mam żadnych problemów z famas vs usas ;) biore dodatek przygwazdżanie i po 1 strzale z Usasa koleś nic nie widzi ;)

Dawajcie sobie te ped*****e minusy i tak mam to głęboko gdzieś :)

Edytowane przez Urban
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo nachodza mnie duże wątpliwości czy za granie w bf3 trzeba coś dopłacać? wykupić coś? bo tego co piszą na facebooku gracze którzy mają BF2 na pc musza płacić za serwery.

chciałem też pobrać BF3 z PS store i było coś napisane o opłacie za samą grę. gra była free do pobrania.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno musisz zapłacić za Playstation , potem za Grę BF 3 i jeśli jeszcze się nie zniechęciłeś to za dodatek Back to Karkand. z tego co mi wiadomo za nic więcej nie musisz płacić

No chyba że chcesz grać po sieci no to wtedy za dostęp do internetu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno musisz zapłacić za Playstation , potem za Grę BF 3 i jeśli jeszcze się nie zniechęciłeś to za dodatek Back to Karkand. z tego co mi wiadomo za nic więcej nie musisz płacić

No chyba że chcesz grać po sieci no to wtedy za dostęp do internetu.

A opłata za prąd?? biggrin.gif

ps. FAMAS & USAS i barany z latarkami - wkurzają niesamowicie confused.gif

Edytowane przez krettinio
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×