Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli dotrze BF3 będę próbował się od nowa nauczyć grać padem co mnie jakoś nie cieszy bo nic nie zmieni mojego przekonania że ps move jest najlepszą opcją do grania w FPS.

tego na konsole się raczej nie doczekamy

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dotrze BF3 będę próbował się od nowa nauczyć grać padem co mnie jakoś nie cieszy bo nic nie zmieni mojego przekonania że ps move jest najlepszą opcją do grania w FPS.

zależy co rozumiesz przez "granie". Ja wiem, że do fpsów na kompa już nie wróce. Czemu ? Bo granie w pozycji leżąco- siedzącej 2 metry od ekranu + podparte plecy i ręce na podłokietnikach jest tak wygodne, że nie mam zamiaru wracać do układu: prawa ręka wyżej lewa niżej, głowa 30 cm od kompa + nie podparte plecy. Granie na padzie (ps3) jest poprostu relaksujące.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. FAMAS & USAS i barany z latarkami - wkurzają niesamowicie confused.gif

Wczoraj zabijał mnie koleś z FAMASem + latarka + medyk + granatnik (zamiast apteczki). :smile: Myślałem, że dostanę zawału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dotrze BF3 będę próbował się od nowa nauczyć grać padem co mnie jakoś nie cieszy bo nic nie zmieni mojego przekonania że ps move jest najlepszą opcją do grania w FPS.

tego na konsole się raczej nie doczekamy

Też musiałem nauczyć się grać w FPS'y na padzie, bo BF3 to tak naprawdę mój pierwszy FPS na konsoli. Pierwszą godzine jak przegrałem to miałem tylko w głowie 'japier*ole jak ja mogłem za to dać 200 zł'. Wyłanczam ps3 i próbuje podłączyć myszke i klawiature na USB. Nie zadziałało więc szukałem jakiś bajerów dzięki którym bym mógł podłączyć, zobaczyłem cene to postanowiłem jednak nauczyć się grać na tym padzie. Przebolałem i już gra się kręci. Mimo iż mam takie propocje znajomych grających w BF3 - PC 6ciu znajomych , PS3 1 znajomy nie zamienił bym bfa z ps3 na pc. Leżę sobie w łóżku z słuchawką i gram z kumplem. A gra nawet idzie, bardzo często jestem w pierwszej czwórce na mapie i powoli odrabiam K/D ratio bo muszę przyznać że na poczatku gry to może miałem z 0.15 :)

Edytowane przez Shatan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...,szukałem info,ale jak widzć bez rezultatu-niech ktoś mi wyjaśni czy grając szturm i po skończeniu mapki w ataku i obronie następuje losowa zmiana mapy czy jest to jakoś ustalone.Chodzi i o to,że gram ostatnio sporo "szturmu" i wydaje mi się,że niektórych map wogóle nie mogę spotkać po raz kolejny w sesji (np.Kanały) natomiast inne powtarzają się bardzo często.

Od czego to zależy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...,szukałem info,ale jak widzć bez rezultatu-niech ktoś mi wyjaśni czy grając szturm i po skończeniu mapki w ataku i obronie następuje losowa zmiana mapy czy jest to jakoś ustalone.Chodzi i o to,że gram ostatnio sporo "szturmu" i wydaje mi się,że niektórych map wogóle nie mogę spotkać po raz kolejny w sesji (np.Kanały) natomiast inne powtarzają się bardzo często.

Od czego to zależy?

na szturmie sa chyba ustalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szturmie sa chyba ustalone

No to dziwne,bo dzisiaj pociągnąłem dosyć długą sesyjkę specjalnie zaczynająć od "kanałów" i o dziwo przez kilka godzin grania w szturmie ta mapa nie powtórzyła się ani razu,inne 2-3 krotnie.

Bardzo lubię "kanały" i dlatego zwróciłem na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dotrze BF3 będę próbował się od nowa nauczyć grać padem co mnie jakoś nie cieszy bo nic nie zmieni mojego przekonania że ps move jest najlepszą opcją do grania w FPS.

tego na konsole się raczej nie doczekamy

stary , ten i wcześniejsze twoje posty odbierałem jako mocne narzekanie w temacie " granie w bf'a na padzie" . to po co sobie tą gierkę zamówiłeś do jasnej cholery ? mosochista jesteś ? narazie nie planują opcji mova do bf'a i jedynym rozwiązaniem , jeśli granie na padzie jest dla ciebie ciężkie , jest kupno kopii gry na peceta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary , ten i wcześniejsze twoje posty odbierałem jako mocne narzekanie w temacie " granie w bf'a na padzie" . to po co sobie tą gierkę zamówiłeś do jasnej cholery ? mosochista jesteś ? narazie nie planują opcji mova do bf'a i jedynym rozwiązaniem , jeśli granie na padzie jest dla ciebie ciężkie , jest kupno kopii gry na peceta.

stary na razie nie mam takiej puszki żeby pograć sobie na pc w bf3, grałem w kz 2 i w bete bf3 stad nastawienie do grania w fps padem, tym bardziej jak napisałem wcześniej odpalając kz3 z movem to zupełnie inna bajka i większa przyjemność z grania w fps tylko że kz3 też ma wiele wad których nie chce się komuś naprawić.

Dziwi mnie najbardziej to że wielka EA ma to w dupie, osoby które kupują gry i mogą wymagać od nich. Nie jestem jedynym który chciałby obsługe move z BF3, na pewno większość nic nie mówi na ten temat.

Mag ma obsługę ps move i reszta innych na pewno gorszych gier od BF3 więc to mi nie daje spokoju że taka gra tego nie obsługuję.

Grałem na pc w bad company 2, ta gra jest dla mnie najlepsza jak na razie, kupuje bf3 na ps3 bo nie mam do tego dobrego PC.

Zostaje przy movie cały czas bo dla mnie liczy się przy grach fps refleks i dobra precyzja celowania czego nie wyobrażam sobie grając padem, na pewno jest zupełnie inne celowanie niż movem i nikt mnie nie przekona że jest inaczej bo sam się o tym przekonałem.

Od bf2 gram snajperem, na pewno każdy kto lubi grać snajperem przyzna mi racje że myszka to prawie to samo co ps move tak jak napisałem wcześniej, a nie pad którym nie zdziałasz tyle samo.

Mogę narzekać i wymagać bo za to płacę, każdy kto płaci za coś wymaga żeby dostać to co chce a nie byle co, nie mam na myśli teraz BF3 tylko mówie ogólnie.

Dla tych którzy nie grali movem w fps proste porównanie ps move z padem

ttp://youtu.be/md9m-pA90Lw

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jedynym który chciałby obsługe move z BF3, na pewno większość nic nie mówi na ten temat.

Mogę narzekać i wymagać bo za to płacę, każdy kto płaci za coś wymaga żeby dostać to co chce a nie byle co, nie mam na myśli teraz BF3 tylko mówie ogólnie.

Ja jestem za tym aby nie było obsługi Move i tych innych gadżetów fragfx itp. Dlaczego? Żeby się po prostu wszystkim równo grało na padzie scare.gif

Płacisz i wymagasz - ale jak płacisz za grę, która nie ma obsługi Move to po co za nią płacisz? Nie ma a chcesz grę z obsługa to kupujesz i prujesz się na wszystkich możliwych forach, że Cie oszukali - bo przecież się płaci i wymaga... ehh sweat.gif

EDIT:

wiesz co to jest farmazon?

podaj jakieś, wszystkie możliwe forum na którym się pruje

Chodziło mi o ogół ludzi, którzy kupują daną grę mimo, że nie spełnia ich wymagań. A później wylewają swoje żale na forach/facebooku producenta, że zostali oszukani i okradzeni.

EDIT 2:

ale mówiłeś o mnie więc chyba wiesz na jakich forach jeszcze mówie coś na ten temat. chyba lubisz sam jakieś bajki tworzyć.

Jeszcze raz napiszę: chodziło mi o ogół pieniaczy, którzy sami sobie są winni.

Z mojej strony EOT rofl.gif

Edytowane przez krettinio
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym aby nie było obsługi Move i tych innych gadżetów fragfx itp. Dlaczego? Żeby się po prostu wszystkim równo grało na padzie scare.gif

Płacisz i wymagasz - ale jak płacisz za grę, która nie ma obsługi Move to po co za nią płacisz? Nie ma a chcesz grę z obsługa to kupujesz i prujesz się na wszystkich możliwych forach, że Cie oszukali - bo przecież się płaci i wymaga... ehh sweat.gif

wiesz co to jest farmazon?

podaj jakieś, wszystkie możliwe forum na którym się pruje :confused:

Ja jestem za tym aby nie było obsługi Move i tych innych gadżetów fragfx itp. Dlaczego? Żeby się po prostu wszystkim równo grało na padzie scare.gif

Płacisz i wymagasz - ale jak płacisz za grę, która nie ma obsługi Move to po co za nią płacisz? Nie ma a chcesz grę z obsługa to kupujesz i prujesz się na wszystkich możliwych forach, że Cie oszukali - bo przecież się płaci i wymaga... ehh sweat.gif

EDIT:

Chodziło mi o ogół ludzi, którzy kupują daną grę mimo, że nie spełnia ich wymagań. A później wylewają swoje żale na forach/facebooku producenta, że zostali oszukani i okradzeni.

ale mówiłeś o mnie więc chyba wiesz na jakich forach jeszcze mówie coś na ten temat.

nie mam tej gry jeszcze? kupiłem bo grałem we wcześniejsze części? na jakich forach i facebooku wylewam swoje żale?

napisałem coś na temat że zostałem oszukany? okradziony?

chyba lubisz sam jakieś bajki tworzyć.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym aby nie było obsługi Move i tych innych gadżetów fragfx itp. Dlaczego? Żeby się po prostu wszystkim równo grało na padzie scare.gif

Równo nigdy nie będzie,bo zaraz ktoś napisze że inni grają na większych TV itp.

Cubeline po co wymagać obsługi Mova jak DICE nie radzi sobie z podstawowymi błędami,w BF3 kuleje czat , wystepuje imput lag 1,5 miecha od premiery i cisza,jeszcze brakuje żeby bardziej tą grę skomplikować programistą,to patcha wydadzą na następne święta może. Nie zmienia to faktu,że Move bardzo mi się podoba,ma potencjał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma wielkośc TV do grania? jakośc obrazu? :confused: czy ten zasrany input lag ?

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma wielkośc TV do grania? jakośc obrazu? :confused:

Może na 50 cali lepiej widać niż na 19?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, wychodzi jedno wielkie gówno na 50 cali co ?

No i DOROŚLI ludzie raczej kupują tv powyżej 32 cali :whistling:

PS: Na nic więcej Cię nie stac tylko na minusa? phi...

Edytowane przez szyma45
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, wychodzi jedno wielkie gówno na 50 cali co ?

No i DOROŚLI ludzie raczej kupują tv powyżej 32 cali :whistling:

PS: Na nic więcej Cię nie stac tylko na minusa? phi...

Minusa tylko oddałem temu kto go pierwszy postawił,a masz ich ponad 100 więc myślałem,że zbierasz.

Widzę,że obudziłem forumowego trola więc nie ma sensu z tobą dyskutować.

P.S. Przepraszam Wszystkich za Off Top.

Edytowane przez Rufi74PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, tak sobie wmawiaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 jest cudna grą-szkoda tylko,że nie chcą dać private matchy,bedzie tak jak z cod`em reklamowali wielka zmiane z wprowadzeniem dedykow a tu jak zwykle nic nie wyszlo.Moje zdanie jest takie-jesli od samego poczatku nie bylo prywatnych serwerow to ich juz nie bedzie nie ma sie co ludzic..taki tylko chwyt marketingowy.

Voice chat-tez moze byc ciezko. BTK za 55zl?w zyciu bym tyle nie dal-ciesze sie ze mialem limitke..Masakra jakas.

Co do dyskusji przylaczam sie ze USAS jest okropny..jak z jakiegos czolgu by walil ktos.Irytujacy strasznie.

Ja zaczalem grac tym 1 shotgunem i gra mi sie wybornie-przeciwnicy z bliska na jeden hit i nie przeszkadza nawet na duzych mapach-zwykla srutowa amunicja,wiekszy magazynek i ahoooj;) Latarki tez miazdza,oslepiaja tak ze niewiadomo gdzie strzelac.

Ogolnie gra relaksujaca chociaz szkoda ze Dice nie zepnie sie i pomoze graczom. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach-jesli ktos chce to czesto gram wieczorami,mam Headset (sony stereo 7.1-apropo super) przyjme zapy;)

Smoqu Ty masz hs??

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoqu Ty masz hs??

Nie mam. Jakoś nie czułem nigdy potrzeby posiadania headseta. Nie ukrywam że czasami mam ochotę pograć z ludźmi z forum ale gram zazwyczaj z randomami i nie narzekam, chociaż od czasu do czasu dołączę się do meczu jakiegoś znajomka z friendslisty. Czemu pytasz ?

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Jakoś nie czułem nigdy potrzeby posiadania headseta. Gram zazwyczaj z randomami i nie narzekam, chociaż od czasu do czasu dołączę się do meczu jakiegoś znajomka z friendslisty. Czemu pytasz ?

a wiesz w sumie lubie z Toba grać choć rzadko moge dolaczyc,a mam akurat hs-moge Ci po kosztac sprzedac bo dostalem;)) jak cos;) dzis wieczorem jakis meczyk?ok 22?jak wbiles rozbrajanie pojazdu pal niekiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 jest cudna grą-szkoda tylko,że nie chcą dać private matchy,bedzie tak jak z cod`em reklamowali wielka zmiane z wprowadzeniem dedykow a tu jak zwykle nic nie wyszlo.Moje zdanie jest takie-jesli od samego poczatku nie bylo prywatnych serwerow to ich juz nie bedzie nie ma sie co ludzic..taki tylko chwyt marketingowy.

Voice chat-tez moze byc ciezko. BTK za 55zl?w zyciu bym tyle nie dal-ciesze sie ze mialem limitke..Masakra jakas.

Co do dyskusji przylaczam sie ze USAS jest okropny..jak z jakiegos czolgu by walil ktos.Irytujacy strasznie.

Ja zaczalem grac tym 1 shotgunem i gra mi sie wybornie-przeciwnicy z bliska na jeden hit i nie przeszkadza nawet na duzych mapach-zwykla srutowa amunicja,wiekszy magazynek i ahoooj;) Latarki tez miazdza,oslepiaja tak ze niewiadomo gdzie strzelac.

Ogolnie gra relaksujaca chociaz szkoda ze Dice nie zepnie sie i pomoze graczom. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach-jesli ktos chce to czesto gram wieczorami,mam Headset (sony stereo 7.1-apropo super) przyjme zapy;)

Smoqu Ty masz hs??

Ja mam hs i gram praktycznie codziennie w godzinach 19-22. Często gram z kumplem z roboty więc możesz z nami pograć

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hs i gram praktycznie codziennie w godzinach 19-22. Często gram z kumplem z roboty więc możesz z nami pograć

heh tez mam z kim grac;) jestem w klanie w sumie wiec zawsze sie ktos znajdzie tak tylko pisze jakby ktos nie mial ekipy;) wyslij zap:) pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary , ten i wcześniejsze twoje posty odbierałem jako mocne narzekanie w temacie " granie w bf'a na padzie" . to po co sobie tą gierkę zamówiłeś do jasnej cholery ? mosochista jesteś ? narazie nie planują opcji mova do bf'a i jedynym rozwiązaniem , jeśli granie na padzie jest dla ciebie ciężkie , jest kupno kopii gry na peceta.

Masz jeszcze inne wyjscie : http://spektrum.sklepwsieci.eu/index.php?page=shop.product_details&category_id=900001&flypage=flypage_new_deneb.tpl&product_id=175&option=com_virtuemart

Sam sie na to czaje,jest tez z kablem o polowe tansza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpytam bo czegoś nie ogarniam jak wykonywać ciasne zwroty samolotem gdyż mimo, iż w miare latam i robię jak najmocniejsze zakręty to i tak jak trafię na jakiegoś wariata to cały czas jest za mną, nie mogę tego ogarnąć jak jest jakiś dobrze oblatany to non stop na ogonie mi siedzi mimo iż klucze jak potrafię to w końcu mnie wykończy a w zasadzie jak mam czas a maszyna sienie naprawia to wyskakuje niech tyle pkt przynajmniej za mnie nie dostaje taki pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpytam bo czegoś nie ogarniam jak wykonywać ciasne zwroty samolotem gdyż mimo, iż w miare latam i robię jak najmocniejsze zakręty to i tak jak trafię na jakiegoś wariata to cały czas jest za mną, nie mogę tego ogarnąć jak jest jakiś dobrze oblatany to non stop na ogonie mi siedzi mimo iż klucze jak potrafię to w końcu mnie wykończy a w zasadzie jak mam czas a maszyna sienie naprawia to wyskakuje niech tyle pkt przynajmniej za mnie nie dostaje taki pilot

Ja się na lataniu nie znam, ale przez przypadek trafiłem na live stream zatytułowany Flight School with Cr33p1ng - Colonel Rank 48 - World Rank #84, gość trzeci dzień lata myśliwcami i sieje terror w powietrzu, a gdy wyczyści to co lata to sieje terror na ziemi, jak leci, czołgi, piechota, dla mnie coś niesamowitego. Możesz go podpytać na czacie, bezproblemowo odpowiada na pytania. Wprawdzie gra na innej konsoli, ale wydaje mi się że różnicy w lataniu nie ma.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×