Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zrobić ciasny zwrot musisz wcisnąć L2 i prawa gałka w kierunku, w którym ma być zwrot. Tylko uważaj z tym manewrem przy samolotach pionowego startu, bo możesz zaliczyć glebę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na lataniu nie znam, ale przez przypadek trafiłem na live stream zatytułowany Flight School with Cr33p1ng - Colonel Rank 48 - World Rank #84, gość trzeci dzień lata myśliwcami i sieje terror w powietrzu, a gdy wyczyści to co lata to sieje terror na ziemi, jak leci, czołgi, piechota, dla mnie coś niesamowitego. Możesz go podpytać na czacie, bezproblemowo odpowiada na pytania. Wprawdzie gra na innej konsoli, ale wydaje mi się że różnicy w lataniu nie ma.

Pzdr.

niezle wymiata w powietrzuthumbsup.gif. tez sporo sobie koles gra: ponad 12 dni juz na liczniku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam na youtubie filmik bf3 na pc to mam niedosyt że tak słabo wygląda ta gra na ps3 i jest okrojona...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam na youtubie filmik bf3 na pc to mam niedosyt że tak słabo wygląda ta gra na ps3 i jest okrojona...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam na youtubie filmik bf3 na pc to mam niedosyt że tak słabo wygląda ta gra na ps3 i jest okrojona...

Jak wlaczylem dzis singla BF3 na ultra w 1080p to mi szczeka opadla. Singla na ps3 nie skoncze,ale na PC jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmieni czułość w ustawieniach to wpływa to na sterowanie myśliwcem ;s? Tak jak na PC np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmieni czułość w ustawieniach to wpływa to na sterowanie myśliwcem ;s? Tak jak na PC np.

no, niestety nie ma osobnej czułości dla piechura i pojazdów :(,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa w działaniach mp i batteloga przewidziana? Bo żadne z nich nie działa. Wiadomo do której ta przerwa?

Edytowane przez pescar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 online will be unavailable for all platforms Friday from 8:00 AM to 9:00 AM GMT. This fix certain server stability issues. Battlelog will be available during this time.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajny, ale szkoda, że jest mało misji. Niektóre są ciekawsze inne mniej, ale mimo wszystko mogłoby ich być więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop bardzo mi się podobał, być może nawet bardziej niż kampania, ale minus kooperacji taki, że misje są powtarzalne i się nudzą. Przydałby się jakiś tryb hordy lub Onslaught jak w BC2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież jest kilka poziomów trudności, nie będzie łatwy jeśli zagrasz na trudnym poziomie, w każdym razie dobre na początek żeby wkręcić się w tą grę.:thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież jest kilka poziomów trudności, nie będzie łatwy jeśli zagrasz na trudnym poziomie, w każdym razie dobre na początek żeby wkręcić się w tą grę.:thumbsup:

Czyli powoli zaczynasz być zwolennikiem grania w BF-a na padzie-z czasem polubisz tą grę(tak myślę:pardon: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam na youtubie filmik bf3 na pc to mam niedosyt że tak słabo wygląda ta gra na ps3 i jest okrojona...

Na PS3 też jest ładnie, ale do PC się nie umywa. Z resztą co mi po grafice jak gameplay jest do dupy?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się zalogować na tym durnym Battlelog

już mnie szlag trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się zalogować na tym durnym Battlelog

już mnie szlag trafia

masz konto w EA? wchodzisz przez pc na stronę battlelog

logujesz się wpsując email konta do EA jeśli użyłeś tego samego do rejestracji w PSN, później odpal BF3 na ps3, ja tak zrobiłem i działa.

nic więcej nie musiałem zrobić.

Edytowane przez cubeline
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiłeś tak jak kolega mówi wyżej i nie działaj to trzeba ze strony ea wejść na czat i informujesz o problemie, podajesz email itp, lub wysyłasz przez stronę wiadomość o problemie i odpisują. Czat jest chyba tylko w języku angielskim. Ja pisałem im na pocztę w języku polskiml i po paru godzinach mogłem się logować. Na czacie można sprawę załatwić od ręki.

Edytowane przez pescar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dołączeniem do gry w trybie Gra Onlien, widze wykrzyknik i komunikat z wykrzyknikiem w trójkącie: Nie masz odpowiednich zawartości do pobrania wykorzystywanych na tum serwerze.

nie wiem o co dokładnie chodzi, aktywowałem kod do grania po sieci.

mogę wejść do trybu współpracy przez sieć ale nie mogę dołączyć sie do żadnego serwera rankingowego.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dołączeniem do gry w trybie Gra Onlien, widze wykrzyknik i komunikat z wykrzyknikiem w trójkącie: Nie masz odpowiednich zawartości do pobrania wykorzystywanych na tum serwerze.

nie wiem o co dokładnie chodzi, aktywowałem kod do grania po sieci.

mogę wejść do trybu współpracy przez sieć ale nie mogę dołączyć sie do żadnego serwera rankingowego.

Sprobuj wybrac mape, ktora nie pochodzi z dodatku, zobacz czy odpali wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez szybką grę próbujesz czy przez serwer? I czy posiadasz dodatek BtK? Bo jak przez serwer to może próbujesz się połączyć z mapami z dodatku, których nie posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa już, nie mam dodatku BTK dlatego nie mogłem wejść.

miałem dziwne filtry poustawiane dlatego nie widziałem normalnych serwerów.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×