Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwalają mnie kolesie z DICE. Wypuszczają jako stabilną wersję grę z banalnymi babolami (nie da się tego nie wykryć), a później mówią przy okazji patcha "impossible to play". Niech się nie dziwią, że gracze mówią "impossible to pay". Momentami aż się dziwię jak można wydawać tak niedorobione produkcje (nie tylko BF3), zrozumiałbym gdyby autorem był jakiś urząd sponsorowany z budżetu państwowego ale firma która ma zarabiać sprzedając swoje produkty... jaja po prostu.

@christophpoland1: Ty serio? Czy tak tylko trolujesz?

Bardziej rozwala mnie,że na poprawę tych banalnych błędów trzeba tak długo czekać, ten VC powinien być naprawiony zaraz po pierwszych głosach od graczy.No ale jeśli naprawią,to warto czekać do lutego, tego w BF mi najbardziej brakuje.

Edytowane przez Rufi74PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie powinni wypuścić gry z tak rażącym błędem. Już w becie wiedzieli, że jest mega problem.

Po czym niepełną grę spakowali i wysłali do sklepów [ bez VC i PM].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić ,,Back to Karkand ''???

Jak najbardziej warto... Zawsze to jakiś powiew świeżości w BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie powinni wypuścić gry z tak rażącym błędem. Już w becie wiedzieli, że jest mega problem.

Po czym niepełną grę spakowali i wysłali do sklepów [ bez VC i PM].

I po odpaleniu gry pierwsze co się ukazało to patch do ściągnięcia :D

Oby ten patch poprawiający chat wyszedł na początku lutego, a nie pod sam koniec, chociaż może do tego czas się uporają z większością błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję też, że coś się zmieni z Aim lagiem. Bo poprawki MG36 i innych broni DLC już zapowiadali jakiś czas temu.

z tego co wiem aim laga nie da sie poprawić DICE musiało by wysłać każdemu kto ma BF3 dodatkową kostkę RAMu. BF3 wyciska ostatnie poty z naszych czarnul i w tym kłopot. VOIS Chat to porażka odbiera cały miodzio z grania a do Aim laga idzie sie przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem hoooy z lagiem - ja się przyzwyczaiłem i nie narzekam, niech tylko zrobią VC

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie hooooj z tym

ja tez sie przyzwyczaiłem i sie gra jak tralala

i nie marudze ...

a tu 300 stron waszych problemów... i tyle...

to powinien być temat "battelfield 3 WYLEWANIE ŻALI"

bez urazy ale ileż można o tym pisać

ze tak powiem hoooy z lagiem - ja się przyzwyczaiłem i nie narzekam, niech tylko zrobią VC

Edytowane przez skwapa
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małą prośbę.( broń boże nie chcę aby mój post został odebrany jak przechwałki czy wywyższanie się). czy jest jakiś sposób na wbicie się na serwery z ludżmi troszkę bardziej ogarniętymi w bf3? jakieś filtry trzeba włączać/powyłączać? jestem graczem powiedzmy średnim , mającym jakieś tam doświadczenie w serii battlefield i trochę dziwi mnie fakt że czasem z wynikiem pkt 2000 jestem w czubie tabeli.choć wiem że runda poszła mi kiepsko. nie wiem czy poprostu mam pecha i trafiam na ekipy nazwijmy to słabo ograne. zna ktoś jakieś "magiczne sztuczki " aby pograć z ludźmi którzy rzucą ammo , podniosą czy zaasekurują?

na serwerach amerykańskich jest o wiele wyższy poziom gry : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serwerach amerykańskich jest o wiele wyższy poziom gry : )

Zgadzam się z tym mellow.gifChociaż najwyższy poziom jest wtedy, jeżeli ponad połowa teamu biega z USASAMI na małych mapkach biggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dizęki za rady , dziś postaram się sprawdzić same amerykańskie serwery. nie chodzi mi o to aby była sieczka z usasami ( sam nim nie gram) , ale bardziej o grę zespołową . wczoraj miałem takiego pacjenta w teamie który całe rundy siedział w krzakach pod flagą A . jego średnie wyniki na koniec rundy to mniej więcej 4 zabitych , dwa zgony i 700 pkt. mnie taka gra zespołowa nie interesuje . coprawda gram w bf3 dopiero trzeci dzień , ale takich meczy łeb w łeb gdzie każdy ticket był na wagę złota miałem może ze trzy . reszta to albo baty z przewagą 150 biletów , albo wygrana z podobną przewagą.

@down

to na pewno nie byłem ja , choć gram agresywnie i mam czasem dużo zgonów nigdy nie kończyłem rundy : osiem do jaja :thumbsup: :D

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem takiego pacjenta w teamie który całe rundy siedział w krzakach pod flagą A . jego średnie wyniki na koniec rundy to mniej więcej 4 zabitych , dwa zgony i 700 pkt. mnie taka gra zespołowa nie interesuje .

wczoraj grałem z kumplem z plutonu i mieliśmy w składzie typa na metrze (graliśmy jako US), który biegał miedzy peronem a respem i zaglądał w każdy kąt, nawet przy "suficie" :D nabiliśmy mu prawie 200 pkt samymi odrodzeniami bo później nam tez peron przejęli, ale koleś swoja postawa irytował niesamowicie (zakończył na dnie tabeli z wynikiem 0:8 i 380 pkt) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję też, że coś się zmieni z Aim lagiem. Bo poprawki MG36 i innych broni DLC już zapowiadali jakiś czas temu.

z tego co wiem aim laga nie da sie poprawić DICE musiało by wysłać każdemu kto ma BF3 dodatkową kostkę RAMu. BF3 wyciska ostatnie poty z naszych czarnul i w tym kłopot. VOIS Chat to porażka odbiera cały miodzio z grania a do Aim laga idzie sie przyzwyczaić.

Say what ? Co ma aimlag do ramu to po pierwsze, a po drugie, fama z za małą ilością ramu poszła jakiś czas temu od typa, który mówił, że się kompletnie nie zna na tym, ale jemu się tak wydaje, że to jest przyczyną problemu, przynajmniej ja tak zrozumiałem, albo zapamiętałem ten artykuł, i swoją tezę opierał na tym, że w 2 osoby da się dobrze, rozmawiać, a jak osób jest więcej to "czegoś" zaczyna brakować i według niego to jest ram. A nie chce mi się tego szukać też, więc jeśli to ja się mylę to będę wdzięczny za wyprowadzenie mnie z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Battlefield 3 patch 1.03 isn’t some small, unuseful update to waste your time. According to VO Producer at DICE Audio Tomas Danko, patch 1.03 will be something rather massive.

“It’s not just a small “patch”,” he told a fan via twitter, “it’s sh**loads of recordings with lots of actors + new code support.”

This same patch will include a fix for the PS3 version of Battlefield 3 which suffers with some rather daunting voice over IP issues.

źródło: http://www.gamesthir...l-be-huge-dice/

Edytowane przez rejczu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małą prośbę.( broń boże nie chcę aby mój post został odebrany jak przechwałki czy wywyższanie się). czy jest jakiś sposób na wbicie się na serwery z ludżmi troszkę bardziej ogarniętymi w bf3? jakieś filtry trzeba włączać/powyłączać?

moze na hardcore graj? tam wiekszosc jest ogarnieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

Mam dwie konsole i dwie gry (bf3) i chcemy z bratem kupic dodatek czy kazdy z nas musi go kupic osobno czy mozna jakos kupic raz i gorzystac z niego w tym samym czasie razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

Mam dwie konsole i dwie gry (bf3) i chcemy z bratem kupic dodatek czy kazdy z nas musi go kupic osobno czy mozna jakos kupic raz i gorzystac z niego w tym samym czasie razem?

Można jeden kupić. Było to opisywane kilka stron wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy zdarza Wam się, że na killcamie na przykład, gość który Was zabił dziarsko sunie, w pozycji klęczącej po ulicy niczym po lodzie ? Mnie się takie coś wcześniej przytrafiło 1-2 razy może, a dzisiaj na jednym z serwerów cały czas miałem takie akcje, albo też ktoś przesuwał się siłą woli w lewą lub prawą stronę. To wina mojego netu i moje lagi czy raczej lagującymi byli Ci używający telekinezy. Pytam bo jeśli takie akcje by mi się powtarzały, a jest to wina mojego netu, to akurat kończy mi się umowa, więc poszukałbym sobie jakiegoś innego providera. :)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 1 raz dorwalem USASA(komus wzialem,sam nie mam,i pewnie dluuuuugo nie bede mial) w trybie drużynowy dm.Teraz juz rozumiem,czemu kazdy tak sie żali,że taki mocny usas.Najlepsza akcja była gdy wchodze do jakiegoś tam magazynu na szczycie demawedanu (czy jak to sie zwie),patrze ktos zaczyna do mnie strzelac,wiec zaczynam naparzać gdzie popadnie i wpadło 5 kili.11 nabojami biggrin.gifJuz chyba 2 dodatki odblokowalem do tego usasa.Jeszcze teraz to mi nie przeszkadza ten usas,bo malo kto go ma,ale za pare miesiecy bedzie rzeznia na serwerach.

No i USAS "twarzą w twarz" jest bezkonkurencyjny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, że AIM Lag jest związany z ilością ramu. Ponoć tak było z Voic chatem ale nie zostało to też potwierdzone, więc póki co są to jakieś gdybania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Czy nie przeszkadza wam na niektórych mapach ilość graczy ( w sensie ,że max 24 osoby to troszke mało i przydało by sie tak z 10 osób więcej :) )?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Kaspijskiej Granicy i ewentualnie Wyspie Chark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie jak na niektorych mapach przydaloby sie 32 graczy tak na niektorych 16 to w sam raz. czyli 24 jest imo optymalne :thumbsup:

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić ,,Back to Karkand ''???

misje moze nie sa jakies szczegolne i wybitne ale lepiej sie gra przy takim urozmaiceniu- wiec - kupuj!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie czy mam szanse pograć sobie w battlefielda 3 online z internetem 1 mb???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×