Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydawało mi się, że baretke "obrona przekaźnika" można też zdobyć w ataku - w momencie jak mcom jest zaplantowany i zabijamy obrońcę, który go chce rozbroić (pojawia się napis i wpadają punkty za "atak na przekaźnik" czy coś w ten deseń)

To jest całkowicie co innego. Żeby zdobyć beretkę "obrona przekaźnika" musisz zabić kogoś kto podkłada ładunek i tylko wtedy. Trochę się z tym męczyłem, ale na Sekwanie się w końcu udało przy ostatnim przekaźniku. Ważne żebyś dopiero go zabił jak będzie podkładał. Inaczej nie wejdzie.

I co to za bzdura żeby z niektórych broni było Cie widać, a z innych nieblink.gif Ja i tak raczej używałem tłumiku żeby zmniejszyć rozrzut.

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrońcę przekaźników najlepiej zrobić podczas obrony przekaźników w następujący sposób:

wybierasz jeden m-com na który jest odsłonięty (na który będziesz miał ładny widok), podkładasz paczuszkę, dwie C4.

Teraz ładnie się lecisz schować w jakieś miejsce skąd ty będziesz widział czy ktoś podbiega czy nie i z którego ciebie nie będzie widać.

Jak ktoś podleci pod m-com'a -> detonujesz.

Mi raz dwa kille tak wpadły :)

Dużo w Rush'a nie gram, ale najbardziej przypasowała mi plansza na Kanałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrońcę przekaźników najlepiej zrobić podczas obrony przekaźników w następujący sposób:

wybierasz jeden m-com na który jest odsłonięty (na który będziesz miał ładny widok), podkładasz paczuszkę, dwie C4.

Teraz ładnie się lecisz schować w jakieś miejsce skąd ty będziesz widział czy ktoś podbiega czy nie i z którego ciebie nie będzie widać.

Jak ktoś podleci pod m-com'a -> detonujesz.

Mi raz dwa kille tak wpadły :)

Dużo w Rush'a nie gram, ale najbardziej przypasowała mi plansza na Kanałach.

Tylko moim zdaniem C4 ma jeden minus, że można je wysadzić. Ja przed wejściem ma M-com zawsze rzucam tam granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :D Ktoś wcześniej podał, że rozwalił na szczycie demawendu heli granatnikiem szturmowca, spróbowałem, i mi się udało ;O Ale kolo musiał miec mine jak się dowiedział, że granatnikiem go rozwaliłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak moim zdaniem najlepsza opcja na Heli to Javelin albo rakieta P-Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak moim zdaniem najlepsza opcja na Heli to Javelin albo rakieta P-Z.

Tylko, że do obu przypadków musi byc zaznaczenie laserowe, a ciężko o snajpera z soflamem, albo czołg z CITV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde wszedł mi ostatni setny medal za walke pojazdami pancernymi mogli by poprawic patchem żeby mogło byc ich więcejconfused.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde wszedł mi ostatni setny medal za walke pojazdami pancernymi mogli by poprawic patchem żeby mogło byc ich więcejconfused.gif

Jak się 50h w Tungusce przesiedziało to tak jest, są też inne medale to może skłonią Cię do biegania.

Dzisiaj miałem całkowitą niemoc i nic mi nie szło, a o dziwo wpadło trofeum Wszechstronny Wojownik :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się 50h w Tungusce przesiedziało to tak jest, są też inne medale to może skłonią Cię do biegania.

przecież też biegam ponad 16000 kili z biegania mamwhistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że do obu przypadków musi byc zaznaczenie laserowe, a ciężko o snajpera z soflamem, albo czołg z CITV.

Dokładnie:) A czy jak strzelec wejdzie do działka w czołgu to jego perki też coś dają? Czy tylko w przypadku heli to działa?

Mafia już się nie chwalbiggrin.gif Z tobą na wojnę to jechać można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież też biegam ponad 16000 kili z biegania mam :whistling:

co jednak nie przeklada sie na medale tak jak tunguska :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież też biegam ponad 16000 kili z biegania mam

Przy 50 tyś. killi to nic specjalnego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie. Oto opis javelina z battlelogu:

"FGM-148 JAVELIN - Ręczny przeciwpancerny pocisk kierowany z dwiema dostępnymi trajektoriami lotu - pierwszą, w której pocisk leci do celu po linii prostej, oraz drugą, w której wznosi się i spada na cel z góry. Wymagane namierzenie celu."

Pytanie dotyczy jak korzystać z tego drugiego trybu strzału, kiedy to pocisk leci wysoko i potem opada i uderza w cel. Po opisie widać, że jest możliwość oraz na youtube też widziałem filmiki, jak kolesie to stosują. Chodzi mi w głowniej mierze o obrażenia bo z góry pocisk zadaje większe, a z przodu to się praktycznie odbija od czołgu i czasami potrzeba aż 5 pocisków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie. Oto opis javelina z battlelogu:

"FGM-148 JAVELIN - Ręczny przeciwpancerny pocisk kierowany z dwiema dostępnymi trajektoriami lotu - pierwszą, w której pocisk leci do celu po linii prostej, oraz drugą, w której wznosi się i spada na cel z góry. Wymagane namierzenie celu."

Pytanie dotyczy jak korzystać z tego drugiego trybu strzału, kiedy to pocisk leci wysoko i potem opada i uderza w cel. Po opisie widać, że jest możliwość oraz na youtube też widziałem filmiki, jak kolesie to stosują. Chodzi mi w głowniej mierze o obrażenia bo z góry pocisk zadaje większe, a z przodu to się praktycznie odbija od czołgu i czasami potrzeba aż 5 pocisków :(

Jak juz namierzysz musisz do gory strzelic. Tzn lekko podniesc celownik i wtedy strzelic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na to. Może byc coś prawdy w tym co mówisz. Tylko, że na padzie u mnie tak gwałtowny ruch jest niemożliwy, ze względu na małą czułość ustawioną (jeśli zrobie powoli do góry to mi przestaje namierzać. Na PC i myszce to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten tryb co pocisk opada jest ponoć skuteczny, tyle tylko, że na padzie taki gwałtowny ruch w górę nie jest zbyt możliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:) A czy jak strzelec wejdzie do działka w czołgu to jego perki też coś dają? Czy tylko w przypadku heli to działa?

Mafia już się nie chwalbiggrin.gif Z tobą na wojnę to jechać można.

Wiem, że jak jestem na stanowisku strzelac, to radar mi zostaje i widzę wrogie jednostki na minimapie :P

Panowie takie pytanie. Oto opis javelina z battlelogu:

"FGM-148 JAVELIN - Ręczny przeciwpancerny pocisk kierowany z dwiema dostępnymi trajektoriami lotu - pierwszą, w której pocisk leci do celu po linii prostej, oraz drugą, w której wznosi się i spada na cel z góry. Wymagane namierzenie celu."

Pytanie dotyczy jak korzystać z tego drugiego trybu strzału, kiedy to pocisk leci wysoko i potem opada i uderza w cel. Po opisie widać, że jest możliwość oraz na youtube też widziałem filmiki, jak kolesie to stosują. Chodzi mi w głowniej mierze o obrażenia bo z góry pocisk zadaje większe, a z przodu to się praktycznie odbija od czołgu i czasami potrzeba aż 5 pocisków :(

Żeby zadał największe obrażenia, to musi ktoś zaznaczyc cel laserem, wtedy jest na pojeździe, (heli,jet itd.) taki pomarańczowy kwadrat z kropką pośrodku. Wtedy pocisk sam wysoko w chmury leci :D A jak po prostu podniesiesz hmmmm.. lufę do góry to działa na pojazdy które są blisko, bo po jakiś 10-15 metrach znowu wracają na poziom ulicy.

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten tryb co pocisk opada jest ponoć skuteczny, tyle tylko, że na padzie taki gwałtowny ruch w górę nie jest zbyt możliwy.

Zależy od tego kto ma jaką czułość ustawioną, ja mam 24 lub 25 ustawione i bez problemu tak zrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jednak nie przeklada sie na medale tak jak tunguska :whistling:

w tungusce zdobyłem około 40 medali a reszte w czołgach i lavachwhistling.gif

a i przy 400 ponad godzinach co gram to 46 h w tungusce to małowhistling.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, na jakiej czułości gracie myśliwcami? Mam ogromny problem z ubiciem kogoś z samego działka. Oglądałem w necie jak należy celować z działka ale mam problem z opanowaniem celownika. Próbowałem już na najniższej czułości, aby celownik mi tak nie latał na boki, ale dużo mi to nie pomogło; a irytuje mnie jak po wystartowaniu natychmiast mam przeciwnika na ogonie i pomimo moich uników w boki, w górę czy w dół i tak mnie natychmiast kosi działkiem na popiół.

Kolejna sprawa oczekując na myśliwiec obserwuje innych na mapce i bardzo często widzę jak typ lecąc myśliwcem, nawet specjalnie nie zwalniając potrafi dosłownie w przeciągu sekundy zawrócić w przeciwnym kierunku a ikonka robi natychmiastowy obrót o 360 stopni. Na razie mój jedyny sposób na ostry zakręt to przytrzymanie samego L2 z kierunkiem, następnie kiedy samolot zacznie mocniej szybować w bok to daje dopalacze i wtedy ostrzej zakręca ale to chyba nie to co widzę na mapie. Macie jakiś sposób na takie zawracanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa oczekując na myśliwiec obserwuje innych na mapce i bardzo często widzę jak typ lecąc myśliwcem, nawet specjalnie nie zwalniając potrafi dosłownie w przeciągu sekundy zawrócić w przeciwnym kierunku a ikonka robi natychmiastowy obrót o 360 stopni. Na razie mój jedyny sposób na ostry zakręt to przytrzymanie samego L2 z kierunkiem, następnie kiedy samolot zacznie mocniej szybować w bok to daje dopalacze i wtedy ostrzej zakręca ale to chyba nie to co widzę na mapie. Macie jakiś sposób na takie zawracanie?

bo zawraca w górę albo na w dół a nie w boki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, na jakiej czułości gracie myśliwcami? Mam ogromny problem z ubiciem kogoś z samego działka. Oglądałem w necie jak należy celować z działka ale mam problem z opanowaniem celownika. Próbowałem już na najniższej czułości, aby celownik mi tak nie latał na boki, ale dużo mi to nie pomogło; a irytuje mnie jak po wystartowaniu natychmiast mam przeciwnika na ogonie i pomimo moich uników w boki, w górę czy w dół i tak mnie natychmiast kosi działkiem na popiół.

Kolejna sprawa oczekując na myśliwiec obserwuje innych na mapce i bardzo często widzę jak typ lecąc myśliwcem, nawet specjalnie nie zwalniając potrafi dosłownie w przeciągu sekundy zawrócić w przeciwnym kierunku a ikonka robi natychmiastowy obrót o 360 stopni. Na razie mój jedyny sposób na ostry zakręt to przytrzymanie samego L2 z kierunkiem, następnie kiedy samolot zacznie mocniej szybować w bok to daje dopalacze i wtedy ostrzej zakręca ale to chyba nie to co widzę na mapie. Macie jakiś sposób na takie zawracanie?

na mini mapie widzisz wszystko w osi xy, nie widać poderwania maszyny w pion i wyjścia na pleckach, ot cała tajemnica,...natychmiastowe 180 jest mozliwe tylko na drzewkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zawraca w górę albo na w dół a nie w boki

No rzeczywiście :) dzięki za odp.

A jaką masz czułość ustawioną?

"nathrent" wiem wiem myślałem, że są jeszcze inne patenty na szybsze zawracacie, ale chyba ten co opisałem jest najlepszy, choć czasem zdarza się kocur, którego nie mogę zgubić z ogona kręcąc się w różne strony :)

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×