Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wytłumaczy mi ktoś jakim cudem koleś zdobył tyle punktów?

http://battlelog.bat...24/4/212518884/

Grałem z nim dzisiaj mecz i na koniec pokazał się wynik 148 zabić : 2 śmierci. Z ciekawości wszedłem na Battlelog zobaczyć o co chodzi, ale tutaj wyświetla się inaczej. Jak wszedłem na jego profil nic nie pokazuje. Jakiś cziter czy co?

Najciekawsza sprawa, że w profilu Dragan_Radman jest wszystko na zero tak jakby nigdy jeszcze nie grał :)

Czy są dwie wersje Zatoki Omańskiej? Grając na tej mapce raz trafiam na wersje z lotnictwem, a innym razem na wersje bez lotnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Tak, bo masz Podbój i Podbój z najazdem i to się tyczy każdej mapki z dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was miał takiego babola---- akcja naa "kanałach" wychodzę z "amtraka" a tu pojawia mi się widok z perspektywy trzeciej osoby!!!!!! Ja pierdzielę jaki czad!!!!

Wchodzę z powrotem do pojazdu i dalkej widok z 3 osoby :pardon: ,czegoś takiego nigdy nie doświadczyłem a trochę czasu już gram i przyznam szczerze,że przez chwilę było to fajne,ale na dłuższą metę drażniące--zrobiłem samobója i wszystko wróciło do normy!!!!

chyba sie zdarza ale bardzo rzadko widzialem w ktorym temacie ktos wrzucil filimk wlasnie z 3 osoby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wytłumaczy mi ktoś jakim cudem koleś zdobył tyle punktów?

http://battlelog.bat...24/4/212518884/

Grałem z nim dzisiaj mecz i na koniec pokazał się wynik 148 zabić : 2 śmierci. Z ciekawości wszedłem na Battlelog zobaczyć o co chodzi, ale tutaj wyświetla się inaczej. Jak wszedłem na jego profil nic nie pokazuje. Jakiś cziter czy co?

Jak gralismy wczoraj wieczorem, to dwoch z naszego teamu podkladalo mu sie, mial ponad (w czasue gry) 151 killow i dwa zgony. Ja bym go raportowal ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gralismy wczoraj wieczorem, to dwoch z naszego teamu podkladalo mu sie, mial ponad (w czasue gry) 151 killow i dwa zgony. Ja bym go raportowal ;P

sorry za offa

ale poprostu nie mogę uwierzyć! podkładać się ??? po ki ch..j?!? kuźwa , to tylko gra ! te całe mendowanie poza tym że jest się pizdką , ma się super staty i szybko odblokowuje bronie, nic nie zmienia. jak ktoś jest słaby to i nawet 49 orzełek tego nie zmieni. nie ogarniam tego ... może za stary już jestem ?

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offa

ale poprostu nie mogę uwierzyć! podkładać się ??? po ki ch..j?!? kuźwa , to tylko gra ! te całe mendowanie poza tym że jest się pizdką , ma się super staty i szybko odblokowuje bronie, nic nie zmienia. jak ktoś jest słaby to i nawet 49 orzełek tego nie zmieni. nie ogarniam tego ... może za stary już jestem ?

no taka prawda ze wszyscy tylko kombinuja a pozniej na serwerze Ci ludzie z ranga na poziomie 50 level sa na dole tabeli z k/d nawet nie osiagajacym 1:) ja osobiscie nie rozumiem takiego grania no ale coz..nie jestem jakims wybornym graczem,gram wieczorami a mam 31 orzelek:) rekordy podkladane u wiekszosci graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za offa

ale poprostu nie mogę uwierzyć! podkładać się ??? po ki ch..j?!? kuźwa , to tylko gra ! te całe mendowanie poza tym że jest się pizdką , ma się super staty i szybko odblokowuje bronie, nic nie zmienia. jak ktoś jest słaby to i nawet 49 orzełek tego nie zmieni. nie ogarniam tego ... może za stary już jestem ?

Też tego nie ogarniam :thumbsup: Ostatnio nie mam za dużo czasu na granie i w zasadzie można powiedzieć, że dopiero zaczynam ale takiego postępowania nie rozumiem... Póki co nie idzie mi za dobrze bo mój K/D ratio jest lekko powyżej 0,5 ale mam to głęboko w D :biggrin: Ważne, że granie sprawia mi przyjemność i stanowi rozrywkę po ciężkim dniu/tygodniu :rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu wyzerują staty to się szybko ogarnie. Wolę mieć 30:10 niż stać w miejscu i boostować, a następnie zakończyć grę z wynikiem 100:0. Mam wrażenie, że niektórzy pomylili gry i chodzi im tylko o K/D ratio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu wyzerują staty to się szybko ogarnie. Wolę mieć 30:10 niż stać w miejscu i boostować, a następnie zakończyć grę z wynikiem 100:0. Mam wrażenie, że niektórzy pomylili gry i chodzi im tylko o K/D ratio.

Teraz dla graczy od siedmiu boleści najważniejsze jest właśnie K/D rato.Całą tą grę zespołową można o kant dupy potłuc .Duże mapy mi się przejadły,więc często grałem na mapie(operacja metro,bazar). Ale coraz więcej gówniarzy zaczęło biegać z usasem.Zrobił się jeden wielki burdel...Takie granie zaczęło mnie irytować,więc się pozbyłem tej gry.

Edytowane przez Rafal76
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEZ UWAŻAM ZE KDR AKURAT W TEJ GRZE TO GLUPOTA TO_ NIE JEST GRA NA KDR POWINNI TO JAKOS INACZEJ ZROBIC BO TU JAKOS BYLE JAK ZAMIAST PREMIOWAC DRUZYNY MYSLALEM Z_E TO GRA DRUZYNOWA TAKI SENS MA JEDYNIE DLA M_NIE TA GRA KDR TO JA MAM W U3 I TAM TO SIE LICZY A TU TO SYMULACJA WOJNY TAK? CZY POJEDYNCZE LATANIE I ZABIJANIE KIEDY W KONCU WYJDZIE COS DLA TEAMOW BZDURAAA

Edytowane przez kakaroto-songo
: gdzie "_" tam byly niepotrzebne literki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEZ UWARZAM ZE KDR AKORAT W TEJ GRZE TO GLUPOTA TOP NIE JEST GRA NA KDR POWINNI TO JAKOS INACZEJ ZROBIC BO TU JAKOS BYLE JAK ZAMIAST PREMIOWAC DRUZYNY MYSLALEM ZXE TO GRA DRUZYNOWA TAKI SENS MA JEDYNIE DLA M,NIE TA GRA KDR TO JA MAM W U3 I TAM TO SIE LICZY A TU TO SYMULACJA WOJNY TAK?CZY POJEDYNCZE LATANIE I ZABIJANIE KIEDY W KONCU WYJDZIE COS DLA TEAMOW BZDURAAA

ide bandą lecę łukiem :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEZ UWARZAM ZE KDR AKORAT W TEJ GRZE TO GLUPOTA TOP NIE JEST GRA NA KDR POWINNI TO JAKOS INACZEJ ZROBIC BO TU JAKOS BYLE JAK ZAMIAST PREMIOWAC DRUZYNY MYSLALEM ZXE TO GRA DRUZYNOWA TAKI SENS MA JEDYNIE DLA M,NIE TA GRA KDR TO JA MAM W U3 I TAM TO SIE LICZY A TU TO SYMULACJA WOJNY TAK?CZY POJEDYNCZE LATANIE I ZABIJANIE KIEDY W KONCU WYJDZIE COS DLA TEAMOW BZDURAAA

Jak inaczej zrobić. Przecież nic nie masz za K/D ratio. A gra zespołowa jest jak najbardziej premiowana (więcej punktów za wszystko robione w składzie - leczenie, naprawianie, ammo itp). Masz ribbony za Ace Squad, za zwycięstwo które też jest zespołowe..

A i masz warna - domyśl się za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEZ UWARZAM ZE KDR AKORAT W TEJ GRZE TO GLUPOTA TOP NIE JEST GRA NA KDR POWINNI TO JAKOS INACZEJ ZROBIC BO TU JAKOS BYLE JAK ZAMIAST PREMIOWAC DRUZYNY MYSLALEM ZXE TO GRA DRUZYNOWA TAKI SENS MA JEDYNIE DLA M,NIE TA GRA KDR TO JA MAM W U3 I TAM TO SIE LICZY A TU TO SYMULACJA WOJNY TAK?CZY POJEDYNCZE LATANIE I ZABIJANIE KIEDY W KONCU WYJDZIE COS DLA TEAMOW BZDURAAA

zaraz , zaraz , mistrzu. spokojnie. na początek wyłącz caps lock , potem daj znaki interpunkcyjne( np. przecinek , kropka) i napisz jeszcze raz bo mało można zrozumieć

@down

szybszy refleks , większe k/d ratio :tongue: :thumbsup:

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEZ UWAŻAM ZE KDR AKURAT W TEJ GRZE TO GLUPOTA TO_ NIE JEST GRA NA KDR POWINNI TO JAKOS INACZEJ ZROBIC BO TU JAKOS BYLE JAK ZAMIAST PREMIOWAC DRUZYNY MYSLALEM Z_E TO GRA DRUZYNOWA TAKI SENS MA JEDYNIE DLA M_NIE TA GRA KDR TO JA MAM W U3 I TAM TO SIE LICZY A TU TO SYMULACJA WOJNY TAK? CZY POJEDYNCZE LATANIE I ZABIJANIE KIEDY W KONCU WYJDZIE COS DLA TEAMOW BZDURAAA

wiesz co to "." albo "," (kropka albo przecinek) ??po co wszystko z CAPS LOCKIEM napisales? bledy ... bledy ...

@up. wyprzedziles mnie :thumbsup: ale ja przynajmniej jego post troche zedytowalem :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla graczy od siedmiu boleści najważniejsze jest właśnie K/D rato.Całą tą grę zespołową można o kant dupy potłuc .Duże mapy mi się przejadły,więc często grałem na mapie(operacja metro,bazar). Ale coraz więcej gówniarzy zaczęło biegać z usasem.Zrobił się jeden wielki burdel...Takie granie zaczęło mnie irytować,więc się pozbyłem tej gry.

Napisz mi ****** co ci się nie podoba.Wyraziłem swoją opinię na temat tej gry i dostałem minusa. ---wymoderowano---

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi ***** co ci się nie podoba.Wyraziłem swoją opinię na temat tej gry i dostałem minusa.....

tak nie bedziemy rozmawiac - WARN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies info czy beda te prywatne mecze czy w koncu gowno zrobia ?

Znalazlem tylko to - http://www.battlefieldlog.com/2011/10/no-battlefield-3-private-matches-on.html

Stare info, wiec nie wiem juz czy maja dodac to w jakims patchu czy sraja na to i maja ludzi gdzies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że niektórzy pomylili gry i chodzi im tylko o K/D ratio.

Do tego akurat samo DICE dopuściło. Śmieszy mnie jak większość pcha się do tanguski albo gra wyłącznie wybrane mapy. Jak nie zginę przynajmniej raz w rundzie z USAS'a to uważam rundę za straconą:tongue: Gra z najbardziej zespołowej stała się po prostu kamperska, gdzie liczy się tylko kdr. Jedynym sposobem na walkę z tym byłoby skasowanie ze statystyk kdr i premiowanie akcji drużynowych większą ilością punktów niż samo fragowanie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gralismy wczoraj wieczorem, to dwoch z naszego teamu podkladalo mu sie, mial ponad (w czasue gry) 151 killow i dwa zgony. Ja bym go raportowal ;P

Ale jak widać gość ma już wyzerowane statsy więc za długo się nie nacieszył takim wynikiem rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego akurat samo DICE dopuściło. Śmieszy mnie jak większość pcha się do tanguski albo gra wyłącznie wybrane mapy. Jak nie zginę przynajmniej raz w rundzie z USAS'a to uważam rundę za straconą:tongue: Gra z najbardziej zespołowej stała się po prostu kamperska, gdzie liczy się tylko kdr. Jedynym sposobem na walkę z tym byłoby skasowanie ze statystyk kdr i premiowanie akcji drużynowych większą ilością punktów niż samo fragowanie.

Następny co ma problem z K/D. Przecież DICE w żaden sposób nie promuje K/D!! Tylko je wyświetla!! To ludzie mają zajawkę na to żeby je mieć wysokie. Poza tym jak niby skasować K/D w statystykach? Usunąć info o ilości zabitych i ilości śmierci?? Bo jak samo K/D usuną to co za problem obliczyć.. Moim zdaniem gra drużynowa jest wystarczająco promowana. 10 killi daje 1000 pkt, a te 1000pkt dużo łatwiej zdobyć uleczając, zdobywając też flagi, rzucając ammo i cała reszta.. Nie raz mam akcje że na koniec gry mam powiedzmy z 20-5 ale jestem drugi albo trzeci, na pierwszym miejscu jest koleś co ma z 10-10 ale punktów z 1000 więcej ode mnie. Poza tym receptą na takich baranów co tylko biegają z USASami i tunguską jeżdżą jest granie ze znajomymi. Dobra ekipa i nieważne na kogo grasz, choćby to była armia USASów. Frajda jest i tak.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dostalem warn czy jak to nazywacie za pisownie sory ale z polskim pisaniem mialem dawno do czynienia ostatnio z 10 lat temu teraz wrocilem do pl wiec na nowo sie ucze nie trzeba odrazu dawac warn czy jak to sie nazywa ale jak was to bawi mi to lata

To akurat nikogo nie bawi. Jak chcesz aby ktoś cię zrozumiał to musisz ty się postarać o pisownię. A warna dostałeś pewnie za capslocka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny co ma problem z K/D. Przecież DICE w żaden sposób nie promuje K/D!! Tylko je wyświetla!! To ludzie mają zajawkę na to żeby je mieć wysokie. Poza tym jak niby skasować K/D w statystykach? Usunąć info o ilości zabitych i ilości śmierci?? Bo jak samo K/D usuną to co za problem obliczyć.. Moim zdaniem gra drużynowa jest wystarczająco promowana. 10 killi daje 1000 pkt, a te 1000pkt dużo łatwiej zdobyć uleczając, zdobywając też flagi, rzucając ammo i cała reszta.. Nie raz mam akcje że na koniec gry mam powiedzmy z 20-5 ale jestem drugi albo trzeci, na pierwszym miejscu jest koleś co ma z 10-10 ale punktów z 1000 więcej ode mnie. Poza tym receptą na takich baranów jest granie ze znajomymi. Dobra ekipa i nieważne na kogo grasz, choćby to była armia USASów. Frajda jest i tak.

Akurat nie mam problemu z kdr. W sumie przestałem na nie już dawno zwracać uwagę, choć jak teraz patrze na jednym koncie mam ponad 5 na drugim ok. 2,5. Wkurza mnie tylko jak gra duża grupa ludzi, gdzie nawet nie można przeprowadzić żadnej zespołowej akcji. A co do grania ze znajomymi chętnie pograłbym, ale zwykle mam czas góra na 2-3 rundki i nie chce mi się czekać na to kiedy zwolni się miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Imoa ?bo dostalem wiadomosc 2 razy na privie od jakiegos kolesia?jakis wkurzny byl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem. Mi tylko chodzi o fakt obwiniania DICE za upodobania graczy. Nie mówię że są idealni bo błędów w grze jest sporo. Ale pogoń za wysokim K/D to już nie ich wina. Za mocny USAS to fakt, o Famasa bym się kłócił bo czas przeładowania i czas opróżnienia magazynka uniemozliwiają wygraną wymianę z więcej niż dwoma ogarniętymi graczami na raz. Przeciwlotnicza Tunguska przegięta przeciwko piechocie, nawet czołg można rozwalić jak się go dobrze zajedzie. Zjebany Voip. Te rzeczy niech naprawią. Ale armii małolatów co drużynowo grać nie potrafią DICE nie jest w stanie naprawić...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam problemu z kdr. W sumie przestałem na nie już dawno zwracać uwagę, choć jak teraz patrze na jednym koncie mam ponad 5 na drugim ok. 2,5. Wkurza mnie tylko jak gra duża grupa ludzi, gdzie nawet nie można przeprowadzić żadnej zespołowej akcji. A co do grania ze znajomymi chętnie pograłbym, ale zwykle mam czas góra na 2-3 rundki i nie chce mi się czekać na to kiedy zwolni się miejsce.

A jak chcesz przeprowadzic drużynową akcje jak nie chodzi voice chat ? Próbowałem ze znajomym przez skype rozmawiac ale wkurzało mnie to że musiałem miec wtedy jedną słuchawkę na uchu od gry .

Co to jest Imoa ?bo dostalem wiadomosc 2 razy na privie od jakiegos kolesia?jakis wkurzny byl

powpisuj w google mi też kiedys napisał francuz wyzwiska.

odpisałem mu po francusku przez translator trochę zdziwony byłbiggrin.gif że go zrozumiałemtongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×