Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tam w sztumie jest bug. Nie pamiętam dokładnie którym samolotem, ale pkt za zabijanie/niszczenie pojazdów dolicza do kasy postaci zamiast do myśliwców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja skandynawska posiada pełne polskie spolszczenie ? Kod udostępniający multiplayer oczywiście będzie działać ? Akurat mam możliwość zakupu tej wersji. (przepraszam za powtórzenie pytania, ciężko przejrzeć 376 stron tematu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko frogot (czy jakoś tak[z obrony]) zalicza pkt i kile.

No własnie atakowałem i był to na pewno ten Thunderbolt i jeszcze sprawdzałem na battlelogu i niby mam że nim latałem 0 min

Bo tam w sztumie jest bug. Nie pamiętam dokładnie którym samolotem, ale pkt za zabijanie/niszczenie pojazdów dolicza do kasy postaci zamiast do myśliwców.

Jeszcze tego nie naprawili...nie wiedza o tym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy tylko ja mam problemy z graniem w multi po pobraniu łatki? Od południa miałem problemy z wejściem na serwer, czasem mnie wyrzuciło z gry, a czasem miałem problem z wejściem w listę serwerów. Teraz nie mogę w ogóle pograć w sieci, bo wchodząc w multi pojawia się komunikat: "Nie udało się połączyć z EA online. Spróbuj ponownie". Zaznaczam, że przed łatką jedynie może z 3-4 razy wyrzuciło mnie z gry, a przegrałem już prawie 200h.

Restartowałem konsolę, router i nic to nie dało dalej mam ten sam komunikat :(

Czy ktoś z was ma podobny problem po zainstalowaniu dzisiejszej łatki?

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany rewelacyjne, zespołowy chat wymiata wszystko, bajera w 12, super klimat, wracają czasy z bbc, zupełnie nowe oblicze gry thumbsup.gif, jest dobrze

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, VOIP naprawili tylko szkoda, że do niczego się nie nadaję. Od godziny próbowaliśmy zagrać we 4 jakiś mecz i dupa. Albo ktoś się nie łączył, albo rozrzucało każdego w inny zespół/drużynę. jednym słowem żenada!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zmiany rewelacyjne, zespołowy chat wymiata wszystko, bajera w 12, super klimat, wracają czasy z bbc, zupełnie nowe oblicze gry thumbsup.gif, jest dobrze

Jest wspaniale :) dzisiaj Druzynowy DM nabral calkiem innego oblicza gra sie fantastycznie

Ta, VOIP naprawili tylko szkoda, że do niczego się nie nadaję. Od godziny próbowaliśmy zagrać we 4 jakiś mecz i dupa. Albo ktoś się nie łączył, albo rozrzucało każdego w inny zespół/drużynę. jednym słowem żenada!

Zenada powiadasz? stuknij sie w glowe.

jest tyle sposobow zeby ze soba zagrac w 4 osobowym skladzie. wystarczy troche pomyslec glowka

Ajjj fakt Kris przypominaja sie czasy Bc2 kiedy na Arice sie wymiatalo po kilka godzin z rzedu...

Brakuje tylko mapki snieznej typu white pass no i klimacik Valparaiso w Rushu... to bylo cos....

Wie ktos moze jak ustawic sygnaturke ? bo jak wklejam DonBiIson.png to mi wyskakuje wuchta bledow i sie nie da?

Edytowane przez DonBilson
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wspaniale :) dzisiaj Druzynowy DM nabral calkiem innego oblicza gra sie fantastycznie

Zenada powiadasz? stuknij sie w glowe.

jest tyle sposobow zeby ze soba zagrac w 4 osobowym skladzie. wystarczy troche pomyslec glowka

Ajjj fakt Kris przypominaja sie czasy Bc2 kiedy na Arice sie wymiatalo po kilka godzin z rzedu...

Brakuje tylko mapki snieznej typu white pass no i klimacik Valparaiso w Rushu... to bylo cos....

Wie ktos moze jak ustawic sygnaturke ? bo jak wklejam DonBiIson.png to mi wyskakuje wuchta bledow i sie nie da?

Po pierwsze sam puknij się w głowę. Po drugie wypadało by żeby gra tak dobierała żeby nie było problemów, a nie że muszę szukać serwera gdzie jest są wolne miejsca i liczyć na to, że nas wszystkich przydzieli do jednego zespołu, a nie rozdzieli, bo musi zostać zachowany balans drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sam puknij się w głowę. Po drugie wypadało by żeby gra tak dobierała żeby nie było problemów, a nie że muszę szukać serwera gdzie jest są wolne miejsca i liczyć na to, że nas wszystkich przydzieli do jednego zespołu, a nie rozdzieli, bo musi zostać zachowany balans drużyny

Z tym sie z toba zgadzam... wypadalo by, lecz jesli tak sie nieda a to standart w grach od Dice to trzeba sobie radzic. Bc2 tez nie bylo idealne (znikajace staty, perki) lecz i tak bylo najlepsza strzelanka w tym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE chyba mocno się wzięło za boosterów, bo z #200 wskoczyłem na #120 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! ale mam banana na ryjku, Pozdrawiam ! :):whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Servers for Battleifeld 3 online play for PC, 360, and PS3 will be down for scheduled maintenance from 2 AM PST until 3:30 AM PST on 2/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto to mówi :D (30 gwiazdek usas-12)

Oj tam raptem 30 gwiazdek ;) są lepsi na tym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE chyba mocno się wzięło za boosterów, bo z #200 wskoczyłem na #120 :D

No i pięknie, zimowe wietrzenie serwerów przez DICE, więcej takich akcji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pytałem o wersje skandynawską czy jest w pełni spolszczona, jednak bez odpowiedzi. Więc może spytam inaczej, czy w polskiej wersji jest wybór innych języków ? np. Danii, Szwecji, Norwegii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niedawno pytałem o wersje skandynawską czy jest w pełni spolszczona, jednak bez odpowiedzi. Więc może spytam inaczej, czy w polskiej wersji jest wybór innych języków ? np. Danii, Szwecji, Norwegii.

chyba nie, jest tylko angielski, rosyjski, polski, i chyba niemiecki,...

snosch/night_wasp (http://www.ps3site.pl/forum/user/33258-night-wasp/) jest chyba z finlandii norwegi warto jego zapytać, można też obejrzeć pudełko, czy tam jest flaga pl, lub napisać do EA Norwegia (jak nie znasz norweskiego to http://translate.google.pl/#pl|no|)

Edytowane przez nathrent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki. Moja konsola ma już parę lat (80gb FAT). Co prawda nigdy mnie nie zawiodła ale wole dmuchać na zimne i zgrywać co jakiś czas sejvy na pendriva. Gdy próbuję zgrać z BF3 pokazuje mi że jedyną opcją jest PSN+. Jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, jest tylko angielski, rosyjski, polski, i chyba niemiecki,...

snosch/night_wasp (http://www.ps3site.p...258-night-wasp/) jest chyba z finlandii norwegi warto jego zapytać, można też obejrzeć pudełko, czy tam jest flaga pl, lub napisać do EA Norwegia (jak nie znasz norweskiego to http://translate.google.pl/#pl|no|)

Nawet jak napisze po angielsku to mu odpowiedza. A jesli nie odpowiedza to wstyd miec takich przedstawicieli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykupic abonament playstation plus wyedy masz dostem do chmury ale jak wrzucisz tam save'y to dostep do nich bedzie tylko wtedy gdy bedziesz mial oplacony abonament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rozpoczęła się konserwacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wykupic abonament playstation plus wyedy masz dostem do chmury ale jak wrzucisz tam save'y to dostep do nich bedzie tylko wtedy gdy bedziesz mial oplacony abonament

Tyle to wiem. Pytanie czy jest inny sposób ? Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DICE chyba mocno się wzięło za boosterów, bo z #200 wskoczyłem na #120 :D

ja wskoczyłem z 80 na 20 ale jeszcze paru boosterów zostało

miedzy innymi kolozpolski kolega MICHASIA

czy wiadomo kiedy wrócą servy? na bf3

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rozpoczęła się konserwacja :(

Która ma trwać tylko godzinę ;) Tyle chyba wytrzymasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×