Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chodzi mi o takie żeby palec się nie ślizgał. Na allegro szukałem i nie ma :(

Tomo u mnie w Rzeszowie patrzyłem w 2 empikach i nie było chyba, że ja ślepy jestem ;p

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jak ty grasz ze ci sie palce slizgaja po analogach :D Papier scierny przeklej do nich, takie 2 malutkie kawalki i bedzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzi mi o takie żeby palec się nie ślizgał. Na allegro szukałem i nie ma :(

Tomo u mnie w Rzeszowie patrzyłem w 2 empikach i nie było chyba, że ja ślepy jestem ;p

Muszą ci się palce strasznie pocić:) Wiem że istnieje możliwość wymienienia całych analogów jeśli tamte są np. wyrobione.

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy można ustawić osobno głosność czatu głosowego bo cicho słyszę znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to nie wiem jak ty grasz ze ci sie palce slizgaja po analogach :D Papier scierny przeklej do nich, takie 2 malutkie kawalki i bedzie :thumbsup:

No może źle to ująłem :D Żeby się lepiej grało ;p Chodzi mi o takie gumowe nakładki z dziurkami ;p Każdy chyba rozumie ;d

PredatorsPL

Palce mi się nie pocą, ale wiem, że z tymi gumeczkami lepiej się gra :D

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę bez gumki, lepiej gałki czuje :whistling:

Ale, jak to woli :)

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może źle to ująłem :D Żeby się lepiej grało ;p Chodzi mi o takie gumowe nakładki z dziurkami ;p Każdy chyba rozumie ;d

PredatorsPL

Palce mi się nie pocą, ale wiem, że z tymi gumeczkami lepiej się gra :D

chodzi mu o coś takiego http://www.kontrolfreek.com/FPS/KontrolFreek-FPS-Freek-CQC.asp

sam bym to wypróbował widział ktoś to gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo kup innego pada:) Mi w Bf to akurat nie przeszkadza, ale jak gram w fife to palce jak oszalałe uciekają i nie raz już grałem środkową częścią palca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak dostaję baty podczas meczu albo moja drużyna wyraźnie przegrywa to jestem pewien, że po przeciwnej stronie jakiś 4 osobowy team z PL się znajduje.

Albo jakis team co uzywa headseta i gra zespołowo . To że Polacy dobrze grają jest faktem ale mało który klan bierze udział w rozgrywkach światowych :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy można ustawić osobno głosność czatu głosowego bo cicho słyszę znajomych.

mozesz zwyczajnie zmniejszyc glosnosc gry (w ustawieniach) :) ja mam prawie na minimum i jak sie zbierze ekipa gadul na HSie to nic gry nie slysze ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość banalne pytanie, mianowicie kupiłem sobie BF 3 i zanim zacznę grać na multi chcę przejść kampanię. Nie weszło mi jedno trofeum, ale gry nie skończyłem, więc jeśli wezmę powtórz misję i wyskakuje mi komunikat że stracę postęp w grze, to jak to mam rozumieć ? Będę musiał od tej misji którą powtarzałem, czy od tej w której miałem największy postęp gry?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

  Jeśli przeszedłeś całą kampanię ,to później możesz powtarzać każdą misję z osobna i wbijać trofea, jeśli Ci na takowych zależy. Sam dokładnie nie wiem o co chodzi  ale być może o to, że powtarzając jakąś misję , zaczynasz ją od nowa więc wszystkie zdobyte za pierwszym razem statystyki znikają i zapiszą się te zdobyte w tej rundzie.... Tak to widzę 

Edytowane przez Tauru89S
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! widze byl tu poruszany temat Nakładek na gałki ps3;) sam posiadam takie lecz tylko trochę podwyższane i gumowe ale niestety juz lekko zużyte- czy ktos by;by chetny na zakup takich nakladek profesjonalnych ze strony ebay?do sprowadzenia z UK,chyba ze jest ktos z forum urzedujacy w UK i bylby laskawy zakupic i wyslac? nie robilem jeszcze transakcji na ebayu wiec jesli bylby ktos ogarniety to zapraszam. Napewno im wiecej tym lepiej-koszt ok 40-50zl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość banalne pytanie, mianowicie kupiłem sobie BF 3 i zanim zacznę grać na multi chcę przejść kampanię. Nie weszło mi jedno trofeum, ale gry nie skończyłem, więc jeśli wezmę powtórz misję i wyskakuje mi komunikat że stracę postęp w grze, to jak to mam rozumieć ? Będę musiał od tej misji którą powtarzałem, czy od tej w której miałem największy postęp gry?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Stracisz postęp w tej misji(jeśli weźmiesz powtórz misję). Jednak jeśli dobrze zrozumiałem to po każdej zaliczonej misji powinno wpaść trofeum za jej ukończenie. Radzę Ci założyć konto na battlelogu żeby gra się połączyła z serwerem i wtedy całą kampanie od nowa przejść na Easy i zrobić trofea(jest dużo, które są do pominięcia, więc radzę z poradnikiem i nie które są zbugowane i nie zawsze zalicza, chyba, że to poprawili), a potem zagrać na Hard i przejść po prostu grę dla tego trofeum. Jakby co to pisz na prywatną pocztę albo w dziale trofea, bo może się moderator zdenerwować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., bo może się moderator zdenerwować:)

Oj tam oj tam :biggrin: Moderator też człowiek :biggrin: zrozumie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam pytanie zeby miec w nicku tag [PL]Nick muszę na battlelogu załozyć pluton tak ? bo ktos pisal Clan Tag ale nie widze tego

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, edytujesz profil i tam wpisujesz taga

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie zeby miec w nicku tag [PL]Nick muszę na battlelogu załozyć pluton tak ?

Nie musisz zakładać plutonu.Wystarczy,że na battlelogu wejdziesz w edycję profilu i pod emailem masz puste okienko w które możesz sobie wpisać.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie juz znalazłem pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby slyszec caly team to trzeba ustawic na druzyne czy zespol (wydaje mi sie ze druz), ale i tak na 12 ludzi nikt hsa nawet nie mial a bylem na paru serwach, bo chcialem sprawdzic jak wyglada komunikacja miedzy 6 wzyz osobami.

Awansowalem z rozwalania granatnikiem little birdow do viperow :) Ladnie 2 kolesi zarylo o beton na wyspie chark swoim wajperkiem o ziemie gdy dostali z m320 w ogonek.

Mala rada dla tych co nie potrafia uciec samolotem od heli (wiadomo ze jest on bardziej zwrotny i jest 80% szans ze nas rozwali szybciej niz my jego). Widzialem jak jakis heli sial zniszczenie na kaspianie. 1 przelotem z dzialka go nie rozwalilem ale sie kopcil, po czym uslyszalem jak mnie namierza. To nura do gory i dalej slychac jak mnie namierza po czym ustapil dzwiek. Gdy wcisnalem dolnego krzyzaka i zerknalem co jest za mna to tylko widzialem jego wrak na drodze :)

Jakis nieogar bedzie staral sie nas namierzyc celujac dziobem w gore (co konczy sie nurem do tylu). Czasami sie udaje, a czasami ogarniety pilot odpuszcza sobie sciganie samolotu i mozna spokojnie od tylu go podejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mnie ostatnio średnio co 2/3 rundy wywala z serwera, po aktualizacji konsoliki zrobiły się takie problemy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ... w misji nocna zmiana kiedy trzeba zatrzymac uciekajacego samochodem albashira robie tak jak nalezy biegna na dół po tych dachach strzelam w samochod on sie wywraca na zakrecie a po mimo tego pisze mi ze bylem za wolny i albashir uciekł ;// co robic ? próbowałem z 40 razy i nic ciagle to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mnie ostatnio średnio co 2/3 rundy wywala z serwera, po aktualizacji konsoliki zrobiły się takie problemy :/

Nie tylko Ty miewasz takie problemy, nie ma dnia żeby przynajmniej raz mnie nie wywaliło z gry. Ciekawe co jest powodem zrywania połączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mnie ostatnio średnio co 2/3 rundy wywala z serwera, po aktualizacji konsoliki zrobiły się takie problemy :/

Ja mam takie problemy po ostatniej łatce. Często nie mogę wejść w listę serwerów otrzymując info. "Nie udało się połączyć z EA online. Spróbuj ponownie", a jak już wejdę to na niektórych serwerach konsola mi się zawiesi, albo najzwyczajniej mnie wywali z gry. Wcześniej nie miałem nigdy takich problemów.

"boneso" ja rozważam zakup oto takich nakładek na analogi:

http://games-box.pl/gumowe-nakladki-na-pad-xbox360ps3-p-306.html

Wydaje mi się, że wygodniej będzie z wklęsłym środkiem gałki analoga, jeżeli się w nie zaopatrzę to dam znać czy było warto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ... w misji nocna zmiana kiedy trzeba zatrzymac uciekajacego samochodem albashira robie tak jak nalezy biegna na dół po tych dachach strzelam w samochod on sie wywraca na zakrecie a po mimo tego pisze mi ze bylem za wolny i albashir uciekł ;// co robic ? próbowałem z 40 razy i nic ciagle to samo

Musisz walićna oślep w samochód cały magazynek. Bez celowania dokładnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×