Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem ciekaw co będzie dalej, faktem jest że w sumie dopiero co zacząłem grać w BF3, niemniej wcześniej w Bad Company 2 nie było tak źle, nie przypominam sobie abym narzekał na jakiekolwiek zwiechy. Osobiście uważam że freezy zdarzają się częściej z samego przegrzania systemu aniżeli z gry co oczywiście nie wykluczą tez i tego że kod gry nie jest dobrze zoptymalizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jakiś żart? Nie będę kłócił bo to nie ma żadnego sensu, nie wiem dlaczego macie takie problemy, napisałem że przyczyny mogą być różne i to nie tylko zależy od gry, przez cały okres jaki grałem w Bad Company 2 gra zawiesiła się może z 2 razy, natomiast grając w Battlefielda 3 jeszcze nie uświadczyłem żadnych zwiech.

mój syn kiedy ja robię sobię przerwę w bf3 pyka w jakieś swoje pierdoły i ani razu mnie nie wołał że mu się konsola zwiesiła ( choć go uprzedzałem żeby mnie wołał i nic nie kombinował sam wciskać) . ja , po nowym paczu do konsoli i bf3 mam zwiechy kilka razy dziennie . oczywiśćie grając w bf'a , bo przy innych tytułach ps3 nawet nie pierdnie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś miał spadki animacji na wyspie wake jak np. heli z ffar + 4 czołgi napierdziela w pewien hangar na lotnisku, ogólnie jak się dużo dzieje to konsola niestety nie nadąża. Lagi to raczej nie były bo wcześniej grało się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF gram od tygodnia dopiero, ale miałem tylko jedną zwiechę przy włączaniu gry. U mnie multi działa świetnie, nic się nie wiesza, nie przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... ja , po nowym paczu do konsoli i bf3 mam zwiechy kilka razy dziennie . oczywiśćie grając w bf'a , bo przy innych tytułach ps3 nawet nie pierdnie.

W moim przypadku jest identycznie.No to mnie Kolega uspokoił a już zacząłem się martwić,że czeka mnie zakup kolejnej czarnulki.Oby tylko dotrwała do premiery PS4 (czego sobie i Wszystkim życzę).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe info.

jeśli zaglądają tutaj osoby które chcą zagrać na serwerze tylko na noże więcej znajdziecie tutaj na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś miał spadki animacji na wyspie wake jak np. heli z ffar + 4 czołgi napierdziela w pewien hangar na lotnisku, ogólnie jak się dużo dzieje to konsola niestety nie nadąża. Lagi to raczej nie były bo wcześniej grało się normalnie.

Potwierdzam.Przy większej rozpierdusze spadki są drastyczne ale nie jestem pewien czy tylko na tej mapie miałem zwolnienia (zdarza się to stosunkowo rzadko więc nie pamiętam gdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po tym patchu "Pech" mnie już irytuje wczoraj na ognistej burzy przy mcomie A 2 razy zginąłem a nikogo tam nie było :whistling: i pojawia mi się okienko PECH :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to po tym patchu "Pech" mnie już irytuje wczoraj na ognistej burzy przy mcomie A 2 razy zginąłem a nikogo tam nie było :whistling: i pojawia mi się okienko PECH :D

Akcje z pechem miałem przed patchem mam i teraz a czy częściej to sam nie wiem.Na razie są rzadko więc się śmieję,że to błędy Matrixa :biggrin: zlewam i gram dalej.Pozdrawiam

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po tym patchu "Pech" mnie już irytuje wczoraj na ognistej burzy przy mcomie A 2 razy zginąłem a nikogo tam nie było :whistling: i pojawia mi się okienko PECH :D

może ktoś z boostujących odblokował jakiś specjalny kamuflaż a'la predator i cię ubija :D . rozglądaj się baczne , jak zobaczysz gdzieś załamanie światła to napewno musi być to :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, wczoraj na Szyczycie Demawendu latałem sobie Birdem cały skład w heli siedzi i nagle jebs zginąłem. Patrzę pech. Jak się okazało heli się rozbił i cały skład do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, wczoraj na Szyczycie Demawendu latałem sobie Birdem cały skład w heli siedzi i nagle jebs zginąłem. Patrzę pech. Jak się okazało heli się rozbił i cały skład do piachu.

To nie jest wina gry tylko sporego laga, o ile na małych mapach (zespołowy DM) przepustowość łącza wyrabia i nie ma takich problemów to w trybie Podboju zdarzyło mi się to to kilka razy. Zbyt wysokie pingi i słaba przepustowość łącza powodują takie właśnie anomalie, z tego co ja zaobserwowałem w godzinach nocnych po 23 gra się zdecydowanie lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, pech był od zawsze. Najczęściej jest to wybuch auta cywilnego lub czegoś innego obok nas, upadek z wysokości. Ja straciłem trochę kili, bo wysadziłem auto przed wrogiem i go zabiło, zaliczyło mu to jako pech, a mi jakbym w ogóle nie strzelał mellow.gif. W heli uciążliwe są czasami lampy, bo wystarczy zahaczyć i heli zaczyna najczęściej szaleć, co w często kończy się kraksą.

Co do zwisów to nie odczułem zwiększenia częstotliwości. Może dopiero mi się objawi, oby nie biggrin.gif! Ja tam jestem cały czas w skowronkach grając po naprawie VOIP, ekipa z HS i po zabawie dla przeciwnika. Zwłaszcza, że można można w końcu gadać w więcej niż 4 osoby jak to było w BC2 i często ktoś był poszkodowany, bo się nie załapał do 1st składu. Brawo dla DICE. Bawię się po prostu świetnie, w końcu można nazwać BF3 prawdziwym spadkobiercą najlepszego multi BC2 thumbsup.gif.

Edytowane przez bzykacz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wkońcu kobite wczoraj wygonic i przetestować grę z naprawiony Voip-em. Normalnie inna gra :) Teraz to bajka latać samolotem jak masz ogarniety skład prosisz tylko o spotowanie i nie ma czołgu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jestem ciekaw co będzie dalej, faktem jest że w sumie dopiero co zacząłem grać w BF3, niemniej wcześniej w Bad Company 2 nie było tak źle, nie przypominam sobie abym narzekał na jakiekolwiek zwiechy. Osobiście uważam że freezy zdarzają się częściej z samego przegrzania systemu aniżeli z gry co oczywiście nie wykluczą tez i tego że kod gry nie jest dobrze zoptymalizowany.

wszystko dobrze tylko dlaczego inne gry mi się nie zwieszają??? Nie gram jedynie w B3. Dopiero co w wolnych chwilach platynowałem księżniczkę Persji i zero zwiech, a w B3 przynajmniej 1 dziennie. Coś jest na rzeczythumbsup.gif

edit: daleki jestem od narzekania na patch bo voip jest naprawdę wyczesany

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli zapowiedziec DLC w tym tygodniu i nic.A juz prawie koniec tygodnia confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To całkiem inna gra z działającym czatem. Jest po prostu, kuźwa, fenomenalnie. W końcu :)

Mam w sumie mały, ale trochę upierdliwy bug..... mianowicie, nie pokazuje mi zdobytych baretek ani odblokowanych dodatków do broni, ani w meczu, ani po meczu jak wszystko podlicza podlicza. Punkty dostaję,na szczęście.

Ktoś jeszcze tak ma?

edit. Aha, odblokowałem USAS'a. Jest przegięty z tą amunicją odłamkową. Już wiem, jakiej broni będę używał na metrze, hihihihihi. Czas zemsty!

Edytowane przez EndarSeth
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit. Aha, odblokowałem USAS'a. Jest przegięty z tą amunicją odłamkową. Już wiem, jakiej broni będę używał na metrze, hihihihihi. Czas zemsty!

Odradzam. Odblokowałem, chciałem zdobyć 5 gwiazdkę. Po 400 killach wróciłem do "normalnej" broni i się okazało, że zapomniałem jak się celuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie do Was. A mianowicie czy po aktualizacji firmware PS3 do 4.10 macie problem z headset'em 7.1. Bo teraz jak gram w BF'a to słyszę w słuchawkach oprócz dzwięku z gry wszystko co się dzieje w mieszkaniu : właczonego kompa , radio szuranie butami itp . Ma ktoś z Was taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie mały, ale trochę upierdliwy bug..... mianowicie, nie pokazuje mi zdobytych baretek ani odblokowanych dodatków do broni, ani w meczu, ani po meczu jak wszystko podlicza podlicza. Punkty dostaję,na szczęście.

Ktoś jeszcze tak ma?

Ja też tak mam, ale po dłuższej grze. Nie wiem jak temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja USASA wyciągam jak widzę, że przeciwnicy walą tym gdzie się da. To nie pozostaję dłużny. Najcześciej metro, czasem się zdarzy na bazarze.

Na reszcie map nie używam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku natomiast nie nalicza punktów zdobytych w "Thunderbolt", ani nawet czasu jaki w nim spędziłem, kompletnie nic...<_<

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie do Was. A mianowicie czy po aktualizacji firmware PS3 do 4.10 macie problem z headset'em 7.1. Bo teraz jak gram w BF'a to słyszę w słuchawkach oprócz dzwięku z gry wszystko co się dzieje w mieszkaniu : właczonego kompa , radio szuranie butami itp . Ma ktoś z Was taki problem?

hmm mam cos podobnego..slychac szumienie i sluchawki nie sa juz tak wylumione jak byly-nie wiem z czym to jest zwiazane-ten szum jest najgorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam takie same objawy, z tego co czytałem na forum PSN polskiego i amerykańskiego to wiele ludzi ma ten sam problem, myślałem zmiana ustawień voice/sound coś pomoże ale nie , chyba Sony coś zje....ło z tym update'em ps3 . Mam nadzieję ze to wkrótce naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tu się dziwić jak większość osób w tym zespole to osoby nie mające życia i grające non stop w bf3.

Boże 398 godzin jak tak można ?

hmmm..ja mam 340h......mam sie wstydzic? :blush::pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×