Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dlaczego ma się wstydzić? Ja nawet z odłamkami nie umiałbym grać USAS i jakąkolwiek inną strzelbą na innej mapie niż Metro (przynajmniej w trybie podboju i szturmu), a czasami spotykam takich kozaków ze strzelbami na Ognistej Burzy czy Wyspie Chark i dla mnie to jest wyczyn żeby tam non stop ze strzelbą latać i zbierać dobre ratio.

Edytowane przez BubuPN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że latanie z USAS'em gdziekolwiek sprawia, że jest się kozakiem.

Przecież to jest przenośne działo od czołgu! I prawdą jest, że celować to tym raczej nie trzeba.

Od siebie dodam, że nie biorę pod uwagę wymiany ognia pomiędzy strzelbą a czymkolwiek innym, w szczególności snajperką, na odległość powyżej 100 metrów. To jest po prostu ...głupie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos teraz faktycznie czesciej zwiechy zaliczam. wczesniej bylo to sporadyczne, jednak dzisiaj 3 albo 4 razy to troche duzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nienawidzę usasowych dziwek.

Czy ktoś z was już może pochwalić się medalem za zabijanie wręcz ? Sam specjalnie nie chodzę tylko z nożem, aby mieć większą szanse na baretkę. Jednak staram się zabijać każdego kogo bezpiecznie zabić mogę i mam dopiero 16 baretek - idzie jak krew z nosa.

Chyba w tym tygodniu mieli zapowiedzieć coś na temat nowych map. Czy może prezentacja odbędzie się w przyszłym tygodniu ? Osobiście to nowe mapy lekko mi się przynudziły( oprócz Gulf of Oman ) i chętniej gram w mapy z podstawy.

Edytowane przez Myron
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos teraz faktycznie czesciej zwiechy zaliczam. wczesniej bylo to sporadyczne, jednak dzisiaj 3 albo 4 razy to troche duzo :/

Bf 3 Mi generuje 2-3 zwiechy dziennie. Trzeba niestety przyznać że PS4 jest już potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebne czy nie , ale 2X zwiecha w ciagu paru minut (zwiecha + proba dolaczenie do znajomych) to za duzo i troche dziwne, wczesniej tak nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie 12 000 killi z USASA!! wstydz siedown.gif

Mea culpa! Mea maxima culpa :blush: Pewnie pojde za to do piekla :shok:

Nie powiedziałbym, że latanie z USAS'em gdziekolwiek sprawia, że jest się kozakiem.

Przecież to jest przenośne działo od czołgu! I prawdą jest, że celować to tym raczej nie trzeba.

Tak, sprobuj pograc na duzych otwartch mapach usasem i nie celowac...powodzenia :thumbsup:

No chyba , ze ktos lubi kampic z nim w jedym miejscu pod krzakiem i czekac az ktos wpadnie pod lufe...tez powodzenia..ale wolalbym juz grac w szachy :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

potrzebne czy nie , ale 2X zwiecha w ciagu paru minut (zwiecha + proba dolaczenie do znajomych) to za duzo i troche dziwne, wczesniej tak nie mialem

Nie ma co ukrywać, mi się dzisiaj konsola zawiesiła jakieś 5-6 razy, ewidentnie coś popieprzyli.

Pytanie tylko czy to naprawią?

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam usas nie jest op tylko ta amunicja,która jest zabójcza niczym dmg z rpg.To jest totalna przesada,bf3 bez famasa i usasa byłby całkiem niezły.Mocnego wkurwa dostaje jak strzelam pól magazynka typowi w klate z m16a ktoś odda 3 przypadowe strzały famasem i gine.Czekam na nerfa tych pukawek,bo co niektórzy myślą,ze są niezli wymiatacze:) Jaka broń polecacie supportowi,bo zacząłem nim grać ale te pukawki jekies są z dupy.Duży recoil słabe obrażenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam usas nie jest op tylko ta amunicja,która jest zabójcza niczym dmg z rpg.To jest totalna przesada,bf3 bez famasa i usasa byłby całkiem niezły.Mocnego wkurwa dostaje jak strzelam pól magazynka typowi w klate z m16a ktoś odda 3 przypadowe strzały famasem i gine.Czekam na nerfa tych pukawek,bo co niektórzy myślą,ze są niezli wymiatacze:) Jaka broń polecacie supportowi,bo zacząłem nim grać ale te pukawki jekies są z dupy.Duży recoil słabe obrażenia.

jak suppciem, to usasa :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam usas nie jest op tylko ta amunicja,która jest zabójcza niczym dmg z rpg.To jest totalna przesada,bf3 bez famasa i usasa byłby całkiem niezły.Mocnego wkurwa dostaje jak strzelam pól magazynka typowi w klate z m16a ktoś odda 3 przypadowe strzały famasem i gine.Czekam na nerfa tych pukawek,bo co niektórzy myślą,ze są niezli wymiatacze:) Jaka broń polecacie supportowi,bo zacząłem nim grać ale te pukawki jekies są z dupy.Duży recoil słabe obrażenia.

Ja ogólnie chodzę z m249. Damage mały,ale odrzut jak najbardziej do ogarnięcia, tylko nie ma co liczyć na full-auto jak np. m4a1. 2 serie w klatę i koleś leży. Super się sprawdza na metrze jak zajdziesz dużą grupę od tylu. Kosi się aż miło, bo nie trzeba praktycznie przeładowywać. Ogólnie niektóre bronią w supporcie są bardzo silne, tylko odrzut jest taki, że ja nie ogarniam tych broni:)

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak suppciem, to usasa :D

a bez jaj, mg36 ma taki sobie recoil = duży dmg efektywny i szybki reload,...

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam usas nie jest op tylko ta amunicja,która jest zabójcza niczym dmg z rpg.To jest totalna przesada,bf3 bez famasa i usasa byłby całkiem niezły.Mocnego wkurwa dostaje jak strzelam pól magazynka typowi w klate z m16a ktoś odda 3 przypadowe strzały famasem i gine.Czekam na nerfa tych pukawek,bo co niektórzy myślą,ze są niezli wymiatacze:) Jaka broń polecacie supportowi,bo zacząłem nim grać ale te pukawki jekies są z dupy.Duży recoil słabe obrażenia.

MG36 to jest jeden z lepszych szybki, maly recoil. Ewentualnie moge Ci polecic PKP. Troche wolny jest i zanim sie rozkreci strzelanie nim, mozna sie czasem powkurwiac ;).

@edit: Ogladalem sobie filmiki o bf na u2b. Nowa nazwa na USAS-a ----> PRU Portable Rape Unit. Normalnie j*blem smiechem i oplulem moniotor :lol:

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M249-gram od początku w większości tą właśnie bronią i jak dla mnie jest ona najlepszą dla "supcia"(50 -prawie gwiazdek).

Kwestia wyboru broni pozostaje jednak sprawą indywidualną i trudno jest jednoznacznie wybrać idealną dla wszystkich--pograj,sprawdź,wybierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam swoj egzemplarz BF3, ale chce go wymienic na jakas inna gierke i jak po jakims czasie zakupie uzywanego BF3 od kogos to czy moj klucz sieciowy ktory kupilem poprzez PSN do poprzedniego egzemplarza gry bedzie dzialal do zakupionego drugiego egzemplarza? Czy taki klucz sieciowy przypisany jest jakos do danej plyty z gra?

Bardzo prosze o odpowiedz bowiem nie wiem co robic, czy zgodzic sie na wymiane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam swoj egzemplarz BF3, ale chce go wymienic na jakas inna gierke i jak po jakims czasie zakupie uzywanego BF3 od kogos to czy moj klucz sieciowy ktory kupilem poprzez PSN do poprzedniego egzemplarza gry bedzie dzialal do zakupionego drugiego egzemplarza? Czy taki klucz sieciowy przypisany jest jakos do danej plyty z gra?

Bardzo prosze o odpowiedz bowiem nie wiem co robic, czy zgodzic sie na wymiane :)

Klucz będzie działał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni w ogóle odłamki wywalić. Jak Usas będzie słabszy to wszyscy na DAO się przerzucą albo Jackhammer czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj gralem troche i pomyslalem jak bylo by fajnie, gdyby dodali takie cos jak w KZ3. Mianowicie chodzi mi o "Operacje" w nowym DLC. Jeszcze fajna rzecza bylo by "Siege" . Ja to widzie to tak, ze gralo by sie tak jak podoboj z najazdem i szturmem ( tak ze raz zajetej flagi nie da sie odbic), a potem cala walka piechoty odbywala by sie w "Bazie" / "Zamku" az do zakoczenia tiketow, albo przejecia przez atakujacych (detonacja ala m com-ow) whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wczorajsza walka na noże udana, chociaż trwała nie całe 5 minut. chyba po nowym patchu nie można wejść na całkiem pusty serwer, dodatkowo wchodzą inne osoby i walą z normalnej broni. można ją obejrzeć tutaj

http://youtu.be/YupLNBFeO-E

Edytowane przez cubeline
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza walka na noże udana, chociaż trwała nie całe 5 minut. chyba po nowym patchu nie można wejść na całkiem pusty serwer, dodatkowo wchodzą inne osoby i walą z normalnej broni. można ją obejrzeć tutaj

http://youtu.be/YupLNBFeO-E

Hs dziala to trzeba bylo sie wydzierac Knife Only . Ktos by moze zakapowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×