Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mnie wkur ze ludzie kompletnie nie grają celów mapy.Typ stoi pod mcomem zamiast go podkladac to biegnie na respa obrońców sie postrzelac.Ludzie nie potrafiący reanimowac,dawać ammo albo spotowac.Bf3 w singlu potrzebuje jakiegoś samouczka dla nowych graczy.Jakieś wskazówki,bo miałem takich w składzie co strzelali z karabinow smg w heli albo czołgi:D Pewnie veterani gry ... [Ciach]

Edytowane przez Tomo
Pliss bez naśmiewania się z COD'a, nie chcemy tu rozpętać 3 światowej wojenki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W COD MW 3 możesz wezwać wsparcie a w Battlefield 3 to Ty jesteś wsparciem!"

Dobre :)

@Tomo: są przynajmniej dwie mapy ze stacją benzynową :)

EDIT: trzy. przynajmniej trzy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wyrzucania amunicji to plaga w BF3, już lepiej podnieść po kimś broń. Bo z wyjątkiem metro bardzo często mogę dusić jak maniak select prosząc o paczkę a gość nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... są przynajmniej dwie mapy ze stacją benzynową :)

EDIT: trzy. przynajmniej trzy :)

Fuck! W bazach stoją Centuriony, jety, heli i czołgi. Flaga A jest obok jakby wjazdu na autostradę czy coś na wzór bramek do pobierania haraczu. Flaga B w leśnej dolince, a C wyjebana na wzgórzu. D właśnie chyba przy małej stacji benzynowej. Mapa jest dość spora i generalnie większość zabawy skupia się na niej w środkowej części (flagi B/C). To która to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fuck! W bazach stoją Centuriony, jety, heli i czołgi. Flaga A jest obok jakby wjazdu na autostradę czy coś na wzór bramek. Flaga B w leśnej dolince, a C wyjebana na wzgórzu. Mapa jest dość spora i generalnie większość zabawy skupia się na niej w środkowej części (flagi B/C). To która to?

Caspian Border. Są jeszcze stacje na Tehran Highway "C" i wydaje mi się że "A" na Kharg Island to też mała stacja.

EDIT: Na Gulf of Oman też chyba jest stacja :)

Edytowane przez cwir
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caspian Border ...

Właśnie, strasznie lubię tą mapę, niestety nie mogę spamiętać ich nazw, w BC2 szybciej mi jakoś utkwiły :thumbsup:

... spoilerem mnie rozyebałeś :thumbsup: hehehe

Wywaliłem spoiler, "rozyebanych" użytkowników nigdy za wiele :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kazikosky

może próbowali odwrócić ich uwagę :thumbsup: ,

@ Valchall

co do ammo , ostatnio tak się w#urwiłem na typa z zespołu , nie chciał rzucić packa , biegałem za nim jak cień i wciskałem select ( co pewnie on słyszał : daj ammo, daj ammo, mogę prosić ammo i tak nonstop) tak się zezłościł że cały magazynek we mnie wpakował i jeszcze przysłał coś na priv . nie rozumiem czemu poprostu nie chciał dać tego pakunku ? jest możliwość wyłączenia go, bo nawet nie sprawdzałem?

@ all

a znacie ten dowcip o fanach COD'a : ..... albo nie bo Tomo zrobi [ciach] :tongue::biggrin: :thumbsup:

@ down

w takim razie to chyba rzeczywiście burak , bo o nieumiejętność lub niewiedzę raczej go nie posądzam , miał chyba z 30-ty level.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość wyłączenia go, bo nawet nie sprawdzałem?

nie ma. koleś był burakiem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie widziałem problemu z ammo dopóki grałem supportem. Teraz mnie szlag jasny trafia. Biegam za typami, walę w select, strzelam, skaczę i ch... wie co jeszcze a oni mężnie prują przestworza swoimi pociskami.

Od pewnego czasu mam w edytorze wiadomości tekst "ammo plz", chowam się gdzieś w kącie i wysyłam ludziom. Wiadomo, że nie zawsze działa, ale w 60% pomaga :).

W innych przypadkach ręce opadają.

Chociaż, zbaczając z tematu ammo i jego braku, dodam, że najbardziej mnie rozbrajają ludzie, którzy są ze mną w zespole (składzie czy jak to zwał) i kładą się gdzieś na górce, domku itp. a ja latam MAVem. Zaznaczam im, że za plecami jakieś 10 m mają gościa, których ich jeszcze nie widzi a oni dalej błogo leżakują i najczęściej kończy się to nożem w klatę (chyba, że uda mi się rozjechać napastnika). Jeśli gram z HS to czasem jeszcze coś do nich krzyknę, ale zazwyczaj pełen olew a potem szybki zgon na moich oczach. I gdzie ten team play?

EDIT: @okoni - też staram się latać z kimś kogo znam choćby z forum albo z battlelog'a, ale ostatnio często rano grałem i wtedy w trybie samotnego jeźdźca musiałem walczyć.

Z angielskim różnie - ostatnio ciągle trafiam na Duńczyków, Niemców albo Holendrów (a z licznych pogróżek po rozjechania MAVem wnioskuję, że było też kilku Francuzów ;) ).

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ The Siemek

dlatego ja zarywam nocki tylko jak są znajomi na serwach, jak gram bez nich to kilka mapek i do spania. nawet proste komendy po angielsku przez hs'a są dla niektórych "nieznajomych" w teamie za ciężkie :confused:

a co do braku reakcji na zespotowanych wrogów na minimapce to też chyba wynika z braku ogrania. na poczxątku przygody z bf2 też trochę nie ogarniałem mapki i otoczenia , a teraz jestem jak kameleon :thumbsup: jakby wyrosła mi jeszcze jedna gałka oczna to dałbym radę jeszcze mecz w tv oglądać :biggrin:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego się dochodzi po jakimś tam czasie grania, ja ostatnio mam dużą frajdę z polowań na czołgi. Z mocno wyeksploatowanego medyka coraz częściej przesiadam się na Spawacza :thumbsup:

miałem podobnie, jednak rozwalenie czolgu c4 przynosi wiecej frajdy :thumbsup: i gram teraz wsparciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie heli a mianowicie jak ustawie sobie laser jako pilot (niewiem czy sztrzelec może) to czy:

1. Gdy bd namierzał wrogie smigło, sztrzelec bd mógł go też namierzać p-z?

2. Czy bd mógł naprowadzaną walić w czołgi po wczesniejszym namierzeniu czołgu tym właśnie laserem? (jeśli tak wogóle się da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnośnie heli a mianowicie jak ustawie sobie laser jako pilot (niewiem czy sztrzelec może) to czy:

1. Gdy bd namierzał wrogie smigło, sztrzelec bd mógł go też namierzać p-z?

2. Czy bd mógł naprowadzaną walić w czołgi po wczesniejszym namierzeniu czołgu tym właśnie laserem? (jeśli tak wogóle się da)

1.Tak

2.Naprowadzanymi nie można, namierzyć laserem można

Edytowane przez PredatorsPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tak

2.Naprowadzanymi nie można, namierzyć laserem można

Dzięki za szybką odpowiedzi, łap plusa za to ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzieś przeczytałem "W COD MW 3 możesz wezwać wsparcie a w Battlefield 3 to Ty jesteś wsparciem!"

Źle przeczytałeś "W COD możesz wezwać nalot, w BF ty jesteś nalotem" (chodzi o całą serię COD, BF).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie widziałem problemu z ammo dopóki grałem supportem. Teraz mnie szlag jasny trafia. Biegam za typami, walę w select, strzelam, skaczę i ch... wie co jeszcze a oni mężnie prują przestworza swoimi pociskami.

Od pewnego czasu mam w edytorze wiadomości tekst "ammo plz", chowam się gdzieś w kącie i wysyłam ludziom. Wiadomo, że nie zawsze działa, ale w 60% pomaga :).

W innych przypadkach ręce opadają.

Chociaż, zbaczając z tematu ammo i jego braku, dodam, że najbardziej mnie rozbrajają ludzie, którzy są ze mną w zespole (składzie czy jak to zwał) i kładą się gdzieś na górce, domku itp. a ja latam MAVem. Zaznaczam im, że za plecami jakieś 10 m mają gościa, których ich jeszcze nie widzi a oni dalej błogo leżakują i najczęściej kończy się to nożem w klatę (chyba, że uda mi się rozjechać napastnika). Jeśli gram z HS to czasem jeszcze coś do nich krzyknę, ale zazwyczaj pełen olew a potem szybki zgon na moich oczach. I gdzie ten team play?

EDIT: @okoni - też staram się latać z kimś kogo znam choćby z forum albo z battlelog'a, ale ostatnio często rano grałem i wtedy w trybie samotnego jeźdźca musiałem walczyć.

Z angielskim różnie - ostatnio ciągle trafiam na Duńczyków, Niemców albo Holendrów (a z licznych pogróżek po rozjechania MAVem wnioskuję, że było też kilku Francuzów ;) ).

Dlatego siemek musisz grac ze mna, bo tylko tacy ludzie sa zajebisci --->

don39tworrysiri39mfromt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mam Cie w znajomych, ale tylko raz gralismy i to bez hs-a ;/

Edit: BTW jutro konserwacja serwerow na Xie i PS3 od 9 do 10 UTC. Pisza na battlelogu :)

Edit @UP tak mowili Review Territory na Hyper-rze Jak robili Video Recenzje ;)

Edytowane przez linkin120289
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gdy bd namierzał wrogie smigło, sztrzelec bd mógł go też namierzać p-z?

2. Czy bd mógł naprowadzaną walić w czołgi po wczesniejszym namierzeniu czołgu tym właśnie laserem? (jeśli tak wogóle się da)

bd????????????

<załamka>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W szturmowych zamiast lasera lepiej dać ten gadżet naprowadzanie, wtedy czuć siłę tych zwykłych rakiet zarówno na czołgach jak i wrogich helikopterach. Co do lasera to fajnie się on sprawdza w helikopterach zwiadowczych wraz z rakietami pz.

@okoni popieram Cię. Jak nie ma znajomych w tej grze to obecnie raczej nawet nie odpalam bo ręce opadają na niektórych.

Dzisiaj właśnie widziałem szczyt głupoty w bf3. Gość miał 39 gwiazdek. Patrzę mina przed nami. Nic ten jedzie dalej. Oczywiście przejechał. No nic wyskoczyłem szybko i zespawałem czołg. Myślę gościu pewnie nie zauważył. Jedziemy dalej dosłownie kilka metrów później 3 minki koło siebie ten dalej jedzie i ma to oczywiście gdzieś. No niestety nie było dla niego ratunku musiałem się ewakuować z czołgu bo gość chyba pomimo takiego lvl nic nie ogarnia.

Skoro już zacząłem temat min. To mam takie pytanie 2 minki starczą na zniszczenie czołgu? Czy potrzeba 3?

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zacząłem temat min. To mam takie pytanie 2 minki starczą na zniszczenie czołgu? Czy potrzeba 3?

Na duży starczą dwie, na lekkie czołgi/pojazdy nawet jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanko czy kupując battlefielda 3 w Niemczech a więc z niemiecką wersją językową można zmienić jakoś na wersję pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanko czy kupując battlefielda 3 w Niemczech a więc z niemiecką wersją językową można zmienić jakoś na wersję pl?

Nie wiem jak z językiem menu itp, bo dźwięk się na pewno da. Ja ostatnio widziałem dużo kolesi co mają któryś tam poziom orła, a nie mają odblokowane żadnych gadżetów w czołgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanko czy kupując battlefielda 3 w Niemczech a więc z niemiecką wersją językową można zmienić jakoś na wersję pl?

Tak, tak samo jak można zmienić z polskiego na hiszpański :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałeś "W COD możesz wezwać nalot, w BF ty jesteś nalotem" (chodzi o całą serię COD, BF).

Nie wiem gdzie Ty czytałeś :biggrin: ale ja pamiętam to tak "In COD MW 3, you can call support and BF 3 you're the fucking support" zresztą wydaje mi się ,że lepiej brzmi. Mniejsza z tym ,taki jest fakt :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w niemieckiej wersji jest w ogóle czym strzelać? I krew...czy jest zielona?

:D

Jeśli się nie mylę, język w grze = język w XMB, więc spokojnie da radę grać po naszemu, albo angielsku. Tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na duży starczą dwie, na lekkie czołgi/pojazdy nawet jedna.

Glupoty gadasz.

Na abramsa i t-90a potrzeba 3 min tak samo 3x c4 (chyba ze koles ma pancerz to trzeba 4 paczki rzucic)

Na lava25 etc tez 3 miny (nie jestem pewien do konca).

Oczywiscie mowa o nieuszkodzonych czolgach.

Na transportowe (jeepy) 1 mina chyba wystarczy bo z granatnika 2-3 strzaly wystarcza zeby rozwalic.

Po tym patchu nie ma co sie bawic w rzucanie min, chyba ze koles jest nieogarniety i pruje przed siebie nie gapiac sie na mape. Bywa ze tez czasami sie wpieprze ale musi byc sprytnie ukryte (np. w cieniu, na jakims zakrecie na ktorym pedzimy pelnym speedem i nie zauwazymy).

Ja wole rzucic 3 miny w 1 miejsce (nie ruszamy lewym analogiem gdy kladziemy), i wyglada jak 1 mina. Zaleta jest ze gosc nie zauwazy na mini mapie puntkow jak to niektorzy minuja droge ze az wali po oczach 6 min obok siebie, tylko 1 punkcik ktorego moze nie zauwazyc. Polozone w cieniu tez sa niewidoczne (np. bramka przy punkcie a na caspianie, lub w tej rzece przed pochylnia).

Przed patchami zabawa z minami to bylo mistrzostwo. Kladlo sie wszedzie i wpadali jak muchy. A teraz to dupa, dlatego bawie sie z c4.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×