Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy w wersji na ps3 istnieje możliwość otworzenia takiego okna rozkazów?

20111210041044_0.png

@Down

Dzięki za odpowiedź. Do trzech razy sztuka :biggrin:

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie

@up @up up @ up up up :P

3xnie chyba wystarczy

Edytowane przez kakaroto-songo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Commo Rose by się przydało na konsolach, ale nie wiem czy by coś to dało, skoro teraz jest jedna komenda z prośbą, a ludzie mają z nią problemy whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie teraz on-line laczy gdzie niby jedna bron mam do wyboru i 0 level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie teraz on-line laczy gdzie niby jedna bron mam do wyboru i 0 level?

To samo miałem wczoraj :confused: Ale jak wyszedłem i zmieniłem serwer to wszystko wróciło do narmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to były serwery nierankingowe czy coś w tym stylu, że każdy ma tylko podstawowe klasy, ten sam lvl i staty z meczu nie zapisują się do ogólnych statów? Tylko to mi przychodzi do głowy i sam tak miałem wczoraj z 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w filtrach mialem zaznaczone na pewno zeby szukalo gry rankingowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was też to denerwuje, jak w tungusce jeździ "gracz", który nie do końca rozumie po co jest ta maszyna? Mianowicie, dwa heli niszczą piechotę, a koks w PLOT-cie zamiast je zestrzelić, albo chociaż próbować, to strzela sobie w lotniskowiec, łodzie i wszystko co się rusza tylko, że na ziemi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu gdy jadę czołgiem to kierowalną P-Z nie mogę namierzyć helikoptera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czemu gdy jadę czołgiem to kierowalną P-Z nie mogę namierzyć helikoptera?

Musi być on najpierw namierzony z soflama tudzież CITV w czołgu.

Edytowane przez PredatorsPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

LOL Buff dla FAMASA :D Kolesie są nieźli, wszyscy się skarżą o oni go jeszcze podkręcają.

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a USAS dalej pozostanie przenośną Katiuszą;) poprawianie Famasa heh ładnie, tylko czy ta broń tego jeszcze potrzebuje?

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL Buff dla FAMASA :D Kolesie są nieźli, wszyscy się skarżą o oni go jeszcze podkręcają.

Co prawda minimalny i kto się już ograł FAMASem to raczej różnicy nie zauważy bo to tylko odrzut, ale i tak ciężko zrozumieć ich logikę. O przenosnej lufie czołgu nawet wspominał nie będę...

No ale to nieoficjalne jeszcze info więc zobaczymy choć na wiele bym nie liczył..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zwieksza rozrzut czy zmniejsza ?np

AEK971

  • Recoil right 0.5 -> 0.3 [Nerf]
  • ADS Min Spread, Not moving 0.2 -> 0.4 [Nerf]
    bo ja rozumiem ze bedzie mniejszy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zwieksza rozrzut czy zmniejsza ?np

AEK971

  • Recoil right 0.5 -> 0.3 [Nerf]
  • ADS Min Spread, Not moving 0.2 -> 0.4 [Nerf]
    bo ja rozumiem ze bedzie mniejszy tak?

Pomylili się przy AEKu. Ewidentny Buff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cos mi sie nie zgadzalo wiec napisalem thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś grając w bf3 myślałem że mnie kurwica strzeli. nie wiem czy to jakaś kara za grzechy. wszystkie mecze w plecy . główna przyczyna porażek to TOTALNY BRAK WSPÓŁPACY ! ludzie z wysokimi rangami , a takie dno że szkoda gadać . uciekałem na inne serwery , lecz czy to europa, japonia, czy usa( o hardcore nie wspominam- tam jak zwykle połowa zgonów to "swojaki") wszędzie baty . grałem i zgrzytałem zębami. mistrzostwem był koleś który grał ze mną medykiem i mimo że kilka razy na luzie , bez stresu mógł mnie podnieść , przebiegał obok mnie niewzruszony. ręce i nogi mi opadały. tak dupnego dnia jeszcze nie miałem . ja rozumiem że nie wszyscy muszą być omnibusami , ale czasem aż się prosiło o pomyślunek. mózgi z możdzierzami na ognistej burzy( w statach 2-0 pkt 400 , cały mecz na respie) , czy fachowcy co mimo zgonu lecieli w to samo miejsce i gineli tak samo zz rąk tego samego przeciwnika ( medyk vs czołg)i tak kilka razy. eh, do dupy z takim graniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurde czy oni kiedykolwiek dadza te prywatne mecze ? Czy maja w dupie ze dziesiatki tysiecy ludzi chce zaczac grac klanowki i turnieje -.-

I co z tym niby wielkim turniejem o 1.6 mln$ tylko dla ps3 i xboxow ?... Mial startowac w 2012 ja tu niczego takiego nie widze.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym patchu to ja widzę głównie zwiększony damage broni i zmniejszony recoil, podsumowując będzie łatwiej fragi kosić. Jak tak dalej pójdzie to jedynym wymaganiem będzie wciśnięcie L1 + R1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dziś grając w bf3 myślałem że mnie kurwica strzeli. nie wiem czy to jakaś kara za grzechy. wszystkie mecze w plecy . główna przyczyna porażek to TOTALNY BRAK WSPÓŁPACY ! ludzie z wysokimi rangami , a takie dno że szkoda gadać . uciekałem na inne serwery , lecz czy to europa, japonia, czy usa( o hardcore nie wspominam- tam jak zwykle połowa zgonów to "swojaki") wszędzie baty . grałem i zgrzytałem zębami. mistrzostwem był koleś który grał ze mną medykiem i mimo że kilka razy na luzie , bez stresu mógł mnie podnieść , przebiegał obok mnie niewzruszony. ręce i nogi mi opadały. tak dupnego dnia jeszcze nie miałem . ja rozumiem że nie wszyscy muszą być omnibusami , ale czasem aż się prosiło o pomyślunek. mózgi z możdzierzami na ognistej burzy( w statach 2-0 pkt 400 , cały mecz na respie) , czy fachowcy co mimo zgonu lecieli w to samo miejsce i gineli tak samo zz rąk tego samego przeciwnika ( medyk vs czołg)i tak kilka razy. eh, do dupy z takim graniem.

Na serwerach US East to w ogole pomsta do nieba idzie... Tam kolesie ciagle biegaja w grupie. Jednak te hamburgery to nic nie mysla ;) niezle mozna wtedy fragow nalapac. Jednak poziom gry na EU jest "troche wyzszy", co nie oznacza, ze panuje wszechobecna wspolpraca... Dlatego my staramy sie grac w grupie conajmniej 3-4 osobowej. Bo samemu, to jak walka z wiatrakami.

Co do patcha to Prima Aprilis jest za niecale 2 miesiace a nie teraz :o

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×