Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim jest inicjatywa, której zadaniem jest uświadomienie DICE i przede wszystkim EA, że ich stosunek do społeczności Battlefield jest beznadziejny i nie może być taki dalej. Podaje linka http://battlefieldo.com/threads/blackout-battlefield.3881/#post-40260 Polecam przeczytać, jeśli ktoś nie rozumie to można spokojnie wrzucić w translator google i ogólny sens się wyłoni. Jeśli macie konta na twitterze to śledzić ten temat #BF3Blackout. Nie dajmy sobie w kasze nadmuchać:) Pozdro

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uprzejmie informuję, że zlikwidowanie Little Birda/ZW-11 poprzez kombo soflam + jav jest możliwe tylko i wyłącznie, kiedy cel jest nieruchomy (czyli formalnie nie jest rolleyes.gif ). Jeżeli próbujemy to zrobić, gdy ptaszek jest w ruchu, pocisk z javelina wiruje wokół maszyny diabła i ostatecznie wybucha tuż obok niego, nie wyrządzając żadnych szkód. DICE, you definitely FUCKED UP WITH THIS! dry.gif

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz laser w heli i strzelasz p-z to też rzadko trafia, a z tym że krąży wokół heli to miałem tylko raz ale fajnie to wyglądało biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To musisz mieć super fuksa. Ja za każdym razem jak robię z kumplem kombo soflam + jav, nie mogę strącić ptaszka właśnie przez taki bug dry.gif

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest dziwne, bo strzelając z czołgu naprowadzaną trafia prawie zawsze, a z innego heli już nie. Z Javelina nie korzystam to nie wiem.

Swoja drogą nie wiem czemu karabin Typ 88 jest taki niedoceniany, bo jest trochę wolniejszy od SAW, a zestaw z powiększonym magazynkiem i uchwytem + rds pięknie kosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawialem wodke temu, kto pobije moj rekord na metrze, ale szybciej postawie temu kto wstawi info odnosnie Bad Company 3. Bo szczerze powiedziwaszy, mam dosyc tego BF3. Chyba nikt tutaj nigdy nie zginal 7 razy z rzedu przez Bad LUCK. Jak koziolek matolek skakalem na skalkach na Damavand Peak, i ginalem notorycznie. Niewiarygodne!? Nie bede ewspominal, ze w ciagu 2 godzin mialem 3 zwieszki oraz premamentny zanik dzwieku. Chcialbym osobiscie spotkac Team Lead'era odpowiedzialnego za wersje PS3, i napluc tej c*^pie w twarz. :verymad:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujrzałem pierwszy post w tym temacie, który mówi "Dodatek Powrót do Karkand który jest przypisany do naszej przepustki sieciowej"

Ale to mowa o jakiejś specjalnej wersji, tak? W moim pudełku, na kartce z online pass jest niby reklama dodatku, ale nie jest napisane że mi się odblokuje. I tak też jest - nie mam dostępu do Karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek BtK był gratis przy wersji limitowanej. Jeżeli masz taką wersję to w psn będziesz mógł pobrać dodatek. Jeżeli nie masz takiej wersji to będzie podana cena za jaką możesz go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Swoja drogą nie wiem czemu karabin Typ 88 jest taki niedoceniany, bo jest trochę wolniejszy od SAW, a zestaw z powiększonym magazynkiem i uchwytem + rds pięknie kosi smile.gif

bo pozostałe bronie supcia robią to lepiej ;)

http://www.gram.pl/news_8AnfHO67_Battlefield_3_Rosjanin_Andyego_McNaba_trafi_do_polskich_ksiegarn.html

oby nie była równie cienka co te o assasin creed

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawialem wodke temu, kto pobije moj rekord na metrze, ale szybciej postawie temu kto wstawi info odnosnie Bad Company 3. Bo szczerze powiedziwaszy, mam dosyc tego BF3. Chyba nikt tutaj nigdy nie zginal 7 razy z rzedu przez Bad LUCK. Jak koziolek matolek skakalem na skalkach na Damavand Peak, i ginalem notorycznie. Niewiarygodne!? Nie bede ewspominal, ze w ciagu 2 godzin mialem 3 zwieszki oraz premamentny zanik dzwieku. Chcialbym osobiscie spotkac Team Lead'era odpowiedzialnego za wersje PS3, i napluc tej c*^pie w twarz. :verymad:

Jak to niedawno powiedział jeden z moich kolegów z którym sporo gram: "Pech to największy z camperów w BF3". Przerabiam to co Ty codziennie. Pomaga mi odejscie od konsoli na kilka minut, lecz zawsze wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koziolek matolek skakalem na skalkach na Damavand Peak, i ginalem notorycznie.

bo tam się nie skacze, tam nawet nisko nie można latać heli, wyobraź sobie co by było gdyby można było rozstawić się na jej szczycie, nie ruszyłbyś się z respa przez campiącego tak snajpera z inżynierem,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Type 88 (najsłabsza broń supporta) nawet się nie umywa do M249! Nie wspomnę już o zbugowanym MG36...To są dopiero kosiarki, a nie jakieś pistoleciki na wodę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy DICE wie ale minęło już sporo czasu od premiery, a nadal nie ma nefra tych chodzących reflektorów pociągowych :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawialem wodke temu, kto pobije moj rekord na metrze, ale szybciej postawie temu kto wstawi info odnosnie Bad Company 3. Bo szczerze powiedziwaszy, mam dosyc tego BF3. Chyba nikt tutaj nigdy nie zginal 7 razy z rzedu przez Bad LUCK. Jak koziolek matolek skakalem na skalkach na Damavand Peak, i ginalem notorycznie. Niewiarygodne!? Nie bede ewspominal, ze w ciagu 2 godzin mialem 3 zwieszki oraz premamentny zanik dzwieku. Chcialbym osobiscie spotkac Team Lead'era odpowiedzialnego za wersje PS3, i napluc tej c*^pie w twarz. :verymad:

bo prawdziwy żołnierz szczela a nie skacze. trzeba być twardym a nie mientkim . padłeś ? powstań ! :P ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy DICE wie ale minęło już sporo czasu od premiery, a nadal nie ma nefra tych chodzących reflektorów pociągowych :pinch:

Mało tego - mają je jeszcze zbuffować! Także trzeba się do tego przyzwyczaić, a nie płakać po kątach! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego - mają je jeszcze zbuffować! Także trzeba się do tego przyzwyczaić, a nie płakać po kątach! :biggrin:

Jak to buff latarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to buff latarek ?

A to sorry - o latarkach nic nie pisali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to sorry - o latarkach nic nie pisali...

Bo na kompie był z tego co wiem mały patch na początku to osłabiał te latarki, konsola nie doczekała się tego, ale wiadomo Piec i klocek mają pierwszeństwo :fool:

Edytowane przez Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na kompie był z tego co wiem mały patch na początku to osłabiał te latarki, konsola nie doczekała się tego, ale wiadomo Piec i klocek mają pierwszeństwo :fool:

Na PS3 też osłabili latarki, choć nie wystarczająco...Długie miesiące upłyną zanim wszystko poprawnie "spaczują" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 też osłabili latarki, choć nie wystarczająco...Długie miesiące upłyną zanim wszystko poprawnie "spaczują" :/

ręce opadają -_- jedyny plus VOiP jest i jest przynajmniej zabawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz mieć super fuksa. Ja za każdym razem jak robię z kumplem kombo soflam + jav, nie mogę strącić ptaszka właśnie przez taki bug dry.gif

Lepszym sposobem na rozwalenie Little Birda tudzież Z-11W jest czołg czyli citv+naprowadzana P-Z. Kilka razy już z tego dostałem więc się sprawdza lepiej niż jav ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bylo nie usuwać listy fixow. :biggrin:

So far, this list is for all three platforms (Xbox 360, PS3 and PC)

Generalnie duzo zmian. Famas był znerfiony mocno na PC a na konsolach nie. Teraz bedzie taki sam na wszystkich tak pośrodku - nerf na konsolach i poprawiony na PC.

Bedzie mozna zrobic tylko 1 killa mavem - eksplozja, winda MAV wylaczona.

Zmniejszone obrazenia od FRAG ow i zmniejszona szybkostrzelonosc USASA i MK coś tam. Zmniejszone obrazenia od RPG i 40 mm.

Strzal z dziala bedzie rozwalal heli i jety za 1 razem.

Snajperki maja bonus za strzal w klate na bliska odleglosc jako dodatek do headshota.

skoki z skałek mają nie zabijać

duze zmiany w dodatkach do broni

bipod ma sie krocej i lepiej rozkladac

i jeszcze jedno z wazniejszych nie mozna bedzie rozlozyc mortara na spawnie

Niestety patch usunie mozliwosc strzelania z guided missile czolgu do latadel.

cala lista po ang. http://battlelog.bat...54779195992365/

Edytowane przez Zonzi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepszym sposobem na rozwalenie Little Birda tudzież Z-11W jest czołg czyli citv+naprowadzana P-Z. Kilka razy już z tego dostałem więc się sprawdza lepiej niż jav ;)

no , ale tu trzeba trzeciego pasażera , ew. ogarniętego gościa który szybko zrobi przesiadkę z " karabinu" na "namierzanie". a uwierz mi , o takich czasem baaardzo trudno.

jak wskakuję do czołgu jako pasażer to od razu klikam select i patrzę jaką drajwer ma rangę jak po 40tce to namierzam , jak przed 40tką to wysiadam i idę z buta.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinowac. Niestety patch usunie mozliwosc strzelania z guided missile czolgu do latadel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo nie usuwać listy fixow. :biggrin:

So far, this list is for all three platforms (Xbox 360, PS3 and PC)

Generalnie duzo zmian. Famas był znerfiony mocno na PC a na konsolach nie. Teraz bedzie taki sam na wszystkich tak pośrodku - nerf na konsolach i poprawiony na PC.

Bedzie mozna zrobic tylko 1 killa mavem - eksplozja, winda MAV wylaczona.

Zmniejszone obrazenia od FRAG ow i zmniejszona szybkostrzelonosc USASA i MK coś tam. Zmniejszone obrazenia od RPG i 40 mm.

Strzal z dziala bedzie rozwalal heli i jety za 1 razem.

Snajperki maja bonus za strzal w klate na bliska odleglosc jako dodatek do headshota.

skoki z skałek mają nie zabijać

duze zmiany w dodatkach do broni

bipod ma sie krocej i lepiej rozkladac

i jeszcze jedno z wazniejszych nie mozna bedzie rozlozyc mortara na spawnie

cala lista po ang. http://battlelog.bat...54779195992365/

Jedni piszę, że znerfią Famsa i Usasa, drudzy zaś że zbuffują... Ciekawe ile w tym prawdy :D Dla mnie zmiany MAV-a najbardziej cieszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×