Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

To jest PC wystarczy spojrzeć na cienie  żadnych ząbków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest PC wystarczy spojrzeć na cienie  żadnych ząbków 

 

A 1:35?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest PC wystarczy spojrzeć na cienie  żadnych ząbków 

 

... oraz podpisane klawisze L2 itd. z pada do Playstation 3.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo sa momenty gdzie widać pada od X360 ale reszta jest PC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i zostawić oznaczenia klawiszów z pada do Playstation 3... ciekawe.

 

Tak samo sa momenty gdzie widać pada od X360 ale reszta jest PC

 

Wskaż mi ten moment gdzie widoczne są oznaczenia z pada do X360.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i powoli zaczyna to wyglądać na zapowiedź dalszego królowania GTA na rynku sandbox'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HOLY SHIT! Cholera, ostatni kontakt z GTA mialem przy Vice City, kolejne odslowny jakos mnie w ogoe nie interesowaly, ale to... MEGA! Pierwsze co sie od razu rzuca w oczy to normalne sterowanie, co w tej generacji jest prawdziwa rzadkoscia, wiec juz za to ogromny plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik obejrzany....

co sądzę? R* jak zwykle pokazało tyle co nic, więcej cut scenek niż akcji ale cóż, to tradycja jeśli chodzi o R*.

 

gra zapowiada się miodnie ale jakoś tak nie mam do tego przekonania jak do poprzednich części... trochę przekombinowali tym razem....

Tak czy tak kupię bo mam kod na 50% rabatu więc żal nie skorzystać...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pada do ps3 chyba nie da rady podłączyć pod pc..

 

Da radę ale nie da się zachować oznaczeń przycisków jak w przypadku pada od Xboxa 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde Gta wygląda bardzo dobrze schody się zaczynają jeśli chodzi o gameplay. Zawsze w połowie gry nie chce się już w to grać i tak co część mam. Chyba nie jestem entuzjastom sandobxów bo tu zasada jest podobna jak w przysłowiu: "jak coś jest do wszystkiego to jest w zasadzie do niczego" W liniowej grze masz aby pewność ze jest usłana akcją, skryptami i różnymi duperelami po prostu nie nudzi się tak. Platformery masz pewność że poskaczesz na zadowalającym poziomie trudności. Sportówki wszystko w rywalizacje idzie, Samochodówki wiadomo itd. A w GTA mamy wszystkiego po trochu czyli nic w zasadzie nie jest dopracowane jak w osobnych gatunkach. Ale wygląda to bardzo dobrze wręcz pięknie. Trzeba znowu kupić ale obawiam się już tej monotonii wręcz nudy w późniejszej części gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubisz sanboxów to po co kupujesz? To tak jakby kupić GT6 nie lubiąc wyścigów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie było fajnie ale i zarazem słabo mam nadzieje, że niedługo pokarzą pełny gameplay nie takie urywki co teraz. Chociaż przyznam, że hype zrobili czymś takim.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubisz sanboxów to po co kupujesz? To tak jakby kupić GT6 nie lubiąc wyścigów.

Może przez to że zawsze tylko GTA kupowałem i próbowałem się przekonać natomiast po zagraniu w Saint row z jego odjechana historia wyszło na to że bardziej mi podpasował niż GTA choć GTA wykonaniem kładło Saint row na glebę. To samo Watch Dogs mi podpasiło historią i dość dobrym systemem walki jak na sandbox. Więć źle to ująłem, wychodzi na to że lubię sandoxy ale nie tak nudne jak GTA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na pierwszy plan wysuwa się to że miasto tętni życiem, jest pełno rzeczy do robienia, jest wesoło, jest trochę szalenie, jest zabawa :biggrin: Po poważnej "czwórce" dostajemy tak jakby połączenie Vice City i San Andreas polane sosem najlepszych rzeczy zaczerpniętych z Red Dead Redemption, takich jak przepiękne karajobrazy, polowania na zwierzęta, bronie. Ja się nie mogę doczekać.

 

 

@Up Chyba Sleepeng Dogs. Watch Dogs jeszcze nie wyszło, no chyba że przybywasz z przyszłości :)

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się rzucił w oczy system strzelania, który wydaje się przynajmniej na gameplayu elastyczny i satysfakcjonujący, nie to, co ta bezpłciowa sztywnota z czwórki. Z kolei niepokoje się trochę o model jazdy, ten wydawał się na urywkach strasznie arcadowy. No cóż, nie czekałem zbytnio, ale po tym filmiku jednak trzeba będzie w dniu premiery łyknąć :)

 

edit: podejrzana sprawa, że na autostradzie wygenerowane jest tyle samochodów przy świetnej jak na sandboxa grafice, i gra przy tym jeszcze trzyma klatki. Albo magiczne sztuczki filmowe, albo gra puszczana z niezapowiedzianej jeszcze wersji pc, albo programiści w R* dokonali cudu i idealnie to zoptymalizowali

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wchodzi taki casual widzi dobrze wyglądającą grę na kąsole i myśli, że od razu na PC, które nawet nie jest zapowiedziane. Jeżeli ktoś grał na xboxie w RDR (bo tam gra wygląda ciut lepiej niż na ps3), to wie, że GTA tak może wyglądać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wchodzi taki casual widzi dobrze wyglądającą grę na kąsole i myśli, że od razu na PC, które nawet nie jest zapowiedziane. Jeżeli ktoś grał na xboxie w RDR (bo tam gra wygląda ciut lepiej niż na ps3), to wie, że GTA tak może wyglądać bez problemu.

 

Mówisz o mnie? Z casualami i graniem na pc mam niewiele wspólnego, po prostu staram się trzeźwo patrzeć na sytuację. W RDR grałem na ps3, i owszem grafika jest bardzo dobra, ale gra nie musi generować tylu pojazdów (w tym przypadku konnych) czy przechodniów co w serii GTA, więc zostaje więcej mocy obliczeniowej na detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne że ta gra będzie tak wyglądać przecież ciosają ją już tyle lat że niema prawa źle wyglądać i nie wygląda. Jak na sandboxa to wygląda wręcz nieziemsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daaaaaaaaaaaaamn! pozamiatane :)

przedłużam wolne conajmniej do końca września :)

jak mnie ktoś spyta to powiem że jadę do Los Santos :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×