Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

KUPUJE. Na ps3 albo xbox-a, ale kupuje. Wiedziałem, że będzie dobre to GTA, ale nie że aż tak. Kurde, wszystko tu jest - kolarka i wjazd pod górę, tuning, skydiving, nurkowanie. Sama główna kampania pewnie będzie trwać 30-40h jak w GTA 4, a dodając to wszystko, to przy tej grze spokojnie kilkaset godzin się posiedzi. Ja pierwsze co zrobię, gdy odpalę grę, to biorę wóz, włączam radio Kavinsky'ego i bujam się po mieście i zadupiach przez kilka godzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPUJE. Na ps3 albo xbox-a, ale kupuje. Wiedziałem, że będzie dobre to GTA, ale nie że aż tak. Kurde, wszystko tu jest - kolarka i wjazd pod górę, tuning, skydiving, nurkowanie. Sama główna kampania pewnie będzie trwać 30-40h jak w GTA 4, a dodając to wszystko, to przy tej grze spokojnie kilkaset godzin się posiedzi. Ja pierwsze co zrobię, gdy odpalę grę, to biorę wóz, włączam radio Kavinsky'ego i bujam się po mieście i zadupiach przez kilka godzin :biggrin:

 

oby ci sie szybko kasa nie skonczyla, bo bedziesz musial po kieszonkowe do banku wpasc.. Jak tu przejsc na nastepna generacje skoro w tej jeszcze sie nie ogralo wszystkiego co sie chce, a jeszcze taki madafaka jak gta v sie zbliza?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mam do powiedzenia w kwestii tej zapowiedzi GTA V to, że nie jest ona pokazywana z platformy PS3. To jest high end'owy PCet.

Nie ma takiej opcji, żeby ta gra wyglądała w ten sposób na naszej kochanej babci czarnulce.

 

Ja widzę to w niskiej rozdzielczości (mniej niż 720), brak antyaliasingu i brutalne frame dropy.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedno co mam do powiedzenia w kwestii tej zapowiedzi GTA V to, że nie jest ona pokazywana z platformy PS3. To jest high end'owy PCet.

Nie ma takiej opcji, żeby ta gra wyglądała w ten sposób na naszej kochanej babci czarnulce.

Ja widzę to w niskiej rozdzielczości (mniej niż 720), brak antyaliasingu i brutalne frame dropy.

.

Nie ma to jak sprawdzone źródło informacji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie. Ta gra nie wygląda jakoś niesamowicie - trochę lepiej niż RDR i MP3, obszar może jest wielki, ale duża część to góry, i zadupia, a co za tym idzie - mniej detali. Gra będzię śmigać na PS3 tak samo jak GTA4, RDR, MP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany postaci podobny patent z wznoszeniem się w przestworza i oglądaniem okolicy  zlotu ptaka był w Driver San Francisco , i efekt był w miare , jedno jest pewne to przyspieszy poruszanie się po mapie dla tych co nie lubią zwiedzać. ;)  Choć Sandbox to sandbox. w tym cała zajawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste pomimo kiepskawej lektor-ki w Polskiej wersji, jak dla mnie maluje się gra na cholernie długie godziny... I to co w GTA kocham czyli całkowity sandbox z wieloma smaczkami, gra w golfa, nurkowanie!! i masa innych atrakcji :)

 

To się nazywa przyzwoite pożegnanie z PS3... (a ja to pewnie będę się żegnał i żegnał bo nie zanosi się, że pobiegnę w dniu premiery po konsolę)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie. Ta gra nie wygląda jakoś niesamowicie - trochę lepiej niż RDR i MP3, obszar może jest wielki, ale duża część to góry, i zadupia, a co za tym idzie - mniej detali. Gra będzię śmigać na PS3 tak samo jak GTA4, RDR, MP3

A od kiedy to GTA4 "śmigało" na PS3 ? Gra chodziła jako tako ale była po prostu brzydka.

 

Co do RDR to jednak inna geometria świata (zadupia, jak to określiłeś). No a MP3 to corridor shooter, nie sandbox.

 

Może masz wypasionego PeCeta i jesteś przyzwyczajony do takiej grafiki, ale to co widać na trailerze wygląda niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to GTA4 "śmigało" na PS3 ? Gra chodziła jako tako ale była po prostu brzydka.

 

Co do RDR to jednak inna geometria świata (zadupia, jak to określiłeś). No a MP3 to corridor shooter, nie sandbox.

 

Może masz wypasionego PeCeta i jesteś przyzwyczajony do takiej grafiki, ale to co widać na trailerze wygląda niesamowicie.

Nie chcesz to nie kupuj nikt nie będzie z tego powodu ubolewal. Czekaj sobie aż w ogóle zapowiedzą wersje na pc.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mam do powiedzenia w kwestii tej zapowiedzi GTA V to, że nie jest ona pokazywana z platformy PS3. To jest high end'owy PCet.

Nie ma takiej opcji, żeby ta gra wyglądała w ten sposób na naszej kochanej babci czarnulce.

 

Naucz się wklejać źródła, a jak nie masz to zachowaj takie przemyślenia dla siebie.

 

Po 5 latach czekanie, po tym co na razie widziałem nie mogę powiedzieć że jestem zawiedziony.

Wręcz przeciwnie, gra wygląda fantastycznie, niesamowity feeling, ja w tym momencie jestem już kupiony.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to sam film z gameplayu, bardziej to na trailer lub długą reklamę wyglądało.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy po włączeniu filmiku sprawdzałem 2 razy czy jakość mam ustawioną na max. Nijak się mają screeny które nam pokazywano do pokazanej grafiki w trailerze. Niestety grafika jest słaba.

 

Jednak ogrom możliwości jaka gra niesie, wielki obszar, pomysł na 3 różnych głównych bohaterów bije na głowę inne gry, które mają super grafikę i są mało grywalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety grafika jest słaba.

 

Słaba grafika ? :shok:  Proszę Cię nie opowiadaj tu takich bzdur! :dry:

 

 

E: tak samo jak niektórzy porównują TLoU do CoD-a....czego wy się ludzie ożarliście ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika to może być w porównaniu gier na PC.

Jeśli chodzi o standardy PS3 to uważam że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to GTA4 "śmigało" na PS3 ? Gra chodziła jako tako ale była po prostu brzydka.

Czy Ty grałeś w GTA 4? Bo ja grałem i moje wrażenia estetyczne oraz w temacie płynności gry są zupełnie odmienne, nie zapominaj również o dacie premiery czwórki, bo od tamtej chwili minęło dużo czasu, ale i tak gra z pewnością nie zasługuje na nazwanie jej "po prostu brzydką"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika ? :shok:  Proszę Cię nie opowiadaj tu takich bzdur! :dry:

Grafika jest piękna ! Zobaczcie na obszar w jakim będziemy się poruszać oraz, że będzie to obszar żyjący - przechodnie będą coś robić (gadać ze sobą itp) do tego jeszcze dochodzi flora (będzie można postrzelać do jeleni niczym w Skyrim :D). W końcu wraca tuningowanie samochodów i śmiganie samolotami. Zastanawiam się tylko jak w trailerze jest pokazana zmiana postaci podczas swobodnej eksploracji, to postać którą akurat nie sterujemy coś tam robi innego. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, gdy będziemy zmieniać postać a ta na którą zmieniliśmy będzie miała 6 gwiazdek i wojsko na karku bo AI pętało chaos na ulicach czy raczej będzie sobie spokojnie jeździł.

Niemniej jest to gra po, którą polecę z wywieszonym jęzorem w premierę do sklepu. Jeśli GTA będzie przynajmniej w 90% wyglądać tak jak na filmie to będzie najpiękniejsza i najbardziej rozbudowana pozycja na PS3 :D:D:D

 

 

Cuki1984.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się wklejać źródła, a jak nie masz to zachowaj takie przemyślenia dla siebie.

 

Po 5 latach czekanie, po tym co na razie widziałem nie mogę powiedzieć że jestem zawiedziony.

Wręcz przeciwnie, gra wygląda fantastycznie, niesamowity feeling, ja w tym momencie jestem już kupiony.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to sam film z gameplayu, bardziej to na trailer lub długą reklamę wyglądało.

Moim źródłem jest tw miarę chłodna analiza komentowanego tu filmiku. Nie muszę zachowywać takich przemyśleń dla siebie, bo forum służy do wypowiadania się. Co robię.

 

Rozumiem, gdyby Temat wątku był "Tylko Entuzjastyczne Komentarze O Trailerze GTA V" to bym się powstrzymał od krytyki. Ale nie jest.

 

Kupię nowe GTA V, bo słyszałem że wracają do gameplay'u z GTA3/VC/SA. Bo w czwórce to tak jakby grawitacja nawaliła, tudzież pod wodą się akcja działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest na porządnym poziomie. Jest zrobiona z głową co oznacza, że ogólnie wygląda niesamowicie, ale jak się dokładnie przyjrzeć, to widać, że to poziom RDR. Mniej więcej tego się spodziewałem.

Prowadzenie aut wygląda niestety IMO gożej niż w GTA4. Jest zdecydowanie dynamiczniej, ale też arcadowo.

Ogólnie to na coś takiego czekałem i będzie to niesamowite zwieńczenie tej generacji. Teraz czekać tylko na dziesiątki w recenzjach.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię nowe GTA V, bo słyszałem że wracają do gameplay'u z GTA3/VC/SA. Bo w czwórce to tak jakby grawitacja nawaliła, tudzież pod wodą się akcja działa.

To spróbuj przejechać się ambulansem w GTA 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim źródłem jest tw miarę chłodna analiza komentowanego tu filmiku. Nie muszę zachowywać takich przemyśleń dla siebie, bo forum służy do wypowiadania się. Co robię.

 

Rozumiem, gdyby Temat wątku był "Tylko Entuzjastyczne Komentarze O Trailerze GTA V" to bym się powstrzymał od krytyki. Ale nie jest.

 

Kupię nowe GTA V, bo słyszałem że wracają do gameplay'u z GTA3/VC/SA. Bo w czwórce to tak jakby grawitacja nawaliła, tudzież pod wodą się akcja działa.

 

Jest różnica między krytyką, a wypisywaniem informacji które są na 100% pewne, chociaż sami sobie je wymyśliliśmy.

Gdybyś napisał, że grafika jest drętwa, zacina, gameplay jest do d... to ok, ale ani ty ani ja nie wiemy czy gra była pokazywana na ps3/x360/pc.

Nie da się tego wywnioskować z tego filmiku, jedynie co mogę powiedzieć to że jeśli gry na high-endowych PC tak wyglądają to ja zostaje przy PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj przejechać się ambulansem w GTA 3...

Ok. A spróbuj pocisnąć Diablo czy Testarostą na ręcznych po ulicach albo ścigaczem poskakać po dachach w VC.

 

W czwórce strach było się rozpędzać czymkolwiek...

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwórce strach było się rozpędzać czymkolwiek...

To się nazywa brakiem skill'a, a nie wini za to mechanikę gry. Jedynie słuszne zarzuty dotyczą modelu jazdy motorami w czwórce, bo to było zrobione naprawdę źle, ale błędy zostały naprawione w TLaD.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem napalony jak ksiadz na nowego ministranta ale grafika wyglada CO NAJWYZEJ poprawnie zeby nie powiedziec mocno srednio. Zbyt duzo efektu takiej "plasteliny" odczuwam patrzac na to, nie wiem jak to ubrac w slowa inaczej.

 

Ale nie w grafice tkwi sila tej marki (nigdy nie tkwila zreszta, zadne GTA nie bylo piekne oprocz trojki w premiere).

 

Gunplay zywcem wyjety z Max Payne'a, istant orgazm jak to zobaczylem, masa pobocznych aktywnosci, cos czego w 4ce brakowalo, wysoka customizacja ubioru, oraz z tego co widze broni, mechanika jazdy na pierwszy rzut oka bez zmian co rowniez cieszy.

 

Nic tylko czekac i przygotowac pieniazki.

 

@Dilerius

 

O czym ty mowisz :biggrin: ? Jak sie rozpedziles to na PS3 miales taki pokaz slajdow ze glowa mala, skill nie ma tu nic do rzeczy. GTA IV to byl jeden z najbardziej kijowych portow na konsole Sony z jakim mialem stycznosc, uciazliwe doczytywanie tekstur oraz spadki FPS podczas szybkiej jazdy oraz to drugie w przypadku wiekszych zadym, o rozdzialce 640p juz nie wspominam nawet, o "cieniach" tez zreszta moze nie wspomne.

Tak jak kocham 4ke tak nie jestem slepy na jej ogromne wady, a najbardziej i tak winie ich za ten wszedobylski blur, chociaz bez niego pewnie byloby jeszcze gorzej bo w jakims stopniu maskowal poszarpane krawedzie i tlo.

 

PS. W GTA IV i dodatki gralem na KAZDEJ platformie, wiec uprzedzam ze pogon za argumentem "skill" nie ma tutaj sensu dla czlowieka ktory ogral z 15 razy (nie wyolbrzymiam) te gre na wielu platformach.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerius

 

O czym ty mowisz :biggrin: ? Jak sie rozpedziles to na PS3 miales taki pokaz slajdow ze glowa mala, skill nie ma tu nic do rzeczy.

Ja takich problemów nie miałem, w GTA 4 grało mi się bardzo płynnie, model jazdy w moim odczuciu był bardzo udany (pomijając motocykle), nie miałem stracha przy rozpędzaniu się samochodem, ale ja się nie znam...dziękuje za uwagę...wróćmy lepiej do tematu o GTA V.

 

Swoją drogą mnie najbardziej ze wszystkich pojazdów przedstawionych w zwiastunie podjarały rowerki (pewnie przez trwający obecnie TdF), kolarzówka i trykocik, coś pięknego :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tu direct-feed:

http://gamersyde.com/news_gta_v_gameplay_trailer-14307_en.html

 

Obejrzyjscie sobie na full screenie, i jeszcze raz powiedzcie, ze to gameplay a PC... Owszem gra jest b. ladna, zwlaszcza jak na sandbox, ale to jednak caly czas gra na current-geny, i to po prostu widac (no, moze nie na malym Youtubowskim okienku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie miałem, w GTA 4 grało mi się bardzo płynnie, model jazdy w moim odczuciu był bardzo udany (pomijając motocykle), nie miałem stracha przy rozpędzaniu się samochodem...dziękuje za uwagę...wróćmy lepiej do tematu o GTA V.

 

A ty dalej nie rozumiesz ze tu nie chodzi o ten zajebisty system jazdy ktorego zajebistosci tutaj nie neguje, tylko o spadki FPS PODCZAS szybkiej jazdy na PS3 ktore czynili ja mniej komfortowa ? I co to w ogole za tekst o nie baniu sie rozpedzania samochodem ?  Ze niby inni sie maja bac ?  :laugh:

 

@Zywy

 

Mi tam sie nie wydaje ze ten gameplay z PC byl, jestem w stanie uwierzyc ze to bylo puszczane na PS3. Poza tym rockstar raczej nie stosuje takich taktyk, ze puszcza gameplay na PC i zmienia tylko klawisze, jedynie ich screenshoty smierdza bullshotami na kilometr, no ale tak robia wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×