Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekanie, że gra jest słaba ma taki sens... Nikt mi nie wmówi, że zamiast 30 aut na jezdni będzie 15, to już gra bedzie niegrywalna i do dupy.

Edytowane przez makmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy ulepszony system strzelania. Praktycznie cały RDR trochę wzorowany na MP3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uszanujecie ludzi, którzy nie oglądają i nie chcą wiedzieć absolutnie nic?

Jest na to bardzo stara rada. Nie wchodź w temat gdy nie masz gry to ominiesz to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grandy111 za filmik z misją taksówkarza. Dokładnie na to czekałem i tego brakowało mi w czwórce.

Bujanie się po mieście (pokazana misja nie miała limitu czasowego), poznawanie go i słuchanie radia. Oj sporo czasu spędzę w taksówce :).

 

Do usług.  :biggrin:

 

Baza wojskowa. Rhino na samym wjeździe, ciekawe. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale pierwszy raz w historii GTA czołg ma gąsienice.  :thumbsup:

http://www.youtube.com/watch?v=MAQ2U7ugbPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misje taksówkarza powracają? fajnie :) jeszcze niech powróci wożenie ludzi autobusem. Bardzo podobają mi się wozy policyjne, takie jak ten z dodatku TBoGT w multi, takie lubię, do tego każdy posiada inny numerek na daszku, niby nic a fajny smaczek. Model zniszczeń jest ok, kiedyś na PC grałem na Radeonie w GTA IV to nie miałem go wcale. Ruch na mieście też ok, czasami widać mniejszy czasem większy, nie ma czym się przejmować tylko czekać na swój egzemplarz.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie dżimi? Jesli tak to super sprawa, jednak zbyt hucznie zapowiadali godzine 24 aby sobie z tego teraz pokpic. Hmm, zobaczymy, obys mial racje.

 

To, że kody przyjdą o 16:15 nie znaczy wcale, że skrytki będzie się dało otworzyć przed 24 przecież:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś jakiś filmik z dziką zwierzyną i/lub nurkowaniem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś jakiś filmik z dziką zwierzyną i/lub nurkowaniem? 

Na streamie widziałem owcę oraz sarnę (lub coś w tym stylu, bo ciemno było :P) przebiegające przez droge - oczywiście rzecz ta działa się na obrzeżach.

 

Ciekawi mnie czy udało im się w końcu uniknąć efektu znikających samochodów przy obracaniu kamery (znak rozpoznawczy serii).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

For those people who have pre-ordered GTAV on European PS Store, you will be able to download the game from 3pm (GMT) on Sunday 15th Sept.

 

Z tt playstation europe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem z tymi paczkomatami, przecież gra ma premierę 17,09,br więc jakim cudem chcecie ją mieć w niedziele ? Przecież najwcześniej można ją dostać i grać w poniedziałek o 24.00 ( lub wtorek 00.01 - jak kto woli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś jakiś filmik z dziką zwierzyną i/lub nurkowaniem? 

Wczoraj na instagramie ktoś wrzucał, niestety wszystkie filmiki zostały usunięte.

 

Kolejny filmik pokazujący możliwość tuningowania pojazdów. 

http://www.youtube.com/watch?v=LCxVNAsQ0eU

 

Oraz nagranie z live'a.

http://www.youtube.com/watch?v=GGWWzbrC0MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamie widziałem owcę oraz sarnę (lub coś w tym stylu, bo ciemno było :P) przebiegające przez droge - oczywiście rzecz ta działa się na obrzeżach.

 

A był pokazany system zniszczeń zwierzyny?  Jak wypada w porównaniu do RDR?  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A był pokazany system zniszczeń zwierzyny?  Jak wypada w porównaniu do RDR?  :laugh:

 

Albo biegna albo leza martwe, slaby system zniszczen :sad:.

 

Na tym filmiku od Grandy'ego111 najlepiej widac ze system zniszczen pojazdow dalej jest w formie, okolo 1:30, drugi link. Take bez obaw ludzie.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na streamie koles jak jezdzil bez ladu i skladu po polach to wpieprzyl sie w stado jeleni ale tylko 1 potracil i pojechal dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo biegna albo leza martwe, slaby system zniszczen :sad:.

 

A w RDR bylo inaczej :D? Zwierzyna biegła, bum, padała :P Nigdy nie dopatrywalem się co jej odpadło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Almarcino

To byl sarkazm z mojej strony ;)

 

Wiem, wiem, chociaż zacząłem sie nad tym zastanawiać. 

 

Kto wie, może przed premiera GTAIV tez były takie wycieki, płacz, a pozniej wszyscy zapomnieli - w momencie gdy sami odpalili konsole. Szczerze mówiąc juz zapomnialem co sie wtedy dzialo... oj dawno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bumperman... nie wiem po co robisz z siebie głąba i wrzucasz tutaj takie informacje... Dziwię się, że jeszcze nie dostałeś bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie czas się ewakuować z tego tematu, żeby sobie nie spieprzyć gry przez gimbusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter nie cytuj tego. Tamten post zaraz wyleci (razem z autorem) a Twój z tym cytatem zostanie.

Edytuj proszę swój post.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie taki zjebany gimbus i zasieje w człowieku ziarno niepewności, mogę dostać warna za obrażanie innych, ale inaczej takich nazwać nie można.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zamknąć temat i otworzyć 17 wieczorem...

 

Proszę patricko :3 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zamknięciem tego tematu i otworzyć w dzień premiery. 

Sadzić, palić, zalegalizować:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zamknięciem tego tematu i otworzyć w dzień premiery. 

Sadzić, palić, zalegalizować :biggrin:

Nie wchodzenie do tego tematu da taki sam efekt...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraci juz sciagaja wersje na PS3 takze niedlugo pojawia sie gameplaye i z naszej konsolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×