Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz nie wiem co myslec o tym komentazu tego kolesia wyzej ;c Ale niektorzy tu namotaja w glowie grrr Wchodze po to by uslyszec co i jak ewentulanie o samej grze i screenymoga byc jesli nie sa zwiazane z fabułą od niej wara !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamkniecie tematu nic nie da, taka gnida wtedy moze poczuc zew ekspansji i na calym forum zaczac spamowac, status, shoutbox, temat o grze X, Y...

 

Lepiej skitrać sie do bunkru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamkniecie tematu nic nie da, taka gnida wtedy moze poczuc zew ekspansji i na calym forum zaczac spamowac, status, shoutbox, temat o grze X, Y...

 

Lepiej skitrać sie do bunkru.

 

Ban na IP i powinno wystarczyć. 

Chyba, ze to jakiś nawiedzony to poleci do kawiarenki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt,sam sprawdzilem - GTA V w wersji na PS3 jest juz od jakiejs godziny na polskich forach pirackich.Jutro rano pewnie wysyp filmikow z wersji na ps3 i pierwsze amatorskie ,,porownania" obu wersji.Skoro juz wersja x360 wyciekla,to moze nawet lepiej ze wersja ps3 tez.Przynajmniej dowiemy sie jak to wyglada na naszych konsolach.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinajcie tyłków panowie. Gość spamuje tak na wszystkich forach o GTA. Zaraz założy drugie konto i znowu to wrzuci. Zresztą to bujda na logikę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry sposób, żeby czytając forum nie popsuć sobie zabawy spoilerami, to się napić!!! DUŻO!!! Nie wiem tylko czy działa w stecz. Także proponuje do 17-go pić non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na początku koleś nurkuje.  :thumbsup:

http://www.youtube.com/watch?v=FbgIqBz7IlE

To morze jest mega...może mało jeszcze widziałem, ale tak pięknie zrobionych fal w grze jeszcze nie spotkałem.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja czasu spędze w tej grze zwiedzając ten ogromny i piękny świat to jest niemożliwe :biggrin: Skakanie skuterem po falach wygląda naprawdę super :biggrin:

 

btw. w tym samym filmiku mniej więcej w połowie zjada go jakiś zwierzak :P Nie jestem pewny co to było ale wyglądało troche jak bezpański pies albo jakaś większa hiena, ciężko powiedzieć :D

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka spoilerowych ciekawostek wyczytanych na zagranicznym forum. Są one związane z dodatkowymi misjami (nie związanymi z głównym wątkiem), które wykonywać mogą trzej główni bohaterowie.

 

Franklin - masa pobocznych misji związanych z jego zamiłowaniem do wyścigów. Określane jest to jako Need for Speed w Los Santos. Nie jest to, tak jak w poprzednich częściach jeden, dwa wyścigi na całą fabułę, tylko cały osobny moduł wyścigów po całej mapie. Prawdopodobnie również z jednym wielkim rajdem wokół całej wyspy. Dodatkowo postać Franklina posiada szereg pobocznych misji związanych z wojnami gangów.

 

Michael - postać objęta jest programem ochrony świadków. Dlatego też jego misje poboczne w większości skupiają się na pracy dla FIB (odpowiednik FBI w Los Santos) i na wykonywaniu dla nich tajnych zadań.

 

Trevor - mnóstwo zadań pobocznych. Najwięcej skupionych wokół motocyklowego gangu, z którym Trevor ma przechlapane i stara się doprowadzić do ich upadku.



Reasumując, powyższe misje są określane jako POBOCZNE, w żadnym stopniu nie związane z głównym wątkiem gry. Może to było już w jakichś zapowiedziach, może nie, wrzucam tak czy inaczej ;)

Co do Amazona. W ostatnią sobotę zamawiałem u nich dwie gierki na PS3, doszły na środę. Kurier przywiózł o 10:30. Skoro wysyłają dzisiaj, to na 100% będzie na wtorek ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zamawiał już wcześniej na muve? Po wysłaniu status zamówienia się odpowiednio zmienia czy ciągle pisze zamówienie potwierdzone? Bo nie wiem czy z nadzieją czekać na zmianę statusu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zamawiał już wcześniej na muve? Po wysłaniu status zamówienia się odpowiednio zmienia czy ciągle pisze zamówienie potwierdzone? Bo nie wiem czy z nadzieją czekać na zmianę statusu :P

 

Dostałeś smsa od InPostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś smsa od InPostu?

nie dostałem żadnego smsa.

Jak coś to zamawiałem z dostawą do domu nie do paczkomatu

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek na pewno się zmieni jak wysla, przyjdzie Ci też mail że paczka została wysłana tak wyczytalem na profilu move na Facebooku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kurierem wyślą pewnie dopiero w poniedziałek i będzie na wtorek. Nie ma obaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby doszło :) Muve ma siedzibę w Poznaniu, a więc do Katowic kawałek jest :P Ale wierze, że we wtorek po powrocie do domu moje GTA będzie już na mnie czekać w pachnącej nowością folii :biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wvr42X3kD0w

Prawie 30 minutowy gameplay. Ostrzegam jednak przed spoilerami, bo ukazuje trochę misji, także na własną odpowiedzialność

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt,sam sprawdzilem - GTA V w wersji na PS3 jest juz od jakiejs godziny na polskich forach pirackich.Jutro rano pewnie wysyp filmikow z wersji na ps3 i pierwsze amatorskie ,,porownania" obu wersji.Skoro juz wersja x360 wyciekla,to moze nawet lepiej ze wersja ps3 tez.Przynajmniej dowiemy sie jak to wyglada na naszych konsolach.

mile widziane porównania, przypomne że wersja xkloca jest na dwóch dvd ... to chyba 1blueray ma więcej pojemności, ale w prakryce do tej pory gry Rockstara wyglądały lepiej na klocu. No może wyjątkiem jest Max3 ze wersje były chyba identyko, ale to nie sandbox ... więc, pozostaje nam się modlić do allacha o godny tych kroci kod. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze nie wyszła,a Wy już 150 stron zrobiliście?!

Brawo xD

Spokojnie jeszcze jest kilka dni spokojnie dobijemy do 200 :D magia GTA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×