Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, nie wiem czemu ale jakoś w głowie mi siedzi tylko wersja na pss, może dlatego że sama aktualnie mi się pobiera ;) Pardon,

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z płyty 8GB się instaluje. Z tego co wiem to 12GB w praktyce jest 8GB z hakiem... GTA z płyty to chyba 8100MB. Powinno starczyć, ale pewności nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz - no nie wiem czy mu się uda... z 12 GB zostanie mniej to NAWET jak pobierze grę, to wyjdzie jeden większy patch i już dupa... Te PS3 z 12 GB dyskiem to nie jest pozycja dla gracza... (no chyba, że kupić i od razu dysk wymienić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek gry urywa jaja, toż to Max Payne w GTA, a auta słabo się rozwijają tj ciężko rozwalić szkoda bo przy czołówce powinien być juz koniec a ty ledwo lampa się rozbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robo - pobieramy pobieramy ;) :D A u mnie jak na złość coś mnie za każdym razem wypisuje z PSN-a jak wybiorę tryb multi w grze :( Więc najprawdopodobniej Tylko single mi zostanie jak na razie ;) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie idzie teraz aż ochota pobierać :biggrin:

 

ten screen u samej góry strony świetny ;)

filmików jako takich nie oglądam bo chcę to miasto zwiedzić na świeżo i nie tworzyć sobie jakiś negatywnych opinii na podstawie youtubea  :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmików jako takich nie oglądam bo chcę to miasto zwiedzić na świeżo i nie tworzyć sobie jakiś negatywnych opinii na podstawie youtubea  :)

 

no jesli z gory zakladasz ze beda negatywne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kończę platynować Mafię 2. Muszę powiedzieć, że jej klimat strasznie mnie pochłonął.

Właściwie, to nawet nie zwróciłem uwagi, na to, jak ta gra kiepsko wygląda, ani jak mocno klatkuje.

Co za różnica, skoro grywalna jest i miodna.

Nic więcej nie oczekuję od gier. Więc jeśli GTA V będzie choć odrobinę lepsza, to będę zadowolony.

I nie mam zamiaru, jak większość pawianów, spuszczać się nad ilością przechodniów, samochodów,

jakością zniszczeń, etc. Na cholerę mi to, skoro mam się dobrze bawić.

Do wtorku jeden dzień został, także miłego grania życzę i pozdrawiam. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początków plusa i promocji na pss przestałem już kupować gry w pudełkach, ale dla tej jednej zrobię wyjątek. Już się nie mogę doczekać jutrzejszej nocnej premiery. Nie ''jarałem'' się tak od czasów gdy zobaczyłem pierwszy raz GTA: SA :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet z GTA 5 Forum wrzucił kolejny filmik. Polecam akcje z bazą + operacja pociąg ;-P

 

 
Ciekawsze akcje z tego filmiku:
 
Atak na baze wojskową (druga próba udana) + przelot Hydrą po mapie: http://youtu.be/Ft6i3Je45dM?t=40m32s
Maksymalny pułap Hydrą + Wyskok bez spadochronu: http://youtu.be/Ft6i3Je45dM?t=55m59s
Zestrzelenie Sterowca: http://youtu.be/Ft6i3Je45dM?t=1h3m3s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli z gory zakladasz ze beda negatywne... 

 

nie zakladam ale filmik skłaniają zwykle ku różnym "teoriom", które nie mają nic z realem jak się potem okazuje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji są tylko napisy, więc nie wiem jaki jest sens zmieniać je na angielskie,bo tłumaczenie stoi na naprawdę wysokim poziomie. Da się.

Edytowane przez dext3rr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji są tylko napisy, więc nie wiem jaki jest sens zmieniać je na angielskie,bo tłumaczenie stoi na naprawdę wysokim poziomie. Da się.

 

Kamień z serca, nigdy nie zagram w gre z PL napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Facet z GTA 5 Forum wrzucił kolejny filmik. Polecam akcje z bazą + operacja pociąg ;-P

 

 
Ciekawsze akcje z tego filmiku:
 
Atak na baze wojskową (druga próba udana) + przelot Hydrą po mapie: http://youtu.be/Ft6i3Je45dM?t=40m32s
Maksymalny pułap Hydrą + Wyskok bez spadochronu: http://youtu.be/Ft6i3Je45dM?t=55m59s
Zestrzelenie Sterowca: http://youtu.be/Ft6i3Je45dM?t=1h3m3s

 

problem w oglądaniu tego gameplaya polega na tym że chłop nie umie grać, co chwila zabija się w taki sam sposób 2x ... nie umie jeździć samochodem, co zacznie walczyc dostaje po mordzie, a z tym pociągiem i nurkowaniem, to już całkiem nie trybie :P ... po co on to robi? pokazuje jak dlugo mozna byc pod woda, ok .. ale po co po pierwszym zgonie robi dokladnie to samo i zabija sie ponownie? skacze z wiaduktu na jadący pociąg, ok ... zabija swojego bohatera, wlacza od nowa zapis, czeka 5 minut na loading itd, i jak gra sie juz wczyta to on idzie i robi dokładnie to samo!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam Gta już 4 godziny i mam 14 giga, do południa powinno być "complete". Pomysł mi wpadł taki do głowy:

 

- czy jak odłączę neta i przestawie datę na 17.9.13 to mi gra pójdzie?

 

Jeśli ktoś ma już zassane, może to zweryfikować?

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak śmieszne te kolizję. Wjeżdżasz rozpędzony wprost na jadący z przeciwka autobus, i co? Nic, jedziemy sobie dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam Gta już 4 godziny i mam 14 giga, do południa powinno być "complete". Pomysł mi wpadł taki do głowy:

 

- czy jak odłączę neta i przestawie datę na 17.9.13 to mi gra pójdzie?

 

Jeśli ktoś ma już zassane, może to zweryfikować?

 

Nie ma szans by to zadziałało, po ściągnięciu i instalacji jak chciałem włączyć grę na swoim koncie to prosiło o przejście do sklepu i odnowienie licencji.  :blink:

Na koncie na którym kupiłem grę wyświetla się info, że nie można włączyć przed premierą.

 

PS. 

Właśnie ściągnąłem GTA i je zainstalowałem. W informacji o grze widnieje coś takiego: Rozpoczęcie 17.09.2013 10.00.  :down: Czyli będzie można włączyć grę dopiero o 10 we wtorek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak śmieszne te kolizję. Wjeżdżasz rozpędzony wprost na jadący z przeciwka autobus, i co? Nic, jedziemy sobie dalej :/

Weźcie ludzie się ogarnijcie... cały czas narzekacie na model zniszczeń. A nie przyszło wam do głowy, że jest to zamierzone? Skoro w poprzednich odsłonach samochody były bardziej wrażliwe na uderzenia to miało to jakiś uzasadniony sens. Może jest to związane z mechaniką gry? Nie przyszło nikomu do głowy, że misje są rozbudowane i niekiedy zajdzie konieczność uczestniczenia w długich ucieczkach przed policją? Jak by to wyglądało w praktyce jak by samochód niszczył się już po np. 3 uderzeniu w przeszkodę? System zniszczeń jakiego oczekujesz mógł by to uniemożliwić. Teraz odpowiedz sobie na zajebiście ważne pytanie: Czy to nieudolność programistów R* doprowadziła do takiego stanu rzeczy czy może gra za 260 mln $ została dokładnie przemyślana w procesie produkcji trwającym kilka lat??

Edytowane przez sanho21
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans by to zadziałało, po ściągnięciu i instalacji jak chciałem włączyć grę na swoim koncie to prosiło o przejście do sklepu i odnowienie licencji.  :blink:

Na koncie na którym kupiłem grę wyświetla się info, że nie można włączyć przed premierą.

 

PS. 

Właśnie ściągnąłem GTA i je zainstalowałem. W informacji o grze widnieje coś takiego: Rozpoczęcie 17.09.2013 10.00.  :down: Czyli będzie można włączyć grę dopiero o 10 we wtorek? 

Wierzę Ci ale nie ufam. ;)

I tak pokombinuję jak się ściągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj, kombinuj. Jak coś się Tobie uda to daj znać. Ja założyłem sobie konto na Nową Zelandie żeby móc szybciej pograć ale chyba to nie wypali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci się uspokoić

Można powiedzieć, że jestem bardzo spokojny. Śmieszą mnie tylko komentarze niektórych osób ciągle narzekających. Serio, czasem na prawdę wystarczy pomyśleć czy może taka decyzja twórców ma jakieś logiczne uzasadnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×