Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Loadingi przy przełączaniu postaci są uzależnione od ich odległości między sobą, więc pomiar długości ładowania może być mało miarodajny. 
BTW jakieś źródło tych informacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve właśnie wysyła ;) Ciekawi mnie, czy będzie ten Day-1 patch, czy piraci dostali gorszą wersję gry? Niedługo się przekonamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ja jednak zdecydowałem się na wersję cyfrową, zresztą GTA i tak nie będę sprzedawać. Gra waży 18 GB, z tego co wiadomo około 8 GB zajmuje wersja pudełkowa, więc drugie tyle będzie wczytywane na bieżąco z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zamiar brać cyfrówkę, ale niestety nie znalazł się wśród znajomych chętny do współpracy (o zgrozo gta ich nie interesuje ...) ;/

Toteż moja leci z Amazona.

Czekam na wasze opinie ;) A w czwartek sam zweryfikuję.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve właśnie wysyła ;) Ciekawi mnie, czy będzie ten Day-1 patch, czy piraci dostali gorszą wersję gry? Niedługo się przekonamy.

Skąd masz takie info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na maila przyszło potwierdzenie z muve ze czeka na kuriera.

wy jutro pogracie a ja czekam na konsole z pramu aż mi wyślą,jutro tylko sobie mogę powąchać płytę.

 

D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info ?

Info o wysyłce czy gorszej wersji? :P Wysyłka jest, bo u mnie już zrealizowana, godzina 11:35, a co do pirackiej wersji, to kiedyś coś było, że R* miał przygotować niespodzianki jakieś na piratów, i może wyciekła jakaś gorsza wersja gry z niewielką ilością przechodniów i płaskimi kamieniami, a ta właściwa zostanie załatana jutro stosownym patchem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl mam napisane zamówienie zrealizowane czyli co?? poszła już paczka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja pss mi piszę rozpoczecie 17/9/2013 0:00 dziwne że każdy ma podaną inna godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taka horrendalna różnica jest w działaniu gry między płytą, a wersją z PSS?

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które grały już w GTAV sugerują, że jeśli ktoś się zastanawia jaką wersje gry wybrać czy digital czy box to żeby wybierać wersję digital ze względu na szybsze ładowanie i przełączanie pomiędzy postaciami.

A kto grał w wersję Digital, bo nie bardzo rozumiem skąd porównanie wersji Digital do wersji box, skoro Digital jest zablokowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taka horrendalna różnica jest w działaniu gry między płytą, a wersją z PSS?

Nie sądzę aby to były jakieś kosmiczne różnice, ale podobno są "wyczuwalne". Jak ktoś szuka więcej informacji to proponuję poszukać na forach rosyjskich oraz na forum GTAV.

A kto grał w wersję Digital, bo nie bardzo rozumiem skąd porównanie wersji Digital do wersji box, skoro Digital jest zablokowana?

No jak to kto....piraci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz jakie są przekręty w firmach :) Paragon będzie z datą jutrzejszą albo masę innych kruczków. Nikt nikogo nie zwolni.

Wiem. Ale Empik potrafi złapać wałki i zwalniać. Mają od tego narzędzia.

 

Oczywiście że mi sprzeda, jak wszystkie gry przed premierą. 2-3 dni wcześniej. Wbije paragon w dzien premiery ;)

 

Wiesz nie mam ciśnienia na to że akurat dziś otrzymam, ale wolę mieć dziś i odpalic sobie na spokojnie po północy lub jutro z rana - nie biegając do sklepu.

Tak myślałem :P Życzę aby kumpla nie złapali na kamerce jak nabija grę bez człowieka i daje kase z kielni :P

 

Osoby, które grały już w GTAV sugerują, że jeśli ktoś się zastanawia jaką wersje gry wybrać czy digital czy box to żeby wybierać wersję digital ze względu na szybsze ładowanie i przełączanie pomiędzy postaciami. I o ile w przypadku samych loadingów różnice nie są duże o tyle już przy przełączaniu postaci różnice są bardzo mocno wyczuwalne na korzyść wersji cyfrowej.

Hmmm no tak dawac 80zeta więcej nie opłaca się :P

 

 

 

Dla tych co kupowali w empik.com Zmienił mi się status na profilu na "Status wysyłki: Skompletowane". Więc dzisiaj wyjeżdża z magazynu. Teraz kwestia czy będzie jutro czy nie bo różnie idą czasami paczki. Chyba, że tym dadzą priorytet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupował w empik.com także jego paczka została już nadana i jutro może spodziewać się kuriera. Co prawda nakład w empik.com w cenie 199 został wyczerpany, ale jak ktoś się załapał to zostaje tylko czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamówione w empiku, opłacone, odbiór w salonie i status "odłożone w magazynie", a data odbioru 18 września...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Było pisane kilka razy, że niestety empik tak robi i nie mogą się niestety nauczyć, że ludzie jak zamawiają to chcą grę w dniu premiery.

Jedyna rada to jedź z samego rana do empiku, bierz grę z półki i olej zamówienie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zamówienia online są opłacone z góry

Jedyna rada to jedź z samego rana do empiku, bierz grę z półki i olej zamówienie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym żeby pojechać na dzisiejszą nocną premierę, jeśli gra nie będzie jeszcze wysłana powiedzmy do 22, 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zamówienia online są opłacone z góry

Odbierasz wtedy grę 18-stego i od razu idziesz ją zwrócić, kasę będziesz miał z powrotem na koncie w ciągu 48h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Było pisane kilka razy, że niestety empik tak robi i nie mogą się niestety nauczyć, że ludzie jak zamawiają to chcą grę w dniu premiery.

Jedyna rada to jedź z samego rana do empiku, bierz grę z półki i olej zamówienie online.

No cóż zależy kiedy dostali na magazyn gry. Jeśli otrzymują w ostatniej chwili to się nie dziwię. Jeśli mają wcześniej to żenada.

 

Odbierasz wtedy grę 18-stego i od razu idziesz ją zwrócić, kasę będziesz miał z powrotem na koncie w ciągu 48h.

Do 14 dniu. Polecam poczytać regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×