Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh to gra wyjdzie na ps4 czy nie? PC mnie nie interesuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh to gra wyjdzie na ps4 czy nie? PC mnie nie interesuje..

Czytać nie umiesz ? Kilka osób już Ci odpisało, że nie wyjdzie a Ty dalej swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta torba trochę lipa, bo na tablet ciut przy duża (7cali), a na jakieś książki czy laptopa za mała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwieje wszelkie wątpliwości jako że oglądałem Q&A odnośnie GTAV z kimś tam z R*...nie będzie wersji na ps4, nowa konsola dostanie nowe GTA a obecna część zostaje na obecnej generacji. W planach jest wersja PC ale nie wiedzą kiedy ją dokładnie zrobią i czy będzie to prosty port z ps3/x360 czy wersja specjalnie pod PC.

 

Gra do tego będzie wymagała instalacji na dysku w celu jak najlepszego działania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jasne, że nie wyjdzie. Przecież forma mojego postu sama w sobie wyglądała na żartobliwą, jeśli Ktoś to wziął na poważnie to przepraszam (za wyjątkiem jednego jegomościa), ale to był żart :)

Info dotyczące GTA V na PS4 już było dementowane tyle razy, że postanowiłem sobie zażartować.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiam się czy będzie możliwość tworzenia filmów, tak jak w GTA 4 na PC. Świetna sprawa, wiele opcji do ruchu kamery, składanie ujęć itd. (jutro pokażę możliwości na przykładzie)

Z tego co na razie wyczytałem to zero informacji na temat. Czy jakakolwiek gra na PS3 miałą w ogóle taką możliwość ? Może ilość RAM'u i bebechy na to nie pozwalają ?

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Skate 3 miał taką możliwość, można było nawet filmiki przesyłać na YouTube'a, ale w praktyce mało kto z tego korzystał. Jak dla mnie taki trochę niepotrzebny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Skate 3 miał taką możliwość, można było nawet filmiki przesyłać na YouTube'a, ale w praktyce mało kto z tego korzystał. Jak dla mnie taki trochę niepotrzebny bajer.

 

A powiem Ci, że z początku też tak patrzyłem na to w GTA 4, ale mając do dyspozycji otwarty świat, całe miasto, można spędzić więcej czasu nad tworzeniem filmu niż nad samą grą. W końcu coś ambitniejszego niż większość kampanii nowych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła wielkość - będzie co zwiedzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie będzie co zwiedzać, liczę na dużo różnych małych miasteczek i wiosek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście by było jakby Back O Beyond wróciło :). Ciekawe jak to będzie z tą wielkością, już w paru artykułach czytałem że Rockstar się chwalił że mapa będzie większa od SA, RDR i GTA IV razem wziętych. Wydaje się to trochę nierealne, ale z drugiej strony R nie jest znane z pustych przechwałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa to podobno fake bo kawałek sklejki mogliśmy sami zrobić z zapowiedzi preorderów:

 

jbtDFuphZoWJj0.jpg

 

Ktoś na poly w komentarzu napisał że ci co widzieli mapę, stwierdzają fakt że los santos to tylko 1/10 częsć mapy. Tutaj nie wyglądalo jakoby miasto było 1/10 części mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapa to podobno fake bo kawałek sklejki mogliśmy sami zrobić z zapowiedzi preorderów:

 

 

Ktoś na poly w komentarzu napisał że ci co widzieli mapę, stwierdzają fakt że los santos to tylko 1/10 częsć mapy. Tutaj nie wyglądalo jakoby miasto było 1/10 części mapy.

 

Wydaję mi się że troszkę za mało aby stwierdzić, iż ta mapa to fake. Może fake, może nie. Z resztą czy to ważne ? W miarę upływu czasu coraz więcej wiadomości będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście akurat nie specjalnie przepadam za wielkimi pustkowiami jakie byłoy choćby w RDR- fajne na raz, drugi ale ile można jeździć przez te pustkowia i żadne polowania i inne bzdury tego nie zmieniają. Mam nadzieję, że misje nie będą polegać na tym by jechać z lewego końca na prawy koniec mapy zrobić coś i wracać a system przełączania się między bohaterami rzeczywiście coś pomoże w tym bezsensownym zwiedzaniu całej mapy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

480593_560205514030015_405029222_n.jpg

Ta mapa to 100% FAKE.

1. Niektóre drogi się urywają w miejscu gdzie kończyła się mapa pokazana na obrazkach z edycji kolekcjonerskiej/specjalnej (nad literą V chociażby).

2. Tam gdzie ktoś mapę narysował, bo miał tylko te skrawki z obrazków samego Los Santos, widać inny styl malowania. Linie są trochę w innym stylu i mniej ostre

3. Rockstar parę razy mówił, że mapa GTV jest większa niż GTAIV RDR i GTA:SA razem wzięte. Według wszelakich analiz mapy LS podanej przez Rockstar na necie wynika, że miasto LS w GTAV nie będzie większe niż Liberty city z GTAIV, więc terenów pozamiejskich będzie zdecydowana większość. Tutaj jest ich ze 2/3 mapy, bo ktoś je narysował i pewnie mu się nie chciało rysować dużo.

4. Dla każdego, kto siedzi trochę w Photoshopie przy obróbce zdjęć widać od razu, gdzie ktoś skorzystał z marnego jpega podanego przez Rockstar a gdzie sobie sam dorysował.

 

Jedyna prawdziwa część tej mapy to ta, podana w drugim poście Pipsa na poprzedniej stronie.

 

Edit.

 

Poczytałem trochę na innych forach i już chyba wiem o co chodzi. Ktoś zrobił fake, ale jedna najważniejsza rzecz się na nim zgadza. Jest to mianowicie wielkość całej mapy GTAV. Można to wy estymować właśnie z obrazka przedstawiającego edycję specjalną. Jest tam ta mapa zwinięta w rulon i pokazująca część miasta. Widać dzięki temu jaka jest szerokość mapy względem miasta, a znając proporcje boków mapy z wymiarów podanych obok wiadomo już jak jest długa. Tak więc mamy fake'a, ale pokazującego jak spora będzie mapa gry. Niektórzy się jeszcze łudzą, że ta mapa z edycji specjalnej może nie trzymać skali i tereny pozamiejskie będą mniej dokładnie na niej odwzorowane, ale pewnie nie mają racji. Ja się jeszcze łudzę, że może ta mapa w edycji specjalnej jest dwustronna?

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy przyjrzeć sie gdzie R* umieścił na swojej mapie znaczek N-północ po lewej stronie a gdzie umieszczono ją na tej niby całej mapie

ktoś sie chciał bardzo postarać a pominął taki szczegół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w grze możliwe będzie latanie samolotami, jak to miało miejsce w San Andreas? Mam na myśli oczywiście te wielkie maszyny, nie awionetki. 

 

Samolotów właśnie najbardziej brakowało mi w GTA IV, na szczęście odibłem sobie to w Just Cause 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na chwile obecną widać było tylko mniejsze pojazdy latające jak helikoptery i dildo czy jak tam się ten mały samolocik nazywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że tym razem będą napisy PL- do tej pory eng były w sumie wystarczające ale tu jednak fabuła jest jeszcze ważniejsza niż w którejkolwiek wcześniejszej edycji. Mam tylko nadzieję, że nie będą to napisy czcionką 8 albo  9- czyli z 3m na 40" ledwo widoczne.

 

ktoś grał w MaxPayne3 i może napisać jak tam z wielkością napisów PL było?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że tym razem będą napisy PL- do tej pory eng były w sumie wystarczające 

 

 

Stop...zatrzymajmy się na tym stwierdzeniu na chwilę...i przypomnijmy sobie badmana z GTA IV.

 

 

Czasami na kurde napisy nie wystarczyły xD Ciekawe co będzie jak taki rasta się trafi w GTA V ;D jak to przetłumacza XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w grze możliwe będzie latanie samolotami, jak to miało miejsce w San Andreas? Mam na myśli oczywiście te wielkie maszyny, nie awionetki. 

 

Samolotów właśnie najbardziej brakowało mi w GTA IV, na szczęście odibłem sobie to w Just Cause 2. 

 

http://evilgmr.net/wp-content/uploads/2012/12/GTA-5-New-Screen-5.jpg

 

Na tym zdjęciu widać, ze prawdopodobnie będą wielkie samoloty pasażerskie. Jednak czy będzie można ich używać to już zagadka choć obstawiam, że tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×