Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, nieważne, jak zapowiedzą na next-geny, to wtedy ta dyskusja będzie miała sens. W oczekiwaniu możecie sobie liczyć polygony w Battlefieldzie 3 na high-endowym pececie na ustawieniach Ultra, widzę że to was w grach najbardziej jara :P. Ja nie mam nic przeciwko dobrej grafice, ale bez przesady, odpuścić sobie jedną z największych premier na konsolach tej generacji, bo MOŻE wyjdzie na inne platformy z lepszą grafą to za dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nieważne, jak zapowiedzą na next-geny, to wtedy ta dyskusja będzie miała sens. W oczekiwaniu możecie sobie liczyć polygony w Battlefieldzie 3 na high-endowym pececie na ustawieniach Ultra, widzę że to was w grach najbardziej jara :P. Ja nie mam nic przeciwko dobrej grafice, ale bez przesady, odpuścić sobie jedną z największych premier na konsolach tej generacji, bo MOŻE wyjdzie na inne platformy z lepszą grafą to za dużo...

 

I tu naprawdę powinniśmy zakończyć temat GTA V na ps4. Przynajmniej na razie. Mnie zainteresował ten motyw z łodzią podwodną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bully został wydany w dopakowanej wersji na X360, więc kto wie  :)

 

Ale zobacz po ilu latach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nieważne, jak zapowiedzą na next-geny, to wtedy ta dyskusja będzie miała sens. W oczekiwaniu możecie sobie liczyć polygony w Battlefieldzie 3 na high-endowym pececie na ustawieniach Ultra, widzę że to was w grach najbardziej jara :P. Ja nie mam nic przeciwko dobrej grafice, ale bez przesady, odpuścić sobie jedną z największych premier na konsolach tej generacji, bo MOŻE wyjdzie na inne platformy z lepszą grafą to za dużo...

 

Ja nie mówię że odpuszczę GTA:V na ps3, mówię że zakupię teraz grę a gdy się pojawi wersja na ps4 to i ją zakupię by ogrywać w ładniejszą wersję aż do następnego GTA, jestem fanem GTA więc nie ma takiej opcji że będę czekał z zakupem na ps4. Dla mnie liczy się gameplay a nie grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardziej chodziło mi o Ponuraka, bo tym "byle ochłapem" przesadził. Zakończmy już dyskusję temat nextgenowego GTA.

 

Obejrzałem sobie nowe trailery po raz 10-ty i nie mogę się doczekać tego jaki Lazlow nowy soundtrack dowali. Płytą z wypalonym OST z poprzednich GTA męcze zawsze pasażerów mojego Renault (ciężko się wtedy powstrzymać od przejeżdzania prostytutek ;)) i po premierze GTA V na pewno dojdzie sporo nowych kawałków. 

 

Wiadomo kto będzie komponował muzykę lecącą podczas zwiedzania miasta na piechotę czy misji? Mam nadzieję na oryginalny soundtrack, a nie utwory które w radiu można posłuchać. Dobrze by było jakby poszli w coś w stylu tego co było w Bully czy Max Payne 3, bo te gry muzykę miały niesamowitą.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś postanowił sobie pokolorować tą mapkę która krąży po sieci:

 

oiVfLNF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 piw temu, 20 stron tego topicu temu. 50 trofików temu pisałem o możliwościach tworzenia filmów/filmików w GTA4 na PC. Wątpie aby taka możliwość była w GTA5 na PS3. Owy Kreator wydłuża czas gry o wiele godzin,dni,tygodni. Możliwości kamery są bardzo duże. Sądzę, że za jakiś czas powstanie jednak wersja na PS4 (pomimo tylu informacji na "nie"), która będzie posiadała kreator do tworzenia filmów.

 

Ale do rzeczy, co można było robić owym kreatorem filmów i ile zabawy dostarczał. Obiecałem próbkę wcześniej mojej twórczości. W końcu znalazłem czas żeby wrzucić na YT:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xr198G0O7bc&feature=youtu.be (pierwsze sceny to moje początkowe szlify, stąd parę błędów oraz troszeczkę nudy, od 2:00 jest lepiej)

 

oraz coś bardziej profesjonalnego: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=T26a4aGw2fI

 

Nie wyobrażam sobie GTA5 bez tej opcji. W MW3 na konsolach można było tworzyć, to czemu nie miałoby być tego w GTA5 ? Szkoda, że nikt nie pyta o to rockstar :/

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że te filmiki są W CAŁOŚCI zrobione w edytorze zawartym w grze?

 

Mój film, poszczególne sceny, ruchy kamer, ujęcia są w pełni w  GTA4, reszta czyli złączenie poszczególnych segmentów oraz przycinanie do muzyki w Windows Movie Maker. (lub też jakikolwiek najprostszy program do łączenia segmentów).

 

Film profesjonalny - za pewne lepszy program, Vegas albo Adobe. (oraz ogromna ilość modów) 

 

Najwięcej pracy wkłada się w ustawienie kamer, dokładne ujęcia czyli to co w samej grze - mój film z 2 tygodnie w kreatorze w GTA. Same składanie i przycinanie to dzien, dwa roboty, jest to możliwe w wiekszości programów do obróbki filmu.

 

Jeżeli w PS3 będzie możliwość tworzenia samych ujęc na dużym ekranie to będzie sama przyjemność na padzie (nawet jeżeli to zajmie troszkę dłużej niż myszką). Z resztą kreator w GTA4 kompletnie mijał się z pojęciem "user friendly". Adobe jest w tym mistrzem moim zdaniem :) Do czego zmierzam - możliwość tworzenia własnych ujęc, opcja dzielenia się nimi. Dla chętnych możliwość zgrania ich na pendrive i złożenia w całość na PC. Czyli największa robota na PS3/4

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
“Will we ever see some GTA V gameplay?” – @ASTR4Lx

Yes. Soon (or in September if you don’t want to see it before you play it… it’s up to you) – the first Official Gameplay Video is on its way...

 

Źródło:

http://www.rockstargames.com/newswire/article/50871/asked-answered-gtav.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia trzech różnych bohaterów?

Każdy ma swój zestaw misji i zadań dodatkowych, i inne zajęcia w czasie wolnym.

W czasie misji wybór będzie uzależniony od fabuły. Pojawią się misję, gdzie będziesz sterować tylko jedną postacią, takie gdzie dwiema, i takie gdzie do dyspozycji będą wszyscy główni bohaterzy.

Natomiast w czasie wolnym możesz przełączać się między innymi i np. trafić na sytuację kłótni rodzinnej u Michael'a, albo przeszkodzić Franklinowi w podrywaniu kobiet.

Czy będę mógł odnaleźć któregoś z pozostałych bohaterów i go zastrzelić?

Nie zawsze będzie łatwo odnaleźć innego bohatera – koncept jest taki, że każdy żyje swoim życiem i czasem nie sposób będzie ich odnaleźć w wielkim Los Santos. Oczywiście nie będzie można zabić głównych bohaterów – wszyscy mają nadzwyczajne zdolności odzyskiwania zdrowia i świetne ubezpieczenia zdrowotne. Jednak jeśli gracz się uprze będzie mógł “uszkodzić” innego bohatera, i po przełączeniu na niego trafi do… szpitala ;)

Czy w zestawie z podstawową wersją gry będzie mapka, tak jak przy poprzednich częściach?

Tak! Tym razem mapa będzie dwustronna bo świat gry jest tak duży!

Jak będzie wyglądać kwestia instalacji gry?

Na Xbox 360 – dwie płyty DVD. 
Pierwsza będzie użyta do obowiązkowej instalacji gry, druga posłuży do grania.

W przypadku PS3 płyta będzie jedna, instalacja również obowiązkowa.

Pliki instalacyjne zajmą około 8GB. W przypadku Xboxa 360 z zewnętrznym dyskiem zalecamy dysk USB 2.0 o prędkości 15m/s dla odczytu danych, sformatowany pod Xboxa. Najlepiej by był to nowy dysk.

Co z grą wieloosobową?

Będzie. Nazwaliśmy ją Grand Theft Auto Online – i jeszcze tego lata ujawnimy informacje na ten temat!

Jaka będzie różnica między wersjami na PS3 a Xbox 360?

Doświadczycie tego samego wspaniałego gameplay'u na obu konsolach!
Oczekujemy, że różnice graficzne będą kompletnie nieistotne.

Gra wyjdzie na PC?

Obecnie nie mamy nic do powiedzenia na temat wydania gry na PC lub konsole nowej generacji. Skupiamy się na dostarczeniu najlepszej możliwej jakości na sprzęcie tej generacji.

Będzie opóźnienie w premierze gry?

Nie, gra zostanie wydana 17 września tego roku na Xboxa 360 oraz PS3

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze tylko pojawi się cena sugerowana na muve i będzie git :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze tylko pojawi się cena sugerowana na muve i będzie git :biggrin:

 

Chyba wszyscy na to czekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jeszcze tylko ceny sugerowanej na move.pl brak do pełni szczęścia będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOZAK gierka,ciekawi mnie bardzo online bo taka gra ma potencjal zeby po przejsciu singla,spedzic duzoo czasu w grze online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obłęd. Posypią się 10 i tytuły gry generacji. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze gta 5 tylko na obecnych konsolach ale nie chce sie wierzyć, że ps3 potrafi coś tak pięknego, to gameplay z konsol czy może jednak z pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny gameplay / trailer. Tylko ciekawi mnie jedno! Czemu przy wyborze postaci, którą chcemy grać są miejsca na 4 bohaterów, a nie trzech ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z PS3. Wygląda to obłędnie. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać GTA na nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×