Skocz do zawartości
Patricko

Downloadable Content (DLC)

Rekomendowane odpowiedzi

Oo to i może dodadzą jakieś felgi w standardowej jakości, bo śmiesznie będzie wyglądało takie auto słabej jakości z felgami ;] Pozatym brakuje trochę felg z jakimś szerszym rantem czy takich typowo do dragsterów

Chyba se jaja robisz :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pobrać oprócz drugiego DLC jeszcze to pierwsze DLC z torem SPA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem z pierwszą paczką DLC a właściwie to z samochodami z owej paczki. 01 stycznia zakupiłem całą paczkę (ta za 46 PLN) zainstalowałem i wszystko było ok do dziś. Miałem zwieche konsoli a po restarcie wchodząc w garaż miniaturki samochodów są widoczne ale nie można żadnego wybrać. Jest tylko komunikat ze paczka nie została zainstalowana i należy ja zainstalować. W początkowym menu w zakładce DLC pisze ze wszystko zainstalowane. Spotkał się ktoś może z podobną sytuacją i ma jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam

@

Problem rozwiązany.

Przyczyna problemu: uszkodzony save

Rozwiązanie problemu: backup zapisanego sava

Niestety backup sprzed miesiąca. Szkoda kilkudziesięciu godzin jazdy icon_e_sad.gif no ale lepsze to niż zaczynać od zera.

Edytowane przez ultratronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Stycznia kolejne 2 DLC:

http://asia.playstat...wsDetail/255920

Car Pack 3:

Nissan LEAF G 2011

Aston Martin V12 Vantage 2010

Volkswagen Volkswagen 1200 1966

Jaguar XJR-9 LM Racecar 1988

Lamborghini Aventador LP700-4 2011

MiniMini Cooper S Countryman (R60) 2011

ew2bB.jpg

user204729_pic39468_1326250653-638x178.jpg

Speed Test Pack:

Czyli trasa znana z trailera nowej Hondy NSX.

HqnBt.jpg

user204729_pic39467_1326250653-638x178.jpg

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Stycznia kolejne 2 DLC:

http://asia.playstat...wsDetail/255920

Car Pack 3:

Nissan LEAF G 2011

Aston Martin V12 Vantage 2010

Volkswagen Volkswagen 1200 1966

Jaguar XJR-9 LM Racecar 1988

Lamborghini Aventador LP700-4 2011

MiniMini Cooper S Countryman (R60) 2011

ew2bB.jpg

Podoba mi się to Lambo, może też się skuszę.... Co do tras to chyba zaczekam na dawno temu zapowiadane DLC z trasami znanymi z GT4.... Ciekawi mnie czy to była kaczka dziennikarska, czy rzeczywiście się doczekamy tego DLC. Pozdro All :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomnialem dodac - cena to ok. 6$ za wozy i 4$ za trase, czyli w sumie 10$ za calosc (chyba ze wydadza jeszcze paczke za powiedzmy 8$).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmmmy Lambo Aventador! tylko dla tego auta wziolbym te DLC ale jak jeszcze dodaja inne fury i trasy , super, ciekawe ile kasy bedzie, jesli 47 HK$ to Hong Kong Dolar to jakies 23zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to Lambo, może też się skuszę.... Co do tras to chyba zaczekam na dawno temu zapowiadane DLC z trasami znanymi z GT4.... Ciekawi mnie czy to była kaczka dziennikarska, czy rzeczywiście się doczekamy tego DLC. Pozdro All :thumbsup:

Bo jeśli będą wydawać DLC po jednej trasie z GT4 za każdą z osobna licząc sobie po 23 zł, to może GT5 okazać się jedną z najdroższych gier w historii... Ja liczę na jakieś dyskonto w zbiorczym DLC, mam nadzieję, że jak kupimy w przyszłości więcej dodatków za jednym zamachem, to dostaniemy (może) jakiś upust... Kto wie kto wie?:thumbsup:

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory jesteśmy premiowani za zakupy DLC dodatkowymi fantami. Lambo na duży plus. Wreszcie jakiś świeży supercar :thumbsup: Jeszcze nie skusiłem się na ostatni dodatek (chyba przez moją awersję do VW), ale wkrótce i to nadrobię, a zapowiedziany dodatek biorę w ciemno. Również wyczekuję informacji z większym DLC zawierającym stare tory :wub: Aut mi nie brakuje do jazdy, ale już świeżego asfaltu trochę tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory jesteśmy premiowani za zakupy DLC dodatkowymi fantami. Lambo na duży plus. Wreszcie jakiś świeży supercar :thumbsup: Jeszcze nie skusiłem się na ostatni dodatek (chyba przez moją awersję do VW), ale wkrótce i to nadrobię, a zapowiedziany dodatek biorę w ciemno. Również wyczekuję informacji z większym DLC zawierającym stare tory :wub: Aut mi nie brakuje do jazdy, ale już świeżego asfaltu trochę tak...

Stare dobre tory z GT4 z podrasowaną grafiką na GT5 to byłby Hit extra kasujący całą konkurencję.... oczywiście rozumiem, że nikt nie pracuje charytatywnie, ale umiar i rozsądek w kalkulowaniu ceny będzie miał decydujące znaczenie dla opłacalności dystrybucji tego DLC.

Natomiast przenoszenie tych tras z czwórki do piątki nie jest wbrew pozorom takie technicznie proste, nie chcielibyśmy chyba importu 1:1 (tak jak w modelach aut standardowych) tylko wolelibyśmy, aby te tory wykorzystywały w pełni możliwości graficzne PS3 a to już takie proste niestety nie jest.

Z tego wnioskuję, że na to wymarzone DLC starych dobrych tras z czwórki przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie natomiast bardziej podoba się ten Speed Test Pack (machine test z dawnych odsłon GT) - ile ja tam spędziłem czasu szlifując ćwiartkę przeróżnymi samochodami.... różne ustawienia zawiechy, skrzyni, LSD itp..... ahhhh :wub: a Aventadora oczywiście tez łyknę, co by nie było B)

EDIT

widzę, że nawet będzie sobie można zmierzyć czas 0-1 mila , będzie można się poczuć jak na moscow unlim 500 :biggrin:

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie natomiast bardziej podoba się ten Speed Test Pack (machine test z dawnych odsłon GT) - ile ja tam spędziłem czasu szlifując ćwiartkę przeróżnymi samochodami.... różne ustawienia zawiechy, skrzyni, LSD itp..... ahhhh :wub: a Aventadora oczywiście tez łyknę, co by nie było B)

EDIT

widzę, że nawet będzie sobie można zmierzyć czas 0-1 mila , będzie można się poczuć jak na moscow unlim 500 :biggrin:

W aż tak kompleksowe DLC to raczej - szczerze pisząc - nie wierzę, bo jego wykonanie byłoby bardzo kosztowne, ale kto wie, może się doczekamy spełnienia marzeń....:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena car paka to 5,99 euro a toru testowego to 3,99 euro. Moim zdaniem dosyć drogo, ale Lambo kusi.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol a mi zniknely wykupione packi z trasami, strojami i farbami?! Wtf? Chyba ich cos pogielo, ze drugi raz bede to kupowac...

Niestety toru Spa jak nie bylo tak nie ma... Od tego update'u dzisiejszego tor po prostu znikl... Kur.. Pieknie normalnie. Ma ktos podobbe problemy albo sposob jak to naprawic?

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak same z siebie zniknęły? Nie przelogowywałeś się na inne konto PSN, albo nie odinstalowywałeś/instalowałeś gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie robilem... Odpalilem jak codzien konsole i tu zonk toru Spa nie ma ani w arcade mode ani w practice... W dlc folderze pisze, ze zainstalowany pack jest ... Co za zjeby w tym polyphony pracuja.. Czytalem, ze spora liczba osob tak ma.

Ale do pokoju online do kumpli na Spa normalnie teraz wbilem... Dziwna sprawa.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może wbić na online do Spa i Kart Space II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może wbić na online do Spa i Kart Space II

Nie. Tylko Ci którzy nie żałują grosza na DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba, że wyszedł jakiś patch, bo sam kilka tygodni temu jeździłem wielokrotnie na każdym z tych torów. Oczywiście nie możemy sami założyć pokoju z tymi torami, ale musimy do kogoś dołączyć

Edytowane przez Dav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko Ci którzy nie żałują grosza na DLC

Nie nie nie!!! Nic podobnego... Nie mając wykupionego DLC można jeździć na torze SPA tyko wystarczy się włączyć do gry gdzie hostem jest ktoś kto takie DLC ma.

W dodatku można bezproblemowo brać udział (dowolną ilość razy) w ostatnich zawodach sezonowych A-Spec jest tor SPA można śmigać do woli... Nie mam kupionego DLC (na razie) i potwierdzam, że nie mam problemu z korzystaniem z tego toru na sezonowym A-Specu. Nawiasem mówiąc to miły prezent promocyjny od PD gracze w ten sposób mogą się zapoznać z torem przed jego zakupem, bez kupowania "kota w worku". Pozdro All :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie!!! Nic podobnego... Nie mając wykupionego DLC można jeździć na torze SPA tyko wystarczy się włączyć do gry gdzie hostem jest ktoś kto takie DLC ma.

A kiedy ostatni raz to sprawdzaleś? Po ostatnim patchu zostało to zmienione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×