Skocz do zawartości
Dawid390

Wwe'12

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że nadszedł czas żeby założyć temat o tej grze.

No wiecie, zastanawiam się nad kupnem tej gry WWE'12 co mogę powiedzieć

grafika 6,5/10

nowości to 8,5/10

podoba mi się jeszcze to że można robić swój własny ring.

udostępnię wam wszystkich zawodników -http://wwe.thq.com/go/view/roster

post-41228-0-79897200-1319719508_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnosnie online passa do wwe 12, warto grac po sieci czy raczej sobie odpuscic bo jest nie grywalne? Bo wlasnoe takie opinie czytalem.

Czy raczej sprzedac online pass i grac tylko offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest praktycznie niegrywalne, jednak pass warto mieć dla comunity creations. Wątpie żebyś znalazł kogoś kto ten pass od Ciebie odkupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi opisac co to jest ten Community Creations?

I czy jak mam wersje Wrestlemania Edition to czy po wpisaniu online passa bede mial jakichs nowych zawodnikow? Czy raczej beda sie odkrywali systematycznie jak bede gral w Universe?

Dzieki za odpowiedz.

Ps. Nie zaluje zakupu, gra sie rewelacyjnie a i przypominaja sie lata mlodosci kiedy sie bylo mlodym i ogladalo po nocach gale :) lata 90 to bylo cos pieknego :)

Edit:

Juz wiem, mialem z ta edycja 2 kody, jeden to zwykly online pass, a drugi to kod do wszystkich zablokowanych postaci i do jeszcze jednej pierdoly :)

Gra mi sie tak spodobala ze wykorzystalem oba :D a i jakis meczyk online wygralem.

I jeszcze mam pytanie o tryb RTWM, czy tam sa tylko 3 historie do zagrania, czy pozniej bedzie ich wiecej?

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 RTWM. Comunity Creations to miejsce z kąd możesz ściągać wszystko to co można stworzyc w grze i jest to udostępniane przez ludzi. Głównie to się przydaje do ściągania gwiazd, bo niektórym tak dobrze to wychodzi, że wyglądają prawie jak zrobienie przez autoró gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za odpowiedz.

Na szczescie jedna z tych 3 historii jest droga Triple H do Wrestlemani, a HHH jest moim ulubionym wrestlerem jeszcze z lat 90! :D Nie sadzilem ze ja majac 30 lat bede tak dobrze bawil sie grajac we wrestling :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam Ci 13, ze względu na tryb attitude ery :) W fajny sposób można sobie przypomnieć/poznać troche historii z najlepszych czasów w dziejach wrestlingu :) Swoją drogą za tydzień WrestleMania, nie wiem jak wy ale ja nie mogę się już doczekać! 4 raz z rzędu oglądam live :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytalem o tym trybie i gdyby nie cena to zdecydowanie wybralbym 13, ale za jakis czas na pewno zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są osoby chętne na trofea online? Chodzi mi głównie o pobieranie stworzonych rzeczy (5 pobrań) i wygranie Royal Rumble Matchu.

W razie czego gdyby ktoś mógł pobrać wrestlera o nazwie Title (ew. Titlex67) byłbym wdzięczny.

Chętni pisać na PSN: Ranker532

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×