Skocz do zawartości
gulu74

Platoon: Dziadki

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro to ma być świąteczny mecz dla FUNU, to sprawmy żeby obie strony się miło bawiły. Poza tym generalizujesz kolego, kwestie o których wspomniałem to 1/10 generalnego wyposażenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ma być świąteczny mecz dla FUNU, to sprawmy żeby obie strony się miło bawiły. Poza tym generalizujesz kolego, kwestie o których wspomniałem to 1/10 generalnego wyposażenia.

Tak masz rację że jest to może 1/10 całego możliwego arsenału w grze ale mimo wszystko ktoś to wymyślił abyśmy mogli używać tych dobrodziejstw dlatego też moim ludzie (a ja powiem że też tak uważam ) są za tym aby wyeliminować tylko latarki lasery i MAV a wszystko pozostałe zostawić tak jak jest ponieważ nie wszystkie Dziadki używają usasa czy granatnika ( nie wszyscy tez posiadaja 43 rangę) . Mam nadzieję że dojdziemy do jakiegoś porozumienia w kwestii broni :D

Pozdrawiam

gulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są dobrodziejstwa, tylko g***a, które psują tę grę, a po co to jest? Po to, by słabi, niedoświadczeni gracze mogli mieć jakieś szanse z tymi lepszymi. EA musiało skusić czymś tubiarzy z Modern Warfare, by zagrali i w ten tytuł. Naprawdę nie chcecie z tego zrezygnować? Okey. My też się w to uzbroimy, będzie rozpierducha, ale czy o to chodzi? Zastanówcie się. :whistling:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są dobrodziejstwa, tylko g***a, które psują tę grę, a po co to jest? Po to, by słabi, niedoświadczeni gracze mogli mieć jakieś szanse z tymi lepszymi. EA musiało skusić czymś tubiarzy z Modern Warfare, by zagrali i w ten tytuł. Naprawdę nie chcecie z tego zrezygnować? Okey. My też się w to uzbroimy, będzie rozpierducha, ale czy o to chodzi? Zastanówcie się. :whistling:

Żeby dostac USAS-a trzeba miec kolego 43lvl wiec nie nazwałbym tego niedoświadczonym graczem. Uzbrójcie się jak chcecie :) Fun bedzie tak czy tak thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostac USAS-a trzeba miec kolego 43lvl wiec nie nazwałbym tego niedoświadczonym graczem. Uzbrójcie się jak chcecie :) Fun bedzie tak czy tak thumbsup.gif

Lvl nabija się tak, czy tak. Wystarczy dużo grać. U Was sporo osób gra tym złomem. Rozumiem, że niczym innym nie umiecie. :pardon: :thumbsup:

Okey, Wy stoicie przy swoim, my przy swoim. Rezygnujecie z korzystania ze wspomnianych wcześniej dziwactw, my zgadzamy się na brak lasera i ruszamy z przygotowaniami. Jeśli nie, to sparingu nie ma.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl nabija się tak, czy tak. Wystarczy dużo grać. U Was sporo osób gra tym złomem. Rozumiem, że niczym innym nie umiecie. :pardon: :thumbsup:

Okey, Wy stoicie przy swoim, my przy swoim. Rezygnujecie z korzystania ze wspomnianych wcześniej dziwactw, my zgadzamy się na brak lasera i ruszamy z przygotowaniami. Jeśli nie, to sparingu nie ma.

Słuchaj nas naprawdę nie wystraszy straszenie z rezygnacji ze sparingu bo tak naprawdę kto na tym najbardziej straci :whistling:a wielka rozpierducha to coś co najbardziej lubimy i to czy przegramy lub wygramy jest na drugim miejscu bo liczy się dobra zabawa także proszę zastanów się czy warto jest rezygnować :pardon::thumbsup:

Pozdro

Gulu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche Imperator przesadzasz :P to ma byc mecz dla funu miedzy karpiem a sledzikiem :D

Nie ma co robic jakichs ograniczen bo i tak nie wiadomo czy kazdy by sie do tego zastosowal (nie kazdy zaglada na forum/battleloga itp). Grajmy tak jak lubimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My na tym nic stracimy, bo niby co? Wy z kolei moglibyście zobaczyć, jak się ginie od zwykłych broni. :thumbsup:

Wiesz ja naprawdę lubię utarczki słowne tylko w ten sposób nic nie zyskasz a ja nie zrezygnuję z naszych zabawek :thumbsup: i czy aby na pewno rezygnując ze sparingu z nami nic nie stracicie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracimy, niewykorzystane naboje. :scare: :rofl:

Szkoda, szkoda. Wciąż liczę, że będziecie chcieli przystąpić do normalnej bitwy. Na pistolety na kulki. Wciąż jest czas, spróbuj przekonać swoich USAS-owców. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracimy, niewykorzystane naboje. :scare: :rofl:

Szkoda, szkoda. Wciąż liczę, że będziecie chcieli przystąpić do normalnej bitwy. Na pistolety na kulki. Wciąż jest czas, spróbuj przekonać swoich USAS-owców. :)

Tak na poważnie to mało prawdopodobne aby ich przekonał a nawet nie mam takiego zamiaru bo dla nas nie jest ważne jakim sprzętem się posługujesz byle by była dobra zabawa :pardon::thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl nabija się tak, czy tak. Wystarczy dużo grać. U Was sporo osób gra tym złomem. Rozumiem, że niczym innym nie umiecie. :pardon: :thumbsup:

Okey, Wy stoicie przy swoim, my przy swoim. Rezygnujecie z korzystania ze wspomnianych wcześniej dziwactw, my zgadzamy się na brak lasera i ruszamy z przygotowaniami. Jeśli nie, to sparingu nie ma.

gulu weź wypisz mnie z rezerwy, bo ja z dziecmi nie lubię grać.

Imperatore: chyba coś ci się pomieszało z jakąś pro-ligą, myślę, że u nas godnych siebie :sick: przeciwników nie znajdziesz :pardon:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowi gracze z podziałem na drużyny

Drużyna A

Ela_Pawel210

lamuracza

krecik71

Kufir_pl

Drużyna B

Warez81

Diben07

KOZIOLWARSZAWA

Ventaro

Drużyna C

Owczar.pl

Sieluss

ingrid_colt

R-rumcajs

Rezewowi gracze zastąpią niobecnych w danych drużynach bez konkretnych przydziałów

13.B0L0

14.dabolek1

15.kremulek_pl

16 Morbod79

Ze względu na Mój niestabilny net rezygnuję z udziału w sparingu ale mimo wszystko będę wam dopingował :thumbsup:

Edytowane przez gulu74
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwni z Was goście. Chciałem Was przekonać do zabawy a'la Counter Strike, czy też pojedynek paintballowy, gdzie wszyscy mają takie same bronie i liczą się tylko umiejętności samego gracza/zawodnika. Wtedy moglibyśmy stwierdzić w której drużynie są lepsi gracze. A w tej sytuacji.. nie dowiemy się nic, trudno. Do tego jestem tu tak strofowany jakbym proponował grę na same bazooki, ludzie litości... Zagrajmy więc z wykorzystaniem wszystkich dupereli...

Aha, Cyra, jeszcze taki przytyk do Ciebie. Czytałem, że w przyszłości myślicie o dołączeniu do jakiejś ligi. Tam mają miejsce jakieś zasady, ale widzę, że nie wiesz jakie są plany Twojego plutonu. :pardon:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gulu weź wypisz mnie z rezerwy, bo ja z dziecmi nie lubię grać.

Imperatore: chyba coś ci się pomieszało z jakąś pro-ligą, myślę, że u nas godnych siebie :sick: przeciwników nie znajdziesz :pardon:

Rozumiem ale taki protest nic nie da :turned:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwni z Was goście. Chciałem Was przekonać do zabawy a'la Counter Strike, czy też pojedynek paintballowy, gdzie wszyscy mają takie same bronie i liczą się tylko umiejętności samego gracza/zawodnika. Wtedy moglibyśmy stwierdzić w której drużynie są lepsi gracze.

Przecież wyraźnie było napisane, że nie zależy na tym kto jest lepszy tylko na dobrej zabawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiekolwiek klanowe doświadczenie? Teraz gracie dla zabawy, kiedyś zechcecie spróbować swoich sił na poważnie, wierz mi. :) Od takiej zabawy to wszystko się zaczyna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiekolwiek klanowe doświadczenie? Teraz gracie dla zabawy, kiedyś zechcecie spróbować swoich sił na poważnie, wierz mi. :) Od takiej zabawy to wszystko się zaczyna.

Za starzy jesteśmy na klanowe granie a poza tym nie mamy tyle czasu a gra to taki relaks od dnia codziennego :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiekolwiek klanowe doświadczenie? Teraz gracie dla zabawy, kiedyś zechcecie spróbować swoich sił na poważnie, wierz mi. :) Od takiej zabawy to wszystko się zaczyna.

Nie rozumiem tylko dlaczego na siłę wciskasz "rozgrywki ligowe/klanowe" skoro wyraźnie daliśmy do zrozumienia, że nie jesteśmy tym zainteresowani...

Za starzy jesteśmy na klanowe granie a poza tym nie mamy tyle czasu a gra to taki relaks od dnia codziennego :thumbsup:

Dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop... :) Jest u Was wielu dwudziestolatków. Znalazło się nawet miejsce (wbrew nazwie plutonu)... dla 15-latka. Także pożyjemy, zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop... :) Jest u Was wielu dwudziestolatków. Znalazło się nawet miejsce (wbrew nazwie plutonu)... dla 15-latka. Także pożyjemy, zobaczymy.

Przecież każdy z nas ma po dwadzieścia lat + kilkunastoletnie doświadczenie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop... :) Jest u Was wielu dwudziestolatków. Znalazło się nawet miejsce (wbrew nazwie plutonu)... dla 15-latka. Także pożyjemy, zobaczymy.

No bo my kochamy dzieci i ciężko było odmówić :biggrin: . Wiem że kilkoro to dwudziestolatki i być może zapragną grania klanowego tylko że większość z nas prowadzi już życie klanowe ze swoimi pociechami oraz tymi lepszymi połówkami :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwni z Was goście. Chciałem Was przekonać do zabawy a'la Counter Strike, czy też pojedynek paintballowy, gdzie wszyscy mają takie same bronie i liczą się tylko umiejętności samego gracza/zawodnika. Wtedy moglibyśmy stwierdzić w której drużynie są lepsi gracze. A w tej sytuacji.. nie dowiemy się nic, trudno. Do tego jestem tu tak strofowany jakbym proponował grę na same bazooki, ludzie litości... Zagrajmy więc z wykorzystaniem wszystkich dupereli...

Aha, Cyra, jeszcze taki przytyk do Ciebie. Czytałem, że w przyszłości myślicie o dołączeniu do jakiejś ligi. Tam mają miejsce jakieś zasady, ale widzę, że nie wiesz jakie są plany Twojego plutonu. :pardon:

Imperatore....nie mąć...jestes tu powiedzmy goscinie, nie psuj atmosfery...:unsure:

Raz zagramy na maxa, drugim razem zagramy np wg twoich regol, jaki problem, jestemy dorosli (przynajmniej tu u dziadkow :pardon: bo nie wiem jak u was :rolleyes:) wiec mozemy sie jak ysle spokojnie dogadac...:thumbsup:

A wysmiewajac to co ktos robi uderza bezposrednio w ciebie, sam sie osmieszasz...calkiem niepotrzebnie :confused: Jak ktos czuje powolanie do bazooki i nawalla nia gdzie popadnie, no jego sprawa, skoro tak lubi...ludzie graja dla wlasnej przyjemnosci, czy jest sens im to odbierac??

Pozdro i do zobaczenia (byc moze) na froncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×