Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra może się okazać rewolucją w gatunku strzelanek. O ile wierzyć twórcom w grze ma się pojawić SZEŚĆSET TYSIĘCY "PUKAWEK"! Robi wrażenie, prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami "sporo pukawek" może oznaczać nadmiar. Spodziewam sie gry przebajerowanej, w której i tak będzie w użyciu kilka podstawowych broni ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 000 ? 1 kwietnia, czy komuś się 4 zera dopisały? ale brednie. Nie wiem czy ludzki umysł w tym wypadku wymyśli ponad 100 giwer, a co dopiero tą kosmiczna liczbę lol

Dorwałem jakąś zapowiedź, mowa o 500k rodzajów... lol2 przecież to jest niemożliwe. Nawet gdyby stworzyli encyklopedię od a do z opisującą historię broni od ery kamienia łupanego do dzisiaj, to nie znajdzie się tam taka liczba! No chyba, że dadzą takie narzędzia zbrodni, jak kartka papieru, szczoteczka do zębów czy łyżka do zupy o_O Boshh, ale głupota... zdecydowanie za dużo palą niektórzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o modyfikacje i naklejka na kałachu przesunięto o 1mm to już inny rodzaj broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie na zasadzie

Masz 10 rodzajów broni i 1000 skinów, wszystko to będzie losowo dobierane (np masz kałacha i do niego 1000 części z których losuje np. 8 żeby broń "złożyć" ). Coś a'la loot w grach MMORPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna strzelanina...

600k rodzajów broni...niech zrobią 10 dobrze dopracowanych i zbalansowanych to będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się obszerny artykuł opisujący wrażenia z prezentacji i jest bardzo przychylny dla miksa fps-rpg. Jako, że lubie rpg-i czekam na gierkę i odliczam dni do premiery, kto będzie chciał postrzelać do mutantów na pustkowiach niech da znać na psn ?:)

Link do artykułu Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze powiedziawszy nie bylem pozytywnie nastawiony do tej gry.... ale gdy zobaczylem ja w ruchu i poczytalem o niej troszke wiecej to wlasnie takiego udawanego "mmo" na ps3 mi strasznie brakowalo :) zwlaszcza, ze bede mogl sobie rozwijac postac dokl tak jak mi sie podoba, a pozniej pograc nia wraz z kumplami (i troszke sie moze pochwalic) :P

mam tylko nadzieje, ze wiecej bede siedzial nad ta strona rpg niz fps :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Borderlands strasznie przycichł, a premiera przecież tuż tuż. Właśnie przeczytałem recenzje na IGN, a następnie obejrzałem video review i muszę przyznać, że zapowiada się kawał dobrej gry. Ocena na IGN 8.8. Kilkaset tysięcy generowanych losowo broni, oryginalny styl grafiki, multiplayer i gameplay przypominający Diablo (!!!!) - tyle, że biegamy ze snajperką, a nie mieczem tudzież szponami. Jeżeli ktoś czekał na dobre action rpg to chyba się doczeka. Liczę, że nie tylko ja zakupię ten tytuł i spotkamy się online.

Edit: Dzwoniłem do Cenegi z pytaniem o dokładną datę premiery w Polsce... odpowiedź jak zawsze. "Ciężko nam określić dokładną datę, naprawdę nie jestem w stanie udzielić panu odpowiedzi na to pytanie". Miał być koniec października. Zobaczymy.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera została ustalona na 23.10 wiec juz w nast piatek :D tylko nie jestem do konca pewny czy mam na ta gre teraz kase :P tyle swietnych tytulow przed nami... chcialbym poczytac jakas dobra recke najpierw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Max`a powinienem się tym tytułem zainteresować, ale jakoś odstrasza mnie strzelankowość tego tytułu. Kiedy obejrzałem pierwszy trailer tej gry, byłem pod olbrzymim wrażeniem klimatu, jaki tworzyła, ale obecnie jest to tytuł z kompletnie zmienioną szatą graficzną (fajną, ale już nie tak dobrze pasującą do przedstawionego świata), do tego rozgrywkę sprowadzono do czystej wyrzynki. Poczekam na recenzje, jakieś filmiki, może demo i wtedy pomyślę, ale jak na razie jest to gra nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sukces tej gry w ogromnej mierze uzależniony jest od multi. Jeśli ludziom będzie odpowiadał tryb gry wieloosobowej serwery szybko się zapełnią. Mam nadzieję, że będzie można wymieniać się przedmiotami bo brak handlu w grze nastawionej na zbieractwo byłby straszną wadą. Jak na razie jestem nastawiony pozytywnie. Poza tym muszę w coś pograć w listopadzie przed wyjściem Dragon Age Origins ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja koniecznie muszę kupić Borderlands, czekam na nią od zmiany szaty graficznej. Klimat gry mi pasuje. Muzyka wejsciowa jest cudna. Oceny zbiera bardzo dobre - np. mozna ogladnac juz recke na gametrailers. Możliwośc gry w coopie z kolegą lub 4 osoby przez neta. 30 godzin rozgrywki, elementy RPG. Tylko nie podoba mi się zbytnio, że trzeba tonę ołowiu wpakować w przeciwników ale może ze wzrostem umiejętności się to zmieni.

Brakowało mi takiego shootera, bo już rzygałem wojnami swiatowymi i poważnymi konfliktami.

A okładka miażdży głowę.

Edytowane przez kornknot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gre bardzo czekam, zpowiada sie swiatna zabawa w co-opie.

Co do wydania przez cenege to bym sie nie nastawial specjalnie, po tym co zrobili z faloutem oraz tym ze premiera ma byc za 3dni a oni jeszcze nic nie wiedza. Ta firma to jakas kpina. Gra miala byc w jakikolwiek sposob spalszczanam chocby kinowo? Jezeli nie to leje na nich cieplym moczem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie obejrzałem VideoReview z Gametrailers, nie byłem do końca przekonany co do grafiki. Teraz jednak widzę, że zmiana jej stylu, może być tylko i wyłącznie zaletą gry. Dodatkowo, jak wywnioskowałem z tego filmika, soundtrack również nie pozostawia nic do życzenia (ambientowe brzmienia w trakcie eksloracji pustkowii? Mioodzio ;) ) Wiadomo kto za nim stoi ?

No i co-op w sieci i na podzielonym ekranie (co powoli staje się rarytasem) - tylko teraz pytanie, czy będzie można wspólnie wędrować po świecie ?

Hmm trzeba w końcu wpisać Borderlands na listę zakupów ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym z checia kupil jutro ta gierke jednak nie wiem czy nie zostawic kasy na nastepnt miesiac :P szukuje sie duzo swietnych hitow :) jak troche jej cena spadnie to pewnie dokonam zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem :) Chętnych na CO-OP zapraszam. Moje PSN_ID: Ute_PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem kilka recenzji i z przykrością muszę stwierdzić, że nie kupię tej gry. Największa wada to to, że zbieractwo ograniczać się będzie jedynie do broni. Żadnych pancerzy, dodatków, nic. Poza tym podobno na PS3 będzie trzeba czekać na patch'a, bo co-op nie działa. Następną rzeczą jest właściwie brak fabuły, dla mnie niemalże najważniejszego elementu każdej gry. Oszczędzam kasę na hity, które mają wyjść w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra dostaje swietne oceny i wszyscy poki co sa zachwyceni. Ja w sumie tez (po obejrzeniu filmikow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam az ktos kupi i zamiesci tutaj swoje pierwsze wrazenia.

Na gierke jstm napalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko martwi w tej grze 1 fakt, bedzie strasznie monotonna przez grind, ktory ma byc i fakt ze bardzo rzadko sa tam kwestwie mowione a jeszcze radziej cut-scenki, choc idea grania w 4 jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo tez powinno byc monotonne a nie jst, jstm dobrej mysli. Pozatym na slicie lub online raczej nudzic sie nie bedzie a w to glownie celuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie połączenie hack'n'slasha RPG i FPS'a. Bardzo lubię Diablo, a grind mnie zbytnio nie odstrasza w FPS'ie xD

http://www.gamezilla...a-z-borderlands Polecam!!!

Pierwsze wrażenia z gry ;)

Jest videorecenzja:

http://www.gamezilla.pl/content/wideorecenzja-borderlands

Edytowane przez Ute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×